Arama sonuçlarınız

1. berat güven

Soru İnternetteki tün izlerimizi silmek mümkün mü

böyle bir şeyi forumda söylemeseydin hocam keşke sms bomb atanlar bulunamaz malsef yakında bakıcam cagresine
  2. berat güven

Soru İnternetteki tün izlerimizi silmek mümkün mü

Hocalarım merhabalar son dönemlerde çıkan 5tl lik panel alıp kendini bişey zanneden panelci veletler devletin 2011 den beri el sürmediği veri sızıntıları sebebi ile internetteki izimizi benliğimizi tamamen silebilirmiyiz bu aralar bu işler gerçekten ciddiye biniyor numarama sms boomber atanmı...
  3. berat güven

Yardım 20k apu sistem toplama

hocalarım 20k apu sistem alıcam bir iş arkadaşıma işlemci ağırlıklı olucak AMD Ryzen 7 Pro 5750G - i7-11700 bu işlemcilerden yüksek olması önemli içinde 1tb m.2 olucak 32 gb ram olucak şuanlık elinde 1660s var ileride rtx 3000 4000 serisine geçmek istiyor doğru düzgün apu sistem bulamadım daha...
  4. berat güven

Yardım youtube vanced sorunu

merhaba hocalarım cihazımda youtube vanced kullanıyorum çıktıgından beri şöyle bir sorunla karşılaştım short videolar hariç hangi videoya tıklarsam tıklayayım şunu yazıyor içerik bu uygulamada kullanılmıyor youtubun en yeni sürümünden deneyin yazıyor microG u sildim vancedi sildim bidaha...
  5. berat güven

Yardım michael ve franklin kafa dinlemeye çıktı?

Jewel Store'dan sonra michael ve franklin gizliliğe yatıyorlar ve trevor los Santos'a inene kadar değiştirilemiyor. Los Santos'a inin düzelicektir
  6. berat güven

Öneri Spora Başlamak İçin Hangi Suplement

hocam öğrencisin zaten yukarda dediği gibi arkadaşın hepsini alsan güzel olur ama kreatin en önemlisi bence illa alıcaksan
  7. berat güven

Yardım Sanalda kızla kavga ettim, okulda sorun olur mu?

hocam tepki vermeyin günlük yaşantınıza devam edin bırakıcaklardır
  8. berat güven

Yardım YouTube Shorts'taki şarkının adı nedir?

Suki Suki Daisuki (2016 Remaster) açıklama kısmında yazan bu hocam iyi forumlar
  9. berat güven

Duyuru İmza özelliği aktif edilmiştir!

vay be yeniliğe bak hocalarım şu forumun üstüne biraz daha düşseniz keşke potansiyeli var tamamını kullanamıyor gibi geliyor bana iyi forumlar
  10. berat güven

Yardım Konumu Amerika olan TikTok hesabı nasıl açarım?

bu yazdığımı okudunuzmu hocalarım
  11. berat güven

Anket Hiç oyun bitirdiniz mi? Bitirdiyseniz hangi oyun?

toplam 4500 saatim var ps3 te pc de bi 500 saat daha story mod sonra online oynadım öyle hocam gta 5 den bayılmıyorum ben nedense atmosferi npclerin zekası araba dinamikleri oyunun çizgisi geçen muabbetler ufak detaylar kaç sene geçmesine rağmen buldugum easteregg ler şuan oyunu açsam ezbere ana...
  12. berat güven

Öneri 20,062 TL Tutan Sistemim Sizce Nasıl?

hocam verdiğiniz linkteki özelleştirilmemiş ss atsanız daha iyi olur
  13. berat güven

Anket Hiç oyun bitirdiniz mi? Bitirdiyseniz hangi oyun?

11 kere gta 5 story modu bitirdim :D
  14. berat güven

Soru i5 650 den xeon 3480 e Geçmek Mantıklı mı?

bunu salıyorum buraya hocam iyi forumlar UserBenchmark: Intel Core i5 650 vs Xeon X3460
  15. berat güven

Öneri 1k altı mouse önerisi

hocam gidip steelseries rival 5 mi alsam yoksa hafif g pro wierless gibi bu tarz mouselarmı kovalasam çok kararsızım
  16. berat güven

Anket En sevdiğiniz film serisi?

hızlı ve öfkeli olmaması üzdü hocam
  17. berat güven

Soru Ayağımın altında damar atıyor

hocam bende onun beteri var bi anda ayagımın altındaki damar 2 taraftan çekiyorlar gibi oluyor aşırı acıyor sebebini bende bilsem keşke ansızın oluyor bide
  18. berat güven

Soru Monitör önerisi

Acer KA222QBI 21,5'' 75Hz 1ms (HDMI + VGA) FreeSync Full HD IPS Monitör UM.WX2EE.001 https://www.amazon.com.tr/dp/B08CNMFWXN/ref=asc_df_B08CNMFWXN1679796000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08CNMFWXN&linkCode=asn;ü
  19. berat güven

dostum özelden yazıyorum şimdi aktif zamanıma denk geldin :)
  20. berat güven

Yardım Gigabyte KC G5 alınır mı?

varsa kronik sorunu gigabyte kc g5 kronik sorun yazıp bakabilirsiniz hocam incelemelere göz atabilirsiniz özellikleri güzel duruyor
  21. berat güven

Haber Kocaeli'nde akran zorbalığı hayatını altüst etti

o kadar iyi anlıyorumki
  22. berat güven

Öneri 1k altı mouse önerisi

Logitech g203 mousumu bozmuş bulunmaktayım bana mouse lazım 1k yi az bişi aşabilir
  23. berat güven

Soru g shock saat önerisi

evet an itibariyle alıp kurmuş bulunuyorum saat aşırı kibar bu kadar kibar ve şık durmasını beklemiyordum kalibre ederkenki dönen mekanizmanın sesi vs gayet güzel dokusu gayet sağlam hissettiriyor beğendim
  24. berat güven

şimdi farkettim tarihin belirtildiği sağ üsteki kadranda L M H diye pil durumunu gösteren simgeler olunca öyle oluyor ve ayrıca dediğiniz model kodunda olursa eğer yarın görüşürüz :D
  25. berat güven

hocam bir kaç sorum var bu g shock modellerinde solar panel varmış GA-2100-1A2DR bu modeldeki panel neresinde internetten bakıyorum tamamen var yazmıyor chatgpt ye sorup kaynak istiyorum var diyor kafam karıştı bi tık Casio GA-2100 modelinde güneş enerjisi özelliği bulunan modeller şunlardır...
  26. berat güven

hocam tekrar merhabalar dün gece itibariyle g shock GA-2100-1A2DR modelini aldım onda karar kıldım gelince deneyimlerimi paylaşırım
  27. berat güven

Soru AliExpressten ekran kartı alınır mı

hocam bu kadar ikilemde kalacağınıza ürün yorumlarına baksaydınız alınır sıkıntı çıkmaz bi yorumda adam furmarktan test yapmış 66 dereceyi geçmiyor falan yazmış 4.5 yıldız 800 den fazlada satış var alın hocam sıkıntı çıkmaz bende zamanında gtx 750 ti almıştım aliexpressten ucuza geliyordu o bile...
  28. berat güven

Soru AliExpressten ekran kartı alınır mı

bi linkini atında bakalım hocam
  29. berat güven

Xiaomi Mi 6 telefonum var. Yenisini almak yerine ROM atmak istiyorum.

lineageOS benim gördüğüm en performanslı ve kullandığım en iyi rom du eskiden s6 edgemde kullanıyordum o cihaza rom atmak harbi sıkıntı attım bir şekilde çok güzel özellikleri vardı youtube best custom rom yazıp ilk çıkan videodan karşılaştırmalara bakıp ona göre karar verebilirsin karnel vardı...
  30. berat güven

SDN Nothing Phone (2), beklenenden erken geliyor!

tasarmı çok ikonik bakalım piyasaya ayak uydurabilecekmi poco cihazlar gibi cıkınca f/p olan ve kendi tarzı olan bi cihaz cıkartıp tuttursalar iş yaparlar aslında ben seviyorum nothing phone serisini
  31. berat güven

rica ederim bir kaç güne alınca özelden hesabı atarım :) iyi forumlar
  32. berat güven

yanlış oldu benım vds tam bugun bitti malesef şansa bak ya hocam 3 4 gün beklerseniz tazleyip alıcam tekrar aylık vds o zaman atarım beklerseniz yardımcı olurum
  33. berat güven

samimi diyorum çok tatlı saat
  34. berat güven

GA-2100-7AER (White / Black) galiba bu modelde karar kıldım biraz daha 2 3 gün bakıp tam karar vereceğim diğer g shocklar gibi kaba durmadığı ve heryerde giyebileceğim için hoşuma gitti sade ve cok fazla detaylardan uzak seiko alırsam ben o saate yazık ederim memlekette vs saatin ırzına...
  35. berat güven

hocam şimdi ben hergün giymelik bi saat istiyoru g shockun G-Shock GA-2100-7AER (White / Black) saatşnş çok ilgimi çekiyor diğer modellere göre biraz daha kibar duruyor seikoda ilgimi çekiyor daha önce bende baktım dediğiniz kadar varsa g shock veya seikonun begendiğim modellerini seçip bi ara...
  36. berat güven

hocalarım merhabalar akıllı saatlerden bıkımış biri olarak aktif mi band kullanıcı olup mi band 2 4 5 i yazılımsal ve saçma sorunlar yüzünden maks 1.5 2 sene kullanıp çöpe atmış birisiyim akıllı saatleri gereksiz buluyorum artık g shock saatler nedense ilgimi çekmeye başladı fiyat aralığı 2500...
  37. berat güven

Haber Jelatini Bile Çıkarılmamış ilk İphone modeli 1 Milyon 44 Bin TL'ye Satıldı!

inevasyonun öncüsü bi telefon jelatini bile çıkarılammış halde ya fantezi için koleksiyon yada değerlenir diye almak istemiş ama ikimizde hem fikiriniz senden zengin bir kafa yapısına sahip ☺️
  38. berat güven

Soru SDN Reaksiyon Puanı Ne İşe Yarar?

hocam o reaksiyon puanı ne ya yarısını salsanıza :D
  39. berat güven

hocam merhabalar ya iphone alıp ıd sini us yapıcaksınız birinden duydugum o ve vpn le giriceksiniz ben şu şekil yaptım siberdc diye bir siteden amerika lokasyonlu vds aldım kurdum girdim içine uygulama dilini ingilizce ve windowsun saat dilimi abd ye aldım girdim oradan google hesabı actım urban...
  40. berat güven

Soru Özel öğretmenim beni ödev konusunda tehdit ediyor.

