Arama sonuçlarınız

1. 2jz-GTE

Mi Note 10 Lite kullanıcıları kulübü

Mi Note 10 Lite kullanıcıları kulübüne hoşgeldiniz. Burada deneyimlerimizi paylaşalım Ekran Ekran Boyutu6.47 İnç Ekran TeknolojisiAMOLED Ekran Çözünürlüğü1080x2340 (FHD+) Piksel Ekran Çözünürlüğü StandardıFHD+ Piksel Yoğunluğu398 PPI Ekran Yenileme Hızı60 Hz Ekran Oranı (Aspect Ratio)19.5:9...
  2. 2jz-GTE

Mi note 10 lite kullananlar

Bı kullanıcı kulübü açsak güzel olmaz mı ben yapabileceğimi sanmıyorum ?
  3. 2jz-GTE

Mi Note 10 lite hakkında sorunuz varsa cevaplayalım

Yaklaşık 6 gündür mi note 10 lite kullanıyorum. Sorularınız varsa cevapliyim aklınızda soru işareti kalmasın.
  4. 2jz-GTE

mi note 10 lite ekran sararmasi

mi note 10 lite ekran kilitli iken açınca (kilit ekranı) ekran düz beyaz renk fakat parmak izi yerine dokununca hafif bi sarı renk tonu oluyo ekran kilit açılınca geri beyazlasiyor. Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim. Bide ghost screen nedir?
  5. 2jz-GTE

Mi note 10 lite ekran koruyucu

Arkadaslar merhaba. Mi note 10 lite 128 gb siparis ettim ekran koruyucusu ne almaliyim. 3d curved oldugu icin atma durumlari oluyormus. Bilgisi olanlar bi yardim ederse mutlu olurum.Simdiden teşekkürler.
  6. 2jz-GTE

note 9s 4/64 vs note 8 pro 6/64?

Bi arkadaşım ikisinden birini alacak. şimdi note 9s önermek de istemiyorum 4 gb ram ilerde üzerse benden bilmesin. note 9s 128 alamazmış. sizce ne almalı?
  7. 2jz-GTE

Güncelleme konusunda tahminleri alayım? ?

Sizce iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, x, kaç yıl güncelleme alır? Tahminleri alayım?
  8. 2jz-GTE

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Arkadaşlar aklımda redmi note 9s ve m31 var. Amoled ekran olması benim için bir kriter. Ve Samsung arayüzünü daha çok seviyorum. Bu sebeplerden dolayı m31 bana daha uygun gözüküyor. Fakat benim telefonu 4 sene falan rahatça kullanabilmem lazım. 2-3 sene sonra m31 nasıl olur bilmiyorum. Redmi...
  9. 2jz-GTE

Fiyatı düşer mi?

Tcl 10l modeli Türkiye'ye geldi. 3000 idi şuan 2800 e bulunabiliyor. Sizce 2-3 aya kaç TL olur. Yoksa tcl plex alacaz. 10l ayrı bir hoşuma gitti yoksa plex daha iyi de işte orası da ayrı bir mevzu.?
  10. 2jz-GTE

Fiyat farkına değer mi?

Suan bütçem tam belli değil ama Max 3000 olur orası kesin. 3000 e cikabilirsem mi9t veya Redmi note 9s var aklımda ama realme 6 ve meizu 16th neredeyse iki telefonun da aynı duzeyinde. 1. Sorum sizce meizu 16 th mı daha iyi bir seçim olur yoksa realme 6 mı? Uzun kullanım açısından. (İşlemciden...
  11. 2jz-GTE

Realme 6i vs Redmi note 8

Realme 6 serisi lansmanı yapıldı. Realme 6i 2399 TL olarak açıklandı. Kampanya ile 1799 TL. Sizce Redmi note 8 mi almalıyım yoksa realme 6i mı almalıyım? Realme 6 2999 TL açıklandı. Kampanya ile 2399 TL sizce realme 6 beklesem 2399 altına iner mi? Veya hemen almalı mıyım? Telefon seçmek çok zor...
  12. 2jz-GTE

Mi A3 mü Redmi note 8 mi?

Öncelikle iyi forumlar. Sizce Redmi note 8 mi mi A3 mü? Şimdiden teşekkürler
  13. 2jz-GTE

Telefonlarda fiyat artışı olur mu?

Öncelikle merhaba, bir sorum olacak korona virüs gibi sebeplerden ötürü sizce telefonlarda fiyat artışı olur mu? Rn8 cihazı almak istiyorum. Ancak yazın alacağım. O yüzden fiyat artarsa pahalıya almak istemiyorum. Düşüncelerinizi belirtirseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
  14. 2jz-GTE

Redmi note 9 pro/max vs Realme 6 pro

Bu iki telefondan hangisinin tasarımı daha çok hoşunuza gidiyor? Redmi note 9 pro: Realme 6 pro: Sizce hangisinin tasarımı daha iddialı?
  15. 2jz-GTE

Realme 6 ve note 9 serisi

Öncelikle merhaba realme 6 serisi ve redmi note 9 pro serisi tanıtıldı. Sizce ulkemize ikiside gelir mi? Gelirse fiyatı ne kadar olur? Şimdiden teşekkürler
  16. 2jz-GTE

Redmi note 8 kamera

Öncelikle merhaba. Bi yabancı abimizin kamera karşılaştırma videosunda mi a3,redmi note 8 ve redmi note 8 pro karşılaştırılıyor. Burada dikkatimi çeken redmi note 8'in video berbatlığı. Kamera video çekimlerinde kasma,ekran kaymasına benzer bir durum görülüyor. Bu düzelmez mi? Bu instagram...
  17. 2jz-GTE

1300-2300 arası telefon

Öncelikle merhaba. Kafamda iki model var. Biri meizu 16th diğeri ise redmi note 8. Meizu hoşuma gidiyor ancak güncelleme sıkıntısı kafamı kurcalamıyor değil. Kafamı kurcalamasının sebebi ise telefondaki en önemli kriterim olan uzun ömürlü olup olamayacağı. Güncelleme almadan 5 sene kullanmak...
  18. 2jz-GTE

Xiaomi mi a3 vs gm 9 pro

Hepinize merhaba. Sizce mi a3 mü yoksa gm 9 pro mu. AndroidOne den yana çekincem yok. Gm9 pro nun tasarımı çok hoşuma gidiyor. Ama önceden bir gm discovery 1 kullanmıştım lanet ettirdi bana. O yüzden korkuyorum gm den sizce bir şey olurmu? Siz olsanız hangisini alırdınız?
  19. 2jz-GTE

Mi note 10 fiyatı düşer mi ?

Öncelikle merhaba. Xiaomi mi note 10 şuan 5.400 bandında. Merak ettiğim şey redmi note 8 pro gibi veya mi9t gibi fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar düşer. Ve son olarak parasını hak ediyormu(Etmiyorsa fiyatı ne kadar olursa eder)
  20. 2jz-GTE

Xiaomi konusu.

Öncelikle selamın aleyküm. Bir arkadaşım bana sohbet ederken xiaomi ler iyi değil ömrü max 1.5 sene dedi ve beni xiaomi den soğuttu. Hiçbir modeli hoşuma gitmemeye başladı. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı? Uzun süreli kullanıcıları varmı?