Arama sonuçlarınız

1. vinsanity1525

Soru max arttırılabilir ram kac?

https://www.amazon.com.tr/Lenovo-IdeaPad-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-82K201P5TX/dp/B0B82W8TFP/ref=sr_1_226?qid=1673202359&refinements=p_n_feature_twenty-eight_browse-bin%3A27398985031%7C27398986031&rnid=27398983031&s=computers&sr=1-226
  2. vinsanity1525

Soru panel önemi dahamı iyidir

bu panel 250 nit %45 ntsc bi panelden dahamı iyi ve renklidir? 300 nit aşağıdaki panel Contrast 877:1 sRGB color space 57% Adobe RGB profile 36% DCI-P3 color gamut 37.1%
  3. vinsanity1525

Yardım bu modelin ekran paneli victus 16 ile aynı kalitemidir

aşağıdaki model 250 nit %45 ntsc aynı şekilde victus 16 laptobumda ekranı aynıydı ve sevmemistim kalitesi direk aynımıdır victus soluk beyaz renkti girdigim sitelerde falan...
  4. vinsanity1525

Soru monster huma alınırmı

oyun oynamayacağım günlük youtube,adobe premiere pro amatör biçimde öğrenmeye çalışıcam güzel bi tercihmidir huma? bakım garantisi ve ömür boyu bakım tarafı cezbediyo görünümüde güzel Huma H5 V4.1.1 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş | Monster Notebook Huma H5 iş bilgisayarı modelleri, hafif yapısı...
  5. vinsanity1525

Soru bu modeli alıcam sanırım sizce nasıl?

amazon tr den alacağım için zaten model sayısı kısıtlı hemde oyun OYNAMAYACAĞIM yalnızca youtube,sosyal medya,borsa uygulaması ve amatör biçimde adobe premeire pro öğrencem beklentini karşılar dedi tanıdığım bir kaç kişi siz ne düşünüyorsunuz fiyatıda makul seviyede suan Lenovo Ideapad 5 Pro...
  6. vinsanity1525

Yardım Hepsiburada dan laptop almak güvenlimi

asıl sorum şu laptop aldık elimize ulaştı okey sonra windows kurduk ve baktık ölü piksel var ışık sızması var yada başka bi problem vs... yada laptopu beğenmedim diyelim amazon direk 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade kabul ediyomuş ancak hepsiburada gibi yerlerde iade veya değişim sorunu...
  7. vinsanity1525

Yardım bu modellerden hangisini almak mantıklı?

arkadaşlar bu 2 modelden hangisini almak mantıklı? amazon tr ve satıcı amazon olan laptoplar almak zorundayım daha yeni victus 16 aldım ancak pixel,ışık sızması ve ekranı patates oldugu icin iade edicem (oyun oynamayacağım yalnızca youtube intenrette takılma ve amatör seviye adobe premiere pro...
  8. vinsanity1525

Soru laptop kaç nit bilgisi olan?

hp victus 16 aldım ancak ekran aşırı soluk geldi bana soluk beyaz renkte daha canlı bi ekran istiyorum...
  9. vinsanity1525

Soru HP Victus 16 aldım: Bazı sorunlar var!

ölü piksel testi yaptım 2 tane çok ufak siyah nokta var ama çok ufak ekranın dibine girince gözüküyo o yüzden rahatsız etmiyo ama umarım artmaz ancak ışık sızması var aşağıya fotosunu koydum asıl sormak istediğim sağ menteşesi biraz aralık var gibi tam yapışık değil sol menteşe daha hizalı...
  10. vinsanity1525

Yardım windows kurulumu ve driverleri nerede kurdurabilirim?

tanıdığımız biri yapıyodu bu zamana kadar bu işleri ancak şuan yok kendisi yeni bilgisayar aldım windows 10 nerede güvenilir bir şekilde kurdurabilirim ücreti mukabilinde? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BH4J5YCQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1
  11. vinsanity1525

Soru satın aldıgım laptopta etherhet girişi varmı?

