Arama sonuçlarınız

1. A

Soru F/P Ankastre Fırın, Davlumbaz ve Ocak önerebilir misiniz?

Altı ay içinde yeni evimize taşınıyoruz ve yeni ankastre dizmek istiyoruz. Önerebileceğiniz siyah ve beyaz renkleri dışında (gri, gümüş vb. renkte) uyumlu ocak, fırın ve davlumbaz önerebilir misiniz?
  2. A

Yardım Hangi kulaklık daha iyi?

Logitech G435 Razer Opus X Bunlardan birini almayı planlıyorum, önerebileceğiniz daha iyi F/P mikrofonu çıkabilen kablosuz (Wireless ve Bluetooth) kulaklıklar varsa paylaşabilir misiniz?
  3. A

Öneri F/P oyun oynatan laptop önerisi 9000₺ bütçe

Rust, CS:GO, Valorant, PUBG ve Black Ops 3 kaldırabilecek F/P sıfır laptop önerebilir misiniz? (2. el taksit imkanı yok)
  4. A

Yardım Hangi anakart daha iyi? Daha iyi F/P anakart (varsa) önerir misiniz?

https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-tuf-gaming-a520m-plus-ii-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,1207669732.html https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-prime-a520m-a-ii-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,1185819000.html...
  5. A

Yardım PHPMailer error vermiyor ama mail gelmiyor.

Böyle bir şey de denedim gene olmadı, G-Recaptcha vs. ekledim, bir kaç hata çıktı onları düzelttim ama gene mail göndermiyor hiçbir hata da vermiyor. Bütün portları denedim aynı zamanda localhost ve sunucu üzerinde de denedim. ```php <?php include_once "../phpmailer/src/PHPMailer.php"...
  6. A

Yardım ACİL!!! APS.NET kontrol ve döngü kullanarak uygulama örneği (staj defter)

İnternetde hazır bulamadım yardım eder misiniz? Yarın staj yerime imzalatmam lazım :) . Ne okulda ne de staj yerinde ASP.NET ile alakalı bir şey öğrettiler. 1654636438 Yardım edebilecek yok mu?
  7. A

Yardım PHPMailer mail göndermiyor.

PHPMailer ile bu videoyu izleyerek mail gönderme formu oluşturdum. Debug açık durumdayken FileZilla üzerinden çalıştırdım, çalıştı ama mail göndermedi. Sadece Google' nin "bu sayfa çalışmıyor" sayfasi ile karşılaştım (geri dönme vsyi yapmadım daha). Mail kutumu kontrol ettiğimde yeni bir mail...
  8. A

Soru Bu kod ne işe yarıyor? PHP

$email_exp = '/^[A-Za-z0-9._%-]+@[A-Za-z0-9.-]+\.[A-Za-z]{2,4}$/'; Sitenin iletişim kısmı için script baktım internetden ve bunu kullanmaya karar verdim. Daha önceden hiç tecrübem ve bilgim yok ve okulda daha yeni php dersleri görmeye başladık. Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. A

Yardım Css' i değiştirlebilir php iletişim forum nereden bulabilirim.

Sitenin iletişim kısmını yapıyorum. İletişim formunun css kısmı hazır. Htmlye uyarlandı ama php si yok. İnternetden arayarak bunu buldum ama bunda da istediğim gibi değil. İsim ve soy isim kısmı ayrı olması gerek, konuyu yazacağı bir kısım ve telefon numarası yeride olması lazım. Bildiğiniz...
  10. A

Soru Bu kod ne için yazılır işlevleri nelerdir? (html)(JavaScript)

<section id="home" class="navbar-is-white text-white pp-scrollable d-flex align-items-center section position-absolute" role="main"> ... </section> Bu satırların arasına html de divler var o kadar. Bir yardımcı olabilir misiniz? html de javascript de kullanılıyor.
  11. A

Soru Bu Scriptlerin işlevi, görevi nedir? (Java Script)

jquery-1.12.4.min.js popper.min.js jbootstrap.min.js https://unpkg.com/[email protected]/dist/ionicons.js jquery.validate.min.js jquery.magnific-popup.min.js jquery.pagepiling.min.js owl.carousel.min.js interface.js Staj yaptığım yerde staj yerinin internet sitesini değiştiriyorlardı ama Scriptten...
  12. A

Asus x542-ur GQ276 Uygun 4GB ram

Arkadaşımın laptopu ve Grafik Tasarım dersi gördüğümüz için CC 2018 programı gerekli. CC 2018 programı arkadaşımın kaptopunda 4GB rami olduğu için "Ram yetersiz" diye hata veriyor ve yeni bir tane ram almak zorunda istiyor. Şu an malesefki...
  13. A

BIOS' a Girilmiyor

Bilerek ve isteyerek BIOS' um üzerinden Fast Boot özelliğini açtım ve artık bilgisayarım daha hızlı açılıyor ama BIOS a girip VirtualBox programını 64bit işletim sistemi yüklemek için değiştirmek zorundayım. Anakartım B450M S2H ve Bıos sürümü F51. Ben BIOS' uma nasıl girebilirim?
  14. A

Anakartıma nasıl kasamın kablolarını takacağım?

Hallettim sağ ol genede.
  15. A

Bildiğiniz kasa kabloları. Kasanın güç düğmesine basınca bilgisayarı çalıştıran kablolar. 1599942690 Dediğiniz şeyler yazıyor ama kasanın kablolarında başka isimde şeyler de var
  16. A

Anakartım Gigabyte B450M S2H kasam ise Power Boost VK-G2008C.
  17. A

Anakart, işlemci, ekran kartıma bu ram uyar mı?

Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları ve Özellikleri işlemcim Ryzen 5 2600 anakart B450M S2H ekran kartı MSI GAMİNG GTX 970 4GB. Linkte olan ram alacağım sistem için iyi mi?
  18. A

Samsung galaxy note 9 alınır mı ?

Fatih Sayar' ı bilmezsin ama YouTube' de Pubg Mobile videoları çekiyor. Eskiden S10+ kullanıyordu ve oonda bahsettiğim sorun meydana geldiği için OnePlus 7 Pro aldı. 1580566979 İPhone telefonların güncellemeyle gelen performans kısıtlamaları var ama Android telefonlarda öyle bir şey söz konusu...
  19. A

İphone 8 plus mı, p30 mu ?

Eğer fazla oyun oynuyorsan İphone 8 Plus' ı önermem çünkü işlemcisini dşürecekler P30 da önermem kamerası çok iyi olabilir ama işlemcisi Qualcomm kadar iyi değil. Benim önerim Mi 9T Pro diğer bir deyişle Redmi K20 Pro.
  20. A

Samsung galaxy note 9 alınır mı ?

Eğer oyun oynamak içinse S10 serisinde telefon ısındığında ekranın geç gelme sorunu var deniyor.
  21. A

Gigabyte B450M S2H satın almak mantıklı mı?

Tavsiye etmeye bilirsin ama benim bürçem için mecbur kalıyorum bu anakartı almaya. Peki sen ucuz ve iyi bit anakart olarak hangi anakartı tavsiye edersin?
  22. A

Gigabyte B450M S2H satın almak mantıklı mı?

Benim bütçem çok kısıtlı. Oradan buradan bilgisayar topladım. Ekran kartı ve ram İtopya' dan. Anakart, kasa (PSU dahil kasada 500W), işlemci Sinerji den. Anakartı Gigabyte B450M S2H yerine Gigabyte A320M S2H alsam daha iyi mi olur? Toplayacağım bilgisayardaki işlemci Ryzen 5 1600, MSİ RX570 OC...