Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Eren OZD

Soru PSU Patlaması Diğer Bileşenlere Zarar Verir mi ?

İyi forumlar.Corsair Vs 550 PSUm iki hafta önce patladı peki sorum şu patlama diğer bileşenlere zarar verir mi?Ve patlamanın nedeni neler olabilir?PSU da 80+ serfitikası bulunuyor.
  2. Ahmet Eren OZD

Yardım Corsair Marka Psu yu Nasıl Garantiye Gönderebilirim?

İyi günler öncelikle yaklaşık 3-4 gün önce psum galiba arızalandı kısa devre yaptırdım fanı çalışmadı bile.Ben bu psu yu trendyoldan almıştım Spec 05 kasa ve VS550 birlikte gelmişti yanında RAM de almıştım fakat şu an nereye gönderebileceğim hakkında bir bilgim yok.Garantiye gönderirken Kasayla...
  3. Ahmet Eren OZD

Yardım Bilgisayar bir anda kapandı daha açılmıyor

Arkadaşlar herkeze iyi forumlar bugün normal açtım fifa oynuyordum bir anda çat diye bi ses geldi ve pc kapandı hemen fişi çektim biraz sonra yeniden taktım monitöre ve ekran kartına güç geliyor ama power tuşuna basınca çalışmıyor lütfen yardım edebilir misiniz
  4. Ahmet Eren OZD

Yardım Kısa Süreli Mavi Ekran Hatası

Öncelikle herkese iyi forumlar.Yaklaşık 4-5 gün sonra pc yi açtığımda daha açılmadan mavi ekran hatası ile karşılaştım ve pc mavi ekran sonrası doğal olarak pc kendi kendine restart çekeceğini bildirdi fakat kapandı ve açılmadı.sonra yine açtığımda böyle bi sorunla karşılaşmadım şuan mb premium...
  5. Ahmet Eren OZD

Yardım Param Çiçeksepetinde Kaldı

Arkadaşlar Çiçeksepetinden Arduino Leonardo Aldım.3-4 Gün bekledim ve sonra satıcıya ulaştım satıcı çiçeksepeti ile aralarında sistemsel hatalar olduğunu ve siparişin kargoya verildiğini söyledi.Bende tamam dedim.Sonra Kargo Takip No Almak için Yine Aradım.Şubeye gidiyim sana dönücem dedi.Adam...
  6. Ahmet Eren OZD

Yardım Birbirine Temas Eden Elektrik Kabloları PC ye Herhangşi Bir Zarar Verir Mi?

Arkadailar 10 DK oldu olmadı.PC de oytun oynuyordum Karşı Komşunun Kabloları Temas Etti ve Kablolar Arasında Bir Duman Oluştu.Ev tam O sırada PC nin Kasasından Pürüzlenme ve Parazitlenme Sesine Benzer Bir Ses Geldi Pcyi Hemen Başlat Menüsünden Kapattım 15-30 Sn Arasında.Şu An PC normal Çalışıyor...
  7. Ahmet Eren OZD

Soru Sonradan Takılan Ram İlk Ram İle Aynı Mhz Demi Çalışır

Arkadaşlar PC yi bundan 1 yıl önce topladım ilk olarak 8 gb ram almıştım onu şu an 2933 MHz de çalıştırıyorum.Bugünde yeni 8 GB Ram Geldi Toplam 16 GB Yaptım RAM I ama bildiğiniz gibi RAMler ilk geldiğinde 2133 MHz de çalışıyor XMP ile onu 2933 veya 3000 yapıyoruz.Benim İlk RAM ım ı XMP ile 2933...
  8. Ahmet Eren OZD

Soru Virüslü Bilgisayara Takılan Format Usb Sine Virüs Blaşır Mı?

Temiz bir format usb'm bunu virüslü bir bilgisayara takıp bios üzerinden format atsam usb ye virüs bulaşır mı? Ve bios ekranından çıktıktan sonra windows üzerinden format işlemi devam ediyorken bu esnada usb ye virüs geçer mi?Cevaplarsanız sevinirim...
  9. Ahmet Eren OZD

Soru Farming Simulator Platinium Edition Epic Games Kupon Ile Alınır Mı?

Öncelikle Selamın Aleyküm Bugün Bu Oyun İlgimi Çekti NBA2K 21 Den Gelen Kuponum Var Bu Oyunun Hangi Sürümünü Almalıyım?Kupon ile Standart Alamam Çünkü Kupon 80 TL Üzeri Oyunlarda Geçerli. Bu Oyun Standart veya Platinium Sürümüyle Multiplayer Oynanabiliyor Mu? Veya Yazı Bekleyip 20 TL Civarına...
  10. Ahmet Eren OZD

Soru Euro Truck Simulator Ultra Ayarlar 50 Fps Normal Mi?

Arkadaşlar Selamın Aleyküm Uzun Süredir Açmamıştım Bilgisayarı 2-3 gündür Aktif Kullanıyorum.ETS2 De Fps Testi Yapayım Dedim Console den FPS yi Açtım Hepsi Ultra 1920x1080 de Araç içinde 50 FPS Alıyorum Biraz Kuşkulandım Size Sorayım Dedim Sitem Söyle; R5 1600 AF GTX 1650 SÜPER 4 GB MSİ B450M A...
  11. Ahmet Eren OZD

Windows Defender 1 Adet Trojen Virüsü Buldu Nasıl Temizleyebilirim

Merhabalar Defender ile Taradım 1 Adet Trojen Buldu Bilgisayarda internetten Dosya indirirken oldu heralde nasıl temizleyebilirim?
  12. Ahmet Eren OZD

2933 MHz RAM İle 3000 MHz RAM ın Arasında Fark Varmı

Merhabalar.Bios dan xmp yi seçerken 2 seçeneğim oluyor 1.si 2133 MHz 2.si 2933 MHz RAM ım 3000Mhz Amd chipsetli B450M A Pro Max kullanıyorum.3000 Yapmak için oc ayarlarından yapmam gerekiyo.Fakat 67 MHz çok farketmez diye ve Xmp daha sağlıklıdır diye 2.ayara alıp 2933 MHz de kullanıyorum sizce...
  13. Ahmet Eren OZD

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Standart Edition 24 Tl Alınır Mı?

Epic Games den Alabiliyorum Şu Anda Fiyatı 24 TL Standart Edition İle Oyuna Başlamak ın Bir Eksisi varmı Çünkü Deluxe Alın Diyen Çok Var ve Standart Edition ile Deluxe Edition un arasındaki fark çok mudur?Oyunu Eğlencesine Rekabetçi vb. Arkadaşlarımla oynamak için Alacağım.P2W mi Oyun ve oyun...
  14. Ahmet Eren OZD

CHİPSET Driver İllede Yüklenmeli mi Yüklenmese de Olurmu?