ödevden tehtid etse max ne yapacak daha çok ödev verir az puan verir o kadar okul değiştim her türlü geçiriyorlar özel okullar kolay sorular sınavlar boş iş yani heee öylemi olmuş de şınav falan çek ciddiyim kankam hiçbişi yapmasan bile geçiyorsun yapmak istediğin veya yapabildiğin kadar yap...
  41. berat güven

Soru Sınıfımda yaşadığım haksızlıklar

anlattıklarına bakılırsa ortaokul haraketleri bunlar hiç uğraşma okul değiştir çok ciddiyim takma bile toksik insanlardan kendini tamamen arındırdığın sürece en huzurlu hayatı yaşarsın çünkü onlar aynı şeylere devam edicek birine söylesen onlar diyecek bizi ispitlemiş falan boş işler direkt okul...
  42. berat güven

Soru mause önerisi

hocalarım merhaba ben sıkı bir fps oyuncusuyumdur şuan logitech g203 kullanıyorum memmunum bir sıkıntısı vs yok ama bana yetersiz kalıyor bundan eminim başlıca sebepleri şunlar 1. çok ağır 2. tuş hassasiyeti bi değişik sert biraz 3. eli terletiyor şimdi bakın bana LOGITECH G Pro X Superlight...
  43. berat güven

Soru geceye bir şarkı sözü bırak

sözleri yazamadım kafam karıştı :D https://www.youtube.com/shorts/MdnAMglEp0w
  44. berat güven

Soru Mutluluk ve huzurun anahtarı nedir

kesinlikle şu sistemin yarattığı düzenden kurtulup sadece kendine odaklanmak sadece ama kendini geliştirmek fiziksel ruhsal mental ve zihinsel olarak kısacası bahçene iyi bakarsan meyvesini alırsın
  45. berat güven

Soru mutluluğun tanımı size göre nedir?

austin sarısı M4 F82 im olursa ve param mutluyumdur kendimizi kandırıyoruz aslında mutluluğun formülü sevdiklerinle olmak veya kendine odaklanmak gerçek mutluluk bu her ne kadar para falan desekte özü budur
  46. berat güven

4 ya da 5 milyon lira ile çalışmadan yaşanır mı?

temelleri demirler vs baya önceden atıldı biz çimento aldıktan sonra 2 ayda fiyatlar uçmuş alabilir
  47. berat güven

ben sana yapılan evin 1 ay önceki bittiği an itibariyle tam maliyetini söylüyorum yalanmı söyleyecem bizzat kendim ordaydım bilmediğim yerrden malzeme çalıyorlar heralde haberım yok galiba? 1676591977 deniz kumuyla ev yapmış olabilirlermi :D
  48. berat güven

karadeniz kısımlarında arsalar aman aman pahalı değil o taraflarda sessiz sakin bir yer ister daha 1 ay önce akraba tarafı 1m gayet teraslı kocaman 2 katlı ev yaptılar 1m dan az tuttu ev araziyle 1m tam arabada çeker kalanını fazie atar takılır yurtdışını etkenini katmadım evler pahalı diye...
  49. berat güven

git parayı faize at sessiz sakin bi yerde karadenizde ev yap dağ üstü manzaralı 2 katlı kapalı ısı camlı teras içinde şömine alttan ısıtma olsun off bi tanede pickup alırsın internetide bi super box veya ilerde starlink gelirse ondan çekersin off huzur başka bişi istemem
  50. berat güven

okuduğunu anlamadıysan sorsana ürün tanıtımı yapıcam merak etme tiktoktan para almayacam shopifydan alıcam :D 1676589094 ki abd hesabım var zaten izlenmeler iyi geliyorsa ordanda alabilirim nasıl ödeme yapıyorlar bilmiyorum 1676589209 aynen dostum kazanamam :D baya güldürdün
  51. berat güven

merhaba dostlar ticari sebeplerden dolayı abd tiktok hesabı açmam gerekiyor türkiyedeyim nasıl açarım içeriklerimin direkt abd lilerin önüne düşmesini istiyorum eğer abd de olan birisi varsa bana açıp atabilrmi çok ihtiyacım var millet bir hesap açıcak alt tarafı 10 dolar istiyor yardımcı...
  52. berat güven

Soru Sizce Telegram güvenli mi?

ICQ Kullanın o zaman
  53. berat güven

Soru Sizce Telegram güvenli mi?

2 kişi tamamen güvenl bir şekilde haberleşmek istiyorsanız telegram bazı istisnalar ve pedofilik içerikler hariç log vermez telegram ne olursa olsun mahremiyet en iyi hakkınızdır diyip proton.me üzerinde haberleşmenizi tavsiye ederim kullanabilirsiniz aman aman büyük yasa dışı bir suç...
  54. berat güven

SDN Kamerasıyla dikkat çeken Poco X5 Pro tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı!

poco f3 serisine geçmek istiyorum daha kibar daha güzel daha güçlü ekranı amoled bide ama x3 pro gayet iyi ya sd860 bana hiç bişi aratmıyor maşallahı var
  55. berat güven

SDN Kamerasıyla dikkat çeken Poco X5 Pro tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı!

aslında elimde tr den alınmış x3 var 2021 sonlarına doğru aldım satıp ne alabilirim veya neyle takaslayabilirim poco x3 modelinden memmunum eskimemesi adına satıp üstüne azar bişi ekleyip güncel bi poco modeline geçiş yapmak isterim cihazım herşeyi duruyor çizik çatlak hiçbişi yok
  56. berat güven

Öneri Depremden Sonra Psikolojim Çok Bozuldu

tüm takip ettiğim haber kanallarından çıktım tv izlemiyorum sosyal medya haber kanallarını takip etmiyorum benim piskolijm var yardımımı ederim gerekeni yaparım ölen sayısına üzülür üzüntülerine bir olurum ama yapılan haysiyetsizlikleri görmek istemiyorum yoksa ülkemden soğuyorum iyi forumlar
  57. berat güven

Yarın Sevgililer Günü'nü kutlama değil birlik ve dayanışma günüdür!

tamam dediğinde bişi yok zaten herşeyi sevgililer gününe bağlayıp bu senede sapım off diye gezip sevgililer gününde 14 pro max bekleyen hiç bir jest yapmayıp sevgililer gününde yapmacıktan formaliteden bişiler yapmaya çalışanlar için dedim değer veren her zaman belli eder zaten 14 şubata bakmaz...
  58. berat güven

Yarın Sevgililer Günü'nü kutlama değil birlik ve dayanışma günüdür!

sevgililer günü kadar boş bişi yok kimyasal bir reaksiyonun bağımlılık yapmasından başka bişi değil :D seven sevdiğini başka zamandada hediye alır yok 17. sevgililer günüm yanlız geçti falan diye ezikçe şeyler yazıp kendini motivasyonunuzu mentalinizi düşürmeyin eziklikmiş gibi algılamayın fazla...
  59. berat güven

Soru custom rom

türk marka telefonlar vestel general mobile custo mrom atsanda fayda etmez eğer sıfır alıyorsan garantisi vs varsa yada anakart sorunları mı dersin garantinin telefonun içine edip geri verip kullanıcı hatası olmasımı dersin alacağın veya kullanacağın telefonun modelini söylesen yardımcı...
  60. berat güven

Haber Eğitime 20 Şubat'a Kadar Ara Verilmiştir!

teşşekkürler
  61. berat güven

Haber Eğitime 20 Şubat'a Kadar Ara Verilmiştir!

81 olduğu kesinmi yoksa sadece deprem bölgelerimi ben afet bölgelerini kapsıyor diye biliyorum
  62. berat güven

Soru custom rom

cihaz modeline göre custom romlar var telefonun tam modeline göre bulmanız gerekiyor telefonunuzun modelini yazarsanız az çok yardımcı olabiliriz iyi forumlar
  63. berat güven

Soru Ailemin Yok Olmasını İstiyorum Neden Böyle Düşünüyorum Acaba?

öncelikle toxic kim olursa olsun ister arkadaş ister anne baba sorunun kaynağına inmen gerekiyor şu videoyu izleyebilirsin kanalıda öneririm cidden herşey aileden başlar derim ve susarım
  64. berat güven

Soru tunecore kullanan bakabilirmi

merhabalar tunecore kullanan dostlarım illa forumda vardır diye düşünüyorum şarkı yayınladıysanız bakiye geçmişi kısmından en son ne zaman ödeme güncellemesi aldığını atabilecek ve şarkıyı yayınladığı zamanı söyleyebilecek bir dost varmı 3 ay 5 gün oldu hayla ödeme bekliyorum tunecore...
  65. berat güven

Soru Deprem sonrası durumda ne düşünyorsunuz?

valilik videoda affet zedeler aglarken gülüyor tayyip ortada yok kahraman maraşın büyük bir ilinde 20 tane afad çalışanı var şaka gibi ülke gerçekten diyecek bişi bulamıyorum
  66. berat güven

Depremzedelerle dalga geçen Discord grubu

atat v44 hepsinin herleyine kadar infoları yayıldı elimdede var gerekilen yerlerede ihbarımızı yaptık :D birisini polis yakaladı diğeri evine adresine kadar bulunduğu için baskın yapılacaktı :D bir video var hatta birisi kapısına kadar geldi önünde merdiven falan var evin önünde 4 araba bekliyor...
  67. berat güven

Yardım Hangi bilgisayarı almalıyım?

aynen bende öyle düşünüyorum hocam
  68. berat güven

Yardım Hangi bilgisayarı almalıyım?

optimizasyonla overvoltage yapıp performansı hem daha üst sevide tutup daha fazla verim almışlar gibi duruyor 3070 li daha iyi bir seçenek olur ki varsayım yapıyorum 3070 in daha az güç harcadığını düşünüyorum aynı koşullarda
  69. berat güven

Soru Pembe Teknoloji Kanalı!!

gerek mutfak ürünleri hayatı kolaylaştıran ürünler benim ve kadın erkek farketmeksizin herkesin dikkatini çeker diye düşünüyorum aksesuar takıntım var :D https://www.youtube.com/@YouFactTech şu kanaldaki gibi ürünleri sdn kanalında görmek çok isterim
  70. berat güven

Soru Alırken paraya kıyılması gereken şeyler?

kesinlikle ayakkabı sürekli ucuz bişiler arıyor 3 ay kullanıp eskiyordu 2k verip skechers aldım 2 sene oldu sapasağlam ve rahat
  71. berat güven

Yardım Valorant ne yaparsam yapayım kasıyor.

dual ram ile biraz fps artışı olur darboğaz varsada azaltır kesinlikle bi 4 lük daha alsın ayriyeten ram almakla falan uğraşmak istemezseniz unlostun fps arttırma videoları var oyun minecraft gibi gözükür ama kasmaz en son ihtimal :D
  72. berat güven

SDN Far Cry 7 için ilk detaylar geldi! Çok oyunculu da olacak

farcry kadar para tuzagı bir oyun yok sadece cebine bakıyorlar hacı rdr 2 gibi piyasadan bak onların yarı süresi kadar çekilip adam akıllı bir oyun karakter dizaynı kaliteli oyun motoru yapsalar bu sene farcryda konuşurduk bi oyun süreklimi kendini tekrar eder süreklimi aynı hikaye örgüsü olur...
  73. berat güven

Soru alabileceğim en iyi oyuncu faresi nedir

arkadaşlar logitech g203 lightsync kullanıyorum gayet memmunum logtiechden yana bir sıkıntı yo bu paray bu kadar olur gayette sağlam yazılımı falan mükemmel istediğim farede aradığım bi kaç özellik şunlar 1. hafif olması 2.kablosuz olması 3.düşük gecikme ve iyi sensör benq nun 144hz montörü ile...
  74. berat güven

