Arama sonuçlarınız

1. BossTeach

185 TL altında en iyi kulakiçi kulaklık

Arkadaşlar merhaba, 185 TL bütçem var. Ve daha üstüne çıkamam. Kulakiçi kulaklık alacağım. Kz zst pro almayı düşünüyorum. Sizin önerileriniz var mı?
  2. BossTeach

KZ ZST Pro mu, KZ ZSN Pro mu?

Arkadaşlar, ağırlıklı olarak EDM ve pop müzik dinliyorum. İstediğim şey Bassları cılız değil tok ve güçlü olmalı Tizler kulağımı çok rahatsız etmemeli Enstrümanları iyi ayırabilmeli. Sizce hangisini almalıyım?
  3. BossTeach

Bu hangi kulaklık?

Arkadaşlar bu kulaklığın markası ve modelini bilen var mı?
  4. BossTeach

Arkadaşlar bu hangi yüz şekli?

Detaya gerek yok
  5. BossTeach

150 TL altı Sağlam kulaklık

Arkadaşlar 150 TL altında kulaklık arıyorum Malesef çoğu yerde kulaklık kullandığım için kablosu veya Bükülme yerleri heme yıpranıyor. Kablosuz kulaklıklarda da kablolu kulaklık gibi ses kalitesi yok. Bildiğiniz sağlam kablolu uzun ömürlü kulaklık varmı?
  6. BossTeach

150 TL civarı bassları ile içimi titretecek sağlam kulakiçi kulaklık önerisi?

Arkadaşlar 150 TL civarında bütçem var. Kulaklıktan beklediğim 2 şey 1-Bası ile içimi titretecek. Sesi çok yüksek. T izleri temiz olması. 2Malzem2 kalitesinin iyi olması( 2-3 aya bozulacalsa hiç önermeyin.
  7. BossTeach

Qcy T5 iyi bir kulaklık mı?

Arkadaşlar merhaba. Bir önceki sorumada Haylou Gt1 kulaklığı sormuştum. Bu sefer Qcy T5 için sormak istiyorum. Kulaklığın; Malzeme kalitesi nasıl (dayanıklı mı) Suya düşmeler karşı dayanıklı mı? Ses performansı nasıl (Ses yüksekliği ve bas benim için önemli) Uzun ömürlü mü? Şunu da...
  8. BossTeach

Haylou Gt1 İyi bir kulaklık mı?

Arkadaşlar merhaba. Haylou Gt1 Bluetooth kulaklık kullanan kişiler var mı aranızda? Şunları sormak istiyorum. Kulaklığın; Malzeme kalitesi nasıl (dayanıklı mı) Suya düşmeler karşı dayanıklı mı? Ses performansı nasıl (Ses yüksekliği ve bas benim için önemli) Uzun ömürlü mü? Şunu da eklemek...
  9. BossTeach

Qcy T5 vs Haylou Gt1

Arkadaşlar merhaba. Şuan 120 tl bütçem var. Ve artık kablolu kulaklıkları sürekli bozulmasından bıktım. Ve kablosuz kulaklık almaya karar verdim. Ve ciddi araştırmalarım sonucu 2 kulaklıkta karar kıldım. Qcy T5 ve Haylou Gt1. Seçeceğim kulaklığa göre para biriktirmeye devam edeceğim. Öncelikle...
  10. BossTeach

150 TL civarına alabileceğim en iyi Bluetooth kulaklık?

Arkadaşlar şu özellikler lolmalı: Suya ve tere dayanıklı Malzeme kalitesi yüksek Ses yüksekliği benim için çok önemli Basss yüksek tiz temiz olmalı Şarjı uzun gitmeli Ve uzun ömürlü bir kullanımı olmalı. Şimdi kalkıp uçsun mu demeyin. Herhalde airpods performansı beklemiyoruz. Ama verdiğim...
  11. BossTeach

Bu fotoda ki yüz şekli hangisidir?

Soru başlıkta
  12. BossTeach

70 TL altı en iyi kulaklık?

Arkadaşlar 70 TL altına alınabilecek en iyi kulaküstü veya kulakiçi kulaklık hangisidir. Yüksek bas ve ses benim için çok önemli. Kulakiçi ise L tipi jak olmalı Kablo çok sağlam olmalı (özellikle bükülme yerleri) Tabiki mikrofonlu olmalı...
  13. BossTeach

Siyah saçı doğal yöntemlerle Kahve rengine nasıl açabilirim

Arkadaşlar saç açmak ile ilgili bir çok yöntem var. Siyah saçta hangisi ne kadar işe yarar? Önerdiğiniz ürünler varmı?
  14. BossTeach

Burnum çok kötü

Arkadaşlar burnum oldukça kemerli ve çok düşük, yaşımda küçük napacam bilemedim? İsteyene özelden foto atabilirim
  15. BossTeach

