Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Oyun ve müzik için kulaklık tavsiyesi

Sistemi topladık aylar geçti bir kulaklık alamadım. Nedeni çok basit hiçbir şey bilmiyorum taleplerim ektedir. İlgililere teşekkür ederim. 1- Terlemeler karşı kumaş petleri olan kafayı yormayan. 2- Sesi çok kısık çıkan birisi olarak hafif sesleri alan mikrofonu olan. 3-Genellikle MMORPG ve...
  2. E

Soru 800TL Ses Sistemi Tavsiyesi

PC için ses sistemi düşünüyorum haftalardır bakınıyorum ne bu işi bilen birisine denk geldim ne kendim beğenebildim. Birçok hoparlör boşta iken (bir şey dinlemiyor iken) hışırtı çıkarıyor. Creative öneriliyor, Logitech öneriliyor bu paraya. 5-10 yıl önceki ürünler ediyor hangisini almalıyım...
  3. E

Öneri Gaming gecesi indirimleri

Gündem maddemiz stokları sınırlı bazen sevindirip bazen hayal kırıklığı yaratan ince hesap indirimleri. En başta şahsımın ihtiyaçlarını sıralıyorum. 1- 27" 1080p 144Hz 1Ms IPS Düz ekran monitör. Henüz kartlarda 27" çıkmadı fakat bazıları 1080p de piksel sayarsın dedi (bugün Vatan da test ettim...
  4. E

Öneri 5600X İşlemci 6600XT Ekran Kartlı Sisteme Diğer Parçalar

5600X İşlemci 6600XT Ekran kartlı sistemime 1-B550 Serisi ana kart (S.A.M. teknolojisinden faydalanmak istiyorum) 2-Düşük CL değerli yüksek frekanslı 8GB*2X Ram Bellek 3-SSD Samsung 970 Evo plus 500GB olacak gibi 4-Olabildiğince geniş ve fonksiyonel Ön ve üst kısımları Mesg ızgara olan ekran...
  5. E

Öneri 15.000 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Herkese merhaba 15.000 TL bütçem var. (Mümkünse kredi kartına vade farksız taksit yapılan sitlerden olursa daha güzel olur.) MMORPG tutkunu olarak Lost Ark - Tera Online - Apex vs. oyunları oynuyorum. Genel olarak sitemim saatlerce açık kalacak bu yüzden sisteme eklemediğim kasa ve soğutucu...
  6. E

2K Sistem (Ekran Kartı Sonradan Eklenecek)

Piyasa malumunuz bende oyunu açıp düşük detaylarda oynatabilecek bir ekran kartı ile sistemi toplayıp rtx3060 veya rtx6700 için dua edelim diyorum. Anakart İşlemci RAM SSD PSU KASA Monitör Geçici ekran kartı için alternatiflere açığım temiz 2.elde olabilir. Ekran kartı Sizce bu ekipman uyumu...
  7. E

Elektrik mühendisi Sistemi tavsiyesi

Doktora yaparken gerekli programları kullanmak üzer bir sistem toplamak istediğini belirtti. Şahsen oyun bilgisayarı olacak olsa bütçeye göre bir şeyler toplayabilirdim, buradaki amaç kullanacağı programlara göre bir sistem düzmek istemesi ilgili programları bilmiyorum. İngilizcesi olanlar...
  8. E

Toshiba Satellite C50D-B-127 Sürekli mavi ekran

Toshiba Satellite C50D-B-127 laptop'umun garantisi bitti. Sürekli mavi ekran geliyor idi şu aralar her başlatmaya geliyor. Hard diskimde arıza var bunun için öneriler bir SSD siparişi verdim. RAM'de düşük geliyor idi 8 GB bir RAM'de sipariş ettim. Bunları bekliyorum. Ayrıca termal macun ile...
  9. E

Madem hepimiz tamirci olduk ekipman tavsiyesi alalım.

Umarım bu kez konuyu doğru yerde açıyorum. Bakıyorum da hepimiz Masaüstü ve diz üstü bilgisayarımıza her türlü ekipmanı alıyoruz. Bu ekipmanların bakımı için kullanılan aparatlara ne tavsiye edersiniz? Macun, motor yağı ve yağsız spreyler hem ekonomik hem de bir tamircinin yapamayacağı özeni...
  10. E

Güç tüketiminden fazla değerli Power

Siztemim 600w civarı bir tüketimi var ben 850w gold bir power alsam ilerde kullanırım desem. Hem mevcut sistemimde daha az zorlama olacağı için daha sessiz ve serin bir sistem sahibi olurum hemde modeli teknolojisi eskimeyecek bir ürüne yatırım yapmış olurum diyorum. Sizce gereğinden güçlü...
  11. E

18.000 TL Sistem tavsiyesi

MMORPG Oyunlarını rahatlıkla oynayabileceğim bir sistem düşünüyorum olabildiğince sade ve perfomans odaklı olması tercihim. Bütçem 18.000TL ufak bir iki eklemde daha yapabilirim. Ana kart olarak MSI B450-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA ATX Anakart 850tl civari fiyatlarda...
  12. E

Sunucumuza ransomware bulaştırıldı ve geri dönüşüm için fidye isteniyor

Ekte görüntüsü sunulduğu şekilde Serverimiz ele geçirildi. Gerekli ödemeleri yapıp dokümanları talep ettik. Birçok dokümanı sağlam olarak teslim aldık fakat çok önemli bir kaç dokümanda ağır hasar meydana gelmiş. Hackerden arızalı dokümanlar ile ilgili destek istedik bir türlü dönüş yapmadı...
  13. E

Ryzen 5 3600X ve RX 5700 XT sistem toplama

Herkese Merhabalar Sepetime eklediğim ürünler bunlar değerli tavsiyelerinizi bekliyorum ANAKART 850 TL İŞLEMCİ 1.600 TLSSD 960 TL EKRAN KARTI 3.100 - 3.500 TL (Kararsız Kaldım) RAM (2x8GB+Sonra bir 2x daha) 900 TL MONÜTÖR 1.500 - 1.600 TL (kararsız kaldım) TOPLAM 9.310 TL Eksikler KASA POWER...