Arkadaşlar Konu Başlıktaki Bigi 4-5 Aydır Yeni PC Aldım Fakat Şu ana Kadar Hiç Güncellemedim Ypmak Zorunlumu Yapmasam Olur mu? Anakartım B450M-A PRO MAX.Cevaplarsanız Sevinirim...
  15. Ahmet Eren OZD

PC Aniden Donma Sorunu

Selamın Aleyküm Arkadaşlar Pc de eba ile youtube ile aynı anda işlem yapmaktaydım PC aniden dondu hemen sekmeleri kapattım ve çıktım sonrasında bilgisayarı kapatmak istedim fakat kapanmadı. Bende reset tuşuna basmak zorunda kaldım.Bunu 2. kez yapıyor diğerinde slayt hazırlıyordum.Nedenini...
  16. Ahmet Eren OZD

Google de Gezerken Bilgisayarın Aniden Donması

Selamın Aleyküm Arkadaşlar.Bugün Google de 2 sekme açtım birinden bir şey dinliyordum(eba) diğerindden ise youtube dan bir şey bakıyordum bilgisayar aniden dondu alt+f4 çektim çekti fakat bilgisayarı kapatmak istedim kapanmadı kısacası yavaş yavaş donu bende bilgisayar daki reset düğmesine...
  17. Ahmet Eren OZD

PSU nun Arkasındaki Açma Kapama Tuşu Nasıl Kullanılmalı ve 240GB SSD Tavsiyesi

Merhabalar.Ben Psu nun Tuşunu hep Açıkta Kullanıyorum.Ben Bilgisayarı Kapattığımda Psunun Arkadaki Tuşu İle Değilde Fişleri Çekiyorum.Sizce Bu Kullanım Doğru Mudur?Psu ya Veya PC Ye Zarar Verir mi? Ve Nasıl Kullanılmalı dır? 240GB SSD Olarak Ne Önerirsiniz Ben Kingston A400 Düşünüyorum. Pc...
  18. Ahmet Eren OZD

Elime Para Geçtiğinde 8GB Rammı Almalıyım Yoksa 2240 GB SSD Mi?

Sistemimi Detaylıca Yazıyorum Kafada Bir Soru İşareti Kalmasın. Ryzen 5 1600AF 8GB Corsair 3000MHZ CL16 Ram Asus TUF Gtx 1650 Süper 4GB Msi B450M-A Pro Max 7200 RPM 1TB Seegate HDD Corsair VS550W PSU CORSAİR Carbide Spec 0-5 Şu Ana Kadar Oyunlarda,Bilgisayar Açılmasında Online Oyuunlara Geç...
  19. Ahmet Eren OZD

Shift+1,2,3,4,7,8,9 Komboları Çalışmıyor?

Dün Akşam Bu Sorunu Gördüm Shift Tuşu ve Diğer Sorunlu Olan Tuşlar Normal Çalışıyor Ama Shift ile Örneğin Slash Yapmak İçin Deniyorum Çalışmıyor? Klavyede mi Bir Sıkıntı Var Yoksa Bilgisayar da Ayar mı Yapmam Gerek? Cevaplarsanız Sevinirim...
  20. Ahmet Eren OZD

Shift+1,2,3,4,7,8,9 Komboları Çalışmıyor?

Dün Akşam Bu Sorunu Gördüm Shift Tuşu ve Diğer Sorunlu Olan Tuşlar Normal Çalışıyor Ama Shift ile Örneğin Slash Yapmak İçin Deniyorum Çalışmıyor? Klavyede mi Bir Sıkıntı Var Yoksa Bilgisayar da Ayar mı Yapmam Gerek? Cevaplarsanız Sevinirim...
  21. Ahmet Eren OZD

Kasamın Önüne 2 Tane Fan Taktırmama Rağmen GPU Sıcaklığı Değişmedi.

Kasamda Tek Egzost fanı Varken Furmark Testi Yaptırmıştım.GPU Sıcaklığı En Çok 73 Derece Görmüştü Fan Kullanımı İse Yüzde 47.Şimdi İse Öne 2 Tane Fan Taktırıp Test Yaptım Birşey Değişmedi.(Bilgisayar 2-2.5 Saattir Açıktı.)Sizce Bu Durum Normalmi? 15 Dk Furmark Teski Sonuçları GPU Sıcaklığı En...
  22. Ahmet Eren OZD

Kulaklık ve Mikrofon Girişini Çıkartıp Takınca Çalışmıyor?

Kulaklık ve Mikrofon Girişini Çıkartıp Takınca Çalışmıyor? Sebebi Nedir veya Normal Bir Durum mu?Arka Portlara Takıyorum? Cevaplarsanız Sevinirim..
  23. Ahmet Eren OZD

Ekran Kartını Hep Aynı Devirde Çalıştırsam Sıkıntı Çıkarmı?

Şu An Kasam da Sadece Egsozt Fan Olduğu İçin Kart Boştayken 42 Derece Oluyor.Furmark Testinde Kart En Çok 73 Derece Gördü ve En Çok Yüzde 47 Fan Hızı Oldu.Ben Yeni Fanlar Alana Kadar Kartı Hep Yüzde 47 Fan Hızıyla Çalıştırsam Olurmu Herhangi Bir Zarar Verir mi?
  24. Ahmet Eren OZD

MSI Afterburner Fan Ayarları Nasıl Yapılmalı

MSİ Afterburneri Kullanıyorum.Fakat Fan Ayarı Hiç Yapmadım Ama Şunu Fark Ettim.Msi Afterburner A Girince Fan Ayarı Yüzde 24 den Yüzde 45 e Çıkıyor.Ben Fan Hızımı Hep Sabit Mi Tutmalıyım?Yoksa Böylemi Kalmalı?Yoksa Her Değere Bir Hız Mı Atamalıyım Yani GPU 50 derece Olunca Fan 50 Çalışsın.Çünkü...
  25. Ahmet Eren OZD

PSU Kablosu İle Monitörün Kablosunu Karıştırdım.

Bilgisayarı Toplarken 2 Sini Karştırdım.Bir Kabloda 300V-500V Yazıyor ve Rengi Daha Siyah.Bu Kabloyu PSU ya Taktım.PSUm CORSAİR VS550 Sizce Doğru mu Yaptım?
  26. Ahmet Eren OZD

HDMI Kablo Önerisi?