Soru Bir konu

CHATGPT den aldığım cevap : Evrenin sonunda ne olduğu konusunda kesin bir bilgi yoktur. Teoriler, evrenin sonsuza dek genişleyeceği ve sonunda bir "ısı ölümü" durumuna ulaşacağını veya kendine doğru bir "büyük çekim"le yıkılacağını öne sürmektedir. Ayrıca bazı teoriler evrenin sonsuz sayıda...
  75. berat güven

Soru Neuralink İle Oyun Oynamak Heyecanlı Mısınız ?

acaba merak ediyorum kişilerin duygularını mesela koku duyma görme hassasiyetini reflexlerini veya uyku durumunda el atabilecekmiyiz sonuçta yorgunluk zihindedir artık işlemci o.c eder gibi kafamızı o.c ederiz bide sıvı sogutma falan takarız cyberpunka döneriz bence bu gidişle (!) :D
  76. berat güven

Alkol Fiyatları Zamlandı!

viskimi yudumlarken denk geldiğim konu olur gibi :D
  77. berat güven

Yardım Ps4 arkadaş arıyorum

hocam neyden ban yedin merak ettim
  78. berat güven

Ips ekran telefonlar sanıldığı kadar kötümü

ben telefonlar hakkında yorum yapamam ama benq nun bir ips ekranını kullanıyorum ve çoğu kullandığım oled monitörden daha güzel renk sağlıyor ayrıyeten poco x3 pro kullanıylrum ıps ekranların daha uzun ömürlü olma düşüncem amoled yanığı oluyor s6 edge aldıktan 3 sene sonra olmuştu mesela ıps de...
  79. berat güven

Lens koruyucuları kullanmak mantıklı mı?

hocam üstündeki normal plasitik onun yerine bence 360 derece kılıflar var bide şu kamera kapağı olan telefon kılıfı var onlardan al daha iyi olur
  80. berat güven

Yardım Google asistan düzgün çalışmıyor

hocalarım merhabalar işim gereği pc başındayım bazen google asistan çok işimi görür ama sağlıklı çalışmıyor anlamıyorum hey google dediğim zaman açılmıyordu biraz araştırdım algılanan dili ilk abd yapıp sonra türkçe yapıp google ile türkçe bi kaç kelime konuşunca kendi dilini türkçeye alıyor hey...
  81. berat güven

Öneri 3500 TL'ye Poco X3 Pro Alınır mı ?

Eminim öyledir hocam bana bunu forumda diyebilecek az kişi var markaların birbirinden esinlenmesi gayet normal önce kim bulduysa diye bişi yok bi özellik iyiyse eklerler tek amacın oturup forumda 2 saat acaba birisi Apple'ı eleştiriyorumu diye oturup oturup cevap vermek olduğunu düşünmeye...
  82. berat güven

Dxomark size özel mail atti heralde yok basın açıklaması yapmış bi saniye buluyorum Dxomark : puanları şişiriyoruz doğrudur
  83. berat güven

şu applemania nickli arkadaş appledan sponsorluk almış heralde allah için biraz gerçekçi olun ya snapdragon 860 3 sene gitti diyelim güncellemede kesildi custom rom atar devam eder hiçbişi olmaz iphone 8 ne kanka iphone x desen analarımda harbi ağır fanboyluktur bu illa şey istiyorsunuz her...
  84. berat güven

Soru Asgari ücretlinin cenneti ülke desem hangi ülkeleri söylersiniz

çok şey anlatıcamda... daha tartışmanın manası yok seneye hollandaya gidicem bidaha geri dönmemek suretiyle böyle asil bir ülke hem nasıl bu kadar güzel hem nasıl bu kadar leş oluyor anlamıyorum istemiyorum burada kalmak bunaldım cidden kendini ifade etmekten hakkını aramaktan yoksun olan koyun...
  85. berat güven

Öneri Windows 11'e Geçmeyin !

olabilir hocam zaman zaman bende sinir bozusu hatalar alıyorum windwosun yapabileceği bir şey yeni bir şeye zorla adağte etmeleri gerek sizinde doğruluk payınız yüksek
  86. berat güven

Öneri Windows 11'e Geçmeyin !

hocam ben bu konuyu artık eskisinden daha fazla farklı donanım kombinasyonları ve daha fazla windows cihazı olmasına bağlıyorum optimazsyon sıkıntıları çekmesi normal bence herkesın bu kadar sorun yaşamasıda normal olabilir windows 11 in tam oturmasına 2 sene vardır bence win 10 gayet güzell
  87. berat güven

Soru Sizin İçin En İyi Playstation Oyunu Hangisi ?

şuan bana göre god of war ragnarok sonynin en iyi oyunu gibi geliyor hikaye anlatımı çok güzel anca izleyerek bu kadar yorumlanıyor :(
  88. berat güven

Yardım Kendime sistemimi mini ıtx sistem yapmak istiyorum

Dostlar merhaba kendi sistemim 1660s ekran kartı 16gb ram MSI b450m a pro anakart max var bana mini bi kasa lazım bunları sığabilecek bi sey siyah minik olması ne önerirsiniz nelere dikkat etmeliyim
  89. berat güven

Soru kendi smm paneli sitemi kurabilirmiyim

arkadaşlar ben bir süredir sosyal medya işleri ile ilğileniyorum kendi smm panel sitemi kurmak istiyorum ama yazılım hakkında fazla bilgim yok başlangıç için güzel bir site için ne kadar para harcamam veya ne kadar uğraşmam gerekiyor 0 yazılım bilgisi ile yapılabilirmi veya yapamazsam başkasına...
  90. berat güven

Yardım Mi band 5 bir hiç açılmıyor

hocalarım merhabalar ben mi band 5 kullanıcısıyım cihazımı her gün kullanıyorum gayette memmundum 2 sene oldu heralde ekranı çatladı falan gene çalışıyor ama sorun bu değil bir gün cihaza güncelleme geldi güncelleme geldiği sıra cihaza bişi oldu cihazo xiomini kendini başlattığı bi logo varay...
  91. berat güven

Soru Üniversite okumak mantıklı mı ?

bende dahil bazı insanlar kafasında yaşadığı çelişkiyi başkasına sorar önceden bende böyleydim çok zor bi alışkanlık fikir,hedef basmakları,disiplin,sabır bunlar olmadan bi işe kalkışan adam kendiyle çelişiyordur bi iş varsa o işi kendi aklında bitirir çünkü o güzel beynindeki fikirleri...
  92. berat güven

iyi yaptığın bir şeyi veya ilgi alanı yeteneğini bul ön plana çıkar geliştir sat diyebilirim
  93. berat güven

fazla açmayalım ticaret diyelim
  94. berat güven

Hocam ben üni okumuyorum yaşımız ayni ben kendimi geliştirdim yeri geliyor şu an asgarî ücret alip masa başında 1 ayini satanlar dan fazla kazanıyorum 1 günde yeri geliyor hiç kazanmıyorum eğer girişim planın varsa istekli olman lazım şuan kazandıklarıma bende inanmıyorum Türkiyede eğitimin ne...
  95. berat güven

Öneri 5000 6500 TL arası monitör önerisi

Hocam birdaha araştırmadan birşey önermeyin rica ederim monsterin o monitörü ghosting sorunu ölü piksel ve bir sürü kötü yorumu var başkaları önerinize uyup yanlış yönlendirebilirsiniz yapmayın hocam 1666367299 Forumda araştırma yapmadan birinin işlemci önerisi isteyip aldığında darboğaz manyağı...
  96. berat güven

Soru Araç sahiplerine kötü haber mtv ye %60 zam (güncelleme)

Bu ne abi? Araba almak istiyorum. Yeter ya. Ne yapayım? ( admin yorumumu düzeltmiş heralde :sweatsmile: )
  97. berat güven

Öneri 5000 6500 TL arası monitör önerisi

Hocalarım merhaba 144 veya 165hz tepkimesi düşük 2k çözünürlük 27 inch den büyük olmasını tercih ederim ne önerirsiniz renk doğruluğu güzel ve ghosting yapmayan bişi istiyorum 3060 için kullanicam 2k ekran alayım bari dedim
  98. berat güven

sansür yasası yürürlüğe girmiş

evet bunlar suç sayılabilir bir yandan güzel birşey aslında ama hocam bunun yanında sence bu parti bunları kendi çıkar amaçları için kullanamazmı sizce ? sizin dediğinizde doğru bence ama daha farklı bir düzenleme yapılabilirdi
  99. berat güven

hocam attığınız konudaki şeyi okuyacak kadar vaktim yok onu bana özet geçermisiniz ben sadece fikrinizi merak ettim beni herhangibi bir kefeye koymayın MADDE 217/A- (1) Sırf halk arasında endişe, korku veya panik yaratmak saikiyle, ülkenin iç ve dış güvenliği, kamu düzeni ve genel sağlığı ile...
  100. berat güven

Yardım Gaming.gen.tr

hocam gamegaraj.com a da bakmanızı öneririm
  101. berat güven

Soru 2023 Seçimlerinde Dolar Düşermi?

hocam ben bu ülkenini cahil ve eğitimsiz kısmı ve şuan bulunduğumuz ekonomik vaziyet ve avrupa birliği olmayıp türklerin 2. planda bulunduğu bil ülkede tüm paranızı veya riske atıcak kadar bi miktarınızı dolarda tutumanız taraftarıyım ben tüm maaşımı ya dolara çeviriyorum yada hisse alıyorum...
  102. berat güven

hocalarım bişey demek istemiyorum bu podcast çeken bi arkadaş neo toprak olayı çok güzel 65 yaş üstü amca gözüyle anlatmış sadece fikirlerinizi merak ediyorum ifade özğürlüğünüzün elinizden alınması nasıl bir his
  103. berat güven

Öneri F7P Oyuncu Kulaklığı Önerisi

https://www.amazon.com.tr/HyperX-Stinger-Kulakl%C4%B1k-HX-HSCSC2-BK-WW/dp/B083Q6Q41G/ref=asc_df_B083Q6Q41G/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510318989000&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=10672194110243227844&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-89815944742...
  104. berat güven

Soru Sizce nokia tekrar başarabilir mi?

eski videsini kaybetti bence nokie eski haline gelemsi için bu pazarlama ve satım reklam işini yapan kişilerin acilen değişmesi lazım yeniliğe ayak uyduramayan geride kalır bu kadar basit bi kural aslında
  105. berat güven

Soru Xiaomi Earbuds Basic 2 vs QCY T13

taotronicin zibilyon tane modeli var illaki birisi hoşuna gider ben sürücüleri ve şarj ömrü rakiplerine göre uzun diye tercih ettim 1 sene oldu hayla bir şarj batarya kaybı yaşamadım
  106. berat güven

taotronic soundliberty 53 pro şuan kullanıyorum şarjı bana 1 hafta yetiyor rüzgarlı havada güzel mikrafon performansı var kutusu gayet dayanıklı menteşesi yani her boyuta göre kulakçık çıkıyor typce şarj girişi var tüm müzik kontrolleri assitan falan kulaklıgın dokunmatik yüzeyinden herşeyi...
  107. berat güven

Qyc t13 açık ara daha iyi sana taotronic markasına bakmanida öneririm https://www.epey.com/kulaklik/karsilastir/626387-746875/xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-2_qcy-t13/
  108. berat güven

