Arama sonuçlarınız

1. fangoso

Eski Sisteme Ekran Kartı Güncellemesi hk!

@yolgezer74 haklisin kardesim. Ben adam olsam sen yaptığın hakaretlerden dolayi ya benden ozur diler ya da forum kurallari madde 9'u ihlal etmekten adam akilli ceza alırdın. Ikisi de olmadigina gore ben adam degilmisim. Ben buraya dostlarim icin geldim yoksa forumlarda falan yazmaya ne vaktim ne...
  2. fangoso

Ya ben birakayim diyorum ama sen uslanmiyorsun. Ey sevgili yönetici her kimsen adam bana troll dedi, kivirma dedi suruyle hakaret etti hala yaziyor. Bravo yani @Creative @TRTURKEYTR
  3. fangoso

Hocam tabi 16 daha iyi ama arkadasin sistem ddr3. Neden gunu gecmis bir teknolojiye yatirim yapsin. Ddr4 olsa isterse 64 yapsin lafim yok. Rdr2 fps goruntulerini attim. Loading screen hizi haricinde etkisi yok. Olursa da en fazla 5 fps olur. Bence degmez. Ha yine istiyorsa once ekran kartini...
  4. fangoso

Red dead redemption oyunu verileri: 16 gb ram ile https://i.imgyukle.com/2020/01/10/VsJXNP.jpg 8gb ram ile https://i.imgyukle.com/2020/01/10/VsJDr6.jpg Ayarlar https://i.imgyukle.com/2020/01/10/VsJWmo.jpg Daha okuduğunu anlayamayan adamlarla ugrasmayacagim. Varsa test etme imkani olan...
  5. fangoso

Genelede Oynadığım Oyunlar: The Elder Scrolls Onlime Black Desert Online ve arasıra son çıkan oyunlarıda oynuyorum Demiş ne demek kart alirsa kesin onu oynar bunu oynar. Firsatim olursa vega 64 umle deneyip yazarim 8 ve 16gb fps farkini.
  6. fangoso

Bilgisayarımda bir zamanlar gtx 1060 varken bir işime lazim oldugundan 2x8 olan ram ikilisinden birini soktum ve 6 ay kadar 8gb kullandim. Aman Allahim bu bilgisayara ne oldu diyecek bir fps dususu yasamadim. 8gb ram ile gtx 1060 rahat beslenir ve oyunlarin cogu, ozellikle arkadasin yazdiklari...
  7. fangoso

Benim fikrim ram e hic ellemeyin. Ufak bir fps artisi icin ddr3 ram yatirimi hic mantikli degil. Bir sure sonra sistem degisimi yaptiginizda isinize yarayacak seylere yatirim yapin. Bir tane gtx 1060 alin. Yoksa bir ssd ilave edebilirsiniz. Islemciniz evet eski ama gayet guclu ? 8gb ram sizi...
  8. fangoso

Termal Macun Nasıl Sürülür?

Ilk resimdeki gibi yaparsan cok gelir tasar. 2. Resim uygun.
  9. fangoso

Humble Bundle Kış İndirimleri

Pek hesapli gelmedi bana
  10. fangoso

Xiaomi MIUI 12 için beklenen açıklama geldi!

Resimdeki miui12 arayüzü değil. Temsili.
  11. fangoso

İşlemci aniden ısındı. Ne olmuş olabilir?

Dugmeye bastiginda fanlar biraz donup sonra pc kapaniyorsa ve hic ses gelmiyorsa acilirken statik elektrik birikmistir. Youtube dan pc statik elektrik diye arayip izleyebilirsin. En basiti tum parcalari sok sonra geri toparla buyuk ihtimal statik falan kalmaz.
  12. fangoso

Teknopat Boş İşlerde Sınır Tanımıyor :)

En çok demiş işte biz ne dedik ?
  13. fangoso

Sal bizi reis, herkes tuttuğunu kemirsin... Darwin amcanın da dediği gibi "Survival of the form that will leave the most copies of itself in successive generations.". Yani mealen diyor ki azdan az çoktan çok gider.
  14. fangoso

Bilgisayar konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.

