Arama sonuçlarınız

1. By üşengeç

Öneri Maksimum 600 TL lik Gaming Kulaklık Önerisi

Bütçem maksimum 600 lira gaming kulaklık arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  2. By üşengeç

Yardım Gamepad Analog tuşu yanmıyor

Selam arkadaşlar wonderboy w201s gamepadini aldım 2 gün önce normalde çalışıyordu ama eafc24 de görmediği için scptoolkit yükledim ve yükledikten sonra direkt gamepad çalışmamaya başladı usbyi kasaya takıyorum bağlandı sesi geliyor ama ne gamepadde analog tuşuna basınca ışık yanıyor ne de...
  3. By üşengeç

Soru Max 25k sistem önerisi

Merhaba maksimum 25 bin olacak şekilde monitör dahil hazır sistem arıyorum. Yeni nesil oyunları sıkıntısız oynatsın oyun zevkim genelde fifa forza tarzı oyunlar. Yazılım,siber guvenlık ile ugraşmak istiyorum o tür konularda sıkıntı yaşatmayacak bir sistem olursa çok iyi olur. Yardımlarınızı...
  4. By üşengeç

Soru Yatılı Okul

Arkadaşlar merhaba geçen sene lgsye girdim ve istediğim sonucu alamadım Antalya'da yaşıyorum ve puanıma hiçbir fen lisesi tutmuyor geçen hafta mahallede bağlı okuluma başladım normalde 91 ortalama ve üstünü alıyoruz dediler bizde memnun kalmıştık yine kötü bir okula gitmiyorum diye lakin okul...
  5. By üşengeç

Soru Telefon Alacağım.

Merhaba arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum ve sınır fiyatım 2500 zorlarsam 2600 e çıkabilirim. Genelde laptopumdan oyun oynarım ama telefondan oyun oynamak istersem Pes Mobile Fifa Mobile Wild Rift ( belki) Kafa Topu 2 Ve son olarak Brawl Stars. Bunları fazla oynayacağımı sanmıyorum...
  6. By üşengeç

Soru 2500-3500 Telefon Önerisi

Selamlar arkadaşlar babam için yeni telefon alacağız ben bazı telefonlar araştırdım -Poco X3 NFC -Xiaomi Redmi Note 9 Pro -Samsung M31s -Xiaomi Note 10 Arkadaşlar siz burada hangisini önerirsiniz veya sizin başka bir öneriniz var mı önerilerinizi bekliyorum
  7. By üşengeç

Yardım Dokunmatik Çalışmıyor.

Selamlar arkadaşlar Nokia 5 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor kamera açılıyor ses ayarı yapılabiliyor lakin dokunmatik çalışmıyor ne yapabilirim?
  8. By üşengeç

Soru Oppo A52 Mi Psmart 2021 Mi?

Selam arkadaşlar yeni telefon almayı planlıyorum 1-2 ay içinde ve telefonları karşılaştırdım ve son ikili olarak Huawei Psmart 2021 ve Oppo A52 arasında kaldım sizlere danışayım dedim. *Oyun oynamayı çok severim. *Müzik dinlerim. *Batarya çok önemli. (Bu arada Psmart 128 gb Oppo 64 gb)
  9. By üşengeç

Soru Hearts Of İron Iv Hile Sorunu

Merhaba arkadaşlar tarihe ve stratejiye ilgim olduğu için Hearts of İron IV yükledim ve arkadaşlarım hile ile alış dediler bende hile ile öğrenmeye karar verdim ancak konsolu açıp hileyi yazıp enter tuşuna basıyorum hiçbir şey olmuyor yardım edebilir misiniz? (Oyunum crack)
  10. By üşengeç

Disk Oluşturma

Selamlar! Depolama alanımın yetersizliğinden dolayı youtubeden bir video izleyerek kendi diskimi oluşturdum yüklediğim oyunları oraya atabilir miyim veya bir sıkıntı yaşar mıyım? Cevaplarınızı bekliyorum.
  11. By üşengeç

