Arama sonuçlarınız

1. A

Soru MAK key Retail'e dönüştü

6-7 Ay önce bir key aldım MAK key çıkmıştı hatta cmdden görmüştüm MAK olduğunu bugün format attım bu sefer dedim belki mak keyin limiti dolmamıştır bir deneyeyim anahtarı kabul etmedi. Neyse deneme sürümünü kullanırım dedim çevrimdışı hesap girmeden devam ettim. Şimdi kontrol ettiğimde key...
  2. A

Yardım Uzun süreli kapanmadan sonra bilgisayar geç açılıyor

Teşekkür ederim tekrar yardımınız için
  3. A

Yardımınız için teşekkür ederim. Cevabınızı görmeden önce SSD firmvare guncellemesi yaptım ve hoşgeldiniz yazısında hiç bekletmiyor hemen açılıyor.
  4. A

Yaklaşık 2-3 gündür böyle bir sorunum var uzun süreli kapanmalardan sonra bilgisayar açıldığında şifre girme kısmına sifreyi yazdıktan sonra normalden uzun süre bekletip açıldığında görev çubuğundaki butonlar yüklenmemiş oluyor onlarda 1 dakika civarinda yükleniyor bu sorun neyden kaynaklanır...
  5. A

Soru Sizce virus bulaşmış mıdır?

İyi akşamlar ikiniz de güzel konuştunuz teşekkürler
  6. A

Ben linke tikladiktan sonra bir de bu biliyorsunuzdur kaspersky'ın uzantisi var dedim eğer bir şey olduysa bir de bilgisayardan bununla deneyeyim bakayım uyarı verecek mi baktım bir şey olmadı virüs tarattım çıkmadı zaten bu durumda içim rahat olabilir heralde ben böyle şeylere takıntılıyım...
  7. A

Kusura bakmayın biraz tartışmaya yol açtım galiba virusten kastım içinde bilgilerimin ele geçirilmesi de vardı sosyal medya vs anladığım kadarıyla böyle bir şey mümkün olmuyor teşekkür ederim ikinizede
  8. A

Baya açıklayıcı olmuş teşekkür ederim ben bu konularda biraz takıntılıyım anlayacağınız üzere.
  9. A

Anladım, teşekkürler.
  10. A

İki program kullanıp yaptım sıkıntı çıkmadı
  11. A

Hayır hatta denemek için bu sefer bilgisayarda girdim orda kaspersky internet eklentisi var uyarı falan yapmadı güvenli değil diye ama şüphelendim yine teşekkürler
  12. A

Arkadaşlar bilgisayarla alakali bi konu araştırırken technopatta eski bir linke tıkladım (windows8li.com) beni otomatik olarak taixiu.bet diye bir siteye attı sizce oradan virüs bulaşır mı yardımcı olursanız sevinirim.
  13. A

Yardım İstanbul Kart QR Okumuyor

İstanbul kart Qr okuma özelliğini kullanmak çok zor 20 denemeden sonra oluyor veya olmuyor ben bir şeyi yanlış mı yapıyorum düzeltmem gereken bir şey var mı bilgilendirirseniz sevinirim.
  14. A

Soru İş Bankası İlk İmza Hakkında

Kullanmış veya bilenler cevaplarsa sevinirim. Birincisi ilk imza hesabında 6 ayda bir olan hesap işletim ücreti alınır mı ? İkincisi bu ilk imza hesabında döviz/hisse alıp satabilir miyim?
  15. A

Yardım Note9 Pro Uygulamalara Girmiyor

Bir kaç günden beri sıkıntısız olan telefonum şimdi Papara'ya Yemeksepeti'ne Getir'e wifi bağlı iken girmemeye başladı,Wifi ile tarayıcıdan aynı uygulamalara girebiliyorum, başka telefonda wifi ile denedim uygulamalar çalışıyor ben de sadece mobil veri ile girebiliyorum. Yardımcı olursanız...
  16. A

Yardım Windows 10 Sahte Key

Teşekkür ederim zamanınızı ayırdığınız icin iyi geceler
  17. A

bu key başkası tarafından kullanılmakta hatası almıştım bilmediğim bir siteye windows ile alakalı bir şey girmek suphelendirdigi için uğraşmadım hiç başka yerden aldım direkt
  18. A

aldığım satıcı büyük ihtimal dolandırıcıydı bahsettiginiz türden hiç birşey yapmadım başka bir satıcıdan aldım key işe yaradı. Yardımınız için teşekkürler 1633123952 beni bir siteye yönlendirip oraya yükleme kimliğini girmemi istedi şüphelendim hemen zaten
  19. A

Amazon'dan bir key aldım fakat key çalışmadı satıcı beni bir siteye yonlendirdi ama şüphelendiğim icin girmeyip müşteri hizmetlerine ulaştım. Bazı kişilerde key girince zombi fln bulasiyormus bende böyle birşey oldu mu sizce bilem arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  20. A

Öneri APU mu Ekran Kartlı Sistem Mi?