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-12500H-6G0L1EA/dp/B0BH4J5YCQ/ref=sr_1_4?_encoding=UTF8&keywords=gaming+laptop&pf_rd_i=12466440031&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_p=1685e1ce-d395-4413-beb4-e05298220f11&pf_rd_r=CZRSP6P4GWH4JQ5959SZ&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&...
  12. vinsanity1525

Öneri yeni laptop hemenmi almalı yoksa 2023 mü?

zamlar gelmedenmi almalı yoksa yeni laptoplar piyasaya cıkınca diğerlerinin fiyatı düşermi?
  13. vinsanity1525

Soru max 20.000 tl laptop önerisi

arkadaşlar merhaba 20k bütçeyi birazdaha aşabilirim belki ama aşma taraftarı değilim açıkcası oyun oynamak için almıycam belki arada sırada lol oynarım o kadar sizler biliyosunuz bu piyasayı sizce ne almalıyım video edit montaj olayınada sarmak istiyorum biraz futbol veya oyun editleri gibi...
  14. vinsanity1525

Soru freelance önerin BIKTIM ARTIK

kariyer nette iş aramaktan bir ilana 1000lerce başvuru görmekten bıktım freelance iş yapmak istiyorum ne yapabilirim
  15. vinsanity1525

Soru 25.000 tl ye kadar gaming/video edit laptop tavsiye

video edit montaj için kullanıcam ama lol de oynarım belki başka oyunlarda oynarım ama yakın çevrem monster önermiyo çok ses yapıyo ısınma vs.. gibi sebeplerden dolayı teknik servisi iyi müşteri hizmetleri olan marka model ne önerirsiniz? 16 gb ram modeller arıyorum başım ağrımasın 8 gb az gelir...
  16. vinsanity1525

Soru google chrome geçmişinden instagram ile ilgili şeyleri silmek

pc den chrome geçmişindeki instagram ile ilgili herşeyi yalnızca nasıl silebilirim şifreler falan dahil cünkü ben hesabımı dondurdum artık girmeyi düsünmüyorum ama internette gezinirken başkasının instagram linkine tıkladıgımda hep hesabına giriş yap ekranı cıkıyo o kisinin hesabını göremiyorum
  17. vinsanity1525

Yardım ios 13.6.1 sürümündeyim güncelliyimmi?

se 2020 model
  18. vinsanity1525

Soru macbook bakım

macbook alırsam apple serviste periyodik bakımını yapıyomu içinin temizliği falan sanırım monster notebook yapıyo
  19. vinsanity1525

Soru laptop yedek

aynı laptopa 3 tane farklı iphone u yedekleyebilirmiyim ?
  20. vinsanity1525

iphone pil değişim servis uyarısı

se 2020 kullanıcısıyım önümüzdeki ay ekim 18 de garantim doluyo pil sağlığı %79 servis uyarısı veriyo sizce ücretsiz değişim yaparlarmı?
  21. vinsanity1525

Soru video edit adobe premiere pro gibi

arkadaşlar merhaba video edit için laptop önerisi alacaktım yalnızca internette gezinmek ve video edit için alıcam OYUN OYNAMICAM
  22. vinsanity1525

Soru 7 yıllık laptopumla ufaktan video edit,yazılım

arkadaşlar merhaba 7 yıldır bu laptopu kullanmaktayım acaba bu donanımla video edit yazılım falan yapabilirmiyim? asus k56cb i5 https://www.webdenal.com/asus-k56cb-xo029d_566946.html
  23. vinsanity1525

Soru yazılım

bilgisayar veya yazılım müh. okumamış biri sıfırdan yazılım öğrenmeye başlarsa ne kadar sürede bir şirkette çalışabilecek seviyeye gelir ve daha sonrasında kaç yılda freelance proje bazlı çalışabilir yazılımcı arkadaşlar hype pls :D
  24. vinsanity1525

Soru işletme mezunu

sizce ingilizce iyi bilen bi işletme mezunu iş hayatında hangi sektöre yönelmeli finans,muhasebe,satış,sigorta,insna kaynakları vs.. ingilizce gerektiren ve kullanması gereken alan hangisi faydalı olur gelişime açık kariyer planı yapar?
  25. vinsanity1525

Soru ingilizce bilen işletme mezunu TAVSİYE

sizce ingilizce iyi bilen bi işletme mezunu iş hayatında hangi sektöre yönelmeli finans,muhasebe,satış,sigorta,insna kaynakları vs.. ingilizce gerektiren ve kullanması gereken alan hangisi faydalı olur gelişime açık kariyer planı yapar?
  26. vinsanity1525

Soru yazılım öğrenmek

ios devoloper olmak zormudur yazılım işine girmek mantıklımı geleceği sektör genişliği açısından mantıklımıdır görüşleriniz nedir?
  27. vinsanity1525

Soru Bir gencin mutlaka yapması veya donanım edinmesi gereken şeyler hayatta nelerdir?

