Arama sonuçlarınız

1. IncredibleTurk

Linux nasıl öğrenilir?

Windows teknik olarak DOS işletim sisteminin görselleşmiş halidir tabii kendi geliştirmeleri falan vardır da temel olarak DOS işletim sisteminin kabuklaşmış halidir o yüzden herşey kolaylaşmıştır. Fakat Linux , UNIX tabanlı olup çok karışık ve bir o kadar zor bir işletim sistemidir. Pek fazla...
  2. IncredibleTurk

PKK eşittir DTP

1-2 it havlıyordu " bağımsız kürdistan " diye , ne oldu ??? amerika yarı yolda bıraktı. Kullandı ve bir kenara attı. Şimdi de bu itler " özerk kürdistan " diye havlıyorlar. Çoğu Irak'lı ile Doğudaki insanlar akrabalar , buna suriyeliler de dahil... Nasıl olur da bu kürtler amerikanın Irak'a...
  3. IncredibleTurk

PKK eşittir DTP

O değil de dtp gidip de pkknın elinden 6-7 kişilik asker ekibini aldı ya o zaman bu siyasetin notunu verdim. Yazıklar olsun buna izin verene , yazılar olsun buna izin verenleri seçenlere... Onlara tek diyeceğim şey , Osmanlı İmparatorluğunu gözden geçirmeleri...
  4. IncredibleTurk

İdam istiyoruz; hemen, şimdi!

Örneğim için özür dilerim ama diyeceklerimi ancak bu şekilde anlayacaksın. İdam gelmemeli , cezalar böyle olmamalı diyorsun. Peki telefonun bir anda çalıyor arayan kişi bi kadın olsun diyelim. O kadın sana , senin çok sevdiğin bir kişinin öldüğünü söylüyor. Hastaneye gidiyorsun morgda görüyorsun...
  5. IncredibleTurk

Adsl Faturam

İşte günümüz teknolojisine göre İnternet artık bel kemiği olmuş , bunu da TTNet sağolsun çok rahat kullanıyor... En son 2006 da yaptı hız artırımını daha da eline sürmedi. Fakat abuk sabuk kampanyalar çıkarıp da milletin gözünü boyamasını çok iyi biliyor. Milleti sömürmeye de...
  6. IncredibleTurk

Lig TV'yi kaçak yayınlayanlara 5 yıl hapis!

Microsoft bilmiyor mu bir sürü insan lisanssız işletim sistemi kullanıyor diye . Fakat buna aldığı önlemler çok da ciddi önlemler değil. Ha 1-2 kere ekranlarda orjinal yazılım uyarısı falan çıksa da bunu patchler çok rahat çözüyor. Fakat Microsoft bunları da biliyor. Sesinin çıkarmamasının...
  7. IncredibleTurk

Piercing !!!

bunu gördüm ya böyle ayaklarım uyuştu...
  8. IncredibleTurk

Windows 7 İçinde Windows XP Geliyor!

Büyük üstadlar bir senfoni bırakır ve öyle tarihe yazılırlar. Bence Microsoft'un senfonisi Windows Xp oldu arkadaşlar ve bunu Windows 7 gibi ses getiren ve tam sürümü çıktı mı büyük fırtınalar koparacak olan işletim sisteminde bile kullanıyorsa gerisini siz düşünün. Ben Windows XP'den artık ufak...
  9. IncredibleTurk

Beşiktaş'ın Tevez bombası!

tevezekalılık yapmasınlar bu gazeteciler :D
  10. IncredibleTurk

The Godfather II Tamamlandı

valla ben baya bi ilerledim :D Gta tarzında yapmışlar ya aslında.Küba'da Fidel Castro'yu öldürme görevi oyunun en garip tarafıydı. Düz nişan alsam da tarih ve oyun gereği yaralandı sadece Castro...
  11. IncredibleTurk

Hakemin Emre ye verdiği kırmızı kartta haklı mı [ANKET]

maç sırasında ayağına basar , laf eder bunu bütün maçlarda görürüz. Ama duran topta lugano'nun gelip herkesin gözü önünde emreye bunu yapması çok ağır oldu adam da bir anda çıldırdı ve arbede çıktı. Emre'nın kırmızı kart yemesi yanlıştı.
  12. IncredibleTurk