Sistem öneriniz için teşekkür ederim aklıma yattı. 1500tl civarı monitör öneriniz var mıdır acaba CSGO vb oyunlar oynamayacağım.
  21. A

Öneri APU mu Ekran Kartlı Sistem Mi?

Ekran kartlı alacaksam 7k bütçem var ama bu çip krizi falan apu da olabilir daha düşük bütçeye . Siz ne önerirsiniz apu olacaksa ileride islemciye hiç dokunmadan ekran kartı takmak isterim. Hangisi daha mantıklı olur sistem önerilerine açığım.
  22. A

Satılık Huawei Matebook D15 Ryzen5 3500U

5 aydır kullandığım bilgisayarımı daha üst bi bilgisayar almak için satıyorum Nisan 2023 garantilidir kutusu faturası bulunmaktadır Fiyat: 5200Tl Pazarlık olur Özellikleri: Ryzen5 3500U 8gb Ram, 256 Gb Ssd, 15" Ips Ekran İlana buradan ulaşabilirsiniz
  23. A

Öneri 6000 Sistem tavsiyesi

işlemciyi 3500 yapmalı mıyım yoksa fazla mı olur
  24. A

Soru Yaptığım Mobil Oyundan Nasıl Para Kazanabilirim ??

insanlara yanlış bilgi vermeyin lütfen oyunun %80inin vergiye gitmesi mümkün değil öyle olsa kimse iş kurmaz
  25. A

sisteme baktım güzel gözüküyor ama bilmediğim için soruyorum markalar bilinmedik markalar sanki sıkıntı cikarir mı?
  26. A

Oyunları rahatca oynayabilecegim ve unity unreal tarzı programları rahatça kullanabileceğim sistem önerilerinizi söylerseniz sevinirim monitör dahil değil,dahil isterseniz bütçem 7500tl max.
  27. A

Kulaklık Hışırtısı

Dizüstü bilgisayarıma kablolu kulaklığımı takınca ve video açınca kulaklıktan fan sesine benzer hışırtı geliyor sorunun bilgisayarda olma ihtimali var mıdır. (Kulaklık telefonda az da olsa hışırtı yapıyor)
  28. A

Bu Bilgisayar Alınır Mı ?

hayır oynasam bile yüksek sistemli oyun oynamamayı düşünüyorum.
  29. A

Bu Bilgisayar Alınır Mı ?

İnşallah ilk dizüstü bilgisayarımı alacağım ,okul ve yazılım için kullanacağım ,bir bilgisayar buldum iyi mi acaba diye merak ettim .Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini söylerse sevinirim...
  30. A

Samsung level u2 arkadan gelen ses

up
  31. A

Bluetooth kulaklık arkadan gelen ses (Soundcore)

sorunu cozebildiniz mi ayni sorun samsung kulakligimda var
  32. A

Samsung level u2 arkadan gelen ses

xiaomi note9 pro telefonumda samsung level u2 Bluetooth kulaklık kullanırken video izlerken arkada hava sesi gibi bir ses geliyor bunun bir çözümü var mıdır ? Videoyu kapadiktan 10 saniye sonra falan geçiyor.
  33. A

Hepsiburada Olumsuz İade Talebi

Hepsiburada'dan modem aldım satıcı saçma bir nedenden dolayı iadeyi reddetti ürünü tekrar nereye geri gönderir gönderirse bir daha nasıl iade ederim bilen olup bilgilendirirse sevinirim.İlk defa böyle birşey yaşıyorum normalde hep kabul edilirdi.
  34. A

2d oyun geliştirme için iyi bir ekran kartı lazım mı?

İleride bir bilgisayar almayı düşünüyorum bu bilgisayarda 2d oyun veya basit 3d oyun geliştirmek icin laptop olarak nasıl ekran kartına ihtiyacim var dahili yeter mi sonra alacağım için linke gerek yok sadece nasıl bir şey gerektiğini yazarsaniz sevinirim.
  35. A

Telefon Wifiden Kopuyor

Sıfırladım falan sonra sokağa çıkma yasağı bitti internet düzeldi ondan herhalde
  36. A

Aşağıdakinin telefon markasını tahmin etme

Yanlış alttaki xiaomi kullanıyor
  37. A

Wifi genisletici sorunu modemden olabilir mi?