HDMI Kablo Alacağım Piyasa da 100 TL de var 10 Tl de.Hem Kaliteli Olsun İstiyorum Hemde Biraz Ucuz Olsun.HDMI Kabloyu Hangi Kriterlere Göre Alacağım.Sistemimin Özelliklerini ve Monitörümün Özelliklerini İsterseniz Yazabilirim.Cevaplarsanız Sevinirim...
  27. Ahmet Eren OZD

İade ye Gönderdiğim Ürün Kabul Edilir mi?

Asus Prime B450M-K Almıştım Ürün Yoldayken Soğutmasının olmadığını Ve Belli Başlı Isınma Problemlerinin Olduğunu Öğrendim.Kargo Geldi Aldım.Fatura Aradım Çıkmadı Ürünün Kutusunusu Açtım ama Anakartı Poşetinden Çıkarmadım.Bana Gelen Hepsiburada Kutusunun İçine Koyarak Aras Kargonun Şubesine...
  28. Ahmet Eren OZD

Asus TUF Serisi Ekran Kartlarının Isınma Sorunu Düzeltildimi?

Asus TUF Gtx 1650 Süper Aldım.Şu an Elimde.Herkez Asus TUF için Çok Isınıyor vb.yorumları yapmış özelliklede rx5700xt için.onu da düzeltmişler.Aldığım Modelde Baktığım Üzere Bakır Isı Borusu da var.Elimde Olan Modelde Herhangi Bir Sıkıntı Varmı?
  29. Ahmet Eren OZD

Aynı Paketten Gelen Ürünlerin Birini İade Edebilirmiyim?

Dün Asus Tuf GTX 1650 Süper 4GB Ve Asus Prime B450M-K Aldım Şuan Yoldalar.Kargo Geldiğinde Hiç Almadan İade Edebiliyorum Fakat Bu Ürünler Bir Pakette Geliyorlar. Ben Anakartı İade Edeceğim Fakat Ekran Kartını Alacağım.Anakartı Tek Olarak Direkt Almadan İade Edebilirmiyim?Yoksa İki Ürün Bir...
  30. Ahmet Eren OZD

B450M S2H Vs B450M-A PRO MAX Vs B450M-K

Asus Prime B450M-K Aldım Şu An Kargoda Ama Herkez İyi Değil usu Yok vb. Söylüyor İade Etmelimiyim?İade Edersem S2H mı Yoksa A-PRO MAX mı Almalıyım? Cevaplarsanız Sevinirim...
  31. Ahmet Eren OZD

Asus Prime B450M-K Aldım İyi Mi Yaptım?

Az Önce Aldım B450M S2H Fiyatına 4400 MHZ Desteği Varmış İleriye Dönük Olsun Diye.Görüşlerinizi Bekliyorum Sizce İyimi Yaptım?
  32. Ahmet Eren OZD

Hepsiburada dan Alışveriş Yapamıyorum

KOD ile Ekran Kartı ve Anakart Alacaktım "kartınızın yetkileri ya da kısıtlamalarından dolayı işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen bankanız ile iletişime geçiniz"hatası Alıyorum Kartın Sıkıntısı Yok.Müşteri Temsilcisini Aradığımda Bir Sıkıntı Yok Diyor Trendyoldan Alışveriş Yapıp İptal Ettim...
  33. Ahmet Eren OZD

4GB VRAM Ne Kadar Yeterli Olur?

4GB VRAM Kaç Yıl Yeterli Olur?
  34. Ahmet Eren OZD

1600 Tlye Asus Tuf Gtx1650Super Almalımıyım Yoksa Gaming Gecesinimi Beklemeliyim?

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-geforce-gtx-1650s-gaming-4gb-128bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-tuf-gtx1650s-4g-gaming-p-HBV00000S3CAI Kart Bu Tasarımı vb Hepsi Hoşuma Gitti Zaten Alacağım Kartlar Arasında İdi.1600 Tl Fiyatı Var.İncehesap ın Cuma Günkü Gaming Gecesini Beklemelimiyim...
  35. Ahmet Eren OZD

1500 TL Ekran Kartı Önerisi ve İndirim Günleri

Fiyat Bu 1500 Tl ve Altı Ekran Kartı Önerirmisiniz? Ve En Yakın İndirim Günleri Nelerdir Yazarmısınız? Cevaplarsanız Sevinirim...
  36. Ahmet Eren OZD

A320M BAZOOKA Alınır Mı?

İtopyada Şuan 420 TL.B450M lerin Fiyatı Ortada 3200 MHZ ye Kadar Çıkıyor Sizce Alınırmı?
  37. Ahmet Eren OZD

14.08.2020 İncehesap Gaming Gecesi

Yarın İncehesap da Gaming Gecesi Var.19.00 da Ürünler Açıklanıyor 22.00 da İndirimler Başlayıp 02.00 da Bitiyor.Asus Dual RX 5500XT Evo 4GB 1300 Tl Civarına Düşüyor.Sizce Bu Fiyatta Alınabilecek En İyisi Mi?
  38. Ahmet Eren OZD

Zotac GTX 1650 AMP(OC) Vs Gigabyte Radeon RX 570

Sistem Toplayacağım Son Parçalar Kaldı.İki Kart Arasında Kaldım Zotac 100 TL Daha Ucuz.GTX 1650 Zotac Hem Fabrika Çıkışlı OC li geliyor Hemde Çok Daha Az Güç Tüketiyor. Normal 1650 Lerin FPS Farkı RX 570 lerden Daha az RX 570 Geçiyor Ancak Gtx 1650 Süperler RX 570 Leri Geçiyor.Bu GTX 1650...
  39. Ahmet Eren OZD

Kasa+PSU ve Ram Sorunum

Trendyol Dan Corsair Spec 05 Sipariş Verdim.PSU Su Sarı Etiketli Gözüküyor Kronik Sıkıntılıymış.N11 De Okuduğum Bir Yorumda GRİ Etiketli Geliyor Yazıyor.Gri Etiketli m Gelir Yoksa Sarımı...
  40. Ahmet Eren OZD

Zotac GTX 1650 AMP vs Rx 570

Zotac Gtx 1650 AMP Fabrika dan OC li çıkıyor(hatam varsa düzeltin)Bu Ekran Kartının Rx 570 ile Performansı Aynı Mıdır?
  41. Ahmet Eren OZD

Monitörüm Bozuk mu?

Bugün PC mi sattım.Monitörün sadece güç kablosu var başka hiçbir cihazı bağlaya bileceğim bir şey yol.Monitörün güç kablosunu taktığımda kablo bağlantısını kontrol edin diyor.Bozukmu yoksa görüntü verecek bir cihaz bulamadığından mı diyor?Cevaplarsanız sevinirim...
  42. Ahmet Eren OZD

Bu Kasada Ekran Kartını Dik Takabilirmiyim?

