Arama sonuçlarınız

1. Deydo

Ping sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhaba benim internetim 35 download 3 upload lol oynarken oyun 50 ping te kalıyor daha fazla düşmüyor arkadaşımda da aynı paketten var aynı binada oturuyoruz o 15 alıyor sizce sıkıntı nedir
  2. Deydo

4000 tl telefon önerisi

Öncelikle merhaba ben telefon almak istiyorum bütçwm maks 4000 aradığım özellikler -iyi bir kamerasının olması -soyal medya da gezinirim ve oyun oynarım pil gücü ve işlemcinin iyi olmasını istiyorum Şimdiden teşekkürler
  3. Deydo

Ekran kartı driver yükleyince pc açılmıyor

Öncelikle selamlar bu sorun 3 5 gün önce başladı. Bilgisayarda mavi ekran almaya başladım.İlk başlarda günde 1 kere sonra her pc yi açtığımda olmaya başladı.Bende format attım ve driverları kurmaya başladım.ilk herşey sorunsuzdu ekran kartı driver kurunca pc yi yeniden başlattım pc...
  4. Deydo

PC ısındıktan sonra kapanıyor.

bilgisayarımda lol ve csgo türü oyunlara girdiğim zaman pc ısınyor ve sonra kapanıyor
  5. Deydo

dizüstü bilgisayarımda oyunlar intel hd ile açılıyor

geçenlerde watch dogs 2 yüklediğimde oyun açıp grafikler kısmına geldiğim zaman intel hd graphics4000 gözüküyor ve amd ye geçemiyorum ve oyun kasmaya başlıyor.Aynı şeyler Pes 2016 ve 2017 de oldu fakat oyunlar kasmadı için aldırmadım sizce nedeni ne olabilir?
  6. Deydo

Laptop fanım duruyor

Laptop ta boştayken sıkıntı yok ama League of Legends veya CS GO ya girdiğim zaman fan hızlı çalışmaya başlıyor sonra duruyor ara ara çalışıyor oyundayken görev yöneticisine girdiğim zaman ise cpu %100 ve oyun kasmaya başlıyor sorun sizce ne olabilir şimdiden teşekkürler.