Arama sonuçlarınız

1. M

Facebook Reklam Hesabımı Kaybettim!!!

Arkadaşlar Herkese Merhaba Genellikle tek bir reklam hesabımdan reklam verirdim fakat hesabımın şifresini unuttum ve hesabı herseyini kaybettim bir türlü bulamıyorum ama ekli kartımı biliyorum ekli olan sanal kartım ile hesabımı bulmam münküm mü illa farklı bir yöntemleri vardır bilgili...
  2. M

Facebok Reklam Borçları

Edit
  3. M

Facebok Reklam Borçları

Cahilliğime verin hocam yeniyim öm nedir?
  4. M

Facebok Reklam Borçları

Sana ulaşabilecegim bir yer varmı hocam bir sorum olacaktı
  5. M

Facebok Reklam Borçları

Zamanında olmuş artık yapacak birşey yok ama hocam benim korktuğum kdv diye bir şey olması oyuzden faiz olurmu dedim
  6. M

Facebok Reklam Borçları

Çalıntı kart ile yapmak ne kadar doğru bilemiyorum hocam
  7. M

Facebok Reklam Borçları

Yani orası da var o para facebookun kendi içinde dönüyor zaten bir zararı olmaz takipçi veya beğeni kasmak için yapılırsa sorun olurmu bilmiyorum ama bu şeyi kullanarak ürün vs satanlar oluyor gelir elde edenler milyonlarca kişi yapıyor tek tr de olmuyor (azerbaycan,pakistan,hindistan) yani...
  8. M

Facebok Reklam Borçları

Yok ne bileyim çok garip değilmi böyle bir açık var fakat facebook gibi bir şirket önlem almıyor hep bedava reklam falan yapanlar gördüm forumlarda borç bırakma vs garibime geldi ilerde hukuki sorunlar vs olamayacağı ne malum?
  9. M

Facebok Reklam Borçları

Facebook yetkilileri ile destek bölümünden konuştum 4 5 kişi ile her defasında onlarda faiz yok dedi dün
  10. M

Facebok Reklam Borçları

Çok teşekkür ederim hocam kaç gündür endişe ediyordum borç artmıyor ise sıkıntı yok ozaman 14 tl sonuçta yarın öbürgün sıkıntı falan çıkarsa öderiz
  11. M

Facebok Reklam Borçları

Yok benim endişe ettiğim arkadaşta yaptı 14.35 borç oldu kdv ile(%18) 16.93 oluyor hesabı bende kullandığım için endişeliyim bu borç ilerde artacak mı diye bilen arkadaşlara sorayım dedim
  12. M

Facebok Reklam Borçları

Yani faiz yok kdv ne kadar ödediniz
  13. M

Facebok Reklam Borçları

Karttan derken anlamadım konu hakkında bilgi sahibi iseniz cevap yazın lütfen veya detaylıca
  14. M

Facebok Reklam Borçları

Hocam bu borç faiz gibi artıyormu kdv falanda var sizden aldılar mı kdv?
  15. M

Facebok Reklam Borçları

Hocam madem sizin için sorun teşkil etmiyor siz neden ödediniz sorun olmuyor ise
  16. M

Facebok Reklam Borçları

En iyi konu hakkında bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim
  17. M

Facebok Reklam Borçları

Facebookta sanal kart ekleyip harcama limitli 60 150 tlye gelince parayı çekmeye çalışıyor çekemeyince borç veriyor
  18. M

Facebok Reklam Borçları

Ozaman anlatayım şimdi hocam forumlarda facebook reklamları verenler var ama borç ödemeyip bu borçlara nolucak ilerde bu kişilere vs
  19. M

Facebok Reklam Borçları

Ben sorunumu anlatamadım bidaha yeni bi konuda daha iyi anlatmaya çalışırım
  20. M

Facebok Reklam Borçları

Yatırım değil dostum ya ne borcu şu facebook reklâm borcu yapanlara nolucak diye sordum
  21. M

Facebok Reklam Borçları

e Yok ztn okuyan arkadaşlar anlar demeye çalıştığım şeyi teşekkürler yinede
  22. M

Facebok Reklam Borçları

Sormak istediğimi anlamadınız konu hakkında bilgi sahibi biri okursa yardım ederse iyi olur ?
  23. M

Facebok Reklam Borçları

Arkadaşlar Merhaba Çoğu Forumda Facebook Hesabı Açıp Borç Bırakan Kişileri Görüyorum Bu Borçlar Faiz Gibi Artıyor mu Ve İlerde Hukuki Sıkıntılar Çıkmayacak mı Bu kişilere karşı sadece konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler cevap verirse sevinirim ?