şahsi fikrim 1-spor yapmak vücudunu dinç tutmak 2-yabancı dili ana dil seviyesinde öğrenmek 3-ekonomi ve yatırım hakkında bilgi birikimi olması borsa,kripto,değerli metaller vs...
  28. vinsanity1525

Rehber zyzz

zyzz efsanesi gerçekten yaşıyor halen daha youtubeda herkesin aklında felsefesi hayata karşı tutumu inanılmaz bir olay harbiden ölümü üzerinden geçen 11 yıl....
  29. vinsanity1525

Yardım plan program kısmen tamam ufak rütuşlar lazım

geçenlerde bi konu açmıştım takip edenler bilir hayatı boş yaşamayıp düzene koycam dedim şimdi sabahları spora gidiyorum geldim ettim öğlen oluyo öğleden sonrayada ingilizce kursu ayarladım oda akşama kadar sürcek tahmini evde akşam saat 8 de boş vaktim başlıyo olcak şimdi gece 12-1 e kadar ne...
  30. vinsanity1525

Soru pil sağlığı %80 model se 2020

garanti sürem 18.10.2022 de doluyo o tarihe kadar apple servisine gitsem ücretsiz pil değişimi yapıyolarmı?
  31. vinsanity1525

Yardım se 2020 ios sürüm 13.6.1

güncellemeler artık eski sürümden dolayı yapmamaya başladı programlar sizce son sürüme geçiyimmi?
  32. vinsanity1525

Soru video edit

video edite merak saldım ve editörlük yolunda ilerlemeyi düşünüyorum ancak hangi laptopu almalıyım en uygun fiyatlı öneride bulunabilirmisiniz macbookların en ucuzu 20.000 tl :( 1655670740 yokmu tavsiyede bulunacak yav
  33. vinsanity1525

Soru sizce hangisini almak mantıklı

oyun OYNAMAYACAĞIM https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81w10127tx-p-HBCV000007XFJ6...
  34. vinsanity1525

Soru satın alınan laptopun garanti servisinde bakımı fan temizliği vs...

hangi markanın servisleri laptopu götürdüğümüzde gerekirse ücret karşılığı bakımını içini falan açıp temizliyo monster yapıyo diye biliyorum başka marka varmı?
  35. vinsanity1525

Soru bu sistem alınırmı f/p mi?

sadece lol oynıcam https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-venom-intel-core-i3-10105f-8gb-240gb-nvme-m2-ssd-gtx1050ti-oyun-bilgisayari-p-35888
  36. vinsanity1525

Soru lol ortalama 150-200 fps

başlıkta bahsettiğim gibi sadece lol de ortalama yüksek ayarda 150-200 arası fps vericek kasa toplamanın maliyeti ne kadar?
  37. vinsanity1525

Soru alarm sesi

iphone alarm sesi nasıl azaltılır ama yalnızca alarmın sesini azaltmak istiyorum zil seside azalmasın 1645046905 kimsemi bilmeyoo yav
  38. vinsanity1525

Öneri muhasebe icin ikinci el laptop

muhasebeye başlacayacağım icin bir dönem laptop götürmem lazım internetten luca diye diye bi program kullanıyoruz yani güç isteyen bi program değil birde böyle forum sitelerinde ve youtubeda zaman geciriyorum kasmayacak ucuz yollu ikinci el önerebilirmisiniz güvenilir?
  39. vinsanity1525

Öneri max 9000 tl bütçe pc toplama

daha önce hiç toplamadım o yüzden eksik yollamışlar veya yanlış yollamışlar parçalarını anlamam maalesef güvenilir site veya gönderici önerisi ile birlikte bu işten anlayan biri öneride bulunabilirmi veya hazır sistemmi alıyım? oynadığım oyun genelde lol bana yüksek ayarlarda 150-200 arası fps...
  40. vinsanity1525

