Arama sonuçlarınız

1. S

Casper Hangi Marka Ram Kullanıyor ?

Merhaba arkadaşlar günlük olarak casper nb c650 silver i7 model laptop kullanıyorum şuan üzerinde 8gb ram var, ram yükseltmek istiyorum fakat casperin hangi marka ram kulandığını bulamadım cpu-z de yazmıyor herhangi başka bir marka ram kullansam olur mu performansı nasıl etkiler ? şimdiden...
  2. S

Vodafone Modem Seçimi

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba, ben vodafone'dan internet bağlatacağım 12mbps ama vodafone'nin destek verdiği modemlerden hangisi iyi bilmiyorum rica etsem bilgili arkadaşlar yardım edebilir mi ? (Eğer bildiğiniz internet paketi varsa tavsiye edebilirsiniz internet bağlatacağım şehrimde...
  3. S

Gta 5 Online Parasız Kalmak

Arkadaşlar hepinize merhaba, gta 5 onlinede parasız kaldım ve artık heist falan yapmak istemiyorum var mı böyle hızlı para kazanma yolları ? edit:hile olup para atabilecek varsa kabulum. edit 2: oyuna yeni başlamadım.
  4. S

Mimarlık için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Arkadaşlar mimarlık için bilgisayar almak istiyorum bütçem en fazla 6000Tl sizde bana tavsiye verebilir misiniz ? Edit:Uzun ömürlü sağlam ve sağlam olmasını istiyorum Edit2:Arkadaşlar masaüstü toplamayı çok isterim ama sürekli seyahat ediyorum öğrencilik malum:(
  5. S

GT 730 Ekran Kartı Takabilir miyim?

Arkadaşlar bende ASUS p5g41 tmlx var şimdi ben bu anakarta gt730 128 bit 2gb ekran kartını takabilir miyim ve ucuz bir işlemci önerir misiniz ?