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Cases/Mid-Tower-ATX-Cases/Carbide-Series-SPEC-05-Mid-Tower-Gaming-Case-%E2%80%94-Black/p/CC-9011138-WW Kasa Bu . Rx 570 Armor Alacağım İçin Soruyorum Dik Tkılabilirmi? Cevaplarsanız Sevinirim...
  43. Ahmet Eren OZD

Yeni PC Alınında Montaj ve Driverları Bilgisayarcıyamı Kurdurtulmalı Yoksa Elle Mi Yapılmalı?

Konu Bu Düşünceleriniz Nedir? Cevaplarsanız Sevinirim...
  44. Ahmet Eren OZD

Ryzen 3 3100 Alınır Mı?Alınırsa Hangi Anakart İle Kullanılmalı?

Ryzen 3 3100 Almalı Düşünüyorum 2.el De Bulunduğum Şehirde Var 24 Ay Garantili.Peki B450M S2H İle Kullanılabilirmi veya En Uygun Anakart Hangisidir?
  45. Ahmet Eren OZD

İkinci El Cooler Master K350 Alınır Mı? 250 TL

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-cooler-master-k350-kasa-psu-yok-838388106/detay/ Kasa Linki Bu 250 Tl Nasıl Bir Kasa Alınabilirmi Sizce? Cooler Master Diye İlgimi Çekti.Kargodan Gelirken Bir Sıkıntı Çıkarmı ve Kasanın 2.Eli Alınabilir Mi...
  46. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 İçin Hangi Anakartı Almalıyım?

İ7 3770 m Var ve Anakartları Hep Fiyat Üstü İki Üç Anakart Buldum Hangi Model Anakartı Almamı Önerirsiniz? 400 TL ye B75 Buldum Uefi ,Sata 3 USB 3,PCI E 3. VB. Özellikleri Var Alınır mı...
  47. Ahmet Eren OZD

Hangi Anakart Modelini Almalıyım [İ7 3770]

İ7 3770 İşlemcim Var Hangi Anakart Modelini Almalıyım? B75 vs H67 vs P67
  48. Ahmet Eren OZD

Bu Anakartlardan Hangisini Almalıyım?

İ7 3770 İşlemcime Takacağım Sizce Hangisini Almalıyım? ASUS P8H67-M LE 1155 PİN ANAKART ( TERTEMİZ VE TAMİR GÖRMEMİŞ ) - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 840693708 H67...
  49. Ahmet Eren OZD

PC Toplamak İçin PS4 Ümü Satmalımıyım?

İkinci El Sistem Toplayacağım.Elimde PS4 Var PC Toplamak İçin Satmaya veya Takasa Koymaya Değer Mi?Yoksa Yeni Oyunlar Alıp Oynamak Daha Mı Keyif Verir? Bu Sistemdeki Anakart Ekran Kartı Ram ve SSD ye Takas Teklifine Olumlu Cevap Geldi Fakat Ekran Kartı RX 470 Sizce Değermi?
  50. Ahmet Eren OZD

Playstation 4 ümü Nasıl Bilgisayar Parçası Takasına Sokabilir Veya Nasıl Satarım?

Gayet Temiz Kullandığım PS4 Ümü Satmak İstiyorum PC Toplayacağımdan Ama 1 Aydır Satılmadı.Parça Takası Olursa Koymayı Düşünüyorum. RYZEN 5 1600 + B450M Anakart + RX 570 4 GB.2300 civarı Olur Heralde Bu Üç Parçanın 2. Eli .Bende 2300 e Satıyorum.Ama Dediğim Gibi 1 Aydır Satılmıyor.Bunu Nasıl...
  51. Ahmet Eren OZD

Z77 veya H77 Anakart Yerine B75 Anakart Kullansam Olur Mu?

Baktım İkinci Ele Herkez Saçma Rakamlara Satıyor Aliexpress de de Z77 ve H77 ye Göre B75 Anakart Daha Ucuz 47 Dolar Ücretsiz Gönderim Sizce Olurmu B75 Alsam Bir Şey Kaybedermiyim 340 TL Gibi Bir Fiyata...
  52. Ahmet Eren OZD

Bellek Takviyesi

Sistemimi Aşağıya Detaylıca Yazıyorum. İ7 3770 GTX 1650 SUPER Z77 ANAKART 4+4 8 GB 1333 MHZ RAM 240 GB SSD 1 TB HDD 500W 80+ PSU GAMEPOWER DARK SİDE KASA Ramlar Zaten 4+4 Birde Bilgisayarım Çok Hızlı Osun vb. İstemiyorum 1-2 FPS İçinde Çok Gerekli Bulmuyorum Fakat Sistem Biraz Eski Bir İşlemciye...
  53. Ahmet Eren OZD

Bu Bilgisayar İle Logitech G29 İle ETS 2 Keyif Verir Mi?

Sistemim Şöyle İ7 3770 PEGATRON IPXSB-H61 HD G. 4000 4+4 8 GB DDR3 1333 MHZ RAM 300W PSU 1 TB HDD En İncesine Kadar Yazmaya Çalıştım Ben G29 Alırsam ETS2 MP Oynayacağım Sizce Keyif Alabilir Miyim Veya Bu Oyundan G29 İle Keyif Almak İçin Hangi Ayarlarda Oynamam Gerekiyor Yoksa Boş Yere...
  54. Ahmet Eren OZD

İkinci El G27vsG29vsG920

İkinci Elden Bunlardan Birini Alacağım Sizce Hangisi Olmalı?
  55. Ahmet Eren OZD

Yeni Ekran Kartı İçin Yeni Anakarta ve Yeni PSU ya Gerek Varmı?

İ7 3770 im var GTX 1030 veya GTX 750 Ti Takacağım İkinci Elden 300W Casper PSUm Var Yeterlimi? Ve Anakartım ise Pegatron IPXSB H61 Anakart Z77 Ye Geçmeme Gerek Varmı FPS Değerinde Düşüş Olurmu Z77 Ye Göre? Cevaplarsanız Sevinirim...
  56. Ahmet Eren OZD

Oyunda Directx 11 E Geçip MSAA yı Açtığımda Oyuna Girmiyor

Merhabalar Dün Fivem Oynuyodum Directx 11 Veya 10.1 E Geçtim MSAA Yı Açtım Oyun Restart Atacak Dendi Ama Atmadı Sildim Yükledim Olmadı. Bugün Gta Da Yine Directx Değiştirdim MSAA Yı Açtım Oyun Reset Atçak Dedi Ama Atmadı Oyun Dışı Ayrlardan Nasıl Düzeltebilirim? Oyun Epic Games den Cevaplarsanız...
  57. Ahmet Eren OZD

Fivem GTA5+12F1D60 Hatasını Nasıl Çözebilirim ?