Telefonumda ses var görüntü yok

Selam Arkadaşlar sabah farklı bir konu açmıştım ama o zamanlar telefonla ilgili daha az bilgi sahibiydim şuan görüntü yok ama her şey yapabiliyorum mesela feneri açabiliyorum yerini bildiğim için gelen çağrıları açabiliyorum tamire gitmesi mi lazım? 1617903495 Tamire gidecekse telefonu...
  12. By üşengeç

Telefonum kapandı açılmıyor!

Merhaba arkadaşlar Nokia 5 telefonum sabah 6 gibi çalışırken şuan kapandı ve açılmıyor telefonum şarjdaydı şarjdan çektim ama home tuşu çok sıcaktı biraz bekledim soğumasını sonra youtubede araştırma yaptım kapanan telefon nasıl açılır diye ve sonuçlarda hard reset yapın diyorlardı ben de home...
  13. By üşengeç

Xiaomi Telefon Önerisi

Selam arkadaşlar Xiaomi telefon bakıyoruz babama kendisi 128 GB istiyor ve Xiaomi olmasını istiyor redmi serisinden almak istiyor ama ben güncelleme alamaz diye korkuyorum Mi serisini ise paramız yetmiyor Redmi serisinden alalım mı sizce redmi alırsak Note 9s veyahut 9 pro alicaz tavsiyelerinizi...
  14. By üşengeç

Gif Sorunu

Selam arkadaşlar ppmi değiştirmek istiyorum ve bir tane hareketli gif beğendim gidi seçip tamama basıyorum ama hata alıyorum alta bıraktım hatayı yardım eder misiniz?
  15. By üşengeç

Gta5

Epic Games hesabında GTA 5 var Steam hesabıyla takas olur
  16. By üşengeç

25 mbs internet

Selam arkadaşlar internetim 7 mbs ve hiçbir şey yapılmıyor 25 mbs internet alacağım (sınırsız) sizce hangisi operatörden alayım şuan aklımda Turkcell var ama yine de danışayım dedim.
  17. By üşengeç

Hareketli Pp

Selam arkadaşlar hareketli Pp istiyorum alta ekler misiniz?
  18. By üşengeç

Sdn Forum

Selam arkadaşlar sdn Forum uygulaması var mı acaba? Googledan giriyorum ve uğraştırıyor Google Playe baktım ama bulamadım yardım ederseniz sevinirim ?
  19. By üşengeç

Telefon alacağım

Selam arkadaşlar anneme telefon almaya karar verdim çünkü Samsung J7 kullanıyor ve memnun değil Bütçem en fazla 4k isteklerim -Depolama alanı fazla olması -Kamerasinın çok iyi olması (en önemlisi) -Sarjı çok önemli saat 8 den 12 ye kadar gitmesi lazım şarjın -Sarjin hızlı dolması lazım Not...
  20. By üşengeç

Kulaklık Önerisi

Selam direkt konuya geçiyorum canlı derslerim var ve kulaklık kullanıyorum.2 hafta önce bimden fermuarlı kulaklık aldım ama bugün bozuldu ve iyi bir kulaklık almaya karar verdim maks.fiyat 150 kulak içi kulak istu farketmez 1-2 sene götürsün yeter önerilerinizi bekliyorum:)
  21. By üşengeç

Laptop panel sorunu.

Selamün aleyküm arkadaşlar dizüstü bilgisayarımın 1 aydır ekranında sorunu var sorun ekranda siyah çizgiler çıkması.Önceden de vardı ama geçiyordu ama şimdi tamamen çizgiler kaldı markası HP düzeltebilir miyim servise mi götüreyim yardım eder misiniz ?
  22. By üşengeç

2000TL altı telefon önerisi verebilir misiniz ?

2000 TL altı telefon önerileri yazar mısınız ?