Arama sonuçlarınız

1. Livia sas Junius

Haber Metallica'dan 250 bin dolar deprem bağışı

zamanında anneannelere bile "bizim kız da matalikacı falan oldu" dedirten ve müzikal yolculuğumdaki ilk göz ağrım olan metalika'nın yardım derneği olan AWMH depremzedelere 250 bin dolar bağışta bulunmuş. derneği kuranlar ve yönetenler grup üyeleri ve menejerleri. bu haftasonunu metalika'ya...
  2. Livia sas Junius

Elite Dangerous 19 Kasım'da Epic Games'te ücretsiz dağıtılacak

Odyssey ek pakedini cyberpunk'tan bile daha heyecanla beklediğim canım oyunum 19 kasım'da epic tarafından bedava dağıtılacak. Ekleyin oynayın. Daha iyi bir space sim yok piyasada. Oyunla ilgili her türlü sorunuza yanıt olacağım. Odyssey ek pakedi de 2021 ilk çeyreğinde çıkacak. Fps içerikli bu...
  3. Livia sas Junius

Davaro [kayıt]

Kemal Sunal'ı anma günü yapıyorum.
  4. Livia sas Junius

Terminator [kayıt]

5. Livia sas Junius

Interstellar [kayıt]

fl studio ve behringer klavye kullanıyorum.
  6. Livia sas Junius

Görmek istemediğimiz içerikler

(Engelleme ve yoksayma seçeneklerini biliyorum. ) Teknik olarak yapılabilir mi bilmiyorum ama telefonlarda üst menüdeki bildirimleri sağa sola süpürerek kaldırdığımız gibi başlıkları da okumadan gösterimden kaldırma seçeneğimiz olabilir mi? Bazen insan giriyor ister istemez. Sağa/sola çekme...
  7. Livia sas Junius

Forumda sorunlar

Bilgisayarda da telefonda da yaşadığım için forumdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm iki sorun var. İlki, bildirimlerime bakıp kırmızı rakam sayacını sildikten sonra foruma her girdiğimde bir anlığına yine kırmızı bildirim numarası görünüyor, yeni bildirim olmamasına rağmen. İkincisi de arama...
  8. Livia sas Junius

Size yas tutturan oyun karakterleri

Başlık doğası gereği spoiler içerebilir. Benim için Arthas Menethil/Lich King. İyilik yapmaya ve halkını korumaya çalışırken başından geçen trajik hikayesi ve sonu, o efsane "arthas, my son" müziği ve yaptığı tüm kötülüklere rağmen kendi elleriyle öldürdüğü babasının ruhu tarafından karşılanması.
  9. Livia sas Junius

Türkçe rap öneriniz

Gençler ben en son baytar ve maskeli balo'da falan kalmıştım. Normalde dinlediğim ana tür değil rap. O dönemden sonra sözleriyle öne çıkan güzel parçalar öneriniz. Birbirlerine sataşma içerikli olmasın, toplumsal mesele olur iç dünya olur duygu olur. O zaman sagopa'dan aldığım "bu bildiğin halk...
  10. Livia sas Junius

Elektrik ve Doğalgaz'a Güncelleme

Yeni tarifede elektrik yüzde 32,3, doğal gaz 34,7 şeklinde güncellenmiş. Zam yapmayacağım diye bir söz de vermediklerine göre sıkıntı yok : d
  11. Livia sas Junius

Pokemon Ferhat

Pokemon Ferhat kimdir? 2000'li yıllarda bize anime diye bir şeyin varlığını tanıtan, dünyanın geri kalanında da delilik seviyesine ulaşan bir çılgınlıktır pokemon. Eğer aranızda cips poşedini yoklayıp taso tespit edebilen varsa kardeşimdir. Kartlarını da unutmamak lazım. Bir de bir ara...
  12. Livia sas Junius

Kraken (Klavye kaydım)

denizlerin en büyük aşkına armağan ediyorum.
  13. Livia sas Junius

Star Citizen: 22 mayıs - 1 haziran arası ücretsiz denenebilecek

yarından itibaren free fly event sayesinde oyunu deneyebileceksiniz. peki star citizen nedir? space sim türünü bir sonraki evreye taşımak isteyen bir girişim. oyun dünyasının en büyük ve karmaşık magazinsel hikayelerinden biri. hakkında sayısız söylenti, dedikodu ve entrika dönen bir proje...
  14. Livia sas Junius

Ücretsiz Oyunlar Başlığı™

normalde ücretli olan ama süreli olarak ücretsiz dağıtılan oyunları buradan duyuracağım. epic, humblebundle, steam, uplay gibi yerleri takip ediyorum. oynamadım. güzel bi scifi rts oyunu. tavsiye ederim. stardock firmasının. her oyunlarını severim gerçi...
  15. Livia sas Junius