Sürekli Bu Hatayı Alıyorum Sildim Yükledim Olmadı Acil Yardım Lazım Cevaplarsanız Sevinirim...
  58. Ahmet Eren OZD

Program Yüklemelerinde Yeniden Başlatmak Yerine Kapatıp Açsak Olur Mu?

Bilgisayarım Kendini Yeniden Başlatamıyor.Monitör Kapanıyor Kasa Açık Gözüküyor Fakat Açık Olduğunu Belli Eden Işık Yanıp Sönmesi Gerekirken Hiç Yanmıyor. Programlar Yüklendikten Sonra Yeniden Başlatmak Gerekiyor Benim Bilgisayarım Bunu Yapamadığı İçin Kapatıp Açsam Olurmu? Cevaplarsanız...
  59. Ahmet Eren OZD

Monitörümün Gösteremeyeceği Çözünürlükleri Nasıl Kaldırabilirim?

Oyun Oynarken Rahatsız Ediyor Bazı Oyunlarda Sıkıntı Çıkarıyor Örnek Olarak LOL.En Çok 1920x1080 Almam Lazım Ama 2K Ayarlarıda Gösteriyor Nasıl Düzeltebilirim? Cevaplarsanız Sevinirim...
  60. Ahmet Eren OZD

Elimdeki Parçaları Kullanarak En Uygun Sistem Önerisi

Sistem Alacağım Ama Fazla Üst Düzey Bir Şey Beklemiyorum Zaten Oyunların Hepsini En Düşük De Oynuyorum Elimde ; İ7 3770 İşlemci Pegatron IPXSB-H61 Anakart 4+4 8GB Ddr3 1333 Mhz Ram 300 Watt PSU Casper Casper Kasa AMD Radeon HD 6510 Ekran Kartı Var Z77 Anakart Gerekli O Bir Kesin ...
  61. Ahmet Eren OZD

Daha Yeni Format Attım Hemen Mavi Ekran Verdi

5 DK Önce Yeni Format Atıım Bilgisayar ile 2 DK Vakit Geçirmeden Hemen Kişisel Bilgisayarınızda Bir Hata İle Karşılaşıldı Sorunu Canım Sıkılıyor Nasıl Çözebilirim? Cevaplarsanız Sevinirim...
  62. Ahmet Eren OZD

WİNDOWS 10 Format Esnasında İmzalanmış Hiç Bir Aygıt Bulunamadı Hatası

Format Atacağım USB Den Herşey İyi Gidiyordu Fakat Böyle Bir Sıkıntı Aldım Bundan Önceki Yerde Ürün Anahtarı Kodum Yok Demiştim .Nasıl Yapabilirim ? Çok Acil Cevaplarsanız Sevinirim...
  63. Ahmet Eren OZD

Bu Siteme USB İle Format Atılmaz Mı?

İ7 3770 PEGATRON IPXSB H61 ANAKART 4+4 8 GB DDR3 1333 MHZ RAM AMD RADEON HD 6510 EKRAN KARTI 300 WATT PSU 1 TB HDD Detaylıca Yazdım Bundan 10 GÜN Önce PC Mavi Ekran Verip Duruyordu En Sonda Kapandı Daha Açılmadı Sadece Güvenli MOD Başlangıç Onarımları Sıfırlama VB. FULL Sıfırlarken Elektrikler...
  64. Ahmet Eren OZD

Format İçin Windows 10 İSO Dosyası Nerede Bulabilirim?

Usb Yi Format İçin Kullanacağım Windows un Sitesinde Media Cration Tool Var.Güvenli Bir Yerden İSO Dosyası Arıyorum Link Atabilirmisiniz? Cevaplarsanız Sevinirim...Rufus İle Kullanacağım.
  65. Ahmet Eren OZD

Bilgisayarım Çöktü Mü?

Bilgisayarım Bundan 3 Gün Önce Kişisel Bilgisayarınızda Bir Hata İle Karşılaşıldı Dedi.Sonra Bugün 2-3 Kere Artarda yapmaya Başladı Çözümlere Baktım Herşeyi Yaptım Oyun Oynamaya Başladım İkide Bir Dönüp Yeniden Başlıyordu.Sonra Monitörden Görüntü Gitti Ama bilgisayar açık.Sonra Açmaya Çalışırken...
  66. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 İçin Ekran Kartı Önerisi

İ7 3770 İşlemcim Var Ekran Kartı Dışında Z77 Anakart 8+8 16 GB DDR3 1600 MHz RAM 240 GB Ssd FSP CMT 110A 500W Psu lu Kasa Max Bütçem 1500 TL Ultra da Bu Sistemle PUBG , Fortnite 60 FPS Almayı Planlıyorum Cevaplarsanız Sevinirim...
  67. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 İle Gtx 1650 Süper Mi Yoksa Rx 570 Mi Kullanmalıyım?

İ7 3770 İşlemcim Var Bu İki Ekran Kartından Hangisini Almam Daha Doğru Olur?İkisinde de Aynı Donanımları Kullanacağım İki Sistemde de 8+8 16 GB DDR3 1600 MHZ Ram Kullanacağım Cevaplarsanız Sevinirim...
  68. Ahmet Eren OZD

500 WATT PSU+Kasa Veya PSU Lu Kasa Önerisi

İçerisine; i7 3770 GTX 1650 SÜPER 8+8 16 GB DDR3 1600 MHZ RAM 1 TB HDD 120 GB SSD Z77 ANAKART Koyacağım PSU Lu Kasa Veya PSU +KASA Önerirmisiniz? Cevaplarsanız Sevinirim...
  69. Ahmet Eren OZD

Logitech G29 Mu Almalıyım Yoksa Bilgisayar Mı Toplamalıyım?

Uzun Zamandır Bilgisayar Toplamak İçin Araştırma Yapıyordum Sonunda Şöyle Bir Sisteme Karar Verdim ; İ7 3770 RX 570 4 GB Z77 ANAKART 16 GB 1600 MHZ RAM CORSAİR SPEC DELTA 0-5 550 WATT PSU LU KASA 240 GB SSD 1 TB HDD Toplam 2400 E geliyor Hatta 1 TB HDD m Olduğu İçin 120 GB SSD Bile...
  70. Ahmet Eren OZD

550,600,500 Watt Kasa Tavsiyesi?

Uygun Kaliteli Fiyatı 650 TL Yi Geçmeyecek İçerisinde 500,600,550 Watt Olabilecek Bir Kasa Arıyorum Kasa İçeriği Şunlardır İ7 3770 Z77 ANAKART RX 570 4 GB 240 GB SSD 1 TB HDD 16 GB 1600 MHZ RAM Ve PSU,Kasa Cevaplarsanız Sevinirim...
  71. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 GT 1030 720P Low Kaç FPS Verir ?

