Arama sonuçlarınız

1. tanculu

Network marketing şirketimi değiştirmeyi düşünüyorum

Merhabalar. ben yıllardır network işindeyim şirketimden memnun değilim değiştirmeyi düşünüyorum ama günün sonunda her yer aynı mı olur? bu sektörde olan arkadaşlar hangi şirkette olduğunu ve şirket hakkında az da olsa bilgi verebilir mi?
  2. tanculu

Cyberpunk hayatı gerçek olur mu?

Oyunu oynadım çok garip geldi açıkçası olaylar. Sizce gerçek olur mu?
  3. tanculu

Sermayesiz girişimcilik mümkün mü?

Ülkemizde girişimcilerin en büyük sorunu şüphesiz yetersiz sermaye ile başa çıkmaktır. Yetersiz sermaye sorunu yaşayan girişimciler bu nedenle hayal ettikleri bir iş fikrini hayata geçirmek konusunda sorunlar yaşıyor. Eğer siz de sermaye nedeniyle sorun yaşıyorsanız az sermayeyle girişimciliğe...
  4. tanculu

Genel Sağlık Sigortası Prim Borcu Olanlar 2020 Sonuna Kadar...

Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre, Genel Sağlık Sigortası borcu nedeniyle sağlık hizmetinden yararlanamayacak olanlara devlet hastaneleri ve Üniversite hastanelerinde sağlık hizmeti verilmesi 2020 yılı sonuna kadar devam edecek.
  5. tanculu

İnternet Alışverişleri için İninal mi Papara mı?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi internetten alışveriş yapıyorum sürekli ama kendime özel kart istiyorum böylelikle daha rahat alışverişimi yaparım. İninal ve Papara arasında kaldım hangisini önerirsiniz?