Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Yazılım için 2000tl monitör önerisi

Merhaba, Yazılım için laptop kullanıyorum ve 2. bir monitör gereksinimi duydum. Bu yüzden gözü yormayan, mümkünse dikey dönebilen maximum 2000tl civarı monitör önerir misiniz?
  2. D

Soru Oyuncu Koltuğu Deri Mi Olmalı Kumaş Mı?

Merhaba, Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Bi tane modelin kumaş ve deri seçeneği var. Hangisi alacağıma karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım?
  3. D

Redmi Note 10 Pro Ne Zaman Satışa Çıkar?

Merhaba, Redmi Note 10 Pro - Xiaomi Türkiye sitesine stok gelince almayı düşünüyorum fakat fiyatı verilenden yüksek olacakmış gibi geliyor çünkü 3799TL'den 3899TL'ye çıkarılmış. Satışa çıktığında kaç TL olacak kim bilir. Sizce kaç TL olur ve ne zaman satışa çıkar?
  4. D

Mi True Wireless Earphones 2 Basic mi taotronics soundliberty 53 pro mu?

Bu 2 kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Ben Mi True Wireless Earphones 2 Basic almayı düşünüyorum fakat yine de sormak istiyorum.
  5. D

Redmi Note 10 Pro alınır mı?

Merhaba, Redmi Note 9 Pro kullanıyorum ve memnunum. Anneme de Note 10 Pro satışa çıkınca almayı düşünüyodum fakat Note 10 serisinde ekran sorunu olduğunu duydum. Sizce güncellemeyle bu sorun kalkar mı? Note 10 Pro almalı mıyım?
  6. D

GTA 5 Açılmıyor

GTA 5'i açarken aşağıdaki hataları veriyor. Rockstar Games Launcher'ı silip denedim fakat olmuyor. Oyunu Steamden aldım.
  7. D

Masaüstü dosya konumunda masaüstündeki hiçbir dosya gözükmüyor.

Merhaba masaüstünün dosya konumundan yani C:\ Users\Kullanıcı Adı\Desktop konumunda masaüstümdeki dosyalar gözükmüyor. Bilgisayarımda sadece 1 tane kullanıcı var. Acaba neden gözükmüyor.
  8. D

İninal Discord sunucusu davetle oyun kazanma

Selam, bi arkadaşımın daveti üzerine İninal'ın Discord sunucusunda arkadaşlarımızı davet ederek oyun, oyun içi para, netflix ve spotify hesabı kazandığımızı gördüm. Eğer İninal yapıyorsa gerçekten veriyordur diye düşünüyorum. Sizce gerçekten veriyorlar mıdır? Hatta 5 arkadaşımızı davet ederek...
  9. D

İPad 8. nesil mi Samsung Tab S6 Lite mı?

Merhaba, Üniversitede not tutmak için tablet alacağım. Ya İPad 8. nesil ve yanında Apple Pen alacağım ya da Samsung Tab S6 Lite. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Çok kararsız kaldım. İnternetten baktığım kadarıyla herkes tablet için İPad öneriyor fakat nedeni yazmıyor. Siz hangisini önerirsiniz?
  10. D

Steam online hikaye oyunları

Merhaba, Steam'de arkadaşımla oynamak için 2 kişilik online hikaye oyunu arıyorum. Önceden A WAY OUT oynamıştık. Konusu benzer farklı oyun öneriniz varsa yazabilir misiniz?
  11. D

Kuş Kafes Yemlik Yayı Kırıldı

Merhaba, kafesin yemliklerini taktığımız yerin yayı kırıldı. İnternetten baktım, yaylar satılıyor fakat nasıl takılacağını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
  12. D

Steam yaz indirimlerine Rocket League girer mi?

Merhaba, Steam cüzdanımda 18,91 TL'm kaldı. Bu paraayla Rocket League'in yaz indirimlerine girmesini bekliyordum fakat hâlâ girmedi. Sizce cüzdanıma biraz daha para yükliyip alsam mı yoksa beklesem mi? Para yüklemeye korkuyorum çünkü ben bu konularda çok şanssızım. Ne zaman oyun satın alsam...
  13. D

Google Chrome Yüklenmiyor

Merhaba, Google Chrome açtığımda kendiliğinden kapanıyordu. Ben de sildim fakat tekrar yüklerken sorun veriyor. İnternetten bakıyorum ama hiç biri işe yaramıyor. Bir de internetimi kapatıp denedim. O zaman da bu hatayı verdi.
  14. D

Hangi Kulaklık?