Bu Videodaki Gibi Fortnite de Low ayarlar 720 P de 100 Fps Verirmi ?Sistem Bu İ7 3770 GT 1030 Z77 Anakart 16 GB 1600 MHz RAM 240 GB Ssd 1 Tb Hdd 500 Watt Psu Video Bu Cevaplarsanız Sevinirim...
  72. Ahmet Eren OZD

GT 1030 8 Yıllık 300 Watt PSU İle Gidermi ?

Bütçem kısıtlı olduğundan dolayı İ7 3770 e GT 1030 alacağım . Ve sistemin son hali şöyle olacak.Bu sisteme 8 yıllık psu dayanırmı şuan hala kullanmaktayım Psu yu . İ7 3770 Z77 Anakart GT 1030 16 GB 1600 MHz RAM 1 Tb Hdd 240 GB Ssd Sizce 300 Watt Psu Götürürmü Bu Sistemi ? Cevaplarsanız Sevinirim...
  73. Ahmet Eren OZD

Bu Sistem Geçici Olarak İş Görür Mü?

Sistemim Var Ama Fazla Ayıracak Bütçem Yok 1 Ekran Kartı ve 600W PSU Ve 240 GB SSD ile Aşağıdaki Sistem Geçici Olarak İş Görürmü ? İŞLEMCİ:İ7 3770 ANAKART: PEGATRON İPXSB-H61 RAM:4+4 8 GB 1333 MHZ DDR3 RAM HDD:1 TB HDD EKRAN KARTI:RX 570 4 GB SSD:240 GB SSD PSU:600 WATT PSU Ekran Kartı,PSU, Ve...
  74. Ahmet Eren OZD

Ranker Rigel 300 TL Alınır Mı?

https://www.sinerji.gen.tr/ranker-rigel-tempered-glass-rgb-usb-30-atx-mid-tower-kasa-pmu419466 Bu Kasa yı Dış Görünüş Olarak Beğendim . Öne 3 Tane Fan Ekleyeceğim . Böylelikle Hava Akışı ,Malzeme vb. Olarak Alınılabilir Bir Kasa Mı? Cevaplarsanız Sevinirim...
  75. Ahmet Eren OZD

Gamepower dark side nasıl ?

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-gamepower-dark-side-gaming-rgb-led-panel-atx-oyuncu-kasa-fiyati,573723915.html Bu Kasa 273 Tl Egzoz Fanı Var Sizce Sıkıntı Çıkarırmı?Çok Üst Düzey Bir Performans Beklemiyorum Fakat Sıkıntı Çıkarmasınıda İstemiyorum İleride Sıkıntı Yapmasın Yeter...
  76. Ahmet Eren OZD

80-100 TL Mouse Önerisi

80-100 TL Arası Mouse Önerirmisiniz ? Bütçemi Aşamam Bu Kadar . Cevaplarsanız Sevinirim...
  77. Ahmet Eren OZD

Game Booster Prime M630 74 TL Alınılabilir Mi ?

80-90 Tl Arası Mouse Alacağım 2 Gün İçinde Bu Mouse Game BOOSTER Alınılabilirmi 3200 DPI Yarıda Bırakır Mı ?Cevaplarsanız Sevinirim... 1587840731 https://www.itopya.com/gamebooster-m630-prime-7-renk-rgb-gaming-mouse/ Link Bu 1587840942 Bi Bakarmısınız?
  78. Ahmet Eren OZD

RYZEN 5 1600 İle Hangi A320 Model Anakart Daha İyi Olur ?

Vatanda Hazırda İndirim Varken B450 Anakartlar da Daha Pahalı Olduğu İçin Hangi A320 Model Anakartı Seçmem Daha İleriye Dönük Ve Daha İyi Olacaktır? https://www.vatanbilgisayar.com/msi-a320m-a-pro-max-am4-ddr4-3200-o-c-m-2-usb3-2-anakart.html...
  79. Ahmet Eren OZD

LGA 1155 Uyumlu İleriye Dönük Anakart Önerisi

İ7 3770 İşlemcili Bir Sistem Kuracağım , UEFİ , SATA III , USB 3.0 Ve Bunlar Gibi Özelliklerini Bulunduran Piyasada İkinci El olarak Veya Eski Bilgisayarcılarda Bulunabilen Bir Anakart Önerirmisiniz? Sistemde İ7 3770 GTX 1650 SUPER 16 GB RAM Ve Anakart Kullanacağım. Cevaplarsanız Sevinirim...
  80. Ahmet Eren OZD

Asus Vento VG04FE İyi Bir Kasa Mı?

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-asus-vento-vg04fe-led-fanli-atx-oyuncu-kasa-fiyati,610102367.html Bu Kasa Asus Un Galiba . İyi Bir Kasa Mı Dır ,Alınabilirmi ,Soğutması Vb. Olarak? Cevaplarsanız Sevinirim... 1586333756 ?
  81. Ahmet Eren OZD

Bu Sistem Ultra da 50-60 FPS Alır Mı?

Arkadaşlar Yazdım Ama Kimse Görmedi Forumu Bir Daha Yazıyorum Aşşağıdaki Sistem Ultra da 50-60 FPS Verirmi Detaylıca Yazıyorum.PUBG,FORTNİTE Vb. Gtx 1650 Süper XS OC İ7 3770 Msi Z77Ma-G45 16 GB DDR3 1600 MHz RAM 240 GB SSD 1 TB HDD Ranker Orion Kasa Fsp 500 Watt Psu Cevaplarsanız Sevinirim...
  82. Ahmet Eren OZD

1333 Mhz Ram'a Ne Kadar OC Yapılabilir?

4X2 8 GB RAM var Elimde. Bunları Satıp 16 GB 8X2 1333 MHZ Ram Yapacağım. Yeni Alacağım Anakart 2800 E Kadar Destekliyor Ben Ne Kadar Yükseltebilirim?Veya Ne Kadar a Yükseltsem Faydalı Olur?Cevaplarsanız Sevinirim...
  83. Ahmet Eren OZD

Eski Ddr3 Ram Yeni Sistem de Sıkıntı Yapar Mı?

