Arama sonuçlarınız

1. temmuzz

Öneri Deprem- Geçici Sahra Tuvaleti Yapmak

2. temmuzz

Soru AMD Ryzen 7 7700X İçin En İdeal Sıvı Soğutma

Corsair 4000D kasaya sıvı soğutucu arıyorum. Ne seçeceğime karar veremiyorum. Kasanın önüne 240 280 360 üste de 240 280'lik takılabiliyor. İşlemcim Ryzen 7 7700X.
  3. temmuzz

RX6800XT Fiyatı Göründü

AMD RX 6800XT için, XFX markasının fiyatı göründü. Ne düşünüyorsunuz?
  4. temmuzz

RX6000 Serisi Kartlarda Wattman Hatası Devam Eder Mi?

Amd yeni ekran kartlarında wattman, reset, ekran kararması gibi sorunlar biter mi sizce?
  5. temmuzz

Seagate Firecuda Düşük Yazma Hızı

Seagate Firecuda 510 M2-SSD 54 derece ısı altında. 534 MB yazma hızı veriyor. Okuma hızı normal, yazma düşük. Bu durumu nasıl aşabilirim? X570 Gigabyte Aorus Pro-I anakartın fanlı soğutucusunu kullanıyorum. Boşta 44 derece test sırasında 54 dereceya kadar çıkıyor ve yazma hızı 534MB.
  6. temmuzz

PC Boşta Sıcaklığı Nasıl Düşürürüm?

Pc yük altında değilken sıcaklıkları; CPU 49 C GPU 45 C M2-SSD 51 C Anakart 51 C Ryzen 7 3700X stok soğutuculu işlemci var. Mini ITX Gigabyte x570-I Aorus PRo anakart var. MSI RX5700XT GamingX GPU, Corsair Crystal 280X kasada. 1000rpm 5 adet fan var. Önde 2 ve altta bir adet üstte de bir adet...
  7. temmuzz

Sistemime Uygun Hava Soğutucu

Gigabyte X570-I Aorus Pro Wifi anakart Corsair Crystal X280 kasa (Kasada Desteklenen soğutucu uzunluğu Max. 150MM=15CM) Mini ITX anakartımda Ryzen 7 3700X işlemciye takmak için hava soğutucu önerebilir misiniz? Uygun model bulamadım. Xigmatek WindPower Pro modelini alacaktım 0.7 MM fark ile...
  8. temmuzz

Xigmatek Windpower Pro Soğutucu Nasıldır?

Oldukça sessiz ve soğutma iddiasındaki bu ürün hakkında bilgisi olan, alıp kullanıp tecrübe eden var mıdır? https://www.xigmatek.com/product_detail.php?item=279 Vatan'da yeniden stoğa girdi. https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-windpower-pro-intel-amd-2x120mm-argb-fan-islemci-sogutucu.html
  9. temmuzz

PSU Kablo Önerir misiniz?

FSP Hydro G Pro 850W PSU kullanıyorum. Full Modüler. Kendi kablolarını beğenmiyorum değiştirmek istiyorum. Uzatma kablosu olarak satılan Phanteks kablo buldum. Direkt kullanamazsınız diyorlar. Direkt kullanabileceğim kendi kablolarını takmadan, kablo öneriniz olabilir mi?
  10. temmuzz

BIOS Kendiliğinden Neden Resetlenir?

Merhaba, Ryzen 7 3700X işlemci Gigabyte X570-I Aorus Pro Wifi ana kart 32 GB Gskill RAM 2133 MHZ RAM (XMP ile 3600 MHZ) Seagate Firecuda NVM SSD FSP HYDRO G PRO 850W PSU MSI RX5700XT GamingX GPU Bios Sürümü en son güncel F12e BIOS ayarlarında; ERP aktif, XMP profilli, Hızlı başlat etkin, CPB...
  11. temmuzz

Ori And The Blind Forest Mount Horu'da Bug Nasıl Düzeltilir?

Merhaba Ori oynayanlar, Mount Horu'da bug yaşadınız mı? (Xbox Game Pass ile PC'de oynuyorum) Sağdaki ve üstteki odaları tamamladıktan sonra en altta lav havuzunun bittiği yeni bir bölüm açıldığı bir sinematik izletiyor bölümler bitince. O bölüme ulaşınca lav havuzu olduğu yerde duruyor. Yani...
  12. temmuzz

Xbox Oyun ve Şarj Kiti Orijinal

Xbox kontrolcü için batarya bulamıyorum. Var olanlar hep çakma. Orijinalini bulabileceğim bir yer bilen var mı ?
  13. temmuzz

Hangi Kulaklık

Merhaba, HyperX markasının iki kulaklığı arasında kaldım. Kullanan ya da fikir verebilecek olan var mı ? HyperX Cloud Mix HyperX Cloud Flight
  14. temmuzz

Arka Aydınlatmalı Klavye Önerisi

Yazı yazıp çalışırken kullanabileceğim, arka aydınlatmalı klavye aradım. Oyunculara yönelik Çin pavyonu gibi yanar döner klavyeler görüyorum. Şöyle klasik sade aydınlatmalı bir tasarıma sahip, notebook klavyesi gibi abartı bir tasarımı olmayan klavye modeli bilen var mı?
  15. temmuzz

Sabrent Rocket SSD nasıldır?

Türkiye'de satışı yok sanırım. Amazon üzerinden almayı düşünüyorum. Benim gibi düşünüp almış olan var mı? Anakartım, Gigabyte X570-I Aorus Pro Wi-Fi, PCI-e 4.0 desteklediği için henüz sınırlı modeller var. Samsung bile CES 2020'de yeni duyurdu. Toshiba bellekler ve Phison kontrolcüsü olduğunu...