Soru lenovo gaming laptop

lenova gaming laptop alsam monster markası gibi 6 ayda bir bakım falan yapıyomu yetkili servisi falan iyimi?
  41. vinsanity1525

Soru vatan bilgisayarda pc toplama

vatan bilgisayara gidip hazır sistem veya pc den anlayan arkadaşımla gidip pc toplatsam kolayca halloluyormu? kasa bir kaç ay sonra pc de bi sorun çıkarsa(ben pc den anlamam sorun ekran kartındamı işlemcidemi ana karttamı hiç bilmem) kasayı direk vatana götürebiliyomuyuz servis desteği hemen...
  42. vinsanity1525

Öneri max 10.000 tl bütçe oyun laptopu

arkadaşlar bana sorun çıkartmayacak çıkartsa bile ben bilgisayar parçalarından anlamam sırf bu yüzden masaüstü toplamıyorum herhangi bir sorun çıkartsada servisi sorunsuz marka model önerirmisiniz?teşekkürler
  43. vinsanity1525

Öneri lol-csgo oyunlar gibi çok yüksek fps gerektirmeyen laptop önerisi

arkadaşlar masaüstü toplamak isterim ama bi sorun olduğunda falan pc den anlayan biri değilim servise götürmek yada başka problemlerde kasayı halletmek zor iş onun için bana lolde 150 fps e yakın csgo da 100-150 fps arası verebilecek laptop önerisinde bulunabilirmisiniz? max bütçe en fazla 10k...
  44. vinsanity1525

Öneri Max 6000 Tl Telefon Önerisi

telefon piyasasına hakim değilim önerileriniz için teşekkürler :)
  45. vinsanity1525

Sivrisinek Çözüm Önerisi Varmı?

odamdaki camı yazın hep açık tutmak zorundayım yoksa çoook sıcak oluyor odam ama sineklik indirirsem hava nerdeyse hiç girmiyor odama koyabileceğim sivrisinekleri imha eden bişey varmı bildiğiniz? :D ilaç falan hariç yada elektro mat değil doğal bi yöntem varmı?
  46. vinsanity1525

Soru Beyaz Peynir

artık marketlerden alınan kutu peynirler tadını iyice bozdu bende gittim ismini vermeyeyim bi peynir dükkanından beyaz peynir aldım lezzetli falan ama açık peynir olduğu için güvenemiyo insan sizce sağlıklımıdır zararlımı yada doğal olduğu nasıl anlaşılır?
  47. vinsanity1525

Asus K56C Fiyat Belirsizliği

laptopu 6 yıl önce aldım ve şimdi ikinci el olarak satmak istiyorum sahibindene girdim ancak 1 tane ilan var bu modelden bu fiyata koymuş adam ederi bumudur yoksa dahamı fazlası bilgisi olan varmı ...
  48. vinsanity1525

Se 2020 Değiştirsem Ne Alabilirim?

se 2020 kullanıcısıyım günüm daha çok pc başında geçtiği için şarjım yetiyodu gün içinde ancak bir iş değişikliği nedeniyle pc başında zamanım daha az olucak telefonu daha çok kullanıcam ve bu durumda günde 2 kere şarj etmem gerekir bunu biliyorum se 2020 satıp yerine hangi telefonu alsam şarjı...
  49. vinsanity1525

pc toplama bilgim yok

pc hic toplamadım bilgim yok maalesef lolde 150-200 arası fps yüksek ayarda versin steamdede güzel grafikli oyunları güzel şekilde oynatsın yeterli kaç tl ye mal olur monitör hariç? ekran kartı stokları yok diyolar ne zaman almalıyım?
  50. vinsanity1525

icloud saklama alanı dolu ama itunes yedekledim

telefonumun tam yedeklemesini yaptığımı düşünüyorum bilgisayara itunes üzerinden ama icloud yedeklemede açık olduğu için sürekli saklama alanı dolu yazısı çıkmaya başladı icloud yedeklemeyi kapatınca yazı gidiyomuş ama fotoğrafları notları falan kapat dediğimde veriler silinebilir falan diyo ne...
  51. vinsanity1525