Yeniden Bir Sistem Toplayacağım 8 GB RAM Var Bende 1333MHZ Ama 6-7 Yıllık 8 GB RAM Daha Ekleyerek 16 Yapacaktım Fakat Eski RAM Olduğu İyin Yenisiyle Birlikte Sıkıntı Yapar mı ?Cevaplarsanız Sevinirim...
  84. Ahmet Eren OZD

FSP 500W Meet 85+ verimli Güç Kaynağı Nasıldır?

https://www.sinerji.gen.tr/fsp-500w-meet-85-guc-kaynagi-pmu401966 Sinerji de 260 TL Gibi Bir Fiyatı Var Sistemimin de 500 WATT Civarlarında İhtiyacı Var.Bu PSU Yarıda Bırakır mı ,Ve Uzun Vade de Sıkıntı Çıkarır mı Cevaplarsanız Sevinirim...
  85. Ahmet Eren OZD

500 Watt PSU Önerisi

Sistemim İçin 500 WATT PSU Uygun Fakat 270 TL Altı Bütçem Ve Kalitelim Olsun İstiyorum .FSP VE AEROCOOL Var Fkat Hangisini Tercih Edeyim Bilemedim İkisininde Sertifikası Yok Ama İkisi İçinde Kaliteli Diyorlar Hangisini Almalıyım?Cevaplarsanız Sevinirim...
  86. Ahmet Eren OZD

Gtx 1650 ventus xs oc edition performansı

https://www.trendyol.com/msi/gtx-1650-ventus-xs-4g-gtx1650-4gb-gddr5-128b-dx12-pcie-3-0-x16-p-36992017?boutiqueId=451291&merchantId=105013 Bu Ekran Kartı Fabrika Çıkışlı OC geliyor Heralde. Peki Performansı GTX 1650 SUPER ile Eşitmi OC li Geldiği İçin?Cevaplarsanız Sevinirim...
  87. Ahmet Eren OZD

İşlemci Ve Anakarta Göre Ram Takmak

Şuan ki İşlemcimin Sitesine Baktığımda 1333 ve 1600 MHZ RAM Yazıyor Alacağım Anakart Bundan Fazlasını Destekliyor. Ben 1600 MHZ RAM I Aşabilirmiyim Yoksa 1600 MHZ yi Aşamammı ?Cevaplarsanız Sevinirim... ANAKART:Z77MA-G45 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global...
  88. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 Ram Desteği

İ7 3770 e en Fazla Kaç MHZ Ram Takılıyor Veya Sınırı Varmı? Cevaplarsanız Sevinirim...
  89. Ahmet Eren OZD

1050 TL Gigabyte Aorus RX 570 ?

1050 TL ye Gördüm 900 E de Var Fakat Güvenemedim Teşhir Ürünümü Yoksa 2.El Mi Bakarmısınız Cevaplarsanız Sevinirim ? Gigabyte RX 570 4GB AORUS GDDR5 256Bit Hdm 3Dp DX12 Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
  90. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 SistemmiYoksa Ryzen 5 1600 Sistemmi ?

Ben Sıfırdan Bir Sistem Kuracaktım (Ryzen 5 1600 , B450M S2H , RX 570 GAMİNG X Ve 8 GB RAM ) Lı Bir Sistem Fakat 670 Tl En Ucuz Ryzen 5 1600 Elimde 2012 Den Beri Kullandığım İ7 3770 Var Neredeyse 9 Yıllık Bir İşlemci Sıkıntı Çıkarırmı ? Örneğin İ7 3770 , İntel Uyumlu B450M S2H Seviyesinde Bir...
  91. Ahmet Eren OZD

HP 8 GB 2666 Mhz Ram İyi Midir?

HP V6 8 GB 2666 MHz DDR4 7EH61AA Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu Ram 260 TL HP nin Ramları İyi Midir?
  92. Ahmet Eren OZD

Ranker Orion İçin Kasa Fanı Önerisi

Ranker Orion Kasa Alacağım Arkada Egzoz Fan bulunuyor Öne Takmak İçin 2 Tane Fiyat Performans Bütçe Dostu Fan önerirmisiniz?Cevaplarsanız Sevinirim...
  93. Ahmet Eren OZD

300 Tl ye kadar 600 Watt PSU Önerisi

Kasamı Ranker Orion olarak seçtim buna uygun 80 Plus sertifikalı 300 Tl ye kadar PSU önerirmisiniz? Cevaplarsanız Sevinirim...
  94. Ahmet Eren OZD

Ryzen 5 1600 , Rx 570 , A320M S2H Sistem Nasıldır?

Ryzen 5 1600 12nm , A320M S2H , Sapphire Rx 570 Nitro Plus 4gb ,Ranker Orion Kasa , SHP 650 V2 , XPG 8 GB RAM 3000 MHZ , 240 GB James Donkey SSD Ve PHILIPS 60 HZ Monitör lü Bir Sistem Kullanacağım Tüm Ayrıntısı ile Yazdım Pubg'de 60 fps en Yuksek Grafiklerde Oynatırmı? Cevaplarsanız Sevinirim...
  95. Ahmet Eren OZD

Xigmatek 600 W 298 Tl Psu Alınabilir Mi?

Xigmatek En40711 X-calibre 600w 80 Plus+12cm Fan Power Supply Bu n11 deki bir fiyatı 600w ve sertifikası da var sizce alınabilirmi 300 tl altı bir fiyatı var Cevaplarsanız Sevinirim...Bazıları çok ses çıkardığını iddia ediyor.
  96. Ahmet Eren OZD

Ranker Orion (PSU)suz alınırmı?

Carbide Spec 0-5 alacaktım fakat kasa gözüme güzel geldi ve Spec 0-5 inde fiyatları arttı psu yu ayrıca alacağım.Kasa sıkıntı yaparmı soğutması ve malzemesi vb.olarak fiyatı 230 tl Cevaplarsanız Sevinirim...
  97. Ahmet Eren OZD

CS GO Eski sayaça dönme

Başlıkta tam anlatamadım ama Unlost ta görmüştüm eski sayaçla oynuyor altta T ve Ct den hayatta olan oyuncuları gösteriyor ve Para ve Can yeşil bunu nasıl yapıyoruz yardım edermisiniz?
  98. Ahmet Eren OZD

Ryzen 5 1600 nm Farkı Nedir Önemli Midir?

Ryzen 5 1600 ler 14 12 vb. nm lerde satılıyor aralarında fark varmıdır ?En iyisi hangisi?Ve Bu işlemciyi aldığımda yanında işlemci soğutucusu ile birlikte mi geliyor?
  99. Ahmet Eren OZD

Rx 570 vs Ryzen 5 1600 Anakart Önerisi

Rx 570 Rog Strix Gaming OC ve Ryzen 5 1600 e F/P Olan Anakart Önerisi Dermisiniz?Cevaplarsanız Sevinirim...
  100. Ahmet Eren OZD

7-8 Yıllık i7 3770 İşlemci sıkıntı çıkarırmı?

