Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım Game Pass EA Oyunlarında İndirme Tuşu Gözükmüyor

1 Saat önce Game Pass aldım. Fakat EA Oyunlarını indiriemiyorum. Aşağıda da görüldüğü gibi normalde "İndir" tuşunun bulunması gereken yerde bu şekilde hiç bir şey yazmıyor 1 saattir uğraşıyorum yardım edebilir misiniz? (Ea hesabım Xbox Hesabıma bağlı)
  2. B

Öneri 4000TL Telefon Önerisi

4000 TL'lik bir bütçem var. Genel olarak sosyal medya ve bir kaç oyun oynamak için. Kamerası çok umrumda değil.
  3. B

Yardım Oyunlarda aşırı donma

Hayır crack oyuna karşıyım 1642950532 Sistemim ortalama biraz işlemci düşük sadece.
  4. B

Yardım Oyunlarda aşırı donma

Merhaba. Oyunlar aşırı şekilde donmaya başladı. Böyle 3 saniyelik falan donuyor sonra geri düzeliyor. sistemim kötü bir sistem değil. Mesela CS:GO'yu +60 FPS de oynuyorum fakat bi anda donuyor ve dediğim gibi 3 saniye falan öyle kalıyor. Sonra geri düzeliyor. Açıkçası geçmişte bu sorunla çok...
  5. B

Yardım Oyunlar Hızlı Çalışıyor

Merhabalar, Geçen yaz Steamden Sonic Adventure 2 almıştım. Oyunu indirdiğim zaman direk intro bölümünden oyunda bir gariplik olduğunu anlamıştım. Eğer bir Sega oyunu oynadıysanız bilirsiniz, oyunun açılışında "Sega" diye bağırırlar. Ama oyun açıldığı zaman intro o kadar hızlı geçmiştiki direk...
  6. B

Yardım İnternet Bağlantısı Bir Süre Sonra Kesiliyor.

Çok fazla kafama takmıyordum ancak artık sinirimi bozmaya başladı. İnternete bağlandıktan 1 - bir buçuk saat sonra internet kesiliyor. Modemle yada internetle alakalı değil bilgisayarda sorun. Çünkü bir kaç gün önce arkadaşıma gittiğimde de aynı sorunu yaşadım. Sorunun nedeni ve çözümünü bilen...
  7. B

İnternetim Aralıklarla kesiliyor ?

Kısaca sorunu anlatayım Bilgisayardan internete bağlanınca bir süre (1-2 saat)sonra bağlantı kesiliyor. Wifi kapatıp açınca düzeliyor fakat online oyunlarda biraz can sıkıyor. Yinede çok umrumda değildi fakat, az önce google chromedan 5 gb lık bir mod indirirken bitmesine çok az kala internet...
  8. B

Can sıkıntısına kafa atmak

Moshirikato
  9. B

LGS den korkuyorum

Bence sadece ilk dönemi sormalılar. geçen seneki 8 ler ilk dönemi yüz yüze gördü ve ilk dönem sordular. biz 1 ay gittik sadece
  10. B

LGS den korkuyorum

Ve şunu unutma inanan başarır önce kendine inan "ben yapabilirim" de
  11. B

LGS den korkuyorum

Bende denemelerde en fazla 390 yaptım ;(
  12. B

LGS den korkuyorum

Öyle diyorsun ama kötü liseye gidersen (410 puan kotu değil) o zaman edineceğin arkadaşlar ve gorecegin dersler senin kötü bir üniye gitmene neden olur
  13. B

LGS den korkuyorum

Bende senin gibiyim ;( daha çok matematik yeni nesil ve paragraf çözüyorum üstüne günde 30 dk filan kitap okuyorum ve gelişme oluyor.
  14. B

Ea play 1 yıllık alinirmi

Ea play 1 yıllığına almak istiyorum. İçindeki çoğu oyunu oynamadım ve istediğim oyunlar var. Tüm oyunları bitirmek istiyorum. 1 yıl içinde tüm oyunları bitirebilirmiyim ve almaya değer mi ?
  15. B