Düşük maliyetli pc

google sayfalarına youtube sorunsuz girsin word excel yapabilceğim minimum maliyetli pc kaç kuruş :D donma kasma olmadan :D
  52. vinsanity1525

se 2020 kullanıcısı olarak forumda öneri isteyenler için açtım konuyu

iphone 6 dan geçiş yaptığımı belirtiyorum şimdi artı ve eksi yönlerini aşağı yazıcam Artıları -telefon performans anlamında çok seri ve hızlı güçlü işlemciye sahip yağ gibi akıyo. -kamera pek kullanmadığım için net bi yorum yapamam ancak doğumgünü için fotoğraflar çektiğimde yanımdaki kişiler...
  53. vinsanity1525

itunes indiremiyorum

win 10 son sürümde yeni güncelledim formattan sonra ancak itunes indirmek istediğimde microsoftun mağazasına yönlendiriyo ama indiremiyorum tıklıyorum hiç bişey olmuyo ne bişey iniyo nede hata veriyo nasıl düzeltirim?
  54. vinsanity1525

google hatası

Bağlantınız gizli değil Saldırganlar www.google.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID Google'a ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin URL'lerini, sınırlı sistem bilgisini ve bazı...
  55. vinsanity1525

pc toplama+monitör

arkadaşlar laptopum cortlayacak yakında hissediyorum :D sürekli masaüstüde kullandığım için laptop değil masaüstü kullanıyorum bildiğiniz o yüzden artık pc toplamak istiyorum ama toplama işinden hiç anlamıyorum rica etsem hem pc hem monitör önerirmisiniz öyle oyuncu biri değilimde arada sırada...
  56. vinsanity1525

Masaüstü bilgisayar önerisi

arkadaşlar yıllarca laptop kullandım ama fiyatlarıda malum artık saçma sapan arttı bide masaüstü performansı vermiyo laptoplar zaten benim laptopta yıllardır masada aynı yerde duruyo masaüstü gibi kullanıyorum bildiğiniz ben pc toplamaktan anlamam itopya sanırım bu işte iyi bi site güvenilir...
  57. vinsanity1525

evde ingilizce öğrenmek istiyorum

arkadaşlar üni mezunu oldum işletme bölümü hemde çok gerekliymiş gibi ve aptallığım yüzünden okurkende ne yurtdışına çıktım nede ingilizce öğrendim bölümü türkçe okuduğum için maalesef,şimdi benim kronik hastalığımda var malum korona şartları ingilizce kursuna gitmek istemiyorum evde çalışmak...
  58. vinsanity1525

Football manager 2021 bağımlılık yaparmı?

arkadaşlar kendime bi çalışma programı yaptım ve günde 3 saat falan oyun oynayacak vaktim var ancak lol csgo gibi kanser eden oyunlar istemiyorum oynarken keyif alıcağım sinirlenmeyeceğim bişeyler istiyorum fm 2021 gözüme kestirdim daha önce hiç fm oynama deneyimim olmadı bağımlılık yaparmı bu...
  59. vinsanity1525

logitech hoparlör

laptopun hoparlörü çalışmadığı için logitech 1+1 hoparlör aldım bi sorum olacaktı sesin kaliteli gelmesi için bilgisayardanmı ses fullenmeli yoksa hoparlörün düğmesinimi full ses açmak lazım?
  60. vinsanity1525

twitchte canlı yayın izlerken anlık takılma

arkadaşlar laptopu formatladım sonrasında driverleri falanda kurdum önceden twitch yayını izlerken bu sorun olmuyodu,mesela league of legends yayını izlerken takım savaşı çıktığında falan görüntü yavaşlıyo sonra bi anda hızlanıp normale dönüyo ama maç normal akışındaykende oluyor falan sebebi ne...
  61. vinsanity1525

laptop hoparlörü ses vermiyo

laptopum hoparlörü donanımsal olarak sıkıntılı bilgisayarcı bi arkadaşa gösterdimde parça değiştirmesi lazım onada fazla para vermek istemiyorum en iyisi hoparlör kullan dedi bluetooth hoparlörler iyimidir zaten laptopu kullandığım masada alan kısıtlı küçük bluetooth hoparlörler varda sesi...
  62. vinsanity1525