2013 sene sinden beri kullandığım i7 3770 3.40 Ghz işlemcim var yeni sistemimde (Orta Düzey)Bi sistemde sıkıntı çıkarırmı yani eski olduğundan performansı eksik olurmu?Cevaplarsanız Sevinirim...
  101. Ahmet Eren OZD

Zotac GTX 1060 6GB AMP Edition Almak Mantıklımı 1700 TL?

Bu ekran kartının performansı rakiplerine göre nasıldır?İ7 3770 İle kullanacağım.Cevaplarsanız Sevinirim...
  102. Ahmet Eren OZD

Rx 580 Gaming Oc 8 GB Vs Zotac Gtx 1660 AMP Edition

Bu iki ekran kartından birini alacağım fakat versus dan yaptığım karşılaştırmadan Gaming OC nin daha iyi olduğu gösteriliyor.Bazı ları ise Zotac Gtx 1660 AMP Editionun. Fabrika çıkışlı OC li sanırsam sizce hangisi daha iyi fiyatları neredeyse aynı zaten?Cevaplarsanız sevinirim... 1581503940 Bi...
  103. Ahmet Eren OZD

Zotac Gtx 1060 Amp Edition 6 GB Vs Asus Rog Strix Rx 580 8 GB

Vatan da Zotac GTX1060 ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Zotac GTX1060 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. Bu Ekran Kartını Gördüm . Birde bunu ASUS Radeon RX580 8GB GDDR5 256BIT 2xDP/2xHDMI/DVI (STRIX-RX580-T8G-GAMING) Ekran Kartı | En Ucuzu...
  104. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 Ve Corsair Carbide Spec 0-5 İçin İşlemci Soğutucusu ve Rgb F/P Fan önerisi

İ7 3770 bir işlemcim var ve ilerlediğimiz günlerde Corsair spec 0-5 ve Rx 580 Rog Strix 8 gb ve pegatron ipxsb-h61 Anakart ve 240 gb ssd ile bu kasayı bunlarla dolduracağım kasada sadece 1 fan var önde ama ben gelince arkaya takacağım bunun için fan önerisi ve i7 3770 içinde bir işlemci...
  105. Ahmet Eren OZD

Corsair Carbide Spec 0-5 550 W Rx 580 Rog strix 8 GB uyumlu mu ?

Bu kasa hem Corsair'in hemde 550w psuya sahip Rx 580'e yetebilir mi ? Kullanışlı mıdır ? Cevaplarsanız sevinirim.
  106. Ahmet Eren OZD

Kdv İndirimleri

Temmuz ayına kadar ekran kartı , Kasa,Psu ve ssd alacağım KDV indirimleri ne zamana olur dolar fırladı zaten.Cevaplar veya haber verirseniz sevinirim.
  107. Ahmet Eren OZD

Pegatron ipxsb-h61 Anakart ve Yeni Nesil Ekran Kartı Uyumluluğu

Pegatron ipxsb-h61 anakartım var ve ileride Rog Strix Rx 580 8 GB takacağım bunun için Anakart değiştirmem lazımmı yoksa uyumlu olurmu ? İşlemcim i7 3770 ile uyumlu bu Anakart.Cevaplarsanız sevinirim. 1579793059 Bi bakarmısınız rica etsem??
  108. Ahmet Eren OZD

RGB Kasa ile Anakart Uyumu

Pegatron ipxsb-h61 anakartım var Corsair in Spec Delta RGB 550W kasasını almayı planlıyorum ama RGB leri Anakart ile çalışıyor.Benim Anakart ta olduğunu sanmıyorum fakat ben bunu hiç bir şekilde kullanamazmıyım RGB leri Olmassa RGB siz kasa alacağım
  109. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 1500 Tl Ekran Kartı Önerisi

İ7 3770 kullanıyorum ileride bir ekran kartı alacağım 1500 Tl ye Nvidia’nın hangi ekran kartlarını önerirsiniz 1600 de olabilir ?
  110. Ahmet Eren OZD

Aerocool 600 W 80 + Kasa 745 TL Alınır mı ?

Hepsiburada da 745 tl ye Aerocool 600 w kasa var iyi bir marka mıdır hem psu hemde kasa olarak alındığında ileride sıkıntı çıkarırmı ?
  111. Ahmet Eren OZD

Asus Rog Strix Rx 580 8 GB 1600 Tl Alınır mı ?

Asus Rog Strix 580 8 GB nin fiyatları bi nebze de olsa düşmüş alınabilir mi yoksa Rx 580 Nitro + Tercih edilebilir mi? Ekran kartı seçimlerinde zorlanıyorum Gtx 1660 da var ama fiyatı oldukça yüksek.Rog Strix 580 8 GB nin hem tasarımı iyi hemde fiyatı düşük 600 Watt PSU alınıp kullanıp iyi...
  112. Ahmet Eren OZD

Rx 580 Nitro + ve İ7 3770 Psu Önerisi

İ7 3770 kullanıyorum ve Rx 580 Nitro + 8 GB alacağım Corsair Spec 0-5 kasasında 550 w psu var kaliteli bir marka sizce yeterlimidir sıkıntı çıkarır mı ?
  113. Ahmet Eren OZD

Gtx 1660 mı rx590 mı

İ7 3770 işlemcim var yaz da bu işlemciye uygun olarak rx 590 takacaktım fakat tasarımlarını beğendim rx 580 inde öyle fiyatlarıda Yüksek fakat 1660 eşdeğer bir ekran kartı tasarımı da güzel ama fazla öneren yok gtx 1660 ı rx 590 daha önde sizce hangisi veya başka hangi ekran kartı cevaplarsanız...
  114. Ahmet Eren OZD

Yüksek Hız sabit işlemci

İ7 3770 kullanıyorum Bilgisayarım mavi ekran veriyordu bende YouTube’dan video fln izledim ve intel turbo boost yükledim ama işlemcim yüzde 1 kullanılsa bile 3.39 hızı gösteriyor ve bilgisayar özelliklerine girdiğimde 3.40 ghz yanındada 3.39 ghz yazıyor çözemedim nasıl yaparım yardım...
  115. Ahmet Eren OZD

Rx 590 1080 p 60 hz uyumu

İleride rx 590 alacağım monitörüm ise 1080 p 60 hz max çözünürlük 1920x1080 bi sıkıntı çıkarmı darboğaz vb gibi
  116. Ahmet Eren OZD

İ7 3770 ve Rx570

2013 den beri kullandığım i7 3770 3.4 ghz işlemcim var ve rx570 takacağım bu yaz ve bir anakart .i7 3770 iyi bir işlemci diyorlar eski olmasına rağmen ama 7-8 yıllık olduğu için sıkıntı olurmu ?