Arama sonuçlarınız

1. Halil014

Öneri Fiat Fiorino Otomatiği Nasıl ?

Amcama almayı düşünüyoruz otomatik olsun yeter adam manuelde zorlanıyor bu paralara (130.000 ₺ civarı) 2017 Full 100 binde temiz mantıklı geldi muayene falan kabulüz sizce alınır mı ?
  2. Halil014

Öneri Renault Fluence 1.6 LPG'li 2011 Privilege Alınır mı ?

Amcam için düşüyoruz araç otomatik 100.000 km'de. 2400 TL hasar kaydı bagaj kapağı değişmiş 122.000₺ fiyat çekmiş pazarlıkla alınır mı sizce ?
  3. Halil014

Yardım Opel Astra K vs VW Jetta

İki araçta 2016 model Astra dynamic Jetta highline sizce hangisi fiyatları yakın Jetta azıcık ucuz olabilir. Öneriniz neler ?
  4. Halil014

Soru VW Polo 2018 vs Toyota Corolla 2013-2015

180000 Babam ve kardeşim Polo istiyor ama ben Corolla premium istiyorum. Üstelik Polo da hız sabitleyici bile opsiyonel Corolla full+full bir araba ve 10.000 TL daha ucuz. Polo Comfortlone Corolla premium sizce hangisi ? Not : 2.el
  5. Halil014

The system has posted in safe mode

Elimde apacher panther 8gb 3000 MHz ram var ama bios ta 2133 olarak gözüküyor araştırdığım kadarıyla d.o.c.p. den profile #1 yaparak 3000 MHz yapabiliyormuşuz ancak yaptıktan sonra bilgisayar kendini 2-3 kere yeniden başlatıyor ve hata veriyor sonra eski haline getirince bilgisayar açılıyor ben...
  6. Halil014

Bu gamepad alınır mı (Bütçe Max 200tl)

https://www.vatanbilgisayar.com/snopy-rampage-sg-r707-android-ps3-pc-smartphone-tvbox-bluetooth-kablosuz-joypad.html İncelemeleri inceledim PS3 türünden bir kol sizce alınır mı lütfen farklı öneri yapacaksanız 200tl geçmesin
  7. Halil014

Gamesatis Joygame Mağazası Güvenilir mi ?

Merhaba arkadaşlar Gamesatis sitesinde Joygame denen bir mağaza var acayip ucuz fiyatlara oyunlar var Forza ( 25 ₺) alacaktım yanında 2 oyun daha veriyorlarmış Cyberpunk ve Rdr 2 de dahil. Onaylı mağaza tiki var Gamesatis a güveniyorum ama mağaza biraz korkuttu yorumlar falan da çok olumlu 2000...
  8. Halil014

RX 580 İşlemci Tavsiyesi

Arkadaşlar uygun fiyata 2.el Asus Dual RX 580 4Gb denen 2.5 yıl garantili ekran kartını aldım. İşlemcim.İ5 7400 sizce degistirsem mantıklı olur mu anakart MSi h270 Gaming M3 bunu değiştirip B450 + Ryzen 3 3100 almayı düşünüyorum birde 8Gb ram yeterli mi günümüzde ?*
  9. Halil014

2.el RX 580 mi 1650 Super mi ?

İkinci el kart alacağım bütçemi bosverin sıfır alamam 580(4gb modeli) mining olma ihtimali var bu yüzden 1650 Super alınır mı ?
  10. Halil014

Windows 10 2004 Hala yok

Nedendir sizce Windows update girmeme rağmen alt tarafta dağıtılacak gibi şeyler var ama güncelleme çıkalı 2 ay oldu şüpheliyim
  11. Halil014

Assassin's Creed Brotherhood Savaşırken Takılıyor

Öncelikle merhaba arkadaşlar . Başlıktaki gibi oyun savaşırken acayip takılıyor. Normal yürürken parkur yaparken gayet akıcı. İşin tuhafı bilgisayarım güçsüz bir bilgisayar değil GTX 970 kullanıyorum sürücüler güncel oyun orijinal ayarlar en yüksek vsync kapalı ac 2 de sorun yok anlamadım bende
  12. Halil014

LG G6 Sorunlu Değiştirmeli miyim ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba telefonumda SD 821 ama sanki yalan orta segment redmi note 6 bile daha performanslı yani bende mi sıkıntı var anlamadım ram kullanımı 2,68 GB civarında ve arayüzü de pek güzel değil bazı artıları var ama alınacak kadar değil sanırım ucuza buldum yoksa kullanmadım siz...
  13. Halil014

Streamer Daily Boş Dünya Hatası

Öncelikle herkese merhaba. Streamer Daily i oynamaya dün başladım. Gayet iyi oynayabildim. Ama bugün oyuna girdim save i açtım ve karşıma boş bir dünya çıktı. Çözüm varsa yazın lütfen...
  14. Halil014

Kablosuz Gamepad Tavsiyesi

Öncelikle selamlar. Max 70 TL ye kablosuz f/p uygun bir Gamepad arıyorum mümkünse PlayStation tipi olsun Xbox gibi olmasın. Şimdiden teşekkürler.
  15. Halil014

Mount and Blade Warband Mod Önerisi

Öncelikle herkese selamlar daha önce Osmanlı V2.51 Evlat Diplomacy 4.Litdum Cihat ve Haçlılar modlarını oynadım siz de oynayabilirsiniz tavsiyemdir ama benim de tavsiyeye ihtiyacım var şöyle hikaye ağırlıklı Call Of Duty Half Life vb. den aldığım hikaye hazzını alabileceğım bir mod var mı...
  16. Halil014

Aradığım oyunu bulmama yardımcı olur musunuz ?

2015 yılında oyunlardan pek anlamadım şuan oyunların içinde kaybolmuş durumdayım o yılda bir laptop vardı bende ve kuş bakışı kadın bir karakter kontrol ederek kurtları vuruyorduk hatta beyaz bir mekandı adını bulamadım hatırlayanınız varsa yardımcı olabilir mi 1575725504 Up konu yanlış yere...