İlk defa PC toplamak istiyorum

arkadaşlar merhaba 6 yıldır bu laptop u kullanıyorum https://www.hepsiburada.com/asus-k56cb-xo029h-intel-core-i5-3317u-1-7ghz-6gb-750gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-bd600168 şimdi şikayetçi değilim yani performansı beni bu zamana kadar memnu netti ama artık pek götürmüyo ve masaüstüne geçmek...
  63. vinsanity1525

Windows 10 satın alma

artık deliricem bu format işlerinden orjinal olmayan windows yükleyip sorun çıkartmasından cartından curtundan arkadaşlar bin iki bin liraya windowsu alamamda internette 100-300 tl arası windows 10 pro falan key satılıyo windows 10 u kendi sitesinden indirip bu lisans key girdiğimde orjinal...
  64. vinsanity1525

windows 10 ses gelmiyor

arkadaşlar merhaba bi problemim var laptopumdan hoparlörden ses bazen kafasına göre gidiyo bi kaç gün gelmiyo yada bazen bi kaç saat sonra geri geliyo bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim acil yardım lütfen
  65. vinsanity1525

Twitch kilit ekranı halkında

ben twitch izleyen biriyim ama telefonu ekran kilidine aldığımda twitch arka planda bile olsa yani açıkken ekran kilidine almasamda kilit ekranına geçince telefon izlediğim yayıncı ismi twitch tv falan çıkıyo şifre ekranında bunu nasıl kapatabiliyoruz?
  66. vinsanity1525

Youtube reklamları

gına geldi artık varmı indirebileceğimiz bi program ios için reklamları kapatalım?
  67. vinsanity1525

Güncellemeler

iPhone güncellemelerini bulunduğumuz yılın ağustostan ayından 1 sene sonraki ağustos ayında yapın diyolar nedir bunun olayı bilen varmı?
  68. vinsanity1525

Amoled vs ips lcd

Hangisi gözü daha çok yoruyor?
  69. vinsanity1525

iphone son 24 saat açık ekran süresi

telefonun 24 saatte yada bir günde şarjı ekran açık süresi kaç saat gittiğini görmemiz için şöylemi yapmak gerekiyor? atıyorum gece telefonu şarja taktık sabah 9 da şarjdan aldım kullanmaya başladım sonraki gün sabah 9 da telefonun şarjı ortalama %10-15 olduğunda da ayarlardan pil kısmına gelip...
  70. vinsanity1525

kulaküstü kulaklık

merhaba arkadaşlar kulaküstü kulaklık tavsiyesi isteyecektim max 350-400 tl ye kadar ama kulağı ağrıtmayacak kulaklık lazım internet kafe kulaklıklarını yarım saat takıyım ağrı yapıyo öyle diyim önerilerinize açığım teşekkürler
  71. vinsanity1525

se 2020 kamera flaşı

arkadaşlar telefonun flaşı çalışıyo ama kamerayı açınca flaşı açıp kapattım halde fotoğrafı flaşlı çekemiyorum flaş patlamıyo ayarlarada baktım bi sorun yok :S
  72. vinsanity1525

itunes müzik eski iphone

iphone 6 mı itunesa yedekledim se 2020 yi de geri yükledim yedeklemeden herşey geldi rehber fotoğraf video uygulamalar vs.. ancak müzikler yüklenmemiş nasıl yükleyebilirim bilginiz varmı arkadaşlar?
  73. vinsanity1525

se 2020 hoparlör

iphone 6 dan geçiş yaptım youtubeda takılırken hoparlör yarı düzeyde bile olsa ele aldığımda telefonu sesin hafif titreşimini hissediyorum elimde,iphone 6 da böyle bi durum yoktu normalmi?
  74. vinsanity1525

iPhone 6'dan se 2020'ye geçiş

arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi yarın geçiş yapıcam telefonumdaki bütün herşeyi se 2020'ye aynen aktarmak istiyorum yani se 2020 açtığımda eski telefonumu direk kullanıyomuş gibi herşey yerli yerinde olsun eksiksiz istiyorum nasıl yedeklemem gerekiyor bilgi verebilirmisiniz? not: 2...
  75. vinsanity1525

iphone se 2020 aksesuar

kılıf ve ekran koruyucu pek bulamadım yada ip8-7-se için kullanılabilenler var ama yorumlarda ip8 oturuyo ama se 2020 ye tam oturmuyo falan diyenler var boyutları azda olsa farklı sanırım
  76. vinsanity1525

iphone 8 vs iphone se 2020

iphone 8 neden yaklaşık 1000 tl daha pahalı? se 2020 çok daha güçlü ve güncel bi cihaz
  77. vinsanity1525

se 2020 renk

telefonu kılıfla kullanan biriyim rengi önemsemiyorum ancak satarken sizce siyah renkmi yoksa gümüş rengimi kolay satılır?
  78. vinsanity1525