Mac den vazgeçme madem böyle yüksek bir bütçe belirledin.
  15. fangoso

Viewsonic XG2405

Problem yaratmaz da 1050ti 144hz nin hakkini verecek bir ekran karti mi onu bir dusunmek lazim. Ilerde ekran kartini degistiririm diyorsan o baska.
  16. fangoso

Zannetmiyorum. Uyarılsa bir yerde durur insanoğlu. Afişe etmek hedef göstermek istemiyorum. 3 günde 3 kişiyle aynı tarzda tartışan adamı 3 kere kibarca uyardıysanız fazla esneksiniz.
  17. fangoso

Bir gevşeklik olduğuna katılıyorum. Aynı adam 3 günde 3 kişiyle tartışmaya giriyor. İnsanları rahatsız ediyor ve uyarı dahi almadan devam ediyor.
  18. fangoso

Air France uçağının iniş takımlarından ceset çıktı

Bu şekilde kacmaya calisirken olen onlarca insan var. Bir ihtimal hava alanında calisan gorevli para karsiligi onu uçağın yanina kadar goturdu. Inis takimlari icinde bir insanin rahatca sigacagi yer mevcut. Donarak ölüyorlar zaten genellikle.
  19. fangoso

Kararsızlık....

Temiz bulabilirseniz 2. el mi9t pro ?
  20. fangoso

Otomobil Önerisi #5 (70.000 - 85.000 TL)

Eh o zaman civic ve focusun oldugu yerde megane ve corolla olmazsa ayip edersin. Mahserin 4 atlisi bunlar.
  21. fangoso

Otomobil Önerisi #5 (70.000 - 85.000 TL)

Mondeo mu yazmak istedin acaba? Focus D segmenti bir arac degil.
  22. fangoso

Nokia Neden Battı? Kötü çocuk symbian

Sirasiyla 3210, 3310, 6600 ve 6300 kullandim ilk android akilli telefonumu alana kadar. Hepsini zevkle kullandim. Ozellikle 6600 muthis bir devrimciydi.
  23. fangoso

yeterli sistemmi

Parcalarda degisim yapma hakkiniz varsa yorum yapabiliriz ama yoksa da cok takilmayin her konusana. Oyunlarin tadini rahatlikla çıkarabilirsiniz bu sistemle.
  24. fangoso

yeterli sistemmi

Neden powerboost gibi bir secim yaptiniz ki?
  25. fangoso

Nokia Neden Battı? Kötü çocuk symbian

@yolgezer74 mesut cevikin videosundan bahsediyorsun. Çok da gommemisti aslinda. Videoda asil elestirilen sey "En iyisini biz yaptik. Her sey yolunda. Vur patlasin cal olynasin" tavriydi. Oysa yaklasiyordu yaklasmakta olan.
  26. fangoso

Dizüstü bilgisayara harici ekran kartı takma fikri

Hayir laptopun monitoru kullanilabiliyor. 1578481900 Nejdat beyin videosu biraz yardimci olabilir
  27. fangoso

yeterli sistemmi

Gayet guzel bir oyun canavarı.
  28. fangoso

Dizüstü bilgisayara harici ekran kartı takma fikri

Dışardan takilir da ugrastigina deger mi acaba. Cok mecburi olmadikca oyun icin diz ustu dusunulmemeli bence sonra upgrade dert oluyor.
  29. fangoso

Power önerisi

Yari moduler zaten istedigin renkte takarsin
  30. fangoso

Power önerisi

Hocam hatlar karisti fsp yi arkadas sormadi ben onerdim. Sharkoon psu konusunda bilmem ama kasalari gercekten iyi.
  31. fangoso

Otomobil Önerisi #4 (50.000 - 70.000 TL)

Corolla burada en mantikli arac. 1578412122 Bu arada bir seyi de soylemek lazim. Uretildikleri yerler itibariyle avrupada ve japonyada bu yasta ve kilometrede araclara çöp gozuyle bakiliyor. Bizim memleketimizde servet ödüyoruz 10 yasinda eli yuzu duzgun arac alacagiz diye ?
  32. fangoso

Mitsubishi'nin Tarihi!