İki kere Tenda markalı wifi genişletici aldım (a9,a15) ikisininde kurulumu başarılı diyip girmeye calistigimda bağlantı kuruldu internet yok diyor.Modem Ttnet'in antensiz başlangıç seviyesi bir modem sorun modemden olabilir mi?
  38. A

Tenda15 kurulmuyor

Merhabalar. Ben internetimin evimin bazı yerlerinde çekmemesinden sikayetciydim ve kendime bir genişletici sipariş ettim. Bu sabah geldi ve denemek istedim. Denediğimde kurulum başarılı yazıyor ama girmeye çalıştıgimda internet yok yazıyor bu sorunu nasıl çözerim? Aletin altında ethernet girişi...
  39. A

Kotlin'den önce Java öğrenmek avantaj sağlar mı?

Konudan bağımsız eğer farklı bir dile geçmek istersen dart/flutter a bakmalısınız bir kaç uygulama yaptım kullanımı baya kolaydır değişik bir yapısı var.
  40. A

Wifi Menzil Genişletici Önerisi

Çok teşekkür ederim sipariş edeyim gelince denerim
  41. A

İki katli ev için aldığım için kablo cekmem mümkün değil 1609699133 Kurulumu kolay mıdır bunun baska modelini aldim iki kurulum yöntemi denedim ikiside olmadı
  42. A

Xiaomi WiFi Genişletici aldım kurduk fakat saatte bir kopma olduğu için iade ettim Tenda A9 aldım bir türlü kurulmadigi için iade ettim kurulumu kolay güzel 150 tlye kadar WiFi genisletici önerirseniz sevinirim
  43. A

Telefon Wifiden Kopuyor

Odamda internet fazla çekmiyor fakat kopma olmuyordu bu sıralar kopma olmaya başladı ayni yerde tableti denedim onda kopma olmuyor sorun telefondan mı yoksa modemden mi veya çözümü bilen yazarsa sevinirim. Telefon:Xiaomi Note9 Pro 1609676672 Telefon çok çektiği yerde yine aynı çekmeye devam ediyor
  44. A

CS:GO Seçkin Hesap hakkında sorum var.

Takımda birisi bile seçkin olmazsa zaten seçkin yazan yer artık aktif olmaz.Zaten mantık olarakta böyle olması gerek.
  45. A

CS:GO ile ilgili soru?

Ben havali olsun diye yapılıyor saniyodum
  46. A

Steam Pazardan Para Kazanmak

Denedim ama normalinden düşük koyulan şeyler saniyesinde gidiyor hatta fiyatını göremeden alıyorlar çözümü var mı bunun?
  47. A

Steam Pazardan Para Kazanmak

Steam'daki pazardan bot vs kullanmadan kasa silah alım satımı ile para kazanılır mı merak ettim deneyenler yazarsa sevinirim?
  48. A

Hesabım kendi kendine takip ediyor

Atmadım demiştim yukarıda önceden de zaten o hesaba istek atmadığımı biliyorum.
  49. A

Hesabım kendi kendine takip ediyor

Bu zamana kadar hiç bi takipci programi vs kullanmadim bir yere şifremi de yazmadim ama Instagram hesabım kendi kendine 1-2 ayda bir bi sayfaya istek atıyor nedeni veya çözümünü bilen varsa söylerse sevinirim.
  50. A

Yazılımda Yeniyim

İf in sonuna ; koymuşsun if elsenin ; koyulmaz
  51. A

Pcde ses gelmiyor

Bir tane daha buldum ses video ve oyun denetleyicileri kısmında
  52. A

Pcde ses gelmiyor

Realtek Digital Output(Realtek Audio) var
  53. A

Pcde ses gelmiyor

Baktım ama ses kartı olarak birşey bulamadım veya nerede onu bilmiyorum sizi de uğraştırdım :( 1608142843 Realtek digital output vs şeyler var o olabilir belki
  54. A

Pcde ses gelmiyor

Attığınız şeyi kurdum ama düzelmedi ses kartı yanmış olabilir mi sizce bu konulardan anlamam sadece tahmin?
  55. A

Pcde ses gelmiyor

B450M Anakart Sapphire rx590 Ryzen 5 2600 Viper 8gb ram
  56. A

Pcde ses gelmiyor

TeamViewer şuanda kuramam ama genel olarak denenmesi gerekenleri denedim.Dediginiz birşey varsa denerim.
  57. A

Pcde ses gelmiyor

Herşey düzgündü CS'ye girdim ilk başta ses sadece dcde geliyordu sonra tüm bilgisayarda ses gelmemeye başladı 3 kulaklık denedim hiçbirinde yok düzeltmeme yardım eder misiniz? Konuyu yanlış yere açmışım modlar düzeltirse sevinirim
  58. A

HTML'de Kendimi Geliştirmek İçin Neler Yapmalıyım?