4-5 Ay içerisinde 6 inçten daha küçük ekranlı bir telefon çıkar mı?

arkadaşlar 4-5 ay içerisinde 6 inçten küçük telefon çıkaracak marka varmı biliyomusunuz? iphone 12 mini demeyin böbreğimi satamam :D
  79. vinsanity1525

se 2020

yeni alınan se 2020 lerden kulaklık adaptör falan çıkmıcak deniyo doğrumu?
  80. vinsanity1525

samsung ve diğer androidler VS apple

mesela iphone ve samsung galaxy serisi iki telefonunda fiyatı 700 dolar olsun neden türkiyede satışa çıktığında iphone daha pahalı oluyo samsungtan vergiler eşit değilmi?
  81. vinsanity1525

iphone 6 vs iphone se 2020

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak size 5 yıldır iphone 6 kullanıyorum telefon artık yavaşlamaya bağladı doğal olarak yeni bir telefon alacağım ve ellerim küçük olduğu için benim için tek seçenek se 2020 keşke dolar kuru düşük olsada iphone 12 mini alsam :) neyse iphone 6 tasarımında zaten aynı...
  82. vinsanity1525

iphone 12 mini

fiyatı 699 dolar olacakmış sanırım TR fiyatı sizce ne kadar olur?
  83. vinsanity1525

merhaba arkadaşlar bütçem maximum 5000 tl

dizüstü bilgisayarım bozuldu ve laptop almak istemiyorum sadece lol oynuyorum pubg veya yüksek grafikli oyunlar oynamıyorum pc tavsiyeniz varmı yada haazır sistemlerden bütçemi aşmayacak olan yalnız monitörümde yok onunla birlikte max 5000 tl olması lazım belirteyim :D
  84. vinsanity1525

iphone 6 işlemci

iphone 6 işlemcisi şuan hangi snapdragon modeline denk gücünü kıyaslıycamda
  85. vinsanity1525

a71 snapdragon işlemci

samsung abd hariç ab ülkeleri ve diğer ülkelere exynos işlemcili telefon satıyosa neden a71 ve s10lite modeli ülkemizde snapdragon?
  86. vinsanity1525

lg v30+

merhaba bu model hoşuma gitti ama biraz eski bi telefon en son android 9 pie almış sanırım sorum şu olacak şuan hala alınırmı güncellemeleri önemseyen biri değilim kamera videoda önemsemiyorum işlemcisi için istiyorum kronik sorunları varmıdır bilenler yardımcı olabilirmi tşk[başka telefon...
  87. vinsanity1525

telefon alma arifesindeyim yardım pls

4.5 yıldır iphone 6 kullanıyorum ios cu değilim belirteyim ancak teyzemde s10+,abimde s9+, ve kuzenimde mi9t var hepsini yaklaşık 2 saate yakın kurcaladım gezindim falan dokunmatik ekran algılama hız kalitesi olarak hiçbiri maalesef 4.5 yıldır kullandığım iphone 6 gibi değil gerçekten iosçu...
  88. vinsanity1525

oneplus garantisiz

garantisiz aldığımızda bi sorun çıkarsa yaptırmak için napıcaz
  89. vinsanity1525

günlük hayatta taşıyabileceğim ufak tablet

borsa akışını takip edebilceğim ve dergi okumak için kullanacağım yanımda taşımak için ufak boylarda tablet önerebilirmisiniz hiç bilgim yok max bütçe 1500 tl
  90. vinsanity1525

küçük ekranlı telefon

mi 9 se/s10e gibi daha küçük ebatlarda telefon gelecekmi yakın zamanda 6 inç ve daha küçük?
  91. vinsanity1525