El konsolu önerisi

Psp nasıl birşey sizce ?
  16. B

El konsolu önerisi

El konsolu almak istiyorum fakat nintendo switch gibi pahalı olmasın öneriniz varmı?
  17. B

Bilgisayarımdaki değişik hata

Bilgisayarı açtım mutfağa gittim geri geldiğimde böyleydi
  18. B

Bilgisayarımdaki değişik hata

Beyler bu Ne korkmalimiyim ? 1593957679 Bilgisayar açıldı ama merak ettim
  19. B

Dont Starve Together arkaadaş kuponu sınırsızmı ?

bu yaz indiriminde dont starve aldım sonra arkadaşım bende hediye kuponu var al gönderiyim dedi ve dont starve togetherim oldu bu kupon sınırsızmı yoksa bir kaç gün içinde kütüphanemden dont starve together silinecekmi ? ona göre dont starve ı iade edecemde :D
  20. B

Hikayeli oyun önerisi

Ram 8 Grafik kartı gt 520m İşlemci i5 2.50 ghz 2450m
  21. B

Hikayeli oyun önerisi

Oyun dünyasına yeni yeni giriş yaptım (hikayeli). İlk olarak valve nin tüm oyunlarını bitirdim. önerdiğiniz hikayeli oyunlar varmı ?
  22. B

Laptop parça satilırmı ?

Bilgisayarımın ekran kartı çok kötü (gt 520m) ama aksine rami çok iyi (8gb) Yeni pc almak istiyorum 8 gb rami satabilirmiyim ?
  23. B

Nasıl pc ?

Amin
  24. B

Nasıl pc ?

Güzel bir lise kazanirsan telefon alırız derler ben telefon değil oyun için pc istiyorum o da bi garip :DDD oyun için ...
  25. B

Yanlışlıkla Bir Driver Sildim Sorun Olurmu ?

Finger ...(tam hatırlamıyorum) Driver diye birşey sildim sorun olurmu ?
  26. B

Yalnışlıkla Bir Driver Sildim Sorun Olurmu ?

Denetim Masasından bir oyun kaldırırken yalnışlıkla Finger ... (tam hatırlamıyorum) Driver diye bi uygulama sildim. Değişiklikleri uygulaması için yeniden başlat diyor yeniden başlatırsam sorun çıkarmı ?
  27. B

Win 7 Bağlanti yok Bağli degil sorunu ACİL

Ne sürücüsü ? 1590671405 Gerçekten çok acil sinavlarim derslerim var 1590673434 Arkadaşlar Ne olur yardım edin sistemi geri yukledim ben olmadı yardım edin neolur
  28. B

Win 7 Bağlanti yok Bağli degil sorunu ACİL

Gercek ton çok acil sorun su şekilde :
  29. B

Csgo Source 2 mi geliyor ? Yoksa Bendemi Hata Var ?

Bende konuyu bu yüzden açtım
  30. B

Inşallah source 2 gelir fps artacak diyorlar cunki
  31. B

Herşey normaldi bugün 4-5 maç girmiştim fakat şu an giremiyorum. önce maç onaylama yeri gözükmedi bekliyorum bekliyorum bi anda "maç geldi ama kabul etmedin" diye mesaj geliyor rekabetçi, yoldaş filan denedim ama yok sonra pc kapadım açtım ve bu sefer csgo ağına bağlanılamıyor hatası aldım...
  32. B

