Arama sonuçlarınız

1. E

Biz E ticaret sitesi kuracağız alan adı önerisi varmı

Merhabalar bizim arkadaşlar aklımızda e-ticaret sitesi kurma fikri var ama alan adı bulamıyoruz önerileriniz varmı.
  2. E

Unity varlık

Herkese merhaba arkadaşlar ben unity'den varlık satın aldım ama unity'e import edilmiyor ben bu varlığı iade etmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.
  3. E

Ben Bir Site Kurdum

Discord veriyorum isteyenler eklesin konuşalım #5092Enezz
  4. E

Ben Bir Site Kurdum

Ya aslında temasını seviyorum siz nasıl bir tema öneriyorsunuz ona göre yapabilirm veya yaparız ama nasıl olsun 1606903710 discord varsa konuşabiliriz
  5. E

Ben Bir Site Kurdum

skskskskksksk :D ama çalışıyor knk benimki oradan 1606903360 Oyunlarına nereden ulaşabilirim 1606903442 @NESDelisi discord varmı
  6. E

Ben Bir Site Kurdum

Nasıl yani knk örnek site atarmısın
  7. E

Office 365 ve Office Professional Plus 2013

Aman aman bir farklılık yok ama yenilikler var.
  8. E

Ben Bir Site Kurdum

Tavsiyen için teşekkürler.
  9. E

Ayn crack yapabilirsin ama satın almak en doğrusu crack için link attım yukarıda
  10. E

Evet ama sorun çözülüyor.
  11. E

Ben Bir Site Kurdum

Merhabalar arkadaşlar kendi sitemi kurdum bu siteyi dahada ileriye taşımak için ne yapabilirim üst sıralara çıkmak vs. he birde siteme admin olmak isteyen varsa buradan konuşabiliriz.
  12. E

Bulmaca Bilmece Oyunları Yapacağım Fikirleriniz Benim İçin Önemli

Evet kanka 1605860459 Teşekkürler bir önerin varmı oyun hakkında
  13. E

Bulmaca Bilmece Oyunları Yapacağım Fikirleriniz Benim İçin Önemli

Herkese merhabalar ben bilmece bulamca oyunları yapacağım şuanda aklımda 10 proje var siz oyun yapmış olsaydınız ne yapardınız bilmece bulmaca tarzı olarak ör:Bu Hangi Dizi,Bu hagi futbolcu vs.
  14. E

Media Markt Ürünümü Göndermiyor Mağdurum

Merhabalar ürünüm gönderilmedi bugün 6. Günü ve elinizde bulunmadığını söylediniz ama ben bu ürünü stokta varken aldım bu durumdan ben sorumlu olmamam gerekiyor ilgili şikayet yerlerine şikayet edeceğim ben öğrenciyim ve beni mağdur ettiniz ancak 6 gün sonra stok olmadığını söylediniz ürün...
  15. E

Rks Eco Rider Hakkında Şikayet

ARKADAŞLAR TEK İSTEYİM BU LİNKTEN BENİM YAZIMI DESTEKLEMENİZ BELKİ GÖRÜRLER:Rks Motosiklet - Şikayetvar Öncelikle herkese merhabalar ben rks eco rider elektrikli motorsiklet aldım daha alalı 2 ay oldu ve her bakımına götürdüm bir bakım ücreti 120TL toplamda 2 kere gittim 240TL ödedim ve son...
  16. E

Rks eco rider 2020

Merhabalar ben bu elektrikli motoru almak istiyorum heryerde farklı şeyler diyolar hızı hakkında çocuk kilidini açınca kaç yapıyor ve tam şarjla kaç km yapıyor bilen varsa yazabilirmi lütfen
  17. E

Haber Sitesi Açma

Kardeşim ben sana onu sormadım kaç tl tutar dedim tahmini anlaşmalı diyorum?
  18. E

Haber Sitesi Açma

Merhabalar arkadaşlar ben haber sitesi açmak istiyorum ve bunun için haber paketi almak için konuştum ve dedilerki bizde haber botları lisanslımı haberler diye sorduğumda hayır dediler yani telif sıkıntısı var iha,dha gibi ajanslardan çekiyolarmış haberleri bana ajanslarla anlaşmamı söylediler...
  19. E

Realme'nin İstanbul'da servisi var mı ?

sıkıntı çıkarsa iade yaparsın
  20. E

Siteye Admin Aranıyor

Merhaba arkadaşlar benim sitem olan www.bilgidiyarı.com a içerik üreticisi arıyorum konuşabiliriz
  21. E

Gta v x64b.rpf dosyası

oyun crack open ıv den olmadı dosyaları kontrol ettim key bidding hatası veriyor x64a.rpf ve x64b.rpf dosyası bozul muş a yı buldum b yok atarmısınız
  22. E

Gta v x64b.rpf dosyası

Merhaba arkadaşlar bu dosya yüzünden gta hata veriyor atarmısnız rica etsem lütfen