Rapidsharede Yeni Dolandırıcılık

aynen öyle arkadaşım :) ben de öyle yapıyorum valla hatta Firefox ile flashgot eklentisi var , tek tıklamayla hemen flashgette başlıyo
  13. IncredibleTurk

Bilgisayardaki Uğultu

Arkadaşlar bugün 750W Thermaltake Thoughpower Qfan PSU aldım , nedendir bilinmez bilgisayardaki fanlardan uğultular çıktı. Bütün fanları çıkartıp çalıştırdığımda gerçekten ses yok fakat fanları taktığımda hafif hafif uğultular var. Bu fanların hızlarını düşürmem gerek yoksa deliye dönücem...
  14. IncredibleTurk

PSU'da Takıldım Kaldım

Cooler Master PSU'da öyle bir durum var ki , PSU zorlanmadığı sürece çıkardığı sesin duyulması imkansız neredeyse. Hiçbir bileşen takılı değilken çalıştırdığımda PSU'yu kulağıma dayadım anca fan sesi çıkıyordu. Fakat kabloları taktığımda ilk önce felaket bir ses geldi. Sanki Cd-ROM'un cd okurken...
  15. IncredibleTurk

PSU'da Takıldım Kaldım

Bende eski bilgisayardan kalma 2. HDD vardı. 160 gb , sapa sağlam çalışırken , diskten ses çıkmaya başladı. Sanki okuma kafası sürtüyordu ve çok iğrenç sesler çıkarıyordu. Zaten bir süre sonra içindeki dosyaların bir kısmı da silindi. Bad sector olmuştu. Nette biraz araştırdım da , bunun güç...
  16. IncredibleTurk

PSU'da Takıldım Kaldım

Pasif CPU fanı , ve sessizlik için 2 tane Noctua egzos fanı almayı düşünüyorum. Önümüzdeki 4-5 ay içinde. Seneye de 1 tb HDD almayı düşünüyorum. Zaten boardda SLI desteği yok. İleride de ancak ve ancak CPU'ya overclock yapmayı düşünüyorum. Ama çok ciddi boyutlarda değil.
  17. IncredibleTurk

Sizce bi ekran kartına bu kadar fiyat verilirmi 7.392.02 TL :)

iyi de son çıkan X200 serileri Quadrolardan daha gelişmiş değil mi ???? Ram olayında biraz tıkanma var sanırım Ram'de Quadrolar hayli geçmiş. Her insanın takıntısı vardır. Kimisi arabasına çok büyük masraflar yapar kimisi evine çok masraf yapar. Ben bilgisayara yapılan masrafları çok büyük...
  18. IncredibleTurk

Ram ile Anakart

evet arkadaşım şart. Mecidiyeköyde çok ucuza bulabilirsin. Ben 2 hafta önce 2 gb ddr2 ram i 45 liraya aldıydım. 20-25 arası da DDR1 olsa gerek
  19. IncredibleTurk

PSU'da Takıldım Kaldım

Arkadaşlar bi sistem toplamıştım da ben Intel Core 2 Quad Q9300 2.5 Ghz 1333 Mhz FSB Gigabyte EP35C-DS3R Mainboard 8 GB Kingston 800 Mhz DDR2 Ram Zotac Geforce 9800 GTX+ 500 GB Seagate SATA 2 HDD LG DWD RW Crative Sound Blaster Live! Cooler Master CM Stacker Full Tower Kasa (Kasada 3 tane 12 cm...
  20. IncredibleTurk

MS' tan bedava pc bakımı!!

zaten bakımdan önceki amaç kopya kullanıcıları tespit etmek :)
  21. IncredibleTurk

Google, Sabiha Gökçen'e Logo Yaptı

Delikanlı adamlar :D çok mutlu oldum valla
  22. IncredibleTurk

Aşkın Gözü Bayağı Körmüş

Abi ruh güzelliği işte....
  23. IncredibleTurk

---

---
  24. IncredibleTurk

Hangi Antivirüs'ü Kullanmalıyım

Çok garip bi soru herkes farklı antivirüs söyler arkadaşım. Sana tavsiyem sistemine göre en az kasan programları bul ve test et...
  25. IncredibleTurk