Epic games launchere garip şeyler oluyor

sorunu buldum ! console açtım ve hataları buldum int de aradım şöyle yazdı : gizli modda çalışıyorsa adblock yüzündendir denedim ve oldu ! (epic gamese boşuna sövmüşüm asdwerewt) ama adblock sağda filan simgesi yok nasıl düzeltebilirim ? 1590249122 1590249475 tamam uzantılardan onuda çözdğm...
  33. B

geçmiş olsun :(
  34. B

sadece cvilization 6 ve gelecek hafta ücretsiz olacak borderlans ı oynamak istemiştim :( 1590248180 yaparsan çok iyi olur :) (zahmet olmazsa tabi)
  35. B

daha yeni yeni güncelledim hiç bir sorun yokken oldu :( mail atacağım son çare :( 1590248044 mail de gönderemiyorum siteleri gönderdiğim resimdeki gibi hiç bir şey yazmıyor :/
  36. B

denedim hatta chrome yi silip tekrar yükledim ama yok... olmadı hala aynı ekran lütfen bildiğiniz birşey varsa yazın :(
  37. B

Evet dün reklam engelleyici kurmustum deneyeceğim çok teşekkürler :)
  38. B

Merhaba Epic gamese normal her zamanki gibi giriş yaptım fakat çok garip bir ekranla karşılaştım internette hiç çözüm yolu bulamadım sonra sildim geri yükledim bu seferde black screen sorunu ile karşılaştım internet sitesinden gireyim en azından dedim ama internet sitesi epic gamesin...
  39. B

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

Bitirdiğim oyunlar : (+bitirmek üzere olanlar) (birde pcm ortalamadan düşük bir sisteme sahip o yüzden çoğu oyunu oynayamadım ) Half life serisi Nfs Most Wanted - Carbon - Underground 2 Counter Strike Condition Zero Deleted Scnees Aegis Defenders Arma 2 Just Cause 2 L4D Serisi (1-2) Portal...
  40. B

Bilgisayarima garip şeyler oluyor

Konu açmadan önce zaten duzelmisti ben sadece ne olduğunu anlamak için açtım konuyu
  41. B

Evet yeniden başlatınca düzeldi
  42. B

4 yada 5 yıl önce olmuştu o günden beri olmadi oynadığım oyun da mount and bladeydi 1589114479 bilgisayarim Dizüstü
  43. B

Her gunki gibi bilgisayarı açtım ve oyuna girdim sonra W tuşuna bastığınız anda karakterin ileri gitmesi gerekirken 5sn sonra ileri gitti tüm tuşla öyle oldu W ya basıyorum bilgisayar 5 sn sonra algiliyormus gibi 5 sn sonra karakter ileri gidiyor sadece bu oyunda değil yazarken vb de aynı sonra...
  44. B

Hayatta kalma oyun önerisi

yok ya düz trojen işte :D
  45. B

Bir zamanlar bende oyleydim fakat pcm e gelen virüs yüzünden vazgeçtim. ilgin için teşekkürler :D
  46. B

Yaz indirimlerinde nekadar olur ? Bir bilgin varmı
  47. B

İlk defa gördüm ve gulmedim hoşuma gitti sanirsam alacağım :D
  48. B

Teşekkürler fakat stranded deep i zaten biliyorum
  49. B

Steamden Hayatta kalma oyunlari arıyorum fakat the forest ark vb gibi değilde basae yapıp hayatta kalmaya çalıştığımız oyunlar arıyorum öneriniz varmı ?
  50. B

Oyundan hiç kart düşmedi ama kart hakkım kalmadı

Oyun ücretsiz kütüphaneye eklediysen ( bi ara ücretsizdi) öyle bi hakkın yok .
  51. B

Auto Chess mi Dota Underlords mu ?

2 sinden birini oynamayı istiyorum ama hangisini oynasam ? Hangisi daha kaliteli sizce ?
  52. B

Need for speed in eski oyunları

Şu sıralar evde canım sıkıldığı için oyun aramaya başladım . evde cd olarak Need for speed mw 2005 i gördüm sonra steam baktım ve steamde sadece shift 1 ve 2 undercover ve hot pursuit var Originde de yeni oyunlar var . açıkçası yeni oyunlar hiç ilgimi çekmiyor bitek heat e güzelmiş dedim onu...
  53. B

Hangisini Alsam ?

ama 1 i oynamadım hikayeyi kaçırırmıyım ?
  54. B

Hangisini Alsam ?