Udemy'e hiç girme bence internette istemeyeceğiniz kadar kaynak var
  59. A

HTML'de Kendimi Geliştirmek İçin Neler Yapmalıyım?

W3schools.com dan bak orada biraz daha ayrıntılıdır html fazla gelişeceğinz bi yer değil bence ardından css js öğrenirseniz daha faydalı olabilir.
  60. A

Vodafone Net alındığı gün iptal

ADSL kullanıyorum Türknet'e fiber olarak geçmeyi düşünüyordum.Babamı Vodafone aramış babam da kabul etmiş alındığı gün iptal edilir mi(cayma bedeli ödenmeden)?
  61. A

C++ SFML kısa yol

Visual Studio 2019 a sfml kütüphanesini projeye kurdum (dll dosyalarını proje dosyasına atma ve properties kısmından bağlantı yapma) bunu her proje açtığımda yapmak zorunda mıyım bunun kısa yolu var mıdır bilen aydınlatırsa sevinirim
  62. A

Sizce Hangi Kodlama Dili Öğrenmeliyim?

Önce hangi alanda olmak istediğini bulman lazım mobil,web,oyun,yapay zeka vs bunu bulduktan sonra karşına belirli diller çıkacak birisini seçersin
  63. A

Desktop Developer Öldümü?

Aynen yani her dönemin bir yazılım alanı var eskiden masaüstü programlama çok revaştaydı şimdi mobil ve web belki ileride sadece mobil bile olabilir 1606783297 Aslında ilk dil yerine ne yapmak istediğimizi öğrenmek daha yol gösterici oluyor dil zaten sonradan geliyor her dilin en iyi bir...
  64. A

Raspberry Pi normal bilgisayar gibi kullanmak

Piyasadaki 8 gb ekran kartı olmayan laptoplara yaklaşır mı sizce? Linux olarak düşünüyorum.
  65. A

Raspberry Pi normal bilgisayar gibi kullanmak

Raspberry pi 4 8gb olan modelini oyun oynama amaçlı değil internet video ödev visual studio tarzı uygulamalar icin yani normal bi pc gibi kullanılabilir mi performans olarak sizce nasıldır?
  66. A

Redmi note 9s 6gb ram olan model alınırmı

Ekran olarak amoled galiba bu özelliği bence iyi bende note9 pro var onda ips var
  67. A

DirectX nasıl öğrenirim

Temel C++ biliyorum ama internette düzgün bir directX kursu bulamadım amacım ekrana şekil vs çizip minik oyunlar yapmak.Bilgisi olan yazarsa sevinirim
  68. A

En sevdiğiniz hobiler ?

Yaptıklarınızı keşke herkes trafiğe kapalı alanda yapsa
  69. A

Doğum gününü bir kişi bile hatırlamaması

Konuyu geç gördüm doğum günün kutlu olsun.Annem babam kutlar ama sınıfimda pek sevilmeyen birisi olduğum için umrunda değilim insanların alışıyorsun bi süre sonra .Bende kendimce böyle takmam ama doğum gününü takıyor insan.
  70. A

Youtube da video izlerken tam ekran yapınca videonun daralması.

Aynen ben de telefonu 2-3 ay önce aldım büyük bir hevesle(ekranın tamamı video olacak) hayal kırıklığına uğradım maalesef.Bazı Youtube videolarında 20:9 oluyor onda çok mutlu oluyorum ama tabiki azınlıkta
  71. A

Youtube da video izlerken tam ekran yapınca videonun daralması.

Onun çözümü bence mantıken olamaz yani zoom yapar gibi yapıp büyütebilirsin ama üstten ve alttan pay vermek zorundasın çünkü istediğin gibi üstten pay vermeden yanları genisletirsen videodaki kişiler geniş mod putin gibi olur.Video formatı 20:9 olmadığı sürece veya yanda oluşan siyahlıklar...
  72. A

Kızların oynadığı online pc oyunları nelerdir?

Hiç prosuna gelmedim abi genelde sonuncu oluyolar adamı sinir ediyolar
  73. A

Olmasaydı da olurdu dediğiniz şeyler?

Tiktok olmasaydı olurdu hatta çok daha iyi olurdu
  74. A

Makara satan yer

Kuzey Güney izleyenler bilir makara tatlısını.Çok merak ettim güzel bir şeye benziyor uzaktan İstanbul'da iki yer buldum ama kalıcı olarak kapalı yazıyor(baska da yer bulamadım) satıldığını bildiğiniz yer varsa yazarsanız sevinirim.
  75. A

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

8.Sınıfta baya güzel bi kız vardi acilamadim .Arkadaslarda gitti söyledi reddetti beni baya uğraştım hatta birazda rahatsız ettim.Ama yine olmadi baya etkilemişti hâlâda etkiler.
  76. A

Hayalinizdeki Otomobil Ne?