realme x2

tr pazarına gelcekmi?
  92. vinsanity1525

Ekran/gövde oranı ile ilgili bir soru sormak istiyorum

iphone 6 ekranı 4.7 inç ya eğer mi9t gibi full ekrana yakın olsaydı iphone 6 kaç inç olurdu bi kıyaslama yapmam gerekiyorda?
  93. vinsanity1525

ithalatçı garantili mi9 se

diğer telefonlara nazaran daha küçük ve güncel cihaz kullanmak istediğim için almayı düşünüyorum ancak ithalatçı garantiden korkuyorum bi sorun olursa gönül rahatlığıyla servis desteği alabilirmiyim?
  94. vinsanity1525

galaxy a40

ülkemizde neden satışı yok bu telefonun boyut olarak küçük olması isteyenler için çok iyi bi seçenek yalnızca ithalatçi garantili satılıyo
  95. vinsanity1525

SAR değeri

çift hat özelliği olan telefonların sar değerleri baş:1.3 vücut:1.3 mesela bunlar aşılmamış ama fazla sonuçta tek hat takılıyken 0.7 mi oluyo yoksa hep böylemi değerler
  96. vinsanity1525

iphone xs-iphone x

iphone xs bildiğim kadarıyla daha iyi ama iphone xs 64 gb fiyatı ortalama 6500 iken iphone x 64gb fiyatı yaklaşık 8000 nedir bu fiyat saçmalığı?
  97. vinsanity1525

mi9 lite

bir kaç ay öncesine kadar bu telefon uygun fiyattı ne olduda bu kadar arttı?
  98. vinsanity1525

Realme xt, Mi9 Lite, A71 | Hangisini almalıyım ?

merhaba arkadaşlar bu telefonlar arasından(mevcut başka model önermeyin lütfen yeni gelecek modellerden max 3500 tl ye kadar önerebilrisiniz) kamera umrumda değil kullanmam oyunda oynamam sosyal medyada instagram facebook youtube kullanıyorum uzun ekran süresi verebilecek hangisini önerirsiniz...
  99. vinsanity1525

Asus zenfone 5

2014 yada 2015 yilinda almistim 3 ay kullanip sonra iphone 6 cikinca iphone a gecmistim suan kullandigim iphone 6 yi saticam zenfone 5 hala kullanilirmi dokunamtigi hala ilk gunki gibi oyunla kamerayla isim yok whatsapp instagram youtube kullaniyorum
  100. vinsanity1525

a40

galaxy a40 heryönden fiyatına göre iyi telefon değilmi ekran işlemci nfc olması vs.. türkiyede bütün a serileri varken bu telefonu tr garantili olarak insnaalrın neredeyse hepsi bu telefonu kullanır diyemi getirmiyolar uygun fiyatından dolayı
  101. vinsanity1525

mi9 se

neden kimse bu telefonu kullanmıyor
  102. vinsanity1525

düşük fiyata telefon tavsiyesi

ekran kalitesi iphone 6 dan kötü olmayacak youtube instagram whatsapp kullanmalık dokunmatiği iphonedan geçiş yapılacağı için iyi ve hassas olan telefon önerisi max 2000 tl bütçe
  103. vinsanity1525

meizu

meizu 16th android 8 sürümü meizu telefonlarına android güncellemeside vermiyor 2-3 sene sonra kullanımda bir sorun çıkarırmı?
  104. vinsanity1525

android güncellemesi

android 8 işletim sistemi versiyon telefon alırsak kaç tane android güncellemesi alır? telefonların eski sürümde kalması misal meizu 16th android 8 sürümü meizu telefonlarına android güncellemeside vermiyor 2-3 sene sonra kullanımda bir sorun çıkarırmı?
  105. vinsanity1525

ikinci el s9+ mı yoksa mi9t mi?

Arkadaşlar merhaba size danışmak istiyorum abimin arkadaşı geçen sene s9+ aldı ve yeni cihaz alacağı için bana 3000 e bırakacağımı söyledi cihazı çok temiz kullanıyor ve görünürdede bir sıkıntısı yok 4 sene iphone 6 kullandıktan sonra artık canımı sıkmaya başladı kasmalar donmalar vs.. sizce ne...