Arama sonuçlarınız

1. Y

instagram fan sayfam ''sözde'' cinayet içeriği yüzünden ---instagram--- tarafından kaldırıldı!!

2800 takipçili fan hesabım instagram tarafından sözde cinayet içerikli olduğundan dolayı kapandı hesaba erişim sağlayamıyorum ne yapmam lazım!!???? 6aylık bir hesap ne olur yardım edin...:pensive:
  2. Y

Kulaklık girişleri hakkında bilgi istiyorum

Arkadaşlar kulaklığım hem mikrafon hem ses çıkışı için kablo veriyor yeni bir bilgisayar aldım kulaklığı bağlayacağım 1 yer var yani ses geliyor fakat mikrafon için bir bağlama yeri yok dönüştürücü var mı varsa ne kadar??
  3. Y

Google DUO

Google Duo sonlandırılacak diye bir haber ile karşılaştım... Google -google duo yu sonlandırınca yerine kayacağı uygulama ile bilgiler var mı?
  4. Y

SONY XPERİA Z2

SONY XPERİA Z2 kulanıyorum 3gb ram 16gb hafızazı var oyun oynamak için değil günlük işlerimi (telefon konuşmalarımı vs.) son günlerde çok azda olsa donma ve pil sıkıntısı çekiyorum sony nin başak uygun telefonlarından önerebilir misiniz**
  5. Y

mi band 5 şarz aleti

Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır mi band 4 kulanıyorum sorum şu mi band 5 şarz aleti mi band 4'ü şarz ediyor mu??