Porsche Carrera 4S Lamborghini Urus
  77. A

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı. Alttaki laptop önerilerine masaüstü al yaziyor
  78. A

LoL'e Tekrardan başlama isteği

Ben bıraktım artık yatağa stressiz giriyorum.Çok mutluyum başlama abi
  79. A

Vodafone Net Tüketici Haklarına Başvurdum.

Abi taahhüt falan düşünmüyorlar.Bizimde taahhütte vardı üst birisine bağladılar.
  80. A

Vodafone Net Tüketici Haklarına Başvurdum.

Benim bir çözümüm var hiç uğraşmayınca en son ki çözüm bu oluyor.Arayip ben ayrılmak istiyorum dediğinizde sizi hemen üst birisine bağlıyorlar (genelde bu kişi bir hanımefendi oluyor) sorun nedir ayrılmayın falan diyor 2 gün de işi hallettiler valla 20 gündür internet yoktu
  81. A

Korsan kullanıcılarının "bir oyuna 700 TL vermem" bahanesine sığınıp korsan kullanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saçma olduğunu düşünüyorum bunun ben arabaya o kadar para vermem gidip calayimdan pek farkı yok
  82. A

Desktop Developer Öldümü?

Eski bir meslek düşün hâlâ yapan var ama eskisi kadar yok temsilen var yani bence öyle
  83. A

Ne dinliyorsunuz?

"Bir kızıl goncaya benzer dudağın "Sebepsizce bunu dinliyorum.
  84. A

Bu saat hangi cinsiyet için?

Kadın gibi ama erkek taksa niye takıyor demem yani
  85. A

İlk Defa Kod Yazdım

Ben cevap vereyim isterseniz galiba yazılan dereceyi diğer derece tiplerine çeviriyor (Fahrenheit Celcius vb) 1603384931 Bence ilk başta netteki ücretsiz kaynaklar kullanılmalı sonra paralı kurslara geçilmeli 1603384974 Ücretsiz kaynak istersen Tryhackme.com veya freecodecamp youtube...
  86. A

Tenda A9 Wifi Genişletici Kurulmuyor

Tenda A9 genişletici aldım internetteki çoğu videoyu izledim fakat bir türlü kurulmuyor adamlardaki arayüz ile bendeki arayüz farklı bilen ya da alan olduysa lütfen cevap verebilir mi?
  87. A

İlk Defa Kod Yazdım

1-Heves olduktan sonra gerisi gelir ama size tavsiyem bu işe para var falan diye girmeyin 2-Fotoğraf bulanık hangi dilde yazıyorsunuz
  88. A

Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

Fiyat istersen bizim burda 50tl ama bence de kendin yapabilirsin
  89. A

Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

Zor veya kolay pek bir şey değişmiyor bence sonuçta önemli olan sıralama zor olursa az doğru olur ama o az doğrulardan en çok yapan kazanır tabi ki biraz moral düşüklüğü olabilir
  90. A

CTJS Engine kullanan var mı

Unity denedim Godot denedim bana çok zor geldiler şimdi Ctjs diye bir oyun motoru buldum javascript kullandığını öğrendim suan javascript öğreniyorum bu motoru kullanan var miy varsa tecrübelerini aktarırlar sevinirim.
  91. A

Erkek olmanın iyi yönleri.

48'e güldüm baya güzel olmuş
  92. A

Türkçe Müzik Önerisi

Pera Ağla
  93. A

İnternetten cilt bakım ürünü almak

Hepsiburada ve amazondan 1000 TL üstü alışveriş yaptım gittigidiyor ve n11 den yaptığımda oldu hepsinden memnun kaldım bence en iyisi HB veya Amazon 1602884930 Bi sıkıntı olacağını sanmıyorum satıcı hepsiburadaysa eğer hb'den alacaksan tam olarak güvenilir hatta
  94. A

İnsanlar neden tablet alır?

Valla aynısını ben de düşünüyorum bi sebep bulamıyorum ya telefon al ya bilgisayar tablet arada kalıyor ve gereksiz bence
  95. A

LGS yi başaramam diye korkuyorum

16 yaşındayım yani ben de senin girdiğin sınava girdim kazanamadım klişe olacak ama takma lise evet önemli ama bu bir son değil olmadi lisede iyi çalışırsın üniversiteyi iyi kazanırsın
  96. A

Maskem yoktu fotoğrafın içinde olabilirim ceza yer miyim?

