Arama sonuçlarınız

1. M

SSD Alan Sorunu

Platoon p2596 olması lazım
  2. M

SSD Alan Sorunu

Tamamdır teşekkürler 1605206770 Birşey daha sorabilir miyim? Bununla ilgili konu açmıştım fakat kimse cevaplamadı. Yardımcı olurmusunuz? Benim bir tane gamepadim var fakat Pc ye takınca pc algılıyor ama cod warzone görmüyor nedeni nedir?
  3. M

SSD Alan Sorunu

WD
  4. M

SSD Alan Sorunu

Al kardeşim
  5. M

SSD Alan Sorunu

Dün 127 gb boş alan varken bugün 124 gb. Daha öncede olmuştu bu şekildi 120 den 125 oluyor ertesi gün 125 ten 122 falan hem artıp hem azalıyor sebebi nedir ?
  6. M

COD Warzone'u Gamepad ile oynamak

Warzone'u gamepad ile oynamak istiyorum fakat gamepadi pc ye bağlayınca ve oyunu acınca gamepade geçme yeri kilitli oluyor ve gamepade geçiş yapamıyorum. Herhangi bir fikriniz var mı ? Yardımcı olurmusunuz ?
  7. M

Call of Duty Warzone

Teşekkür ederim.
  8. M

Call of Duty Warzone

Evet yer biraz problem ama suan 600 gb bos alan var yeteceğini düşünüyorum. 130 gb zaten warzone. indirsem değer mi acaba ?
  9. M

Call of Duty Warzone

8 gb ram 300 mhz rx 580 sapphire pulse 8 gb vram amd ryzen 5 2600 msi b450 pro m2 v2 anakart 600w psu ssd mevcut 240 gb 1 tb hdd COD Warzone kaldırırmı normal ve düşük grafik arasında ?
  10. M

PC yi kasadaki power tuşundan kaptmak

minidump dosyaları; https://yadi.sk/d/-0UHuS2idu810A https://yadi.sk/d/7y49MQHD8AHtqg 1595520900 Peki power tuşu yerine yanındaki küçük tuşa basarsam problem olur mu? Galiba restart tuşu tam olarak bilmiyorum
  11. M

Bugün bakıcam 1595489535 Güncel.
  12. M

Crystal disk info ile tarama yaptım ve hdd ile sdd sağlığı iyi. Ekran kartına nasıl bakıcam bilmiyorum.
  13. M

Denerim teşekkürler. Umarım çözersin sorununu.
  14. M

Ben de klavye falan sorun olmuyor ama garip yanı herhangi bir bileşende hata olsa her gün olmaz mı ? Ben bu sorunu 1-2 ayda bir yaşıyorum ve genellikle windows güncelledikten sonra oluyor. En son olduğunda ise ekran kartım güncel değildi. Güncelledim ve bir daha yaşamadım. Bazen de donuyor ve...
  15. M

Oyun oynarken bir anda oyunum takılıyor ve kulaklıktan drrrrrrr diye ses geliyor ve alt f4 gibi kısayollara erişim sağlayamıyorum. Kısacası pc donuyor ve kapatmak için power tuşuna basıyorum. Bu her gün olmuyor en son 2 ay önce yaşamıştım.
  16. M

Bilgisayarım donduğu için alt f4 ctrl alt delete gibi kısayollara erişim sağlayamıyorum. Donma sorunu ile çok fazla konu açtım ama kimse yardımcı olamadı.
  17. M

Bazen oyun oynarken bilgisayarım tamamen donuyor ve kasanın üzerindeki power tuşuna 5 sn basarak kapatıp, biraz bekleyip yeniden açıyorum. Herhangi bir sorun olur mu ?
  18. M

Donma Sorunu

evet ben de öyle düşündüm. Herhangi bir bileşen de problem olsa belki hiç açılmayadabilir.
  19. M

Donma Sorunu

Memtest ile rami test etmek istiyorum ama boot menu açılmıyor. Eski monitör de açılıyordu yenisinde olmuyor 1595164976 Memtest ile rami test etmek istiyorum ama boot menu açılmıyor. Eski monitör de açılıyordu yenisinde olmuyor
  20. M

Donma Sorunu

1595072311 crystal disk info sonuçları
  21. M

Donma Sorunu

MSI Anakart kullanıyorum f11 basıyorum ama boot menüsü açılmıyor galiba dünya üzerindeki en problemli pc benim çünkü güvenli modda açılmıyordu 1595071754 Ekran kartım güncel değilmiş ondan olabilir mi şuan farkettim ve iniyor
  22. M

Donma Sorunu

Hayır yani 1 yıl önce almıştım ama o da benim salaklığım dı işlemci çekirdeğini artırmıştım ama ondan sonra düzelltim onun haricinde hayır.
  23. M

Donma Sorunu

İndirirken bu dosya PC nize zarar verir diyor kendi sitesinden indiriyorum bi problem olmaz dimi bi de virüsle uğraşmayayım :)
  24. M

