Arama sonuçlarınız

1. Gamerüs

Kulaklığın mikrofonunu nasıl çalıştırırım?

Ben şimdi mikrofonlu kulaklığımı bilgisayara takıp mikrofon amacıyla kullanmak istiyorum ama olmuyor kasaya takmam gerekliymiş heralde kasada 3.5mm jak girişi yok orayı nasıl halledicez? birde diyelimki oraya giriş ekledik usb dönüştürücüyle falan kulaklık kulağıma nasıl yetişecek masanın...
  2. Gamerüs

Pubg Lite Takım Arkadaşı

Merhaba ben 13 yaşındayım pubg lite için takım arkadaşı arıyorum discord dan konuşabiliriz. oynamak isteyen konunun altına discord ismini ve etiketini bıraksın bende ekleyeyim.
  3. Gamerüs

750 TL ye iPhone 6 almak mantıklı mı?

750 Tl ye iPhone 6 alacağım ama bu fiyata sıfır android telefon var mı güzel kullanılabilecek?
  4. Gamerüs

iPhone 6 %84 pil sağlığı yeterli mi?

Merhaba alacağım iPhone 6'nın pil sağlığı %84 bir zararı olur mu? oyun oynamıyacağım ev dışında çok kullanmıyorum.
  5. Gamerüs

1000 tl bütçe ile telefon önerisi

Nokia 5.1 Plus nasıl,Fiyat performans olarak güzel bir telefona benziyor. Sizce hangi telefon alınabilir?
  6. Gamerüs

1500 tl altında Samsung F/P telefon önerisi.

Merhaba başlıkta yazdığım gibi Samsung telefon istiyorum 1500 tl altında önere bilir misiniz?
  7. Gamerüs

Xiaomi redmi note 8 pubg performansı

Xiaomi redmi note 8 in şu anki güncel performansını kullanan yada bilen birisi var mı çünkü ilk çıktığı zaman dengeli+orta kare hızını destekliyordu redmi note 7 den kaliteli olmasına rağmen yeni bir güncelleme geldi şimdi hangi ayarları destekliyor? 1574541907 Cevap verebilecek var mı?