Yok onda bi sıkıntı olmaz çünkü o anda herkes sokakta kılıyor camide yer olmadığı için ben ve bir kaç kişi de kaldırıma sermiştik
  97. A

Linç yeme riskim varsa moderatörler konuyu kaldırabilir mi sadece soru için yazmıştım çünkü
  98. A

Bunu izleyen polis orda benim maskesiz olduğumu görür diye dedim
  99. A

Haklısınız ilk defa böyle birşey oldu evden uzaklaştığım için usengecligimden geri dönmedim donmeliydim
  100. A

Beni maskem olmadığı icin çekmedi seccadeyi kaldırıma serdigimiz için çekti
  101. A

Tam namaza dururken dediği için bir şey diyemedim.
  102. A

16 yaşındayım Cuma namazına giderken sokağın sonunda maskemi unuttuğum aklıma geldi ev yakın olduğu için geri dönmeden gittim (yaptığım yanlış)normalde maskemi hep takan birisiyim.Kaldırıma seccade serdigimiz için bi kadın şunların fotoğrafını çek diye yanındakine söyledi(çekti mi bilmiyorum...
  103. A

Almanya mı amerika mı

Bence Amerika çünkü bi kere sadece İngilizce öğrenmen gerek Almanya'ya hiç girmezsin ikinci olarakda nedenini bilmiyorum ama Amerika bana daha bi güzel geliyor oyunlardan falan heralde
  104. A

Redmi Note 9 Pro Miui12 güncellemesi geldi!

Gece güncelleme geldi bu konuyu görünce bakmıştım sonra gitmiş tekrar mümkün mü böyle birşey
  105. A

Redmi Note 9 Pro Miui12 güncellemesi geldi!

Sizce güncellemeyi yapayım mı bekleyeyim mi ?
  106. A

virtualbox içine kali yada sanal windows yükleyince hata veriyor

Biostan işlemciyi sanallastirdin mı?
  107. A

Xiaomi Note9 Pro Sorun

Teşekkür ederim cevabınız için durdurup başlatma sorunu da vardı ben biraz daha deneyeyim yeni kulaklıkla en iyisi :D
  108. A

Xiaomi Note9 Pro Sorun

Sizce kulaklıktan olma ihtimali var mı başka kulaklıkla deniyorum su ana kadar olmadı tesadüf mu acaba
  109. A

Bir kıza nasıl sohbet konusu açabilirim

Benim görüşüm kız diye farklı konular açmaya çalışma normal arkadaşınla nasıl konusuyorsan öyle konus
  110. A

Redmi Note 9 Pro kullanıcıları buraya.

Bende 12 yi bekliyorum gelsin diye telefonun sıfırladım sorun düzelmedi bir daha xiaomi almayı düşünmüyorum aynı fiyata samsung alırım artık bozulursa falan
  111. A

Bana güncelleme gelmiyor ki hâlâ 11.02 deyim
  112. A

Xiaomi Note9 Pro Sorun

Abi öyle bi olayki hep saat 1.30 civarında oluyor çok şaşırtıcı başka zaman ölmüyor fazla
  113. A

Abi aldim ilk 2 ay çok iyide suan asistan kendi kendine geliyor bir de böyle ses göstergesi yandan çıkıyor sonra kapanıyor
  114. A

İçin rahatlaması

Annem komşunun kızı Isparta makine kazandığı için arada onu ovuyordu eski nesil için senin ne yaptığın önemli değil ağzınla kuş tutsan yaranamazsin takıl kafana göre
  115. A

Ece Üner'in Kim Kardashian'ı eleştirme şekli doğru mu?

Hangi haber kanalı tarafsız yapıyor :D
  116. A

Vodafone Net Ping Sorunu

Vodafoneyi ara de ki ping çok fazla ben ayrılmak istiyorum.(aslında ayrilmayacaksin) sonra seni üst birisine baglayacak bu kişi muhtemelen kadın olacak. ...bey nedeniniz nedir hemen çözelim diyip çözecekler .Bizzat ailemle denedim internetim 20 gündür gelmiyordu her gun ariyordum bir şey...
  117. A

Xiaomi Note9 Pro Sorun

Telefonu sıfırladım sorun yine devam ediyor asistan kendi kendine açılıyor sizi de gece vakti rahatsız ettim Yanlış bir şey yapar diye korkuyorum :D
  118. A

Xiaomi Note9 Pro Sorun

Teşekkür ederim note8 hakkinda yazdığınız yazıyı okudum şimdi orda da gördüm
  119. A

Xiaomi Note9 Pro Sorun

Xiaomi Note9 Pro telefonumda günde 5-6 kere ses kendiliğinden açılıyor video kendiliğinden başlıyor ayni sorunun yaşayan veya çözümü bilen varsa söylerse sevinirim.Sorun sizce yazılımsal mı donanımsal mi telefonu sifirlayayim mı?
  120. A

Xiaomi Wifi Range Kopma Sorunu

Aleti kurdum onda sıkıntı yok mesele her saat başı bağlantının kopup çıkarıp takmadikca gelmemesi
  121. A

Bir kızı sevdiniz.

