Arama sonuçlarınız

1. haci3542

Steam'i kullanan biri yardım edebilir mi?

internette araştırıyordum bulamadım senin sayende öğrenmiş oldum teşekkürler <3
  2. haci3542

Steam'i kullanan biri yardım edebilir mi?

Steam'de Paralı olan bir oyun kısa bir süre indirime girip bedava olduğunda o oyun sonsuza dek mi bizde kalıyor yoksa indirim bitince oyun tekrar paralı mı oluyor? Şimdiden yardım edenlere çok teşekkürler.
  3. haci3542

Eski yıllar

:D 1587971392 EVKUR reklamlarında TV sesi bir anda yükseliyordu ;D
  4. haci3542

Epic Games Doğru Bir Şeymi Yapıyor?

crack, torrent gibi yollara başvurmakdansa daha iyi, ama bazı kişiler nedeni bilinmez ama kötü buluyor.
  5. haci3542

Fps sorunu

Şarj'da kullanırken bilgisiyarın ısınıyor olup CPU yükselebilir.
  6. haci3542

Epic Games Doğru Bir Şeymi Yapıyor?

Epic Games, her hafta bir veya birden fazla oyunu ücretsiz sunuyor, durumu iyi olmayanlar için bu iyi bir şey olsa da bu oyunu zaten satın almış olanlar daha önceden aldıklarından üzülebiliyor (Bazıları'da Oyuna Destek Oldukları İçin Seviniyor) Sizce her hafta oyun hediye etmesi iyi bir şeymi?
  7. haci3542

Oyunları C diskten D diske taşıma

Sorunsuz olarak çalışıyorsa sil, boşuna yer kaplamasın.
  8. haci3542

Dostum Games/Grand Theft Auto V Bu ikisini birlikte at
  9. haci3542

Bekliyorum
  10. haci3542

Crackli indirdiysen dediğini yapmanı tavsiye ederim.
  11. haci3542

Yeni bir telefon almak istiyorum öneriniz nedir ?

Oppo Reno Z önerebilirim, Şu an indirimi var 2700tl 128gb hafıza 4gb ram 6,4 inç damla çentikli ekran (Kamera olarak mükemmel)
  12. haci3542

4000 civarı dayanıklı bilgisayar ?

Asus'un tasarım olarak çok iyi laptopları var, sadece belirttiğim bütçenden biraz daha fazla
  13. haci3542

Neden Microsoft insanları Windows 10 kullanmaya zorluyor?

Windows 10 sistem olarak diğer sürümlere göre daha yavaş, ama günümüz oyunlarını daha iyi bir performansla oynamamıza olanak sağlıyor
  14. haci3542

Dostum aslında daha iyi olur, C diski ana disk olduğu için sisteminin alanına daha çok yer kalır. D diskine atmayı düşünüyorsan bir kopyası C'de kalsın, D diskinde sorunsuz çalışırsa C Diskindekini silebilirsin.
  15. haci3542

Bilgisayar kitleniyor ve fan hızlanıyor

Ekran kartı driverin ve diğerleri güncel mı? Sık sık kontrol etmeni önerimim.
  16. haci3542

Laptoplardan pek anlamam, ama internette COVID-19 sebebiyle satışlar fazlalaştı, indirim ve kampanyalardan yararlanarak sipariş verebilirsin. Mağazaya gitmeni önermem.
  17. haci3542

Laptop alacaksan Monster'ın ucuzlarını önermem, ama Kasa toplama hakkında bilgin varsa çok daha ucuza toplayabilirsin.
  18. haci3542

Bilgisayar kitleniyor ve fan hızlanıyor

Dostum bilirmisin aynı sorunu bende yaşadım kimse çözüm bulamadı, görev yöneticisi'ni açıp çalışan uygulamada baktığımda birden fazla aynı virüsün açık olup başka yerlerde çoğaldığını farkettim. Virüslere sağ tıklayıp dosya konumunu aç dedim, ilk görevini sonlandırıp sonra da sildim. 1585399038...
  19. haci3542

Ödevime Yardımcı Olurmusunuz ?

Geç kaldım ama Bootstrap 'dan hazırlanmış bedava ve oldukça kullanışlı. Html siteleri var. Bir tanesini indir ve Sublime Text 3 gibi programlarla Siteyi Düzenle Kodlamasız da yapabilirsin.
  20. haci3542

honor play

Hepsiburada'yı pek önermiyorum ürün genelde dediğinden geç geliyor ve bazen düzgün çıkmıyor para iadesi için bi ton şey diyor ya geç yapılıyor ya yapılmıyor bu genel .
  21. haci3542

USB belleğimdeki işletim sistemi dosyalarını nasıl silerim?

Sen tam olarak ne yapmaya çalışıyorsun usb yi eski formatına(boyutuna) geri getirmeyi mi?
  22. haci3542

honor play

İshak042 konu dışı ama konyanın neresindensin? :)
  23. haci3542

Tamamdır. 1574438864 Bu yazdığım windows için ışletim sistemin şuan windows mu? 1574438866 Bu yazdığım windows için ışletim sistemin şuan windows mu?
  24. haci3542

Youtube de beğenme, Yorum Yapamıyorum??

Bu sorunun bir benzerini ben yaşadım youtubede beğeni ve yazı yazamıyorum internetten araştırdım youtuba mail attım falan filan değişen bir şey olmadı :)
  25. haci3542

Anlayamadim?
  26. haci3542

Bana ekran görüntüsü atar mısın rica etsem. 1574438052 Aşağıda Belirttiğim Adımları Yapar Mısın? - Masaüstünden Windows ve R tuşlarına aynı anda bas, 2- Açılan küçük panele cmd yazıp “Enter” yap, 3- Gelen siyah sayfaya diskpart yazıp “Enter” yap, 4- Karşımıza bir onayla ekranı çıkacaktır...
  27. haci3542

Ekran kartım çalışıyor, ısınıyor, Fan dönüyor ama ekrana görüntü vermiyor

Bilgisiyar kasasının arkasında 2 adet monitör kablosu girişi var seninki ana karta bağlı olan. Bunu diğerine takarak çalışacakmı diye bak eğer çalışırsa problem anakartta değişmek istiyor. .
  28. haci3542

Efsana cuma palavrası

Çok saçma bir şey bir daha kullanmam.
  29. haci3542

Disk'i bicimlendir. İçindeki her şeyi silecek. Sonra .iso çevirme programlarından bir tanesi ile dosyayı .isoya çevir ve flaş belleğe at. Bilgisayarı kapat açılırken modeline bağlı F7 F8 F9 Del tuşları gibi başlatıcıdan usb belleğini seç ve kur. 1574436746 Flaş Belleğini Sağ Tıkla Özellikler...
  30. haci3542

Efsana cuma palavrası

O kadar reklamlarda falan gördüm apple kulaklık girdim baktım 1000tl yerine 990tl %1 indirim çıldırdım