Soru Telefonunuz marka modeli, ve ne renk, şuan alsanız ne renk alırdınız?

hocam bence huwaie konusuna biraz ön yargılı bakıyor gibisiniz 3. parti ve birkaç methodla kolayca google play servisleri yüklenebiliyor tabi kişiden kişiye değişir tercih meselesi ama yaptığı yazılım kendi cihazlarının yarattığı ekosistemle mükemmel uyumlu çalışıyor kendim deneyimledim samsung...
  109. berat güven

Soru Telefonunuz marka modeli, ve ne renk, şuan alsanız ne renk alırdınız?

poco x3 pro 128/6 lık siyah kullanıyorum eğer o gün imkanım segmentinin bana göre en iyisi poco f3 alırdım ekran batarya işlemci konusunda fiyatlarına göre rakiplerinden dah üstün poco x3 proya göre her türlü konuda daha iyi o cihazı alsam başka cihaz düşünmem gittiği yere kadar kullanırdım ( he...
  110. berat güven

Soru Müge Anlı, Esra Erol türevleri kapatılmalı mı sizce?

ya hocam aralarında bir sürü tartışma dönüyor ya hani bakın yapsınlar bulsunlar sıkıntı yokda sabah bu tür tartışmalara veya olan olaylara tv de mağruz kalınca sabah hevesim gidiyor artık haber izlemiyorum 1 senedir neyse hocam ben çay içiyom
  111. berat güven

hocam olay değil ailelerin sabahın köründe bunları izleyip tüm günün huzurunu bozması bence yukardaki yorumda tarif etmişim zaten :D
  112. berat güven

bu durumdan çok müzdaripim sabah evde kahvaltı edicem ne güzel pazar günü çayımı alıp pc başında keyif yapıcam bi bakıyorum içerden sesler geliyor kocan eniştemle çıkmadımı aaaa aaa bagırma sesleri geliyor birileri aptal aptal birbirine bağırıp çağırıyor sabah sabah sinirlerim bozuluyor bide...
  113. berat güven

Soru Windows 11 Pro ve Windows 11 Home arasında performans farkı var mıdır?

hocam sizce artık windows 10 dan 11 e geçilmelimidr bana hayla optmize bir sistem gibi gelmiyor windows 11 ?
  114. berat güven

Haber Black Adam Biletleri Ön Satışta!

geçen hafta sinemaya gitmek istedik avatar vardı sadece vizyonda çok cocuksu gelmişdi neyse 21 ekimde bunun çıkmasıda güzel giderim heralde fragmanıda fena değil
  115. berat güven

Haber Çadırda kalma vergisi geliyor

değil %50 zam %1000 zam yapsalar bizim milletin gene gıkı çıkmaz çıkartanıda susutururlar geldiğimiz konuma bakarmısınız ama iyi oluyor ya zaten bana ülkeden gitmeye kendimi teşvik etmiştim bu haberler daha çok teşvik ediyor beni bi ülkenin bahtı bu kadar kara olmamalı ya ( ve ayrıyeten babam ve...
  116. berat güven

Soru Ben hep 50 liralık piringıls alıyorum

eskiden markete 10 lira ile girip dünyaları alırdık şuan hiç bişey alamıyorum
  117. berat güven

Rakı sofrasında Kur'an-ı Kerim'i yaktılar!

bastırılmış din ile yönetilen bir ülkenini dışa vurumunun vatandaşa yansımış hali diye yorumladım neyse her halükarda rezillik...
  118. berat güven

Anket En Sevdiğiniz Yemek Tür Ve Çeşidi Hangisidir?

gece gece acıktım mutfagı talan etmeye gidiyorum sağolun hoclarım
  119. berat güven

İpucu UNLOST X v3 sistem 10312 TL!

birazcık şova bağladığını düşümnüyorum elinde kalanlar neyse ona göre indirim yapmışlar bence daha iyisini toplayabilirsiniz birazda fırsat kovalamanız lazım benim görüşüm bu
  120. berat güven

Öneri şarkımız nasıl olmuş ?

buyrun hocalarım
  121. berat güven

İpucu Redmi Note 10-11 serilerinin rezaletten ibaret olması.

hocam sizden ilk defa duyorum ısınma sorunu o kadar pubge mobıle call of duty aspahlt 9 gibi oyunları çatır çatır oynuyorum şarjdayken hiç denemedim ama hiç sorun yaşamadım ısınma konusunda mıuı optimizasyonu kötü çok çok nadir ufak tefek arayüz bugları ile karşılaşıyorum onun dışında ıps ekran...
  122. berat güven

İpucu Redmi Note 10-11 serilerinin rezaletten ibaret olması.

bu konuda poco x3 pro ve f3 e laf ettirmeme ikisinide kullnadım aşırı iyi cihazlar
  123. berat güven

Yardım Sanal Makine (virtual box) hatası

Hocalarım merhabalar hata mesajı bu 16gb ramim yeterli depolama alanım var 4gb sini sanal makineye verdim iso dosyasını koydum kurucam böyle yapıyor
  124. berat güven

kızı seviyorum nasıl açılmalıyım

https://youtube.com/shorts/RTFYh0EkeY8?feature=share hocam allah affetsin atmam lazımdı
  125. berat güven

Soru Telefonum Wild Rift Kaldırır Mı?

olur öyle sabah sabah hocam bazen insanın beynine kan gitmiyor
  126. berat güven

Soru Telefonum Wild Rift Kaldırır Mı?

ben daha çılgın bir fikre sahibim ! youtuba m12 wild rift fps test yazmaya ne dersin ?
  127. berat güven

Anket Sizce hangisi ?

Alttaki başlık daha dikkat çekici onlara videoya tıklayarin gormek istediği birşey koy internetten bi rastgele gta6 logosu boş kisma koysan bide şu arkaplandaki resmi daha sıcak yapsan bence güzel olur
  128. berat güven

Yardım Argb led ile bulut tavan nasıl yaparım

Hocalarım merhabalar şu videoda gördüğünüz ARGB ledler ile yapılmış aynısını kendi odama tavana yapmak istiyorum yıldırım efekti yapabileceğim güzel bi kontrolücü önerinize ihtiyacim var bide led sürekli arıyorum ama zibilyon tana şey var hangisini alacağımı şaşırdım
  129. berat güven

Yardım Ps3 fan çarpma sesi

Hocalarım merhaba ps3 slim var bende gta oynarken 20 dk sonra falan dan çarpma sesi geliyor soğuyana kadar böyle uyarı falan vermiyor belirli bi isinin üzerine çıkınca fanlar hizlaninca bu oluyor ps3 ün üstüne az bişi bastirinca gidiyor bu çarpma sesi içini açıp bakmam gerekirmi
  130. berat güven

Anket Oyunumun adı ne olsun?

hocam camisiz olmaz cami koyun instagram mizah sayfalarında patlamazsa bişi bilmiyorum küçük resimle bile koysanız olur direk yayılır xd
  131. berat güven

Anket Oyunumun adı ne olsun?

cami varmı ?
  132. berat güven

Yardım E Ticarete nasıl başlarım

hocalarım merhaba boş durmak istemiyorum sürekli karşılaşıyorum ya uzaktan arkadaşlarımdan yada sosyal medyadan e ticaretle işte şunu yapabilirsin bu kadar kazanabilirsin falan filan diye şimdi sermaye az ben bu işi en iyi nerden nasıl öğrenirim hangi türlerini yapababilirim önerbileceğiniz bir...
  133. berat güven

Yardım Bilgiğisiyar açıldıktan sonra uyku moduna alıyor sonra fanlar fullenip kapanıyor

arkadaşlar arkadaşımda bir sorun var sorunun kaynağını mantığını çözemedim video izlerken bir anda gitmiş monitör siyah ekran olmuş sonra uyku moduna almış kendini cihaz sonrada fanlar fullenip kapanmış her açtığında böyleymiş biosa falan giremiyor
  134. berat güven

Anket Bmw mi mercedes miii ?

bmw yi severim özellikle m5 e39 m5 e60 e38 m3 e92 m3 e46 m4 f82 eski kasa 7 serileri o fiyata olan özellikleri hiç bir mercedeste bulamazsın piyasadaki çoğu bmwnin için deştikleri için bmw kötü keko genç algısı var sadece aldığı arabanın tadını çıkarmak isteyen insanlara hitap ettiğini...
  135. berat güven

Soru Yeni çıkan Poco F4 GT alınır mı?

ya alınır hocam ya s22 s20 falan diyenlere bakmayın dolu dolu taş gibi telefon cidden alıcaksanız durmayın fiyatın hakkını veriyor
  136. berat güven

Soru 20.000 TL’ye bu sistem alınır mı?

darboğaz yiyebilirsiniz işlemci ve optimazsyon özürlü oyunlarda çok az bişi darbogaz yapabilir ama hissedeceğinizi sanmam yükseltebilirseniz bellek ve anakarttan bi tık düşüp işlemciye odaklansanız daha iyi olabilir eğer bütçeniz maks 20k ise
  137. berat güven

Soru Yeni çıkan Poco F4 GT alınır mı?

hocam ben poco x3 pro kulanıyorum f3 gt yede bakma şansım oldu çogu xiaomi samsung modelinede bu miui 13 hiç güzel değil tamam performansı güzel yağ gibi akıyor ekranı falan güzel ama bende snaprdagon 860 olmasına rağmen arayüzde saçma sapan donmalar oluyor rahatsız edicek düzeyde değil ama ben...
  138. berat güven

iPhone 11 pro dan samsung s22 ye geçiş ?

hocalarım öyle tartışmışsınızki 5 sezon dizi çıkar okumaya üşendim :D
  139. berat güven

Yardım Uygun fiyatli klip icin yönetmen nasıl bulurum ?