Aklına fikir sokmak istemem ilişkin bozulsun da istemem ama bana sorarsan ben bırakırdım evlilik sade olmalı
  122. A

Xiaomi Wifi Range Kopma Sorunu

Wifi alanını genişletiyor ama 1 saat sonra falan mavi ışık yanıyor fakat genişlettiği alanda etki vermemeye başlıyor çözümü bilenler söylerse sevinirim. Edit: Çıkarıp takınca düzeliyor fakat her saat yapmak işkence
  123. A

Dizi Poyraz Karayel

Kesinlikle vermelisin olaylar ve karakter tasarımları çok iyi yapılmış kendi sıralamamda ilk 3 te yer alır .
  124. A

Xiaomi Note9 Pro Kırılmaz Cam

Telefonda fabrika çıkışlı olarak üstünde kırılmaz cam var gibi sanki ama tam anlamadım bilgisi olan bilgilendirebilir mi ?
  125. A

Xiaomi Video İzlerken Siyah Kenarlık

O zaman çentigin ne anlamı kalıyor ki
  126. A

Xiaomi Video İzlerken Siyah Kenarlık

Xiaomi note 9 pro telefonumda Youtube'de video izlerken yanlarda siyahlık oluyor zoom yapıp ekrani doldurunca bu sefer de görüntü bozuluyor(videonun aşağıda ve yukarıda kalan kısımları gözükmüyor) bunun bir çözümü var mıdır yazarsanız sevinirim.
  127. A

Çözüldü Amazon Turkiye Hesap Askıya Alındı

Biraz önce Amazon'dan telefon aldım fakat hesabiniz ve siparisiniz askıya alındı diye bir mesaj geldi hesaba girdim isim soyisim adres yazdım kolay çözülebilir birsey midir neden gelmiştir bilgisi olan yazabilir mi? 1596054104 sorun çözüldü yazmanıza gerek yok teşekkür ederim herkese
  128. A

Oppo Realme 6i vs Xiaomi Note8 Pro

2800 ve altı
  129. A

Oppo Realme 6i vs Xiaomi Note8 Pro

Başlıkta yazdığım iki telefondan birisini almayı düşünüyorum kullananan, tecrübesi olan düşüncesini belirtirse sevinirim.
  130. A

Sunucu Kiralama vs Hosting

Web programlamaya yeni başladım. İleride bir site açarım diye hostinglere bakayım dedim sonra sunucu kiralama olayi karşıma çıktı sizce bu ikisi kimlere ve hangi şartlara göre bilgisi olan kısa bir şekilde yazabilir mi?
  131. A

Hayalinizdeki araba hangisi??

Lamborghini Urus Audi RS6 Maserati Levante Biraz düşük bütçeli olarak ise Peugeot Rcz
  132. A

Technopat sosyal kanserliği

ben de yazım kuralı olayı yüzünden bıraktım o siteyi haklısın.
  133. A

Hangi alanı seçmeliyim?

16 yașındayım 13 yașında programlamaya bașladım sürekli alan değiștiriyorum.Bi hafta mobil bi hafta web bazen oyun artık kendimi sadece bi alana yöneltmek istiyorum ama bu mümkün olamıyor kararsız ya da istikrarsız birisiyim galiba bunun için çözümünüz var mı?
  134. A

Hangi interneti secmeliyim

Her ISS'nin hem kötü yorumu fazla hem iyi yorumu fazla genel olarak Turkiye'de seçim gerçekten zor
  135. A

Pixel Art'ta Nasıl Gelişirim?

Unity'de kendi çapımda 2D oyun yapmaya çalışıyorum bunun için karakter vs. çizmem gerek fakat pixel çizim çok zor ya da ben çok yeteneksizim.Pixel çizimde gelişmek için ne yapmalıyım program olarak Gimp kullanıyorum.
  136. A

C öğrenmeye nereden başlıyabilirim?