Dönerci Oldum

1500 € yu buradaki gibi 3000 ytl gibi düşünmeyelim arkadaşlar. Orada hayat çok zor. Allah yardımcın olsun arkadaşım. Ausbildung olayının saatlerini ayarlamaya çalışırsan her ikisini de yürütebilirsin. Uykudan birazcık fedakarlık edeceksin ama :)
  26. IncredibleTurk

Türkiye "Uçan İnternet" İle Tanışıyor

Aha telekom yine halkın gözünü boyamak için abuk sabuk kampanyalarından birisini daha çıkarmış. İşte Tekel olmanın faydaları arkadaşlar istediği gibi fiyatlandırmasını yapar istediği gibi kampanya çıkarır... Özelleştirme özelleştirme diye millet seviniyordu , yok 20mbit hız gelecekmiş de yok...
  27. IncredibleTurk

Ellere Var! Windows 7'ye Yok!

Arkadaşlar Windows 7 daha beta aşamasındayken bile çok beğeni toplamış. Microsoft tarafından " Neredeyse Kusursuz " olarak tabir edildiğini düşündüğüm Windows 7'nin Final sürümü çıktığında Internet Explorer 8 , entegre olarak gelecektir diye düşünüyorum.
  28. IncredibleTurk

TTNET'ten Yeni Avantajlar

Sana sesleniyorum Telekom!!!! Böyle dandik dandik avantajlar yapıp milleti sömüreceğine , sadaka verir gibi 3 lira 5 lira indirim yapacağın yere 3 senedir dokunmadığın 1 mbitlerin hızını artır!!!! Birinet ADSL2'de 10 mbit hıza 1 senelik sözleşme yapıyor ve 46 lira alıyor. 31 Mayıs son gün...
  29. IncredibleTurk

Rapıd Share Yardımmm.

LAN ortamı varsa birisi dosya indiriyordur. O kişi dosya indirirken sen dosya indiremezsin. 3 Aylık 36-37 milyona premium üye olabilirsin. Bence öylesi çok daha iyi. Sonuç olarak ayda 12 milyona geliyor , ayda 12 milyon nelere verilmiyor ki ??????
  30. IncredibleTurk

VDSL 2 32 MB " Yüksek Ping Sorunu "

4 mb saniyede ne demek ya :) 3-4 dakikada film 1 dakikada albüm 20 dakikada 1 dvdlik oyun 40 dakikada 2 dvdlik oyun ağlayacam ama artık , avrupa 50 mbit hıza 50 ytl fiyat biçiyolar. Burada telekom altyapısı olmasına rağmen millete işkence çektiriyo yeter artık. Kimse de burdan çıkıp "...
  31. IncredibleTurk

Hangi Adsl Paketini Kullanıyorsunuz

4 mbit olayı 2 ye ayrılıyor arkadaşım :) 1- Kotalı olanlar , onlar da bizim gibi dertli 2- Kotasız olanlar , ki bunlar ev kullanıcısıysa %90 lık oran ile babası anası telekom çalışanı olmasından kaynaklanıyor. Arkadaşımdan biliyorum 30 YTL 4Mbit sınırsız nete sahipler , ve ADSL bazında her hız...
  32. IncredibleTurk

ADSL de %10 indirim

telekom 1mbit sınırsızlardan 5 lira daha az alıyo , fakat o 5 lirayı da kotasını geçirenlerden fazlasıyla da çıkarıyo
  33. IncredibleTurk

FAT32 Seçeneği YOK Kayboldu

Bi daha geçmez , NTFS'ten FAT 32 ye dönüş yoktur. Fakat Low Format diye bir olay var, aslında herkesin yaptığı format diskte veri tamamiyle silmez. Mutlaka biyerlerde bulundurur. Fakat Low Format olayı diski fabrika ayarlarına çevirir ve tamamen temizler. Belki o şekilde tekrar Fat 32 ile...
  34. IncredibleTurk

FAT32 Seçeneği YOK Kayboldu

Senin HDD Fat32 olarak biçimlenseydi tekrar Fat32 den devam ederdin , fakat önceki formatta NTFS olarak biçimlendiği için bir daha Fat32 ye dönüş olmaz.