Arkadaşlar bi arkadaş car Spotifya şarkı aticaz ben fazla müzik işlerinden anlamam illa tutturddu klip diye uygun fiyatlı bı yönetmen basil bukurum öğrenciyiz varni fikri olan var bize mekan prodüksiyon sağlayacak profesyonel olmasina gerek yok cidden bi fikre ihtiyacım var şimdiden teşekkürler :D
  140. berat güven

Öneri Forza 4'den ban yedim

Arkadaşlar merhaba, öncelikle nasıl ban yemeyi becerdin diye soran arkadaşlar olur Forza 4'ü zamanında uygun fiyata aldım oyunda kımsenin hakkına girmedigm için güzel arabalar olmadıgı için cheat engine kullanmıştım bunda bir sıkıntı yok bundanda ban yiyen yok zaten ama ben cheat engine ile...
  141. berat güven

Yardım Durduk yere ekran gitti sadece hdmı ile görüntü alabiliyorum

Arkadaşlar merhaba BenQXl11k monitörum var bayadir kullaniyorum sorun yoktu şuan içeri gidip geldim normal ekran kendiliğinden kapanır ya kapanmış mausu sallıyorum ekran gelmiyo yeniden baslatiyom ekran gelmiyor ekran kartım daha önceden tamir görmüştü DP port çalışıyordu 1 tane sadece şimdi...
  142. berat güven

Yardım Bilgisayar açıldıktan sonra 15 20 dk her şeyde takılıyor

hocam 500 gb lik D diski olarak kullandıgım hdd 15.000 saat çalışma süresi var başka konularda örnek konulara baktığımda yazılımsal kaynaklı olduğu söyleniyor format at geçer diyorlar memtest yaparım şuan bilgisiyarı açtım bir sorun yok bidaha olursa deniyeceğim teşekkürler 1647685196...
  143. berat güven

Yardım Bilgisayar açıldıktan sonra 15 20 dk her şeyde takılıyor

Arkadaşlar şimdi direk mevzuya giriyorum bilgisiyarımı açıyorum işte oyun falan oynayacagım direk ses gidip geliyor ve takılmaya başlıyor sistem R3 3100 1660S 16 GB RAM. Tamam hadi oyundandır dedim Google giriyorum gene aynı CPU GPU ankart sıcaklıkları gayet normal 3 tane disk var 1 ssd 2 hdd...
  144. berat güven

Pil Sağlığım Kötü Mü?

hocam telekinezi özelliklerim yok orda anormal bişi yok zaten bendede x3 pro var işlemci snapdragon 860 gereksiz güç tüketiyor eğer oyun oynamıyacaksan güç tasarufunda kullan ve 60 hz de kalsın farkı anlarsın
  145. berat güven

Soru Klavye seçimi

ben logitech g213 kullanıyorum ilk aldığım günkü gibi yazılımı çok detaylı mebran olmasına rağmen sesi çok tok ve güzel rahat ergonomik bir klavye su ya toza baya dayanıklı üstüne dökmedigim şey kalmadı su ayran kola çay kola hiç bişi olmuyor benim demek istediğim şu mekanik klavye alıcan sırf...
  146. berat güven

Soru preworkout nasıl yaparım ?

Teşekkürler
  147. berat güven

Soru preworkout nasıl yaparım ?

arkadaşlar spora gidiyorum 16 yaş 1.78 boy 95 kiloyum şimdi mevzu şu günde 1500 kalori alıyorum yag yakmak için 150 gram protein 200 gram karbonithrat bunların hepsini saglıyorum bol bol su içiyorum fakat spordan önce yulaf falan yiyorum fakat spordayken enerjim 2. 3. makineden sonra baya...
  148. berat güven

Yardım dying light 2 yamaç parşütü açılmıyor kafayı yiyeceğim

arkadaşlar şimdi oyunun bir yerinde sonra size yamaç paraşütü veriliyor süzülüyosunuz bu görevde bu yamaç paraşütü naparsam yapayım açılmıyor kol taktım onunla açılıyor ama bu oyunu kolla oynamak işkence youtubeda video var ama olmuyor ben bunu nasıl düzeltirim
  149. berat güven

SDN SDN'nin topladığı 3050 sistemi nasıl buldunuz?

kasayı ekran kartsız alsam ekran kartını amazon jp den getirsem 11 k ya getirim sistemi diğer bileşenleride alsam ne olur bilmiyorum
  150. berat güven

Mıu13 güncelemesi

sakin hocam sakin gelicek işte şu olaylar bi bitsin
  151. berat güven

Rehber Vatan Bilgisayar'da bazı markaların sürekli kötülenmesi

hocam çok net konuşuyorum onlar kendi çıkarları için konusuyorlar general mobile okeyimde oppo ellerinde fazla kalmışdır kampanya vs yaparlar kakalarlar garnatide ilgilenmez elinizde kalır
  152. berat güven

Soru poco x3 pro ne zaman miui 13 ne zaman gelecek

arkadaşlar bende poco x3 pro var çok memmunum cidden az daha param olsaydı f3 alırdım batarya performansı özellikle hız konusunda baya muazzam yazılım konusunda şuan eksik kaldığını düşünüyorum internet paylaşamıyorum mesela ne yaparsam yapayım öyle bir sorun var telefonu sıfırlayıpda denedim...
  153. berat güven

Soru Xiaomi Bluetoothlu Kulaklık Sorunu

uzun süre eğer uyurken falan tek eşini takıp uyuduysanız şarjı bitmişse kutuya koyup şarj edip 2 sisni çıkarınca genelde tekini algılıyor biraz şarj edin ikisinide tekrar eşleştirin düzelir
  154. berat güven

Mıu13 güncelemesi

alıcaz hocam bu ay içinde alıcak telefon daha yeni çıktı
  155. berat güven

Yardım Uyku düzenini nasıl düzeltirim

Arkadaşlar 11 de yatağa giriyorum gece 1 ye kadar hiç uyuyamıyorum uykum gelmiyor müzik falan dinliyorum yok gece 1 de uyuyorum sabah 5 te uyanıyorum 7 ye kadar uyuyamıyorum okuldan eve gelince de 6 7 gibi baya halsizlik oluyor nasıl düzeltilir bu
  156. berat güven

Yardım Forza horizon 4 yaşadığım sorun

tamam o zaman sorun çözüldü
  157. berat güven

Soru ps5 + macbook mu aynı paraya oyuncu pcsi dizmek mi?

hocam ps 5 için biraz bekle bir oyuna 700 lira vemrke istemiyorsan ps5 için ilerde gamepass sistemi çıkıcak o zaman düşünülebilir macbook ne yapıcağına bağlı ileriye dönük bi pc tercih ederim
  158. berat güven

Yardım Forza horizon 4 yaşadığım sorun

ihtiamaller: 1. raminiz 8x2 16gb ram yapmayı deneyim 16gb ramle forza 4 oynamak işkence biraz araştırır görürsünüz gecikme oluyor tuşa basıyorsunuz 5 6 sn sonra dönüyor vs 2.ekran kartını ve işlemci sıcaklığının değerlerinde anormal birşey varmı msı after burner programı ile bakabilirsiniz 3...
  159. berat güven

Haber iPhone’ların kullanım ömrü belli oldu! Android'e fark atıyor

içimi dökmüşsünüz hocam markalar yavaş yavaşa tekkelleşmeye başladı farkederseniz huwaie xiaomi samsung hepsi kendi ekosistemi ve işletim sistemini geliştriyorlar yakında bu tip tartışmaları daha çok duyucaz
  160. berat güven

Haber iPhone’ların kullanım ömrü belli oldu! Android'e fark atıyor

sadece yazılım farkı ve optimazyon andriod onbinlerce cihaz için optimize ediliyor ios sadece appleın kendi çıkardığı cihazlar için isteyen android kullanıcısı 3 4 sene sonra rom atar gene kullanır apple cihaza android işletim sistemi yüklenirse sonuçlar ne olur merak ediyorum
  161. berat güven

Soru BenQ Zowie XL2411k 144Hz 165Hz o.c yaptım

Arkadaşlar bende BenQ Zowie XL2411k monitör vardı 144Hz di paneli saglam o.c elverişli 165 Hz e çektim ısınma yok bir şey yok sorun olup olmadıgını nasıl anlarım?
  162. berat güven

Soru Monitör için ambiyans aydınlatma

arkadaşlar hikayli oyun oynarken cidden aydınlatmanın ayrı bir zevk kattığını düşünüyorum logitech set var bende rdr 2 oynarken ortam ışıgına göre renk değiştiriyor çok hoş duruyor birde monitörün arkasına şu videodaki gibi birşey yapmak istiyorum varmı uygun fiyatlı birşey bildiğiniz...
  163. berat güven

Soru Forza Horizon 5 Saçma optimizasyon ve zibilyon tane sorun

bu seferde kaplamalar yüklenmiyor çok ilginç bir oyun her ayarı denedim orta düşük yüksel ultra ekstrem
  164. berat güven

şimdi deneyeceğim sonuçları yazarım
  165. berat güven

arkadaşlar öncelikle forza 4 ü severek oynadım 5 e geçtim 1660s r3 3100 16gb ram var herşey güzel darboğaz vs olmaması lazım hangi ayarları denersem deniyeyim bi yerden sonra otobanda hızlı giderken kaplamalar yüklenmiyor yok ağ genişligi soruunu arabayla giderken yandaki bariyerler yok oluyor...
  166. berat güven

Yardım dp port ve hdmı çalışmıyor 2. ekran için nasıl farklı bir şekilde görüntü alabilirim

arkadaşlar benım ekran kartım 1660s bir ara tamir görmüştü ekran kartının ilk baştaki dp portu görüntü veriyor diğer 2 dp port ve hdmı görüntü vermiyor şuan monitörüm eski bi tane 144 hz monıtör aldım bunuda 2. ekran yapmak istiyorum ama başka porttan görüntü gelmiyor eski vga monitörüm var vga...
  167. berat güven

Soru Aynanda hdmı ve dp porttan görüntü alinirmi

Arkadaşlar benim ekran kartım bir kere chipset tamiri gördü mining için bişi deniyordum miningi bıraktım benq marka 144 hz monitör var bı tanede 75hz VGA monitör VGA monitore dönüştürücü takip hem hdmı hemde DP porttan görüntü alabilirmiyim
  168. berat güven

Öneri max 2500tl monitör önerisi

BenQ Zowie 24 XL2411K 24" 1 MS 144 Hz HDMI+DP Full HD TN LED Oyuncu Monitör Fiyatları ve Özellikleri bunu aldim
  169. berat güven

günde 6 saat oyun oynuyorum genelde fps agırlıklı ama hikayelide oynarım 27.inch 1920x1080 480p video izliyomus gibi gozukuyor diyenler var ara sıra filim falanda izlerim
  170. berat güven

Asus TUF Gaming VG247Q1A 23.8" 1 MS 165 Hz bu monitör alınırmı birde 144hz 27 ınch mı yoksa 165 24ınchmı
  171. berat güven

Soru Hadi herkes oyunlarda kullandığı nickleri yazsın

Assassin oynayış tarzını benimsedigim için bana çok yakışıyor
  172. berat güven

Yardım 7.5 k Bütçe

şuan tahminen 1650s li sistemi bile zor toplarsınız ki bu sistemde ilerde başka oyunları oynıyacaksanız apu sistem almanızı tavsiye ederim ekran kartı sorunu sonsuza kadar sürmez hem ilerde büyük ihtimal uygun fiyatlı rtx kartar çıkar örneğin 3050 gibi şimdi atıcağım sistem sizi 3 4 sene sonra...
  173. berat güven

Soru Forza 4 En güzel fotoğraflar

Arkadaşlar forza 4 oynayanız varsa güzel çektiğiniz resimleri atsanıza ben başlıyorum
  174. berat güven

Soru ön satış coin almak ve öneriler

en kolayı basit arayüzü olanı hangisidir birde şöyle bir olay var mesela adam ön satışa çıkan coini alıyor coin çıktığı gibi bi anda fırlamaya başlıyor sonra anında satıp 30x 20 x 50x vs kaar ediyorlar ya ben kripto para kazıyorum ayda 800 net kaarım var bunlarla yatırım yapıcamda ne yapıcagımı...
  175. berat güven

Soru ön satış coin almak ve öneriler

hocalarım öncelikle ön satıştan bir coin almak istiyorum daha önce hiç almadım neye göre almalıyım bunu ve binance üzerinden oluyormu bilgilendirebilirmisiniz
  176. berat güven

Soru Sizce ne olacak bu ekonominin hali?

