Arama sonuçlarınız

1. Yiğit Yurduseven

Yardım Derece Yapmak

Merhaba, ben 9. sınıfı yeni bitirdim, tm seçeceğim. Ortalama bir Anadolu Lisesi öğrencisiyim, sene başından beri tüm derslere girdim ve öğretmenlerimin en gözde öğrencisiyim hepsi sanki benim üzerime yoğunlaşıyor, soruya cevap vereceğimde öncelik bende oluyor kısaca durum bu. Çocukluğumdan beri...
  2. Yiğit Yurduseven

Eğer 'Türkiye Sınırları İçerisinde' Bir Şehirde Yaşayacak Olsaydınız, Nereyi Tercih Ederdiniz?

Dipnot: Şu anda yaşadığınız şehri ve taşınmak istediğiniz şehrin nedenini yazarsanız daha iyi olur. Ben Samsun'a taşınırdım çünkü memleketim ve Karadeniz coğrafyasını çok seviyorum. Şu anda İzmir'de yaşıyorum.
  3. Yiğit Yurduseven

Soru Yardım Edebilirseniz Sevinirim

Merhaba, ben şu anda 9. sınıfa gidiyorum, bundan yaklaşık 3 yıl sonra üniversite sınavına gireceğim, hedefim çok yüksek olduğundan şimdiden çalışmalarıma başladım ancak yine de bu konuda deneyimli kişilerden bilgi almam çok önemli, bana neler önerebilirsiniz? Not: Eşit Ağırlık seçeceğim.
  4. Yiğit Yurduseven

Amerika Hayali

Merhaba, ben şu anda 9. sınıfa gidiyorum lise için önümde güzel bir üç yıl var, ileride Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamak istiyorum bunun için lisans derecemi orada yapmak istiyorum, bunun bana maliyeti ne kadar olur? (orada çalışacağım) ve Amerika üniversitelerine kabul almam için şu...
  5. Yiğit Yurduseven

Sayısal notlar

Merhaba ben 9. sınıf öğrencisiyim, size sorum şu diğer derslerimin hepsi güzel ancak sayısal derssleri nasıl halledeceğim bilmiyorum nasıl çalışmam gerektiği hakkında tüyo verebilir misiniz ? NOTLAR: Mat -50 Kimya-90 Biyoloji-95 -Fizik 60
  6. Yiğit Yurduseven

E-okul'a giremiyorum

Merhaba, ben 9. sınıf öğrencisiyim ve sınavlarımızı olduğumuz için notlarıma bakmak istiyorum fakat web tarayıcısından açıyorum, tüm bilgileri doğru giriyorum ama sonuç olarak beni tekrar ana sayfaya atıyor. Çözümü nedir?
  7. Yiğit Yurduseven

Lisede sınıf sistemi

Merhaba, ben 9. sınıfa gidiyorum Anadolu Lisesindeyim . Merak ettiğim şey ise 10. sınıfta alan seçtikten sonra sınıf sistemi nasıl oluyor? Örneğin diyelimki ben sayısal öğrencisiyim ama arkadaşım sözel öğrenci sınıflar ayrılıyormu yoksa okula yine tam sınıf olarakmı gidiyoruz ?
  8. Yiğit Yurduseven

Sayısal

Merhaba ben 9. sınıfa gidiyorum sayısal seçmek istiyorum hedefim yazılım mühendisi matematiğin ortalama pek iyi değil yani. Sizce sayısalda sınıfta kalır mıyım .
  9. Yiğit Yurduseven

Galatasaray Üniversitesi

Merhaba, ben lisede sözel seçmek istiyorum ve hedefim GSÜ İletişim Fakültesi istiyorum ama birkaç yerde fransız lisesinden mezun olmak gerekiyor diyordu ancak bazı haber kaynakları bunu yalanlıyor doğrumu sizce Anadolu lisesindeyim.
  10. Yiğit Yurduseven

Alan Seçimi

Lisede kaçıncı sınıfta alan seçiliyor haberlerde en son 2 eylül 2020'de 9.sınıfta seçilecek diyor ancak ben 10. sınıf diye biliyorum.
  11. Yiğit Yurduseven

Çevremde dışlanıyorum.

Merhaba , bu biraz dertleşme gibi olacak ama çevremde kuzenlerimde bile sürekli dışlanıyorum bir grup oldumu ne kadar konuşsamda kimse beni dinlemiyor hıhı diyerek geçiştiriyorlar. Örneğin bugün yan odadan kendi odama görüntülü arama yapıyorduk ve odadan (aman Yiğit'i boşverin dediklerini duydum...
  12. Yiğit Yurduseven

Kellik

Merhabalar benim baba tarafının %80'i kel ama anne tarafında 1-2 tane kel var bende kellik olurmu ileride 1602855586 Saçlarım gür.
  13. Yiğit Yurduseven

Telefon

Babamı özel numaradan 3kez aradılar ve en sonundada açtım telefonu sonra bir kadın çıktı ama( annem veya bir kadın akrabamızın sesi değil ) benim sesimi duyduğu an önce sustu sonra telefonu kapattı umarım tahmin ettiğim şeyler değildir fikirlerinizi lütfen belirtin ACİL
  14. Yiğit Yurduseven

Donmadan yayın yapabileceğim bir internet

Donmadan yayın yapabileceğim bir internet 720p
  15. Yiğit Yurduseven

Sevmediğiniz 2 ÜNLÜ

Benim Alper Erözer ve Reynmen [Yusuf Aktaş]
  16. Yiğit Yurduseven

Kullandığınız en iyi sosyal medya uygulaması

Şahsen benim Vote.one