Arama sonuçlarınız

1. D

Marka Tescil İçin Ne Yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, youtube'da bir kanalımız var ve isim hakkını almak istiyoruz isim hakkı denilen şey marka tescil olarak geçiyormuş, biz kanalın ismini bir başkası herhangi bir yerde kullanmasın diye almak istiyoruz, bu konuyu bilen ve bilgi verebilecek biri var mı?
  2. D

Zotac Gtx 1060 Amp Edition 6 GB Vs Asus Rog Strix Rx 580 8 GB

Bence RX 580 mantıklı, digerine göre daha iyi bir performans vereceğini düşünüyorum.
  3. D

Ryzen 3 2300X işlemcili sistem hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız için teşekkür ederim, ben bu sistemi cumartesi günü aldım fiyatı düşürmek için son bir pazarlık yaptım fakat daha fazla dusuremeyecegini söyledi bende onun yerine rami 16 yapmasını istedim ve 16 gb Ram ile birlikte aldım toplam 2700 lira vermiş oldum, kasaya gelecek olursak çok iyi...
  4. D

Ryzen 3 2300X işlemcili sistem hakkında görüşleriniz

Merhaba, bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz? Max 3500 TL civarı bir sistem almayı düşünüyorum, bunu bir arkadaşta buldum ve 2700 tl'ye vereceğini söyledi, sizce alınır mı?
  5. D

Hile satışı yapan siteler nereye şikayet edilmeli?

Merhaba arkadaşlar, Ben popüler bir oyun satış sitesinin ilan pazarında hile satan kişilerin ilanlarını gördüm ve canlı destekten bunun yanlış olduğunu böyle bir şeye neden izin verdiklerini sordum ve bana "ilan verebilirler" diye bir cevap verdiler, bildiğiniz gibi oyun hileleri oyun...