Motor yapmak oyun yapmaktan daha zordur tavsiyem şimdi Unreal ya da Unity(bence Unity) ile başla geliştikten sonra ileride kendi motorunu yaparsın bu arada Unity c# kullanır.
  137. A

Film önerileri

İsimlerini tam bilmiyorum ama birisi facebook hakkındaydı diğeri turing makinesi hakkındaydı aratırsan bulursun zaten.
  138. A

Dizi Poyraz Karayel

Devam edecek mi tekrar vermeye ben baktım göremedim Hafta içiymiş
  139. A

Dizi Poyraz Karayel

Poyraz karayel dışarıdan bakıldığında şuan ki Türk dizileri gibi bir konusu varmış gibi gözüküyor(ben öyle görüyordum) ama birinci bölümü bile izleyince acayip sarıyor netten izleyecekseniz her yer spoiler kaynıyor dikkat edin :)
  140. A

Gta 5 bir saniyelik donma sorunu

Açık olan tek şey antivirus zaten ondan da olacağını sanmıyorum.
  141. A

Multipayer oyun önerisi

Magicka bildigim kadariyla 4 kisiye kadar oynaniyor güzel bir oyun
  142. A

Gta 5 bir saniyelik donma sorunu

Gta oynarken ilk 30dk yok fakat sonrasinda her 1-2dkda bir yarım/bir saniyelik donmalar meydana geliyor ayarların düşük veya yüksek olması etki etmedi. Sistemim:rx590 ryzen2600 8gbram
  143. A

Bir Programda Birden Fazla Dil

Bir programda iki programalama dili kullanımı nasıl oluyor kullanma kısmı tamamda nasıl birleştirilip tek bir yazılım haline geliyor ?
  144. A

Uzaktan Half-Life Oynamak

Sven Co-Op adında bir oyun var Steam'de ücretsiz ona bi bakın derim.
  145. A

Proteus Ücretsiz Sürüm

Proteus ücretsiz sürümünde pic similasyonları yapılabilir mi bu konuda fazla kaynak göremedim genel olarak crackli kullanılıyor.
  146. A

Bilgisayar açılıyor ekran kapanıp çalışmaya devam ediyor.

Denedim şuan sorun yok fakat zaten her iki açılmada bir olduğu için anlaşılması biraz zor teşekkür ederim.
  147. A

Bilgisayar açılıyor ekran kapanıp çalışmaya devam ediyor.

Bilgisayari açtıktan sonra ekran kapanıp bilgisayar çalışmaya devam ediyor.Ekran gelmesi için güç düğmesinden kapayıp açmam gerekiyor.Sorun hangi donanımda olabilir? Ryzen 5 2600 Rx590 8gb Ram Lg 22" Monitor
  148. A

Temel C Öğrendikten Sonra

Temel olarak C dilini öğrendim bundan sonra ne yapmam gerek veya ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  149. A

Windows 10 arama yeri çalışmıyor .

Windows 10 arama yeri çalışmıyor bi kaç arkadaşta da aynı arama yerine bir șeylee yazıyorum ama sonuç yok.
  150. A

Ilhan Duman dan gelen borç mesajı

18 yaşından küçüğüm ve eğer icra olursa eve kağıt gelir. Bi ara benim numaram yanlış başkasının sanılıyordu ondan olabilir heralde. Cevap için teşekkürler.
  151. A

Ilhan Duman dan gelen borç mesajı

Vodafone kullanıyorum ilhan duman diye birisinden mesaj geldi icra takibi başlayacakmış 600tl dosya masrafı varmış ben daha faturalıya geçeli 1 ay oldu sizce bu gerçek midir? Tüm mesaj büyük harflerle yazılmıştı.
  152. A

Bilgisayar açılıyor sonra ekran kapanıyor

Bilgisayarı aldığımdan beri böyle olup toplama olduğu için donanımsalsa hangi parçayı garantiye verebilirim o yüzden sordum.
  153. A

Yazılımsal olarak bir sorun yoksa donanımsal olarak hangi parçada olabilir?
  154. A

Bilgisayar açılıyor sonra ekran donup kapanıyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Sorun nerede olabilir. Rx590 Ryzen 2600 8gb Ram CoolerMaster 600w Lg 22'' monitor 75hz 1ms
  155. A

Kablo takılı ama ethernet kablosu takılı değil diyor

Hizmetlerden devre dışı bıraktım sorun devam ediyor.
  156. A

Kablo takılı ama ethernet kablosu takılı değil diyor

Bilgisayarda ethernet kablosu takılı ama ethernet kablosu takın diye mesaj geliyor. Bilgisayarcıya götürdüm. Hamachi falan yüklemișsiniz ondan olmuştur format gerekiyor kabloda sorun yok dedi. Format olmadan bu sorunu çözemez miyim? Edit:Ethernet kablosunun pcye takılı olan kısmındaki ışık...
  157. A

Arabistandan 100 tllik hediye önerisi

Seccade