Arama sonuçlarınız

1. U

Laptop'dan sesler geliyor

Bence de alakası yok galiba fanlarla ilgili bi sorun var gibi kendim evde halledebilir miyim?
  2. U

Laptop'dan sesler geliyor

Laptop'umu geçenlerde Vatan Bilgisayara servis için verdim , laptopun sağ tarafından çok garip bir ses çıkıyor.Sanırım işlemcinin olduğu taraftan geliyor bu ses.Servise vermeden önce hiç böyle bir ses yoktu ve sesin fanlarla alakası yok çünkü fanları son seviyede çalıştırdığımda yine eski sesi...
  3. U

laptobum thread stuck in device driver mavi ekran hatasını veriyor

2 kere gönderdim hala devam ediyor
  4. U

laptobum thread stuck in device driver mavi ekran hatasını veriyor

arkadaşlar laptobumu daha yeni aldım ve bu hatayı verior ltfen yardımcı olun.bıos driver güncellemelerini yaptım genede hala oluyor internette video izlerken veya oyun oynarken bazen bi anda ekran donuyor mouse hareket ettiremiyorum ardından bu hatayı alıyorum lütfen yardımcı olun sistemim: amd...
  5. U

Bilgiayarım 5-10 saniye donduktan sonra mavi ekran veriyor

şuanlık deniyorum teşekkürler umarım olur
  6. U

Bilgiayarım 5-10 saniye donduktan sonra mavi ekran veriyor

Bilgisayarı (laptop) normal kullanımımda veya oyun oynarken mavi ekran veriyor.kodu:thread_stuck_in_device_driver daha alalı yeni oldu doğru düzgün kullanamadım lütfen yardım edin diğer sitelerdeki herşeyi yaptım driver güncelledim bıos güncelledim reset attım windowsu güncelledim ama çözemedim...