Merhaba, Kablosuz kulaklık alacağım. Pek beklentim yok. Sadece video falan izleyeceğim. 3 kulaklık arasında kaldım; Haylou GT 1, GT 1 Pro veya GT1 Plus. Ben özellikleri bakımından GT 1 Pro'yu beğendim. Fakat yine de sormak istiyorum. Siz
  15. D

Epic Games GTA 5 Social Club'tan Çıkış Yapma

Merhaba, Epic Games'ten bedavayken GTA 5 aldım. Benim Steam'de de GTA 5'im vardı. Yanlışlıkla Epic Games'ten oyunu açarken aynı social club hesabıma bağladım ve bu yüzden iki oyun da aynı. Acaba Epic Games'ten Social Club hesabından çıkış yapabilip başka hesap oluşturmamın imkanı var mı? Yoksa...
  16. D

Epic Games Birden Fazla Hesapta GTA 5 Alma

Merhaba, Bugün çoğumuzun bildiği gibi GTA 5 Epic Games Store'da 21 Mayıs'a kadar ücretsiz sunuldu. Ben de gelecekte işime yarar diye 10-15 hesaptan satın alacaktım fakat 5 hesaptan alırken "Hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez" hatası alıyorum. Acaba son birkaç saatte çok kez...
  17. D

Vegas Pro 16 Telefonda Açılan Formatları

Merhaba, Vegas Pro 16 kullanıyorum. Renderladığım videolarımı bluetoothla telefona aktarıyorum ama formatından dolayı telefondan açılmıyor. Vegas Pro 16dan hangi formatla yüklersem telefondan açılır?
  18. D

SD Kart Korunan Kart Sorunu

Sd kartımı FujiFilm marka fotoğraf makineme taktığımda korunan kart hatası yazıyor. Fakat laptopta öyle bir sorun yok. Kartın yanındaki sürgülü yer de lock yazısında değil fakat yinede olmuyor.
  19. D

Bu m.2 ssd iyi mi?

Merhaba, Laplopuma m.2 ssd almayı düşünüyorum.Laptopumun 240 gb bir ssdsi var. James Donkey JD256 256GB 3D Nand 2000MB-1000MB/sn NVMe M.2 PCI-E SSD Disk - 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi - incehesap.com Bu m.2 ssdyi almak istiyorum. Sizce bu ürün iyi mi? Aynı fiyatlarda daha iyi bir öneriniz...
  20. D

GTA 5 Açılmıyor

Merhaba, GTA 5'i açtığımda bir hata veriyor. GTA 5'i tekrar mı yüklemem lâzım yoksa bir çözümü var mı?
  21. D

GTA 5 Laptop'um Şarjdayken Kasmıyor Fakat Şarja Takılı Değilken Kasıyor

Merhaba, GTA 5 Laptop'um Şarjdayken Oynadığımda Kasmıyor Fakat Şarja Takılı Değilken Kasıyor. Acaba laptopumun böyle bir şarj ayarı mı var? Sizce şarja takmadığım zaman kasmadan oynamamın bir yolu var mı?
  22. D

Laptopumun ekran kartı değişir mi?

Merhaba, Casper Nirvana C650 model bir laptopum var. Laptopumun Özellikleri: NVIDIA GeForce 940MX(2GB) Intel Core İ5 8250U 12GB Ram 240GB SSD İnternetten okuduğum kadarıyla Casper'ın laptoplarında ekran kartları anakarta lehimli olduğu için değişemiyor. Fakat ben yine de sormak istiyorum...
  23. D

Laptop'um kasıyor.

128 GB SSD'li bir laptop'um var. Normalde pek kasmıyordu fakat depolamam azaldığından beri kasmaya başladı. Sizce 240 GB bir ssd ile değiştirsem kasmaya devam eder mi? Veya kasmanın sorunu ne'
  24. D

Sistemim GTA 5 kaldırır mı?

NVIDIA GeForce 940MX Ekran kartı, Intel Core i5 8250U işlemci, 12GB Ram, 240GB SSD Sistem özellikleri bunlar. İnternetten baktım minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor. Ama yine de sormak istiyorum. Eğer kaldırırsa satın almayı düşünüyorum.