Arama sonuçlarınız

1. CMD.MeDuSa

Amerika’dan alınan iphone x batarya değişimi ?

Şöyle bişeyde yapabilirsin biraz zahmetli olur ama ginede bi fikir tr garantili bi iphone x kullanan biri varmı çevrende güvenebileceğin arkadaşın olur akraban olur garantisi bitmeye yakın olursa daha iyi olur neyse telefonu buldun varsayıyorum o teli gönderin batarya diğişimi için ama eski...
  2. CMD.MeDuSa

Appledan temin et satın almak istediği belirt o şekildedemi vermiyolar
  3. CMD.MeDuSa

Yıl olmuş 2020, 7 plus kapalı kutu hala alınır mı ?

Yok ya 7 güzel telefon oyle bi kalemde silmezler heralde 1578817081 Reis arkası camda yani çok güzel kaliteli kilıflar var mesela UAG nin kılıfları var YouTubu aç bak kılıfa biraz pahalı ama sonuçda telefon 4000 5500 küsür lira yani o fiyattaki bi teli korumak için 200 350 lira gibi bi fiyatın...
  4. CMD.MeDuSa

Orjinal bataryayı kendin temin edip güvendiğin bi telefoncuda yaptırmanı öneririm
  5. CMD.MeDuSa

Logitech gaming mouse önerisi

Arkadaşlar önerilerinize güveniyorum bütcem 350 400 tl arasi ama bu fiyatlara daha iyi oyuncu mouse varsa onlarıda söyleyebilirsiniz.
  6. CMD.MeDuSa

Kulak içi kulaklık önerebilir misiniz ?

Haklısın tabide ben severek kullandığım ve sorun yaşamadığım için öyle söyledim
  7. CMD.MeDuSa

almışken iyisini al bence biraz daha paranı biriktir apple airpods al
  8. CMD.MeDuSa

Kablolu mu kablozuzmu istiyosun
  9. CMD.MeDuSa

İphone 7 ses sorunu

Hangi ilde ve kargoyla gönderirken yapmam gerekenler neler kısaca açıklarsanız çok sevinirim
  10. CMD.MeDuSa

Muhabbet Kuşumu n Cinsiyeti

??
  11. CMD.MeDuSa

İphone 7 ses sorunu

Çok saol yardımcı olduğun için
  12. CMD.MeDuSa

Durduk Yere Telefonun Ekranı Karardı

Ya abicim uraşmam deme hakını savun yani onlardan kaynaklı bi sorunsa neden masrafını sen ödeyesinki
  13. CMD.MeDuSa

İphone 7 ses sorunu

Peki önereceğiniz bi apple servisi varmı bazıları iyi diyolar bazıları kötü diyolar
  14. CMD.MeDuSa

Yapman gereken hangi ilde oturuyorsan o ildeki elektrik tedarikçi firmayı ara deki benim telefonum şarz olurken birden bire ekran karardı elektikle alakalı bi sorun oldu de yüksek voltaj gelmiş olabilir de nereye başvurman gerektiği sor tabi onlar daha iyi bilgi verir ama sorun onlardan...
  15. CMD.MeDuSa

Büyük bi ihtimal elektrikle alakalı bi sorun olmuş ben elektrikçiyim çok gördüm böyle olayları yüksek voltaj gelmiş olabilir
  16. CMD.MeDuSa

Ekran kartı yanmış olabilir ekran karardığında telefon şarza takılımıydı yoksa boştamıydı
  17. CMD.MeDuSa

İphone 7 ses sorunu

Peki sizden herhangi bi ücret talep ettilermi ettiyseler ne kadar tuttu
  18. CMD.MeDuSa

İphone 7 ses sorunu

Cihazı yeni aldım daha 1 senedir kullanıyorum telefon görüşmelerinde sesim karşı tarafa,ya gitmiyor yada çok kısık şekilde gidiyor konuştuğum 10 kişiden 7 si bana sesin gelmiyor diyor ne yapmalıyım bilgisi olan varmı
  19. CMD.MeDuSa

Oppo Reno 2Z mi? Xiaomi mi9 T mi?

Mi 9t öneririm hem çok iyi telefon hemde türkiye garantili o konuda sıkıntı yaşamassın opponun oyle bi ayrıcağı yok garantisi ithalatçı firma karşılıyor onlarda teli gönderdiğen daha kötü durumda alıyorsun lafı çok uzattım al xiaomi bak keyfine ;)