Göz kapağım düşük

Arkadaşlar sağ göz kapağım soldaki e göre düşük nasıl halledilebilir bu sorun (istiyene özelden fotosunu atabilirim)
  16. BossTeach

Qcy T5 almayı düşünüyorum

Arkadaşlar qcy T5 kulaklık almayı düşünüyorum fakat qcy markası hakkında çok bilgim yok. Güvenilir bir marka mı? Ürünleri sağlam mı? Garanti durumu nasıl? Kulaklık iyi mi? Daha önce qcy kullanmış veya kullanmakta olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  17. BossTeach

130 TL altı en iyi kulaklık

Aradığım özellikler Kablosu çok sağlam (bu yüden bir sürü kulaklık bozdum) Suya dayanıklı L tipi jak bölümü İyi ses kalitesi
  18. BossTeach

Arkadaşlar nbc tv frekansları nedir?

Çok aramama rağmen bulamadım nbc tv şifreli bir kanal mı? Frekansları ı nereden bulablirim
  19. BossTeach

Cilt Beyazlatan en iyi krem ve doğal yöntem

Arkadaşlar esmer bir cildi Beyazlatan en iyi krem ve ekstra olarak doğal yöntem hangisidir?
  20. BossTeach

Hangi ünlüye benzediği mi nasıl bulabilirim

Her şeyden bağımsız bir şekilde soruyorum hangi yabancı ünlüye benzediği mi nasıl bulabilirim
  21. BossTeach

ŞİŞMAN (etli) yüz

Arkadaşlar bu konuyu daha önce açtım ama cevap alamadım Zayıf biriyim ama yüzüm. Etli tombul yanaklarım var ben yüz hatlarının belli olmasını istiyorum bu soruna çözüm önerileriniz var mı?
  22. BossTeach

Şişko yüz?

Arkadaşlar genel olarak zayıf biriyim hatta oldukça zayıf ama yüzüm ve yanaklarım çok etli ve yüz hatları biraz bozuluyor, yüzü zayıflatmak türevi taktikler paylaşırsanız sevinirim
  23. BossTeach

Justin Bieber a benzemek için hangi fiziksel özelliklere sahip olmalıyız?

Hayır! Allah'ın verdiği vücudu beğenmemezlikten gelmiyorum Evet! ben Justin i bir ergenim İçiniz rahatladıysa soruya cevap bekliyorum
  24. BossTeach

Arkadaşlar bu saç modeli nasıl yapılır?

Arkadaşlar bu saç modelini yapmak istiyorum
  25. BossTeach

İdeal alın genişliği ne kadar olmalıdır?

Arkadaşlar 15 yaşında 6-6,5 cm alın genişliği olan birinin alnı genişmidir, genişse çözümü nelerdir
  26. BossTeach

18 yaş altı birisi rocattune tedavisi görebilirmi?

Sizce görebilir mi?
  27. BossTeach

Arkadaşlar clindoxly jel kullanan var mı?

Sivilceler, lekeler ve siyah noktalar için ne kadar etkili Reçetesiz satılıyor mu Fiyatı nedir 18 yaş altı bir için uygun mu? Bide :siviller hangi dili konuşur ?sivilce gibi espriler yapmayın lütfen
  28. BossTeach

Arkadaşlar mobil.donanım haberde nasıl konu açılır

Numaramıda doğrularım ama nasıl açacağımız bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  29. BossTeach

Arkadaşlar bu sıfata hangi saç modeli yakışır?

Not: görüntü kirliliğiinden dolayı özür dilerim 7
  30. BossTeach

Ön yargılarınız düzelir mi?

31. BossTeach

15 yaşında biri sivilce tedavisi görebilirmi?

Soru başlıkta
  32. BossTeach

Vanda ki en iyi erkek kuaförü?

Beyler Vanda zor modelleri yapabilecek bir erkek kuaförü var mı? 1575919538 Bu modeli yapmak istiyorum
  33. BossTeach

Sizce klibi en iyi olan şarkı hangisi?

Bence turn down for what
  34. BossTeach

Arkadaşlar en iyi sivilce kremi hangisidir?

Hangisi?
  35. BossTeach

15 yaşında birisi için sivilce nasıl geçer

15 yaşında bir genç :sivilceler den bıkan biri yüzüne her türlü şeyi sürmesine rağmen bir türlü kurtulamayan ve internette krem ararken herkesin önce doktora git demesi üzerine giden ama doktorun bunun normal olduğunu ve ilaç yazmadığını görünce deliye dönen bir genç ne yapmalı?
  36. BossTeach

Bu saç modeli bu yüz şekline yakışır mı?

iyüz şekli istenilen model
  37. BossTeach

Arkadaşlar Justin Bieber a benzemek istiyorum ne yapmalıyım (ciidi olun, lütfen)

Arkadaşlar Justin benzemek istiyorum ne tür değişiklikler yapmalıyım