vallaha bunaldık yeter eridim bittim daha 16 yaşında kendime şuan bitcoin makineleri mining vs yaparak pasif gelir elde edip 20 li yaşlarda bu ülkeden gitmeye çalışıyorum şu ülkeden çıkayım sınır dışı olayım ailemi kurtarıcam böyle lanet bi yönetim olurmu arkadaşlar adamların eğitimi yok adamın...
  177. berat güven

Öneri Hikayeli başa sarmayan oyun önerisi

spiderman olur bi bakayım
  178. berat güven

1660s r3 3100 var arkadaşların sistemleri iyi değil pek ondan öyle yazdın yanlış okudunuz galiba ayrıca rdr 2 bittirdim
  179. berat güven

araba derken araba yarışı falan olmasın manasında 1639319017 yok hocam benlik değil
  180. berat güven

araba olmaz bf call of duty serisi crysıs far cry dishonored mmo rpg olmaz just cause gta serisi hitman serisi falanda istemiyorum kokru olmaz farklı ve saran bir konusu olması lazım detroit tarzı falanda olmaz tüm oyunlar birbirini tekrar etmeye başladı oyundan tek istediğim adamı germesin çay...
  181. berat güven

antminer s7 alınırmı

https://asicmerch.com/index.php?route=product/product&path=63&product_id=70 arkadaşlar bu makine alınırmı fazla videosu yok bunun güvenilirmidir incelemesini nerden bulurum birde 2000 dolar diyor 27k yapıyor yurt dışından gelirse daha fazla para ödemek gerkiyormu vergi falan giriyormu bunun içine
  182. berat güven

Soru 15 senelik omega saat modelini nasıl öğrenirim

arkadaşlar babamın çekmecesinde yurt dışından gelen 15 senelik omega seamaster diye bi saat var googleda arattım bulamadım seri numarası falan yazmıyor arkasında cam ve mekaniği var fotolarını koyucam ben bunun değerini merak ediyorum orjinalmi değilmi hiçbir fikrim yok ama baya ağır
  183. berat güven

Soru mining için başlangıç seviyesi ekran kartı

hocam ekran kartı için birilerini buldum admalara parayı veriyorsunuz biraz komisyonun alıp 2. el kart arıyorlar kartların faturası garantisi olmasına dikkat ediyorlar ve kendilerince test yapıp sistemi toplayıp kuruyorlar evinize bi 6 ay falan bi sıkıntı çıkarsa ilgileniyorlar onun dışında bir...
  184. berat güven

bilgisiyarcılara falan gitsem 4 5 k aralıgında bulabilirmiyim bu kartlardan
  185. berat güven

rx480ler 31 mh 150 wat güç tüketiyor giderler dahil ayda 550 lira bırakıyor tam istedigim piyasa çok karışık biri 8k ya koyuyor biri 4 5 k ya nerden bulucam hacı ben adam akıllı fiyatları çıldırıcam şimdi
  186. berat güven

tamam şimdi baktım 1060 6gb 30 mh vermiyormuş max o.c ile 25 mh mış benim 4 5k aralıgında 30 mh verebilecek bi kart bulmam lazım mod atmıycam sadece o.c falan binance pooldan kazmayı düşünüyorum
  187. berat güven

arkadaşlar merhaba kasamı 10 veya 9 k ya satmaya çalışıyorum mininge başlıyacagım 6 kart takabileceğim sistemi 1 sene boyunca geliştirmeye çalışacağım bir sürü sorum var 1000watlık bir psu ile başlamak istiyorum 2 adet 1060 6gb ile 60 mh ile başlayıp 4 ayda kazıp bir kart daha takmak aklımda...
  188. berat güven

Soru 2. el ryzen 5 3600x alınırmı

agalar r3 3100 var bende ara sıra darboğaz yaşıyorum ilerde sorun yaşamayacağımı düşündüğüm için ryzen 5 3600x almayı düşünüyorum 2.el işlemci almanın riski nedir az kullanılmış arayacağım
  189. berat güven

Yardım Forza horizon 5 1660s r3 3100 darboğaz

ne ayar yaparsam yapayım düşük ağ genişliği diyor varmı dengeli yapabilecegim bi ayar bide sorarsınız diye 16gb ram var
  190. berat güven

Yardım Forza horizon 5 1660s r3 3100 darboğaz

ne ayar yaparsam yapayım düşük ağ genişliği diyor varmı dengeli yapabilecegim bi ayar bide sorarsınız diye 16gb ram var
  191. berat güven

Yardım Forza Horizon serilerindeki oyundan atma problemini çözebilen var mı?

aynı sorun bendede var forza horizon decline diye bir program var bunu açıyorsunuz oyuna girdikten sonra lat tab vs atamıyorsunuz ama oyundan atmıyor bazende işe yaramıyor micrasfotun güncelleme getirmesi gerek arkadaşlarımla oynayamıyorum bu problem yüzünden
  192. berat güven

Yardım Ekran kartı rom attıktan sonra siyah ekranda kaldı

o olayi halettik pc yi calistirdik 550 lira masraf cikti dirençleri ve çipseti değiştirdiler fakat şöyle bi sorun var dp port 3 tane var 1 ve 2 calismiyor 3. calisiyor
  193. berat güven

hocam bilgisiyarcıya götüreceğim valla eeprom nedir bilmiyorum vbios doysasını almak için cihaza görüntü vemesi gerek diye biliyorum anakartta tek ekran kartlık yer ver anakarttan görüntü alınmıyor hdmı ve dvı portu var ve tek pcı express slotu var başka forumlarda bana hiveos işletim sistemi...
  194. berat güven

bir bilgisiyarcıya götürsem bunu düzeltebilirmi
  195. berat güven

1660 Super ekran kartım var mining için 35 mh yapmak için bir video gördüm adam ROM atiyor işte bende yaptim CMD de komutu girip dosya adini atarken bitince bir anda siyah ekran oldu ve kaldi öyle bilgisiyari yeniden başlatiyorum gene siyah ekran ne yapacağım ben simdi brick oldu galiba ama...
  196. berat güven

Yardım cmde de böyle gözküyor C:\Users\90552> C:\Windows\system32> yapmam lazım

cmd de C:\Users\90552> C:\Windows\system32> yapmam lazım dediğim gibi bu yolu nasıl değiştircem böyle gözüküyor
  197. berat güven

Poco X3 Nfc Arka pil kapağı soyulması sorunu

bende x3 pro var hiç böyle bişeyle karşılaşmadım
  198. berat güven

Soru liseden sonra okumak boş geliyor

banada öyle diyorlar çok sinir bozucu birşey sadece hayata erken atılıp kendime pasif gelir ve bi iş kurmak istiyorum benim abim kimyager baya yüksek lisans falan yaptı şuan mezun oldugu gün a101 de işe başladı sonra gitti bi ilaç fabrikası aldı o kadar okudu yüksek lisans yaptı 5k maaş alıyor...
  199. berat güven

Soru liseden sonra okumak boş geliyor

arkadaşlar meslekde bilgisiyar bölümündeyim 11 sınıfım okumaktan nefret ediyoum tek amacım lise diploması alıp iş yeri açma belgesi almak ondan sonrasında üniversitiye gitmeyip bi 3 4 sene kendimi geliştirmek istiyorum yazılım için okul bana boş geliyor bilgisiyar bölümündeyim bilişimdeki...
  200. berat güven

Soru ucuza ekran kartı almak ?

forumlarda araştırdım genelde 2 sene garantı oluyormuş türkiyedeki teknik servisler ilgileniyorlarmış
  201. berat güven

yani ucuza geliyor dimi toplam maliyetle
  202. berat güven

tamam diyelim gerçek dostum 3060 ti neden bizim ülkemizde 11k iken bu sitede 8k serbest piyasa diye kafalarına göre fiyatmı koyuyorlar ? soruyorum bu arada merak ettim cidden
  203. berat güven

arkadşalar frekans tv diye bi kanalın bu videosunu gördüm bu gerçekmidir cidden yurtdışı sitelerden bu kadar ucuzamı geliyor bana gerçekten teyid edebilen olucaksa burdan parça alacağım
  204. berat güven

Öneri 4800 tl bütçem var hangi telefonu almam mantıklı ?

samsung note 10 lite kullanıyosun lite bide dostum samsungu bende sevmiyorum ama s20 modellerinde arayüz çok akıcı
  205. berat güven

Soru Android mi daha iyi İOS mu?

param var güncelleme önemli değiştirmem diyorsan basit isityorsan ios farklı farklı özellikler apk uygulamalar kullanmak isityorsan android her sene telefon değiştircek paran varsa iphone al
  206. berat güven

Soru Stp kablo özellikleri nelerdir ?

hocalarım ders çalışıyorumda bundan sınavda çıkabilir özellikleri nedir kısaca söylermisiniz
  207. berat güven

Öneri 4800 tl bütçem var hangi telefonu almam mantıklı ?

poco f3 en mantıklı seçim aralrında güzel kamera a71 a72 a52s ve m52 ye batarya işlemci performansı olarak geride bırakan bir telefon bende poco x3 pro aldım bu saydıgım cihazlar 3 4 sene sonra kasmaya başlarken ben kullanmaya devam edeceğim sana tavsiyem f3 batarya ekran kamera işlemci amiral...
  208. berat güven

Yardım macbookda driver güncellemesi çok uzun sürüyor

aydınlattınız beni hocam nasıl düşünemedik
  209. berat güven

Yardım macbookda driver güncellemesi çok uzun sürüyor

arkadaşlar ablamin macbookuna yazici baglicaktim algilamiyordu sol üstte yazici driveri guncelle dedi yeniden basladi pc ve 46 dk gosteriyor 4 te 1 i bittide bu kadar uzun sürmesi normalmidir ?
  210. berat güven

Yardım elektirikler gidince pc nin 10 15 dk açılmaması

prizi 6 lı priz baglayıp ordan pcye güç veriyorum
  211. berat güven

msı b450m a pro max
  212. berat güven

game garajdan aldım genel sistemlerinde kullandıgı psu: gp 650 model : g6 hj plus
  213. berat güven

arkadaşlar hiç bir sorun yok arasıra elektirikler gidip gelince pc 10 15 dk açılmıyor kafayı yiyorum kablolar sök tak ypaıyorum genelde pcnın powerını kapatıyorum açınca çıt dıye bi ses geliyor sistemın güç kaynagı yeterli 650wat 1660s r3 3100 var
  214. berat güven

Anket İlk bilgisayarınızın donanımı nasıldı?

xeon e5450 gtx 750 ti 8gb ram 120gb ssd 500gb hdd ddr2 asus p5kpl anakart 450wat psu 11 senelik kullandım şuan başka bi pc de saatli bomba gibi çalışıyor
  215. berat güven

Soru Monster a27 kronik sorunlumu

arkadaşlar montiör alıcaktım baya forum forum video video gezdim birisi ısınma sorunu oluyor diye kendi kapanıyor diyor biriside ghosting oluyor diyor birisi bakarken başım agrıyor diyor ileriye dönük bi şey olması için 165hz de kullanıp sistem gelişince 240a geçicektim fakat bu kadar şikayet...
  216. berat güven