Call of duty modern warfare mi modern warfare 2 mi ? (iki sinide oynamadım)
  55. B

Need for speed carbon nerden alabilirim ?

Olmadığı için soruyorum zaten
  56. B

Need for speed carbon nerden alabilirim ?

Soruyu gordunuz zaten . Nfs carbon u nerden alabilirim
  57. B

Epic Games Doğrulanıyor... hatası

Bugün Epic Games Kurdum ve yaklaşık 10 - 15 dk dir Doğrulanıyor... diye yazı geliyor ne yapmalıyım ? 1587284477 1587284718 yardım edecek yokmu
  58. B

Steam iade edilen oyunu tekrar alma

Arkadaşlar geçen sene normal fiyatla aldığım 2 oyun yaz indirimlerinde acaip derecede ucuzluyor planim şu şekilde : Aldığım 2 oyunu yaz indirimlerinde iade edip tekrar indirimli fiyatla satin almak 31 tl ye aldığım oyun 8 tl ye 24 e aldığım oyun 2 tl ye düşüyor totelde 45 tl kar ediyorum Bu...
  59. B

Half Life 3 mü geliyor?

Hiç umutlu değilim ama inşallah
  60. B

Bilgisayarım Arma 2 yi kaldırır mı ?

Arkadaşlar şu an steamde indirimde olan Arma 2 yi almak istiyorum fakat bilgisayarıma çok güvenmiyorum ram dışında çok birşey anlamadığım için sizlere soruyorum Arma 2 nin sitem gereksiminleri : İşlemci: Dual Core (Intel Pentium 4 3.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 3200+) RAM: 1 GB Ekran...
  61. B

Ne dinliyorsunuz?

Ezhel Nefret - Şehinşah karma-Pirana
  62. B

Csgo eror verip oyundan atıyor

buna ve bunun gibi videolara göz at :
  63. B

bu bilgisayarın csgo yu kaldırabileceğinden eminmisin ? csgo nun sistem gereksiminlerini kontrol et
  64. B

Steamden oyun dosyalarını bütünle ye bas belki bi yararı olur csgo ya sağ tıkla - özellikler - yerel dosyalar - oyunun bütünlüğünü doğrula
  65. B

Comodo Antivirüs Sandboxa Güvenilirmi ?

Arkadaşlar 1 yıl önce bi internet sitesinde (herkesin bildiği) korsan oyun yüklemeye başlamıştım. Fakat bu oyunlarda virüs çıktı ve bilgisayara format attık ... O gün bu gündür asla ve asla korsan oyun indirmedim bugün kullandığım Comodo Antivirüste, Sandbox diye bi uygulama var. buradan gerekli...
  66. B

Blue Stacks FPS Sorunu

eeeeee 10 tane oyunu bir anda üst üste yüklemiştim :D
  67. B

Blue Stacks FPS Sorunu

Arkadaşlar dün akşama kadar Blue Stacks den oyuna göre 240 ile 30 fps arası alıyordum. dün akşamdan sonra ise ciddi ciddi en düşük oyunlarda bile 20-0 fps arası alıyorum biraz daha zorlasa - lere düşecek lütfen yardım edin...
  68. B

Bilgisayarımın ekranının rengi değişti

merhaba counter strike oynarken ctrl yerine yanlışlıkla Fn tuşuna bastım sonrası ben bunu fark etmeyip bi kaç tuşa bastım ve olanlar oldu... bilgisayarım XP deki gibi bi ekrana geçti yetmedi siyah ve mor renk oldu lütfen yardım edin... 1577713826 bide chrome gibi tarayıcılar da aynı renk...
  69. B

D diskinde oluşan klasör

Merhaba arkadaşlar Bilgisayarımın D diskinde bdbc9a720d09aaace10b1ea8abb2 adlı bi klösör oluştu içi boş ve boyutu : 0 bayt ayrıca yanında kilit resmi var bu nedir yardım edermisiniz
  70. B