Canter reklamlari donerdi biz cocukken, ibonun bence bmc dedigi vakitler... Mişibişi derdik. ?
  33. fangoso

Power önerisi

bronz sertifikalı olaydı bari... şuna ne dersin? https://www.hepsiburada.com/fsp-hyper-m85-650w-80-bronz-yari-moduler-guc-kaynagi-p-HBV00000BP6ET?magaza=onlineticaretdunyasi
  34. fangoso

Power önerisi

Nerde o eski anakartlar ne verirsen elinle o gelir seninle diyecek... Hemen korumaya alır kendini yeni yetme anakartlar.
  35. fangoso

Samsung Akıllı Asistan Robotu: Ballie

Ne aklı kardeşim... Millet hala ptt'de kuyruk bekliyor elektrik faturası yatırmak için. :confused:
  36. fangoso

Power önerisi

https://www.hepsiburada.com/seasonic-s12ii-620-620w-80-bronze-power-supply-sea-s12ii-620-p-BD300643?magaza=Hepsiburada Bunu vermiştim daha önce. Seasonic bu işin babasıdır.
  37. fangoso

Power önerisi

600TL ye psu mu kaldı. 3 sene önceydi o :D İyi markaların modüler olmayanları var ancak...
  38. fangoso

Power önerisi

Sen bir hitap, nezaket, saygi ogren de hele... Biz gerekirse 15 yaş küçüğümüze abi de cekeriz genç arkadasim.
  39. fangoso

Kültür ve Sanat Kategorimiz için Takım Arkadaşı Arıyoruz

Sanatçı arkadaşlar falan var. @alsh kültür kısmını bilemeyeceğim ?
  40. fangoso

Power önerisi

Kolay kolay kimseden ümidi kesmem ama sen egitilmezsin.
  41. fangoso

Power önerisi

Ister 3 gun once uye olurum ister 3 ay once. Bu sana insanlara kabalik etme hakki vermez. Senin karakterinin ne oldugunu onceki mesajlarindan biliyorum ben merak etme. Issiz, ergen falan diye de atip tutma istersen altinda kalma ettigin lafin.
  42. fangoso

Power önerisi

Arkadas 650 liralik tavsiye istemis ben 1800 liralik tavsiye vermisim. Peki seni ilgilendiren nedir? Mesajimdan net sekilde belli oluyor onceki guc kaynagimi tavsiye ettigim. Senin "karakterinde" biri olsam mesajimi "hadi uza" diye bitirirdim. Neyse ki insana insanca konusmayi bilen biriyim.
  43. fangoso

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Katiliyorum
  44. fangoso

Hedef 2022

Yerli araç görkemli şovla tanıtıldı. Tasarımı herkesin beğenisini aldı. Gel gelelim 2022 sonu üretim tarihi sizce gerçekçi mi? 2023 yılında yollarda yerli milli tam elektrikli aracı görecek miyiz? Benim fikrim yetişmesi mümkün değil. Yetişsin diye de baştan savma iş yapılacaksa yapılmasın. 2025...
  45. fangoso

M2 ssd önerebilir misiniz ?

Corsair Force MP510 CSSD-F960GBMP510 960 GB PCI Express 3.0 3D TLC NVMe M.2 SSD 1.129,00 TL yerine 1.074,00 TL https://www.n11.com/urun/corsair-force-mp510-cssd-f960gbmp510-960-gb-pci-express-30-3d-tlc-nvme-m2-ssd-866598?magaza=pazarbizde
  46. fangoso

Power önerisi

Eski power unitem https://www.hepsiburada.com/seasonic-s12ii-620-620w-80-bronze-power-supply-sea-s12ii-620-p-BD300643?magaza=Hepsiburada Su an kullandığım https://urun.n11.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020139-eu-hx1000-80platinum-1000w-psu-P263273730 Ikisinden de cok memnun kaldim. Sorunsuz guc...
  47. fangoso

M2 ssd önerebilir misiniz ?