Öneri nvme m.2 önerisi 800tl

arkadaşlar msı b450m a pro max var galiba nvme m.2 destekliyor bana 800 lirayı aşmayacak okuma yazması yüksek olan 500gb lik bişey lazım eger 1tb olan varsa o fiyata nvme oda olur aklımda...
  217. berat güven

Yardım Valorant ateş edince FPS düşüşü ve paket kaybı problemi

hocam ramlariniz tek kanalmı tek 8 lik i var yok sa 2 tane 4 lükmü 1631962423 testlere baktım genelde yük altında kalabalık yerlerde 50 ye kadar düşüyor arka planda ve görev yöneticisinde discord antivürüs açıksa o da sebebiyet verebilir birde o tusa basınca geç algılaması ramden kaynaklanıyor...
  218. berat güven

Yardım Poco x3 pro kasıyor

bendede poco x3 pro var 6 lık ben anlamadim ne yaparsam yapayim isinmiyor telefon ? en yüksekde 3 saat pubge oynadim sarjda bide isinmadi sonra stress testine soktum sicakliklar normaldi kilif falanda vardi
  219. berat güven

Soru ps3 le tablete görütnü verilirmi

bana güzel bi fikir verdini youtubeda daha önceden gördügüm portable ps3 kutularindan yapicam eger param olursa bu ekrani alirim alamazsamda donusturucu alip tablete yanisitip kullanirim yapcak bisi yok teşekkürler
  220. berat güven

Soru Telefon 120hz ama 120fps vermiyor ?

yardim edebildiysem ne mutlu bana güle güle kullan
  221. berat güven

Soru ps3 le tablete görütnü verilirmi

arkadaslar aklimda bişey var kendime ekranli bi ps 3 setupu yapmak istiyorum tasinabilir olmasi lazim ekran bakiyorumda yokmu soyle hdmili ufak bi ekran veya hdmi to micro usb kablosu ile tablete görüntü verebilirmiyim sizce bu mümkündür
  222. berat güven

Soru Telefon 120hz ama 120fps vermiyor ?

sakin config atmayin cozumu kolay 2 dk bakip geliyorum 1628853739 ayarlara basin uygulamalar diyin uygulamalari yönet diyin sag üstteki 3 noktaya basin tüm ugulamalari göster diyin pil ve performansi bulun altta verileri temizle diyin hepsini temizleyin sorun çözüldü 1628853764 ayni cihaz...
  223. berat güven

Sol Gözüm Titriyor

arkadaşlar 3 4 gündür sol gözüm istemsizce titriyor bu normal mi
  224. berat güven

Öneri Hikayeli Oyun Tavsiyesi

şuan mafia defenetive edition oynuyorum mükemmel sardı hikayesi
  225. berat güven

hocam mafa ve yakuza o dikkatimi çekti mass effect ve stalkerı hiç oynamadım
  226. berat güven

cyberpunk rdr 2 daysgone bf call of duty serisini bitirdim gta 5 de dahil witcher tarzı oyunlar sevmiyorum bana böyle hikayesiyle sarıcak korku oyunu olmasa daha iyi olur
  227. berat güven

Soru 240 Hz Monitörü 144 Hz De Kullanmak

arkadaşlar monster a27 alacagım 240hz lik ileriye dönük olsun istiyorum valorantta 180 200 arası alıyorum g-sync destegide var 240 hz monitörü 144 e çekip g synec kullanabilirmiyim bozulma falan olurmu
  228. berat güven

Soru Hangi Bilgisayar ?

hocam tabiki i3 10100f li olan ilerde rtx 2060s e kadar yolu var
  229. berat güven

Orijinal Dualshock4 Nasıl Anlaşılır?

scp toolkit bilgisiyar kolu tak drivirı kur eğer takınca sag altta fake diye söylüyor zaten bu gün orjinal diye aldıgın duealshock 3 ün sahte oldugunu ögrendeim aldıgım kişiyi dövmeye gidiyorum
  230. berat güven

Yardım Cheat Engine Virüslümü

cehat engini tabiki virüs olarak algılayacak her trojen veya her virüs zararlı değil gerçek zamanlı korumayı kapatıp sitesinden indirin olmadı sitenin linkini virüs totale atın
  231. berat güven

Yardım Logitech G213 Garanti

arakdaşlar g213 kalvyemın 2 sene garantisi var klaveymin sol ayagı yazı yazarken sert kullanmma ragmen kırıldı logitech teknik destege yazarsam bana yedek parça veya klavyeyi değiştirme ihtimalleri varmı ?
  232. berat güven

Anket Siz Olsaydınız Alır Mıydınız?

hocam 1660s li modeli varsa tadından yenmez
  233. berat güven

Anket Param olsa da alsam

300 400 tane ekran kartı mining yapar burda seçecegim şeylerden daha zengin olurdum
  234. berat güven

Öneri Lise Alan Seçimi Kararsızım

bence ne istiyorsan onu seç pişman olma sonra
  235. berat güven

Soru Böyle Bir Sistem Toplicam Nasıl Olmuş Önerinizi Bekliyorum

msı b450m a pro max var hocam teşekkürler iyi günler
  236. berat güven

peki 3600ü önerirmisiniz bende r3 3100 varda ilerde rtx e geçiş yapcagım için yüksletmem gerek alırasm 3600 mü almalıyım ? 1624014675 hocam zamanında eski pcimdeki güç kaynagı patladıktan sonra dikkatli olmaya başladım
  237. berat güven

bizim evde vardı bi rampage güç kaynagı patlar diye attım çöpe
  238. berat güven

1. anakart amd işlemci intel alıcaksanız amd r5 3500 öneririm veya 3600 2. güç kaynagın 80 plus sertifikası olması iyi olu rampageden uzak dur 3. biraz bütçeyi yüksletip 500gb lik m.2 alırsan cillop gibi olur
  239. berat güven

Yardım Bilgisayar Hızlandırma Programları

yotubeda bunla alakalı öğretici bi video bulamadım forumlardada yarım yamalak anlatılmış eğer güzel bi kaynak atarsanız bana faydası olabilir
  240. berat güven

Yardım Bilgisayar Hızlandırma Programları

hocam vram takviyesi diye bişey varmı cidden ?
  241. berat güven

Soru Turbox Atm9917315 8Gb Ram [Parçaya Göre Aşırı Ucuz Olan Turbox Pc Neden Alınmaz?]

hocam size şöyle diyeyim 1500 liraay 1050 xeon e5450 8gb ram ssd li pc topladım bu pc çöp
  242. berat güven

Soru Hazır Pc

bana direk cihaz biraz pahalı geldi
  243. berat güven

Yardım Valorant Fps Drop Sorunu?

hocam termal macununuzuz kontrol edin fanınız olması gerektigi hızda çalışıyormu bir bakın birde işlemcinin pinlerinin değdigi yerde toz toprak vs ufak tefek şeyler olabilir birde kasanın içinde hava sirkülasyonu varmı ? aida 64 benzeri programlar indirip anakart sıcaklıgına söyleyin birde vrm
  244. berat güven

burda herşey normal gözüküyor oyun içi ısı işlemci ekran kartı kullanım değerlerini vs atarsanız daha yararlı olur hocam
  245. berat güven

hocam msıafter burnerla değerleri atabilirmisiniz
  246. berat güven

S6 Edge Twrp Yüklenmiyor

eski araştırmalrıma göre oem kilidi samsung cihazlarda veya s6 serisinde açık geliyor
  247. berat güven

S6 Edge Twrp Yüklenmiyor

evet odinle deniyorum geç cevap verdigim için kb bu arada
  248. berat güven

S6 Edge Twrp Yüklenmiyor

Arkadaşlar Odin programı ile S6 Edge TWRP yüklemek istiyorum download modu açıyorum TWRP'yi seçiyorum yükleniyor Pass diyor telefona bakıyorum download çubuğu sonda kalamış bekliyorum bir şey yok sonra download moddan çıkıyorum Recovery moda girmeye çalışıyorum gene hata ayıklamayı da açtım...
  249. berat güven

Soru İphone Almak Neden Mantıksız Geliyor?

6 senelik s6 edge de akıcı knk
  250. berat güven

Öneri 400-500 Tl Klavye Önerisi

sana mekanik değilde mekanik hisli almanı öneririm şahsen 500 400 liralık mekanik klavyelerin ilerde kronik sorunlarının çok olduğunu düşünüyorum logitech g213 yazılım olarak konfor olarak baya iyi hoşuma gitti ve baya dayanıklı üstüne su ve kola doktum sıkıntı yok ben klavyeyı vura vura...
  251. berat güven

500 600 Liralık Sıvı Sogutmamı Nvme M2 Mi

peki vrmleri sogutmanın yolu varmıdır
  252. berat güven

500 600 Liralık Sıvı Sogutmamı Nvme M2 Mi

hocalarım merhaba bir sorum olacak msı b450m a pro max nvme destekliyormu destekliyorsa m2 ssdmi alayım yoksa 500 600 a sıvı sogutmamı anakartım için vrm sogutucusu yok diyorlar o.c için alınmaz diyorlar ama 2 3 aydır r3 3100 ile 3.6 dan 4.1 e çıkartıp kullandım ramlerde o.c yaptım ilerde 2060...
  253. berat güven

1660S Icin 165Hz G Synec Mi 240 Hz Amd Free Sycenmi

@Görkem Say, @İsimyok0808, @Yumurta kafa, @met 35, hocalarim yanlis yazdim galiba alacagim monitor monster a27 240 hz 25 martta stocklara gelecek 1920x1080 ilerde rtx 2060 almayı düşunüyorum valorantta en yüksekde 190 200 arası gidip geliyor ileriye dönuk istiyorum a27 galiba benlik hem amd...
  254. berat güven

1660S Icin 165Hz G Synec Mi 240 Hz Amd Free Sycenmi

hocalarım merhaba monitor alacam da butce 2000 1500 arasi 2200 belki ama g synec monitorler 240 hz i baya pahalı amd free synecde 240 hz alabilirim 2k ya ama iste fazla yırtılma olurmu g synec önemlimidir fps oyun bagımlisıyım
  255. berat güven

Bilgisayarları Bile Kıskandıracak Telefon Olan Lenovo Legion Phone Duel 2 Tanıtıldı

bilgisiyar= çok kıskandım
  256. berat güven

Forza Horizon 4 en hızlı cr nasıl kasılır

hocalarım en kolay yolu nedir bu işin bılen varsa yardımcı olursa çok çok sevinirim
  257. berat güven

E8400 r7 240 ile dar boğaz yaşıyorum

hocam işlemci almayı karar verirseniz elimde q 9300 ve xeon e5450 var 1618372287 hocam işlemci almak isterseniz elimde kalan q9300 veya xeon e5450 yi verebilirim ilgilenirseniz
  258. berat güven

bu kadar ku coin ne kadar ediyor

işşallah hocam o zaman konuyu güncellerim :D
  259. berat güven

@nixc0r, @madSlowly, @Realhas, @Shiden, şuan 50 liralık kucoinim 500 ile 400 arası gidip geliyor
  260. berat güven

Single RAM Takılma, Fps drop yapar mı?

hocam merhaba 2 ay önce forza horzion 4 ü single 16gb ram ile kullanıyordum bazen dropu hadi geçin bazen tuşları bile geç algılıyordu dual rame geçince hem fps arttı hem drop çözüldü dual ram rahatlıktır
  261. berat güven