Donma Sorunu

Birşey daha söylemek istiyorum. Memtest anladığım kadarıyla Rami test eder (bu işlerden anlamıyorum) peki ramimde bir problem var diyelim bu donma sorunu her zaman olmaz mı? bu sorun en son 2 ay önce de başımı ağrıtmıştı. Yani ram de ya da herhangi bir bileşen de problem olsa her gün...
  25. M

Donma Sorunu

Memtest86 testine yapacağım onun haricinde mavi ekran hatası almıyorum, sürücüler güncel.
  26. M

Donma Sorunu

Dün rust adlı oyunu oynarken bi anda PC'im dondu ve restart atmam gerekti. Donduğu zaman ise kulaklıktan drrrrrrr diye ses geldi. Dün akşam ise aynı olay yeniden oldu valorant oynarken ama bu sefer PC kendi kendine res attı. Bu olayı en son 2 ay önce yaşamıştım yani her zaman yaşadığım bi olay...
  27. M

Ağ ismi

Sağ altaki internet işaretinin üzerinde gelince ağ 1 gibi verilmiş isimler yazıyodu ama şunu farkettim ilk gün ağ 1 ken haftada ya da ayda bir kere bu isim değişiyor yani ilk ağ 1 ken şuan ağ 6 yazıyor sebebi nedir
  28. M

PC Kendi kendine yeniden başlattı

Çok teşekkür ederim çözülmesede canınız sağolsun ben ekran kartı ısınıyor diye öyle Oldu sandım ama Bilmiyprum. Teşekkür ederim
  29. M

evet bişe açılıp kapandı ama cmd mi değil mi bilmiyorum ama eminim bişe açılıp kapandı hatta kodu yeniden yazdım gene öyle oldu
  30. M

Denicem 1594280464 Hiç bişe yazmadı
  31. M

Yardım edebilecek var mı? Sadece oyun oynarken oluyor
  32. M

Bugün rust oynarken pc otomatikman yeniden başlattı kendini. Bu 2 gün önce de olmuştu ama elektrik gelip gitmiştir dedim ama bugünde yaşadım. Sistem: 8 GB 3000mHz Ballistix Ram Rx580 sapphire pulse 8GB VRam Amd ryzen 5 2600 3.4 ghz B450m pro m2v2 anakart 240 GB SSD M2 1 TB Hdd Windows ssd de...
  33. M

Yüksek sıcaklık sorunu! Nasıl soğuturum?

4 Tarafı kapalı artı olarak eski bir bilgisayar olduğu için olabilir.
  34. M

PC Donması

Veee yeniden ama bu sefer pc açılırken ses geldi. Ses fan sesine benziyordu, çok hızlı çalışan fan sesi. Çıldırmak üzereyim.
  35. M

PC Donması

Donmadan 1-2 dk önce sıcaklıkları kontrol ettim (genellikle oyunlarda kontrol ediyorum bu aralar) ekran kartı 50-60 işlemci ise 57 idi yani sıcaklık problemi yok. Bencede güncellenen dosyalarla alakalı. Bi de bad sektör varsa bu donma olayı her zaman mı olur yoksa bende olduğu gibi mi olur ...
  36. M

PC Donması

Evet bugün yeniden bilgisayarım dondu. Dün Win10 güncelledim ve bugün yeniden bu olayı yaşadım. Bu 3 haftalık süreçte hiç bir problem olmadı ama güncellemeden sonra yeniden yaşadım. Bad sektör olsaydı (pek anlamıyorum bad sektörü sizden duydum ve araştırdım) her zaman olmazmıydı.
  37. M

AUEPRyzenMasterAC

Görev yöneticisinde böyle bir program çalışıyor. Biraz yabancı geldi, herhangi bir problem olur mu ? AUEPRyzenMasterAC adı.
  38. M

PC Donması

İşlemci Max 65 Gpu 55-60 Arası . Kullanım değerleri normal. Bence yazılımsal bir sorun ya da ssd anlık kullanımı %100 olmasından olabilir mi ?
  39. M

PC Donması

Yardım edebilecek var mı ?
  40. M

PC Donması

Oyunlardayken PC'im bir anda donuyor ve Alt+f4 ya da Alt+tab yapamıyorum ve PC' yi kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Dün de oldu hemde windows'u güncelledikten 1-2 saat sonra. Sizce Yazılımsal mı yoksa donanımsal mı ? (Sorunu 2-3 Aydır yaşıyorum). PC Özellikleri: 8GB Ram Ballistix 3000mHz RX 580...
  41. M

Windows Defender'da Truva Atı uyarısı

Çok saçma bir şekilde güvenli modda başlamadı bilgisayarım bundan önce 2 defa daha denemiştim olmamıştı . Bugün yeniden denicem. Teşekkürler.
  42. M

