Arama sonuçlarınız

1. tezcanalaca

Kyani ürünlerini sipariş ettim

selamlar takviye gıdalar konusuna biraz uzak biriyimdir normalde ama tanıdık doktor tavsiyesiyle kyani gıdalarını sipariş ettim. kimler kullanıyor nasıl etkileri oldumemnun musunuz?
  2. tezcanalaca

En iyi whey protein tozu hangisi

ben bunu kullanıyorum antreman günlerinde memnunum detaylı olarak da videodan bilgi edinebilirsin www.youtube.com/watch?v=dqiawPGN9Ks&t=5s
  3. tezcanalaca

Hafif ve yeni model bir laptop arıyorum

Sürekli bilgisayarla vakit geçirdiğimiz şu günlerde emektar laptopum bozulunca kesenin ağzını açmak zorunda kaldım. Bütçem 8 bin liraya kadar çıkabilir. Oyun gibi özellikler aramıyorum estetik şık ve şarjı uzun gitsin yeterli benim için. Reklamlarda gördüm Casper Nirvana X500 kullanan var mı...
  4. tezcanalaca

Casper G900 Performans Testi Nasıl ?

kim acaba hocam bu sorun yaşayanlar? neye göre sorun yaşamışlar ne sorun yaşamışlar? aylardır sorunsuz kullanıyorum hani merak ediyorum böyle örnek vermeden belirttiğin sorunlar ne olabilir?
  5. tezcanalaca

Daha önce girdiğim bursululuk sınavının sonucuna nasıl ulaşabilirim?

çökmüştür o zaman kral. oradan bakacaksın
  6. tezcanalaca

Dolar 8TL altında

koltuğun boş olması daha hayırlı galiba :)
  7. tezcanalaca

Allinone bilgisayar düşünüyorum Casper Nirvana One A500

Benimde hoşuma gidiyo bu tip pcler kablo kalabalığı yapmıyo yerdende tasarruf. özelliklerini beğendim 16gb ram 480gb ssd baya iyimiş
  8. tezcanalaca

Telefonunun Modelini yaz en sevdiğin özelliğini paylaş

Casper Via X20: Yapay zeka destekli 48MP'lik arka kamerası.
  9. tezcanalaca

Ne dinliyorsunuz?

Emircan İğrek ft Patron : Darbe
  10. tezcanalaca

Dünya Liderlerinin Atatürk icin Yorumları

Atatürk'ü sevmeyen benimle ahbaplık edemez.
  11. tezcanalaca

Casper'ın son telefonu Via X20 satışta !

ram rom değerleri ve kamera kalitesi tatmin edici duruyo şarjının da 4510 mah olması başarılı iyi belki fiyatı bi tık daha düşük açıklansa daha çok satış olurdu diye düşünüyorum.
  12. tezcanalaca

7000-8000 TL Laptop Tavsiyesi(Macbook ve Asus)

ben okul için nirvana s500 almıştım hız olarak gayet işini görür. son nesil işlemci zaten uzun sürede kullanırsın diye düşünüyorum. benim en çok şarjının dayanıklı olması hoşuma gitmişti. bi bak istersen Nirvana S500
  13. tezcanalaca

MacOS İSO dosyası var mı?

Onu bulabileceğin en son yerdesin sanırım :( Ama Nirvana güzel model. neden kurmak istiyorsunki?
  14. tezcanalaca

Amazonun yapay zekalı marketi kandırıldı!

Her şey kandırılır :)
  15. tezcanalaca

Neden VPN Kullanmak Zorundayız?

Genel bi sıkıntı bugünki aksaklık. Ama vpn zaten dünyanın gerçeği. Belki dns kadar olmsa da
  16. tezcanalaca

İphone 6 alınır mı ?

6 alınmaz. güncelleme almıyor. en az 7. hadi bi ihtimal 6s. ama kesinllikle 6 değil
  17. tezcanalaca

2000 TL Bütçe Telefonlar

Gm 9 pro olabilir 1500 siteisnde taksitle alınabiliyor
  18. tezcanalaca

Anne telefonu

yeni gm 9 plus veya gm 9 go gibi telefonlar olabiilr. fiyatları uygun taksit imkanı var
  19. tezcanalaca

Anneme Telefon Alacağım Kararsız Kaldım

Al General mobile 8 filan sitesinde taksit imkanı var fiyatlarda indir mis gibi telefon kullanır
  20. tezcanalaca

Aytemiz Alanyaspor 2-1 Partizan Tiran

Fernandes'iyle Efecan'ıyla Cisse'siyle seyir zevki açısından bu sene en beğendiğim takımlardan Alanyaspor....
  21. tezcanalaca

General Mobile Kullananlar Buraya

ben generalin 9pro modelini kullandım her ne kadar sallayanları görsem de fiyat performans olarak değerlendirildiğinde bence donanımsal kalite olarak iyi bi telefon. kamerası yabancı sitelerden yüksek puan almış zaten, amoled ekranı var gorilla glass koruyuculuğu v.s her açıdan pişman değilim...
  22. tezcanalaca

Ziraat Türkiye Kupası'nda son 16 turu programı belli oldu

Gaziantepspor'un yerini tutmuyor be ağam
  23. tezcanalaca

İnternet Alışverişleri için İninal mi Papara mı?

Eğer internetten alışveriş yapıyorsan sürekli ininal iyi gerçekten kapıda ödeme seçeneği de var
  24. tezcanalaca

Telefon Önerileri

şu sıralar nerdeyse bir İMEİ ücretinin yarısına denk gelen GeneralMobile'ın 8 2019editionını öneriyorum. 999tl gibi baya uygun bi fiyatı var tasarım olarak da çok iyi
  25. tezcanalaca

Çaresizlik

İşin fizibiletsi çıkarılır. Sonra işe girilir ve harcanan paranın amortisi hesap edilir. Daha sonra kar düşünülür. Öyle şu kadar param var, şu kadara katlayayım hesabı öyle basit değil. Bu en kral en dandik ülkede de böyledir. Düşündüğün şey tamamen kısa yoldan zenginlik. Ki her türlü bu düşnce...
  26. tezcanalaca

Şeyma Subaşı'nın Cafesine Haciz

artık uyuyamayız
  27. tezcanalaca

Osmanlı'yı anlamayanın İskenderiye hamalı kadar değeri yoktur

Şengör bi ara fatih ateistti gibi bi şey demişti. Ortaylıyla yan yana gelince ben öyle bi şey demedim demişti. Adam dümdüz böyle demişti oysa :D Ki Şengör tarihçi bile değil.
  28. tezcanalaca

Akşam Ne Yemek Yediniz?

hatırlamıyorum :(