Arama sonuçlarınız

1. S

GeForce 930M 2 GB Ekran Kartı

Dizüstü bilgisayarımda bulunan geforce 930m model ekran kartı 2 gb olmasına rağmen bende 1 gb Vram olarak gözüküyor. Tabii bu sayede çoğu oyunu oynayamıyorum.
  2. S

BTC-202B 94V-0

Çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı günler dilerim. Rami denediğim vakit buraya tekrar yazabilirim.
  3. S

BTC-202B 94V-0

Daha önce DDR3 ram aldım ve çalışmadı. Bir de DDR3L deneyeyim o vakit. DDR3L ramlerin bir farkı, faydası var mıdır?
  4. S

BTC-202B 94V-0

CPU-Z'de bu şekilde gözüküyor.
  5. S

BTC-202B 94V-0

Şuan bende olan ram ddr3 apacer marka.
  6. S

BTC-202B 94V-0

i5-6200U, cevabınız için teşekkür ederim. Ram cevabınızı bekliyorum. Sağlıklı günler.
  7. S

BTC-202B 94V-0

Casper BTC 202B-94V-0 ve başka markalarında ürettiği bu anakart hakkında bilgisi olan var mı? İnternette hemen hemen hiç bir bilgi yok. Bu anakarta uygun RAM ve SSD almak istiyorum lakin düzgün bir kaynak bulamadım.
  8. S

Grundig gnb 1574 v1

Mevcut RAM apacer ram 4 gb ddr3 ama internette hiç yok tükenmiş o yüzden benzerini bulamadım. 1607066078 Rehberi varsa onu da yaparım.
  9. S

Grundig gnb 1574 v1

İmkanım var amazon prime'dan faydalanayım. Çok teşekkür ederim. Sonuçları size söyleyeceğim.
  10. S

Grundig gnb 1574 v1

Merhaba, Grundig gnb 1574 v1 laptopun için anakartına uygun ram arıyorum. Btc 202 b 94v-0 olarak gösteriyor ancak internetten hiç bir bilgi bulamadım. Bilenler var ise 4 gb ram için yardımcı olabilir mi?
  11. S

Ram Takviyesi

Rami takınca laptop açılmıyorsa kesin arızadır diyebiliyor muyuz?
  12. S

Ram Takviyesi

Çalışan rami diğer sokete taktım sorun yok. Ram'de sorun var sanırım ancak daha önce de böyle bir şey yaşamıştım, Covid döneminde iade için uğraşmak istemiyorum.
  13. S

Ram Takviyesi

4 GB RAM'i olan bu dizüstü bilgisayarıma 4 GB takviye yaptım. CL ve MHZ değerleri uyuyor ancak yeni taktığım rami bilgisayar görmüyor. Tek başına takmayı denedim ve bilgisayar açılmadı. Direk bozuk diye iade mi edeyim yoksa çözülebilir mi?
  14. S

Şarj aletinin kablosunun erimesi

Kablonun orta kısmı eridiğinden kopmuş aslında iyi de olmuş çünkü adaptörün patlamasını engellemiştir belki. Normalde yatak odamda ki prize takardım ama bu sefer oturma odasında TV bağlantısının olduğu kısıma taktım sanırım topraklama olup olmadığından emin değilim. Bu arada yeni bir adaptör...
  15. S

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Patlama derken biraz abarttım sanırım mazur görün. Ufak bir kıvılcım ve duman karışımı oldu. Bilgisayarda sorun yok gibi açılıp kapanıyor ancak şarj kablosunun eridiğini ve o yüzden buna sebep olduğunu gördüğümden erimesinin sebebini merak ediyorum.
  16. S

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri, Şahsi bilgisayarım bir kaç ay önce ufak bir kaza geçirip, düştü. Şarj giriş soketinin bulunduğu kısım kırıldı. Ve şarj kablosu soketin kırılan kısmının genişliğinden sürekli geriye doğru gitmesi yüzünden takılmıyordu. Ben de soketi ters çevirip sabit hale...