Dedikleriniz uygulayacağım Teşekkür ederim. GTA V Rust CS:GO'da yaşadım, hiçbiri korsan değil ve evet oyunlarda yasıyorum bu sorunu. 1590434999 Sizce neden ? 1590440585 Herhangi bişe aklınıza geldi mi donma ile ilgili
  43. M

1590415224 Bilgisayarımda yavaşlık, disk kullanımı, cpu ya da fazladan gpu kullanımı yok. Ama 3 aydır başımda bir bela var. Çok konu açtım ama kimse çözemedi, Oyundayken bir anda PC'im donuyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum( Alt+Tab yapamıyor Alt+F4 yapamıyorum). Kasanın üzerindeki Dist...
  44. M

Teşekkür ederim, bugün yaptığım tam tarama ve hızlı tarama sonuçlarına göre 0 tehdit bulundu.
  45. M

Peki dün ki tam taramaya göre herhangi bir tehdit yoksa herhangi bir problem olurmu bi de trojan varsa kendini belli eder mi ?
  46. M

Filezilla-project.org yazıyor. 1590389171 Filezilla-project.org
  47. M

Peki filezilla gibi bir program da neden böyle bir şey çıktı artı olarak official siteden indirdim ve eminmisiniz pc’mde trojan kalmamıştır değil mi ??
  48. M

Bugün fileZilla’ yı kendi sitesinden indirdim. Kurduktan sonra Windows defender “trojan” Adının geçtiği bir uyarı verdi ve hemen uyarı verdiği yerden “kaldır” tuşuna bastım ve filezillayı kaldırdım artı olarak McAfee ve avast adlı program yüklenmişti onları da kaldırdım. Bunlardan sonra tam...
  49. M

Donma

Yardım edebilecek yok mu ?
  50. M

Donma

Gta V de iken oyunum dondu, 2 ay önce de yaşadım bu sorunu. PC donduğu için kapatmak zorunda kaldım artı olarak arkadaşım da bu sorunu yaşıyor sorduğumda SSD kullanımının anlık olarak %100 olduğunu ve bunun Windows 10’a ait bir problem olduğunu söyledi. Sizce doğrumudur ? 1589926879 Sıcaklıklar...
  51. M

İşlemci sıcaklığı, herhangi bir sorun olur mu ?

Bilgisayar 8 aydır bende zaten vatana götürcem şahsen kendime ya da başkasına güvenemiyorum
  52. M

Teşekkür ederim bende öyle düşündümama genede en yakın zamanda değiştirmem lazım mâlum yaz geldi.
  53. M

İşlemcim boşta 47-48 derece, oyunda ise 58-60 derece. Yaz da geldi ama coronadan dolayı termal macun yeniliyemiyorum. Herhangi bir problem olur mu? İşlemcim Ryzen 5 2600 stok fan .
  54. M

cod warzone

Babam ?
  55. M

cod warzone

Hayır fpsim zaten iyi takılma da olmuyor
  56. M

cod warzone

Malum virüseen dolayı bugünleree hiçbir şey alamıyorum. Şu olaylar geçsin alıcam. Şuan bir problem yasamıyorum ama
  57. M

Bilgisayarım oyun oynarken donuyor

Yardım edecek yok mu ?
  58. M

Bilgisayarım oyun oynarken donuyor

Oyun oynarken bilgisayarım donuyor. Açma kapama tuşuna uzunca bastıktan sonra yeniden başlayınca düzeliyor. Sebebi nedir?
  59. M

cod warzone

Evet sorunu çözdüm. Arkada steam açıkken atıyordu çünkü steam az da olsa ram yiyor. Sorun ram kaynaklı. Şu salgın hastalık geçerse ram alıcam.
  60. M

cod warzone

??? zaten fpsim iyi bir anlık atması saçma . Bakalım bu aralar atmıyor. 1585942617 Bişe daha sorabilirmiyim. Min sistem gereksinimi 8 gb ram istiyor. Ben sadece texture’ yi normale aldım diğer herşey low da ve fps problemi yok. Oyundan atma problemi oyundan ötürü olabilir mi ?
  61. M

cod warzone

Psu 650 watt olmadı lazım bu aralar atmıyor 2 gündür falan
  62. M

cod warzone

8gb Ram 300mHz Rx 580 sapphire pulse 8 gb ekran kartı Amd ryzen 5 2600 3.6 ghz 1 TB hdd 240 gb ssd 1585771652 3000 mHz ram
  63. M

cod warzone

Warzone oynarken bir anda oyun kapanıyor ve error 6328 hatası veriyor birçok şeyi denedim ama olmuyor ne yapmam lazım ?
  64. M

Ekranın gidip gelmesi

Bilgisayarı açtıktan sonra 10 sn ekran gidip geliyor. Bu önceden de oluyordu sonra düzeldi fakat bugün yeniden oldu. Pc daha yeni, 2 aydır kullanıyorum. Sebebi ne olabilir. Amd ryzen 5 2600 3.4 ghz 8 gb ram Sapphire RX580 PULSE 8 gb ekran kartı MSI B350M AM4 DDR4 1 TB hdd