Total War: Shogun 2 (ücretsiz)

steam dağıtıyor, oynamamış varsa kapsın. şahsen totalwar serisinin en sevdiğim oyunu. https://steamcommunity.com/games/34330/announcements/detail/2199388922833586390
  16. Livia sas Junius

Assassin's Creed 2 ücretsiz dağıtıyor

bir neslin efsanesidir. duygusal olarak bağ kurup etkilendiğimiz ilk oyunlardan biri olabilir. hangi AC oynamalıyım gibi başlıklar açılıyor ya, hiç oynamadıysanız bununla başlayın işte...
  17. Livia sas Junius

Mount & Blade 2: Bannerlord

evet oyun çıktı bugün. bakalım değecek mi bekleyişe. müzik listemi hazırladım, 30 gb indirme var. ilk incelemeyi kimse yazmasın beni beklesin : d
  18. Livia sas Junius

Riftcat deneyen kullanan var mı?

bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzre riftcat adlı güzide program telefonlarımızı bilgisayarda vr cihazı olarak kullanmaya olanak tanıyor. fakir oculus'ü diyebiliriz. jiroskoplu telefon yarın öbür gün elime geçecek ama kullanan deneyimleyen var mı merak ettim. flight simulator ve ets2'de denemek...
  19. Livia sas Junius

Ev yaptım diye sevinenler vs sanatçılar

ben ev yaptım diye sevinenlerdenim yanlış anlamayın.
  20. Livia sas Junius

Forum karardı

sayın adminler forumu açık havada bırakmışsınız karardı zira. mesaj sayıları falan da gözükmüyor. not: yaşasın orey. not2: halüsinasyon görmüş olabilir miyim? not3: tam forum tutulmasıymış sadece ben görmemişim türkiye'nin her yerinden görülmüş.
  21. Livia sas Junius

Cooking Simulator : 300 Spatulalı

restorant şefliği yaptığımız bir mutfak ve aşçılık simülasyonu. oyunda bir mutfak dolusu ve malzeme ve ekipmanla etkileşime geçip gelen siparişleri hazırlıyor ve servis ediyoruz. para kazanıp mutfağı dekore edebiliyor, yeni tarifler öğrenebiliyor ve insanın iflahını kesen restorant...
  22. Livia sas Junius

Microsoft Flight Simulator (2020)

mekanın sahibi dönüyor. çok övündüğümüz sistemlerimizi ağlatmaya geliyor tekrar. hotas'larımıza kuvvet, kulelere sabır diliyorum.
  23. Livia sas Junius

Black Desert Online - 2 Mart'a kadar ücretsiz

steam kütüphanenize eklerseniz kalıcı olarak sizin oluyor. denemek isteyip deneyemeyenler ya da oynamak isteyenler için güzel haber. indirip deneyeceğim.
  24. Livia sas Junius

konser sırasında telefonu çalan dinleyiciye müzisyenin cevabı

çok hoş tatlı bi tepki.
  25. Livia sas Junius

Ay'ın yerine gezegenler geçse nasıl görünürler?

gökyüzünde ay'ın yerinde güneş sisteminin diğer gezegenleri olsa nasıl görünürlerin cevabı.
  26. Livia sas Junius

Çeşitli asteroidlerin büyüklükleri

güzel bi animasyonla anlatılmış. apophis büyüklüğünde biri bile dünyanı alt üst yetmeye yetiyor gerisini hayal edebilirsiniz.
  27. Livia sas Junius

Betmen-men

26 farklı dilde "i'm batman".
  28. Livia sas Junius

movie maker muadili

zaman cizelgesine rahat rahat ses goruntu ekleyebilecegim ve zamanlama ayari olan basit bir program ariyorum. atiyorum, muzigin patladigi noktada belli bir sahne denk getirecegim. adobe olmazsa sevinirim daha basit acik kaynak ya da ucretsiz lazim.
  29. Livia sas Junius

chris brass'ın kendi kalesine attığı efsane gol

not: izlendikce daha da guzellesiyor. gunde iki doz tavsiye edilir.
  30. Livia sas Junius

Rocket League

oyuncular burada kendilerini ifşa edip kaynasabilirler. en sik oynadiginiz oyun turu, varsa takiminiz ya da seviyeniz nedir? esya takasi, lig turnuva ya da oyuncu arayanlar da belirtebilirler.
  31. Livia sas Junius

SVP - Smooth Video Project

ekran kartindan guc alarak 30 fps film ve videolari 60 fps oynatan super bi yazilim. 720p lik filmlerde bile harika sonuc veriyor. eskiden ucretsizdi simdi ucretli ama kisitli surumu de var. yuksek kalite takintisi olanlara oneriyorum. bluray tadinda izliyorum her seyi.