Corsair mp510 480gb https://www.n11.com/urun/corsair-force-mp510-cssd-f480gbmp510-480-gb-nvme-m2-ssd-866579?magaza=eternal
  48. fangoso

Rdr2 Crew

Foruma ait bir rdr2 crew mevcut mu? Yoksa da sizlerin bulunduğu bir crew varsa davet alirim.
  49. fangoso

PC Fanları Birden Son Devirde Çalışmaya Başlıyor

Cpu sogutucuda bir sorun olmasin?
  50. fangoso

Cruise Control

1.5 senede ülkede çok sey değişti hocam. Bende skoda var vag grubun yedek parcasinin gereksiz pahali ve servisin herseye dunya istemesinden bana ucuz gelmiş olabilir.
  51. fangoso

Cruise Control

Cruise control kolunu belki verirler 300'e :)
  52. fangoso

Bu İşlemci Soğutucuyu Hangi Siteden Almalıyım

Webdenal'da sikinti olmaz. Nano da fiyatlar iyidir ama kargo 2 ayda zor gelir. Tedarik edemezlerse de parayi zor alirsin. Bence webdenal.
  53. fangoso

Benzeri ben pc yi kapatirken geliyor. Bence bios kaynakli bir stabilite sorunu var fan hizi ile ilgili.
  54. fangoso

ram hatası alıyorm nasıl düzeltebilirim.

8 ram i 6 görüyor onu mu diyorsunuz?
  55. fangoso

2200 TL'ye bu sistem alınır mı?

Velevki 2. hesabim ya da 222. ne farkeder. Birincisi ben gtx 1050 ti vasat değil gayet iyi bir karttir dedim mesajımin hiç bir yerinde 570 ile kiyaslamadim. 570 vasattir iyidir kotudur o bu basligin konusu degil. Ikincisi bana hitap etmeye calistigin 2 mesajda da karsindaki insana hitap...
  56. fangoso

Bios guncellemesi ise yarayabilir mi? Bios ayarlari yani degistirdiginiz fan ayarlari default iken bir sorun olmuyor?
  57. fangoso

Birilerine birseyler öğretmeye kalkmadan önce hitap etmeyi öğren. Onun haricinde de öğrenmek istediğin ne varsa boş zamanlarimda sana öğretmeye hazirim. Dunya youtube dan ibaret saniyorsun galiba. Cik gez hava al biraz.
  58. fangoso

İran Kırmızı Savaş Bayrağını Dikti

Tanrı Türk'ü korusun.
  59. fangoso

Olay rastgele zamanlarda oluyor ve fanlar yuksek devirde calisirken pc kilitlenmeden calismaya devam ediyor?
  60. fangoso

Cruise Control

Yetkili servisten bahsediyoruz değil mi?
  61. fangoso

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/dark-e1-amd-edition-amd-ryzen-5-1600-3-2ghz-rx570-4gb-8gb-ram-1tb-hdd-oyuncu-bilgisayari.html Biraz arastirsan bircok muadil sistem bulursun.
  62. fangoso

Ayni paraya ya da biraz fazlasına ddr4 ram sahibi ve daha guncel islemcili bir bilgisayar alabilirsin.
  63. fangoso

Makine tanıdık birinin mi? Ekran kartı fena değil gerisi biraz eski. 1578146779 Steam istatistiklerine göre en çok kullanılan ikinci ekran kartı (birinci gtx 1060 %14 ile) gtx 1050ti %9.8 lik kullanım oranı ile. Neye göre kime göre vasat acaba? Benim sıvı soğutmalı vega64'üm var bence 1050ti...
  64. fangoso

Cruise Control

Arkadaşlar geçen gün bir arkadaşın aracına hız sabitleyici taktım 2008 otomatik vites benzinli corolla. Elimden biraz iş gelir ama hız sabitleyici takma işi normalde yapmayacağım bir iş. Arkadaş "çok kolaymış" dediği için peki bakalım dedim gerçekten de öyleymiş. Direksiyonun sağında solunda iki...
  65. fangoso

Otomobil Önerisi #2 (20.000 - 35.000 TL)

1.6 mpi motor manuel bir octavia.
  66. fangoso

Eğitim sistemimiz çok kasıyor

Çok da şey etmemek lazım...
  67. fangoso

Xiaomi En iyi Telefon

Mi 9t Pro ?
  68. fangoso

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

Dodge Viper
  69. fangoso

Shiftdelete.net Otomobil Kulübü