Sistemime göre ekran kartı almak istiyorum ne önerirsiniz ?

hocam sistem özelliklerini telapatik yoldan öğreneceğiz galiba
  262. berat güven

250TL ye mouse + pad mi yoksa mouse + pad + kulaklık mı?

hocam light sync modelinde daha fazla görsel efekt ve adreslenebilir rgb var diye biliyorum mesela sese göre yanıp sönme ekrana göre renk değiştirme 3 farklı renkle ışık ayarlayabılme falan heralde kendiniz efekt hazırlayabiliyosunuz
  263. berat güven

agalar ben bu coinlerden fazla anlayaan biri değilim zamanında 40 50 lira atmış olmam lazım can sıkıntısından geçen bi girim dedim 3.19500083 ku coin diyor bu kaç tl yapıyor acaba ?
  264. berat güven

Lg'ye elveda

g4 g3 g2 gibi facialerdan sonra geç bile kalmış 1617626327 lg g4 ü tokatla ekranı çatladı
  265. berat güven

Intel i5 10400F vs AMD Ryzen 3600 - 3600x

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-10400F-vs-AMD-Ryzen-5-3600/4079vs4040 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-10400F-vs-AMD-Ryzen-5-3600X/4079vs4041 siz karar verin hocam
  266. berat güven

250TL ye mouse + pad mi yoksa mouse + pad + kulaklık mı?

hocam g300s i 5 sene kullandım yaşadıgım tek sorun artık ömrü doldugundan dolayı sol tıkın altında bir plastik parçası var o o parça içine doğru eriyip aşınıyor tek sorunu bu onun dışında g102 veya g203 kullanmanızı tavsiye ederim gerek yazılım gerek sensör gerek ergonomik oluşundan g300 s den...
  267. berat güven

Tüm MMO FPS Oyunlar P2W'dir

hocam çok boş yapıyosunuz bu arada 6 senedir 60 hz işkencesi çekiyorum profesoyenel falan değilim 60 hz de benı alamayan arkadaşım 144 hz de ıcımden gecıyor ama benım aımım daha iyi nerde adalet ?
  268. berat güven

Tüm MMO FPS Oyunlar P2W'dir

adam haklı şimdi kimse 60 hz kullanan dam sniper da 240 hz kullanan adamı alabilir diye birşey demesin arkadasımın 240 hz monıtoru vardı yan pc ye geçmişti oda valorant atıyorduk onda 60 hz vardı daha o beni görmeden vuruyordum o yü<den yotutubede falan böyle tak tak one tap atanları gördükçe...
  269. berat güven

Bakan Selçuk,Sivas'ta İl Milli Eğitim Müdürleri ile bir araya geldi!

aynen bi bişey öğrenmeden 2. sınavları geçirdiniz sözlülerle 2. sınavlar olucakmı olmıcakmı belli degil 1 ay erteleyıp son 1 hafta strese sokuyorlar haber utanmadan ebanın en iyi uzaktan egitim sistemi ve kalıcı olmasını istediklerini söylüyorlar ögrencilerin yüzde 96 sının okulları açılmasını...
  270. berat güven

1660 superi sizce kaça satarım

HOCAM ANLATAMAZSINKİ YEMİN EDİYORUM TAM ÇILDIRMALIK İNSANLAR ya sen dalgamı gecıyosun allah allah ıyı o zaman sen zamanında 80k ya aldıgın arbayı 2 3 sene sonra 150 ye falan satmaya kalktıgını dusun aynı şey cidden öyle triggerladınki istedigimi satar alırım sen olsan ne yapardın acaba çok...
  271. berat güven

8500 e koydum hocam 1617455970 hocam aslında ekran kartları fiyatının içinden mining geçtide kartların ömürlerini bitirip aldıklarında yüksek fiyata bitmiş kartları satanmı dersin hocam aklı olan zaten almazda alanda almayanda beni alakadar etmez ben sattıgıma bakıyorum piyasadakiler bu kadar...
  272. berat güven

@undefined, @wittroc, @Rizelimapper53, hocalarım letgodan 8500 liraya koydum zaten bunu 8500 satarsam illa ekran kartları fiyatları düşecek 2060 lı bi sistem toplıyacam ben bu sistemi aldıgım zaman 2060lı sistemler 6500 toplanıyordu ve yahut kasayı satamassam fazla kişinin ilgisini çekmezse...
  273. berat güven

arkadaşlar geçen stok varken 5200 e r3 3100 1660s 16gb ram pc aldım ve şuan satmayı düşünüyorum 4500 den altı 1660 super yok letgoya bakın ya bide ailemi ikna edebilirsem eğer satılırsa baya kaar ederim sizin düşünceniz nedşr 1617155624 bu arada bulabıldıgım en ucuz yer letgodaydı o fıyatlarda...
  274. berat güven

2 x (LGA775 ve anakart ) çöpmü

bende xeon e5450 ve 750 ti vardı 1050 fazla olur 750 ti yeter o sisteme
  275. berat güven

Forza Horizon 4 buraya nasıl girebilirim?

q ve e tuşlarını deneyin
  276. berat güven

Bildiğiniz dalğa geçiyorlar bizimle

klavyeye yeni alışıyorum dostum harflere bazen harflerin yerleri değişiyor 1616424631 klavyeye yeni alışıyorum dostum harflere bazen harflerin yerleri değişiyor
  277. berat güven

Bildiğiniz dalğa geçiyorlar bizimle

arkadaşlar 10 sınıfım bilgisiyar bölümü biz ilk sınavları olduk tamam hadi eyw çalıştık falan ama 2. sınavlara çalışacak vakit bulamadan 10 gün sonra 2. sınavların başlayıcağını söylediler tarih falan verdiler ve asıl olay o da değil bu 10 günlük arayda telafi sınavlarını koydular ve 5 6 tane...
  278. berat güven

Kadınlar ve Erkekler ayrışması

sizi anlıyorum hocam genelleme yapmamak gerekiyor şiddetin her türlüsüne karşı olursak bu sorunlar kökten çözülür zaten eski kafalı insan çok ülkede zamanında herkese ahlak egitimini verseydi olmazdı bunların hepsi aileden ve gördüğü şeylerden oluyor bence.
  279. berat güven

Orkun Işıtmak mı yoksa Enes Batur mu

çocuksu davranıp tiktokırlarla geziniyor ama bir kere gördüm fırsatım oldu baya iyi kalpli biri cidden orkunda içerikleri güzelde orkunu sevmiyorum
  280. berat güven

F/P İşlemci önerisi istiyorum

modlu intel xeon e5450 al gtx 750 ti besleyecektir fazlasına gerek yok 150 lira civarı aynı sistem bende vardı valorantta 80 90 fps de csgo da 60 70 fps alıyordum anakart olarakta 8gb ram le kullanıcagını düşündügüm için ve 750 ti ile ddr asus p5kpl am se modelini öneririm
  281. berat güven

iPhone 13 Hakkında Bomba İddia!

vay anasını bomba iddaya bak baya büyükmüş sonra xiaomi 10 wat yerine 120 wat ekleyince ne gerek var diyorsunuz
  282. berat güven

ziya selçuk ağam bizimle eğleniyor

ben şimdi 10. sınıf öğrencisiyim bayadır çalışıyorum sınavlara ama şimdi söyle bir sorun var ben online egitimden zerre kadar verim alamıyorum ve her şeye rağmen istanbulda olmama rağmen kıpkırmızı olan yerlerde bile bir iptal söz konusu olmuyor resmi ve kesin açıklamada yapmıyor 2 haftadır...
  283. berat güven

Ziya Selçuk İstifa Etti İddiası !

işşallah etmiştir kronik rahatsızlıgı olan çocukların ailelerini tehlikeye atan sınavı yapıp milyonlarca ögrenciyi toplu taşımayla sokaga salmaktan bahsediyoruz
  284. berat güven

ucuz ve iş gören ekran kartı

kimse 200 tl 2. el 1030 satmaz ben 750 ti aliexpresten 500 liraya almıştım aynı kartın 2. el piyasasında 350 400 lir arasında satıyorlar 200 e satıyorsa ya çakma ya miningden çıkma yada adam enayidir
  285. berat güven

ben o kadar fakirim ki...

o kadar fakirim diyemki olmadıgım için aklıma hiçbirşey gelmiyor yarım saattir düşünüyorum
  286. berat güven

Klavyemde q w e a s d çalışmıyor

hocam ben vura vura kullanıyorum baya hemde neyse logitech g213 aldım şuan elimde memmunum
  287. berat güven

hocam içi tertemiz
  288. berat güven

arkadaşlar 6 senelik klavyem trust gtx 850 hakkı rahmetine kavuştu görevini yerine getirip şehit oldu çözümü varmıdır
  289. berat güven

[Tavsiye] Xiaomi telefonlar için pil tüyoları

teşekkür ederim hocam
  290. berat güven

Witcher 3 ama PS1

hocam ben hiç witcher oynamadım konusu nedir acaba
  291. berat güven

hocam bilginiz varsa söylermisiniz magisk nedir acaba orda mödüller falan varda ne işe yarıyor ?
  292. berat güven

Öneri Bir konu

emek olup olmadıgını bilmiyorum ama eğer geliştirici normal eleştiri ve puanlara sinirleniyorsa o zaman sıkıntı
  293. berat güven

Maksimum 7000 TL sistem önerisi

hocam nası ya ben kendi sistemimi 3 4 hafta önce 1660 super r3 3100 sistemi 5400 e aldım 7k ya 2060 lı sistem gelmezmi
  294. berat güven

Rtx valorantta nasıl olur

olmaz hocam rtx te karkater gölgeleri falan gozuktügü için camlar vs insanlar rtx özelligiyle avantajlı tarafa geçer sen adamı görmeden adam seni camdaki yansımadan görüp vurabilir mesela
  295. berat güven

hocam linageOs tarzı romlar kullanarak da pil omrünü yükseltebilirsiniz
  296. berat güven

Öneri Bir konu

ülkemizdeki oyun yapan geliştiricilere ve yapımcılara böyle davranırsalar piyasa türk yapımı oyun çıkmaz insanlarımız bu konuda çok salak şu şöyle olabilirdi gibi tavsiye vermek yerine berbat olmuş diyip sovmek bence biraz aşşagılayıcı biraz empati kurmaları gerek sonuçta emek bu
  297. berat güven

6 mbps ile geforce now oynanırmı

hocam arkadaşa gostermek için her seyı en yuksege cekıyorum bedava olsada bısı farketmıyor anlayın hocam artık
  298. berat güven

1614166863 hocam herşeyi fulledim gene geforce now sınır koyuyor bişey değişmiyor daha önce paralı sürümde kullandım baya fark var 1614166913 5mb ile oynarsanız saatlik 1gb alıyor aslında
  299. berat güven

evet hocam denedim bedava sürümde sınır olmasa paralıyı kim napıcak en fazla cıkıp bıdaha gırıyor zaten 1614166618 hem kablolu baglanıyorum baglantıdan dolayı uyarı verıyor bedavada 1614166687 hocam baktım en düşük ayarlarda saatlik olarak 3 ile 1 arası değişiyor