Arama sonuçlarınız

1. Sayset

Öneri 3500-5500 arası genel kullanım laptop önerisi

Üniversitede diyetisyenlik okuyan bir tanıdığım var 3500 ile 5500 arası bir bilgisayar önerirmisiniz?
  2. Sayset

6500-7000tl arasi laptop tavsiye

Arkadaslar bu sene 11.sinifa basladim universitede yazilim muhendisligi dusunuyorum laptop önerirmisiniz benim begendiklerim sunlar...
  3. Sayset

Laptobuma Ram Önerisi?

Arkadaşlar benim Asus k42jc laptobum özellikleri i3-370m 2.4ghz maximum 8gb ram e kadar destekliyor 2 soket var 1333mhz ddr3 1.5v ram var içinde 2gb+1gb şeklinde ram öneririmisiniz hangisini almalıyım?
  4. Sayset

Laptopbum ara sira yeniden başlıyor!!

Arkadaşlar laptobuma windows 10 yanina linux mint kuruluydu aylardır sıkıntısız kullanıyordum ve gta5 ucretsiz olunca diske yer eklemek için linuxun kurulu olduğu bölümü sildim ve diske yer ekleyip kalan boş kısıma tekrar linux kurdum sıkıntı yok gibiydi ama gta5 i indirmeye bıraktığımda pc...
  5. Sayset

Havoc OS (SM-j730x) nasıl yükleyebilirim?

j7 2017 telefonuma Havoc os rom yükleyeceğim ancak tam olarak nasıl yapacağımı anlamadım anlatabilecek varmı? https://forum.xda-developers.com/galaxy-j7-2017/development/rom-crdroid-6-3-android-q-10-0-galaxy-t4048917 1588947784 @ThorJ yardım edebilirimisin?
  6. Sayset

Samsung j7pro(Sm-j730f)telefonuma android 10 rom atmalimiyim ?

Arkadaşlar Sm-j730f telefonum var ve bu telefona güncelleme desteği kesildi ama j7 duo2 gibi ona çok benzere telefonlara geldi ben telefonuma unofficial olarak rom atmak istiyorumda ne öneririsiniz j7 pro telefonuma j7 duo2 gibi aynısı olan bi telefonun stok romunumu atıyım yoksa custom rommu...
  7. Sayset

Samsung Galaxy j7pro(Sm-j730f)Android 10 rom atmalimiyim?

Arkadaşlar Sm-j730f telefonum var ve bu telefona güncelleme desteği kesildi ama j7 duo2 gibi ona çok benzere telefonlara geldi ben telefonuma unofficial olarak rom atmak istiyorumda ne öneririsiniz j7 pro telefonuma j7 duo2 gibi aynısı olan bi telefonun stok romunumu atıyım yoksa custom rommu...
  8. Sayset

Minecraft windows 10 edition almaya değermi?

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar minecraft windows 10 edition almayı düşünüyorum çünkü java çok pahalı size birkaç sorum olucak 1-twitch modlarını yada java indirilebilir modları varmi(hexxit,tekkit,yogbox gibi) 2-java serverlerinde oynayabilirmiyim 3-internetee fiyatını 20etlye buldum almaya...
  9. Sayset

Meb bakanlığı liselere özel yazilim dili sertifika kursu

http://www.meb.gov.tr/ogrenciler-uluslararasi-bilisim-teknolojileri-sertifikalarina-uzaktan-egitimle-sahip-olabilecek/haber/20695/tr Beyler meb böyle bir haber yapmış nasıl yazilabilirim bu kursa? 1586864732 Bilen kimse yokmu? 1586867390 Up
  10. Sayset

Rufus Linux Gpt ayarları Yardım?

Arkadaşlar benim windows 8.1 64 bit(gpt) yüklü bilgisayarım var dual boot ile kubuntu kurmak istiyorum doğru rufus ayarları nasıl olmalıdır?
  11. Sayset

DualBoot sıkıntısı

merhaba arkadaşlar ben win8.1 kullanmaktayım geçen sefer windowsumun yanına Kubuntu kurayım dedim indirdim rufusla yazdım ve Uefi modunda windowsun yanına kur seçtim ve kurdum ama hiçbir şey açılmadı ve şu hatayı verdi https://im0-tub-tr.yandex.net/i?id=e8908edb24abb36c325ca98a82379123&n=13...
  12. Sayset

Hat değerlerim normalmi?

Sizce bu değerler birbiriyle uyuşuyormu( iki testide ayni zamanda yaptim)bir sıkıntı varmı?
  13. Sayset

Hangi internet sağlayıcısını almaliyim?

Merhaba arkadaşlar bu hafta turktelekom taahutum bitiyor evde 7.5 mbs download aliyorum turknet in sitesinden baktigimdan bana max 11 mbs verebileceklerini söyluyorlar altyapım adsl hanhi sağlayıcısı önerirsiniz önerilere açığım
  14. Sayset

Geforce Now'a Android de giremeyenlere çözüm!

Merhaba arkadaşlar, son günlerde Geforce Now'u android indirip can not reach nvidia servers try again later veya benzeri hata alan arkadaşlar iyi dinlesin, çözüm buldum: 1-Geforce Now'u silin 2-Telefonun dilini ingilizce yapın 3-Uygulamayı indirin 4-Uygulamaya giriş yapın Bu konuya da böylece...
  15. Sayset

Nvidia geforce now ödeme

Arkadaşlar geforce nowda fiyatın aylık 5.?? € olduğu gözuküyo ben bu ucteri ininal üzerinden ödiyeceğim ancak bu ücreti peşin olarakmı alıyor yoksa aylık olarak5£ şeklindemi kesiyor yardım ederseniz sevinirim ve sitede en az geforce 600 serisi istediğini söylüyor bunun altindaki ekran kartlari...
  16. Sayset

Yeni aldıgım Ram laptobuma uymuyor

Arkadaş yeni bir ram aldim ama ram i laptopuma taktigimda bios rami görüyor ama laptob mavi ekran veriyor ,rami kendi başina taktığimdada laptob acilmiyor yardim edin 1577719096 Aldığım Ram
  17. Sayset

Windows 10 media creation tool sorunları

Arkadaşlar windows 10 media creation tool kullanırken şunlar başima geldi 1-windowsu başka bir sisteme kur'a tıkladim ve usb yi seçtim 64 bit mimari sectim ve tool usb nin hazirlandiğini onayladi tamam dedim pcyi yeniden başlatığımda bios başlatma seçeneklerinde usbim yoktu (harbis3m 1 2 gun...
  18. Sayset

Windows 10 a geçmelimiyim

Arkadaşlar size şunları soracagım 1-Windows 10 a geçmelimiyim (64bit olacak) 2-Olmassa windows 7 64 bit iso nereden bulacağım Teknik özellikler: Marka:Asus k42j Sistem:Windows 7 professional 32bit Ram 3gb DDR3*3gb daha ekleyeceğim* Ekran kartı:Nvidia geforce 310m 1gb işlemci: Intel® Core™...
  19. Sayset

Bilgisayarım 64Bit destekliyormu

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar size birkaç şey soracaktım *Pc ye 4gb ram alacağım*ona göre cevap verin 1-Bilgisayarım 64bit destekliyormu 2-Destekliyorsa 64bit geçmelimiyim(daha çok oyunlar için geçmek istiyorum) Teknik özellikler: Marka:Asus k42j Ram 3gb DDR3*4gb daha ekleyeceğim* Ekran...