Önerebileceğiniz Bilgisayar

fiyat öyle abartı olmasın 4000 civar iyi olabilir (veya daha azı )
  71. B

Bilgisayarımın Alanı azalıyor

1576776550 neyse gerek yok teşekkürler... 1576776594
  72. B

Önerebileceğiniz Bilgisayar

Arkadaşlar bilgisayarımın ekran kartı çok düşük Değişmiyormuş da o yüzden şu özelliklere sahip bi bilgisayar arıyorum : 8 gb ram alanı 500 gb olsa yeter ekran kartlarından çok anlamam o yüzden : CS GO dan iyi FPS alayım yeter...
  73. B

Önerebileceğiniz Ekran Kartları

Anladım Teşekkürler ...
  74. B

Yeni bir bilgisayar mı Almam lazım ozaman :( çünkü CS GO (veya 2007 den sonraki oyunlar) aşırı derece kasıyor 10-18 fps arası alıyorum 15 fps alsam mutlu oluyorum yani :(
  75. B

dxdiag dan mı bakılıyor öyle ise :Casper Pegatron A 15
  76. B

Benim bildiğim gibi değiştiriliyor Eminmisiniz ?
  77. B

Öncelikle Win 7 kullanıyorum ve dediğin gibi oyunlar ve bikaç program var ( gimp scratch vb.)
  78. B

Arkadaşlar bilgisayarımın ekran kartı çok düşük CS GO yu kaldırabilecek bir ekran kartı arıyorum fiyatı uygun olsun dediğim gibi CS GO daniyi fps alayım (Ekran Kartım : Intel Hd Grapichs Family - NVDIA GeForce Gt 520 M) (Ekran Kartlarından çok anlamam :sweat:)
  79. B

Eş zamanlı olarak Antivirüs ve Internet Security yazılımları kullanılabilir mi?

Arkadaşlar Aynı şirketin hem Anti Virüs programını hemde İnternet Securty i kullanılır mı Sistem kasar diyorsanız : Ram: 8 GB İşlemci: İntel Core İ5 2450M CPU 2.50 GHz (Kullanacağım Anti Virüs ve İnternet Securty: Comodo)
  80. B

Kaspersky'e alternatif önerebileceğiniz bir antivirüs var mı?

dediklerinizi tek tek inceledim gerçekten çok teşekkürler sanırım comodo kullanacağım... 1576760421 internet securtiy mi antivürüs mü indireceğim yoksa 2 sini de mi ?
  81. B

tavsiyeler için teşekkürler ama birde şunu soracağım: avast hakkında ne düşünüyorsunuz veya AVG ?
  82. B

arkadaşlar bilgisayarımda kapersky kullanıyorum ve bugün bitecek virüs leri en iyi tespit edecek ÜCRETSİZ bir anti virüs programı varsa söylermisiniz ? (performans tarzı şeyler çok da umrumda değil)
  83. B

dediğini yaptım fakat işe yaramadı ayrıca bugün önceden yüklediğim bi oyuna giriş yapmak istedim fakat oyunun dosyaları da silinmiş ve tekrar yüklemeye başladı yaklaşık 3 gb lik bir oyun ve bilgisayarda da şu an 35.4 alan kaldı ayrıca dediklerin D için değil C için alan açmakta ve buda çok...
  84. B

Bilmiyorum nerden bakılıyor ? (C diskinde Windows diye bi dosya var fakat)
  85. B

arkadaşlar herkezin C diski azalıyor fakat benim D diski azalıyor 1576427473 41 gb den 40 a düştü sonraki gün 39 sonraki gün 38.5 şu an da 38 gb boş alan var yardım edermisiniz 1576427581 steam filan D de fakat internet sıkıntısı yüzünden her hangi bi güncelleme yapmadım/yapamadım