Arama sonuçlarınız

1. D

Epic gamesteki social club hesabı değiştirme

arkadaşlar merhaba 2 sorum vardı benim bir ben epic games ten gta v i açtım sonra social cluba yanlış hesabı girdim nasıl çıkarım vede 2.ci sorumda şöyle çıktıktan sonra zaten halihazırda steam'e bağlanmış social club hesabımı epic'e de bağlayabilir miyim?
  2. D

Gta v gpu kullanmama sorunu

arkadaşlar merhaba gta v e giriyorum diğer oyunlar haricinde bi gta v de gpumu kullanmıyor sistem gereksinimleri çok rahat yetiyor fakat gta v de gpu'm %0 kalıyor ve 1 fps oyun içi menüde ise 3 fps alıyorum yardım eder misiniz?
  3. D

Co-op oynanabilecek oyun önerileri

Merhaba biz ailecek yazlığa göçtüğümüz için abimle beraber birkaç co-op oyun oynamak istiyorum 4 tane falan buldum ben sizde aklınıza gelenlerden önerir misiniz? BORDERLANS SERİSİ DYİNG LİGHT A WAY OUT
  4. D

Sapphire RX570 Pulse Ekran Kartı nasıl?

başlıkta belirttiğim ekran kartını şimdi alıp yaklaşık 2-3 sene kullanmak istiyorum kart hakkında yorumlarınız nelerdir? sistemim: i5-4460 3.20 GHz Quadro Ac-h81 anakart 8 GB ddr3 ram 450-500 w psu
  5. D

TX PowerMAX 450W vs Aerocool 500W VX PLUS

arkadaşlar merhaba sistemimdeki ekran kartını değiştireceğim 350 w psu var fakat yeterli olmayacağını düşünüyorum(aşağıda belirticeğim ekran kartı için) hangisini önerirsiniz Sistem: Quadro ac-h81 anakart i5-4460 3.20 GHz Sapphire Radeon RX570 Pulse ITX 2 TB hdd 8 GB ddr 3 ram
  6. D

Gta v açılırken çalışmayı durdurdu

Arkadaşlar yukarıda belirtmiş olduğum gibi GTA V'i yükledim açmaya çalıştığımda bu oluyor. Eğer oyun arka planda kalırsa açılmaya devam ediyor fakat oyuna ne zaman geçmeye çalışsam takılıyor ve çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Ekran kartı sürücüm güncel. Sistemim yeterli (ki internette benim...
  7. D

gta 5 açarmı?

arkadaşlar konu basit sistemim açar mı internette benim ekran kartımda açanlar varmı benimki de açar mı?
  8. D

Epic games launcher 0xc000007b sorunu

arkadaşlar öncelikle merhaba bugün malum beleş gta v den dolayı epic games launcherımı açmak istedim fakat açmaya çalıştığımda siteden açabiliyorum fakat programın kendisini açamıyorum yukarıda belirtmiş olduğum 07b hatasını alıyorum ne kadar çözüm videosu forum sitesi varsa denedim belki farklı...
  9. D

Psu tavsiyesi

Öncelikle merhaba ben yeni Bi ekran kartı alacaktım fakat beslenmenin yetersiz olacağını söylediler 500 w güç kaynağı istediği yazıyor kendi sitesinde benim bilgisayarımda ise 350 w var 250 TL geçmeyen Bi psu önerebilir misiniz İ54460k işlemci Ddr3 8gb ram Almak istediğim ekran kartı;sapphire...
  10. D

Bütün ses çıkışlarından şiddetli gürültü ses alıyorum yardım

Yukarıda da belirttiğim gibi pc'mde bütün ses çıkışlarından şiddetli gürültülü ses alıyorum farklı kulaklıklarda vs denedim hepsi aynı arka ve ön jaklarımı denedim hiçbiri çalışmadı sürücüsğ var ses kablosu gerektiği yere de takılı lütfen yardım edin Bu arada yeniyim hatalarım ve kusurlarım...