Arama sonuçlarınız

1. selimnuans

Casper G900 çok ısınıyor !!!

Hocam selamlar. Overclock işlemi yapmadınız değil mi laptopta? Dereceler inanılmaz gerçekten. Ekran kartı, işlemciye baktığımız zaman böyle bir problem olmaması gerekiyor bence. Teknik servisle bir görüşüp problemi anlatın bence ilgililer böyle konularda. Onlar için de bence dosyalanabilecek bir...
  2. selimnuans

Bağışıklığı Arttıracak Gıda Takviyeleri Neler?

Arkadaşlar çinden gelen bela dışında grip mevsimi de geldi bağışıklığı arttırmak için gıda takviyesi kullanmayı düşünüyorum öneriniz ne olur?
  3. selimnuans

EXCALİBUR E600 alınabilir bir sistem mi?

Oyundan oyuna değişir hocam ama RTX2060 ekran kartı alıyosun günümüz oyunlarının çoğunu oynarsın diye düşünüyorum
  4. selimnuans

Nirvana X400 Ofis İçin Uygun mudur ?

Sağ olun dostlar...Hepsini tek tek inceliyorum
  5. selimnuans

Nirvana X400 Ofis İçin Uygun mudur ?

Arkadaşlar selamlar, ofise geridönüşler başladı artık. Ofiste kullanacağım genellikle kodlama ve sunumla ilgili kullanacağım bi laptop arayışındayım. Haftasonuları da evde film v.s izlerken şarjının dayanıklı olması önemli. Tabi haftasonu kullanımı da ofiste hissettirmeyecek, yoğun kullanıma...
  6. selimnuans

[2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

Ben valla fiyat performans olarak baya memnun kaldığım gm 9 pro kullanıyorum. onlarca para verip aldığım ve cebimde beş kuruş bırakmayan telefonların yaptıklarını yapıyorum gene. Donanımsal olarak çok iyi. Yerli malı olduğundan fiyatlandırması büyük avantaj.
  7. selimnuans

Yeni telefon?

Valla bütçen ne, ne için kullanacaklar önemli. şu site seçenekli baya. Taksit imkanlarını bile yazmışlar. telefon alacak arkadaşlar burdan bi kontrol yapabilir Telefon Sihirbazı
  8. selimnuans

En iyi Laptop markaları hangisi?

beyler ben casperdan nirvana s500 aldım. Kendi sitelerinden configure ederek sipariş ettik 10 günde geldi.İnce ve çok hafif olması iyi olmuş kullanımını sevdim ben. En beğendiğim diğer özelliği de şarjı da baya uzun gidiyo en son 11 saati gördüm canavar gibi her anlamda. tek eleştrim konfigüre...
  9. selimnuans

Fenerbahçe'de Son Dakika: Simon Falette transferi açıklandı

artı bu tip ismi duyulmayan transferlere alışmalıyız. senelerce cepten yedi büyüklerimiz avrupada da ne başarı geldi ne birşey.. artık deniz suyunu çekti arkadaşlar malesef...
  10. selimnuans

telefon önerin

bu özellikleri okuyunca direkt aklıma general mobile'ın 9 pro modeli geldi. PUGB COD gibi aksiyon oyunlarında baya verim almıştı kamerasını da beğendim DXOMARK onaylı yani yabana atılmayacak bi refeerans. snapdragon işlemcisi ve bunu besleyen 3800mahlık bataryası da elini rahatlatan cinsten...
  11. selimnuans

Bilgisayar konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.

ben casper nirvana s500 kullanıyorum ve senin kullanacağın gibi kullanıyorum. ürün çok hafif yanında taşıdığını unutuyorsun ve şarjı 14 saate kadar gidiyor ben akşam evde şarj ediyorum sabah çıkarken alıyorum yanıma laptop u akşama kadar şarj sorunum olmuyor. Daha dün bi incelemesi yayınlandı...
  12. selimnuans

Aytemiz Alanyaspor 2-1 Partizan Tiran

gerçekten keyif veren bi tarzları var ama bunda en büyük pay Erol Bulut hocanın geçen sene Malatya'da da keyif veriyodu
  13. selimnuans

Telefon Önerileri

Şu sıralar baya indirime giren General Mobile'ın 9 Pro modeli mantıklı geliyo bana almak için. zamanında 2binin üzerindeydi bu telefon almak için en ideal zamanlar bence
  14. selimnuans

İnternet Alışverişleri için İninal mi Papara mı?

Yeni kartlara geçtiklerinde almıştım o zamandan beri kullanıyorum ininal i baya memnunum
  15. selimnuans

Telefon Önerileri

yılbaşı kampanyasıyla generalmobile amiralgemisi 9proyu 1400liraya kadar çekmiş ilgilenen arkadaşlara duyurulur
  16. selimnuans

Yerli işletim sistemi FegeyaOS Beta 1 - Fegeyake çekirdeği.

bu tür adımları çok beğeniyorum. yazılımcı olsaymışım keşke