Arama sonuçlarınız

1. A

GTA 5 Polis olma modu bazı polisler(Sheriff,SAPR,DOA...) kapalı yardım lütfen

Merhabalar ben Epic Games'den GTA 5 aldım polis modu yükledim, ama bazı polisler(sheriff, doa, sapr.) kapalı, arabaları var, ama polisler yok. Bir de ara sıra adamı kelepçeledikten sonra adama yapışıyorum hareket edemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  2. A

Xiomi başka markanın şarj aleti ile şarj etme

elimde bir kaç tane şarj aleti var ama malesef onlar uymuyor. 1591294198
  3. A

önemli değil,hangi markalar oluyor acaba ?
  4. A

hangi markalar oluyor ?
  5. A

Selam arkadaşlar xiomi redmi note 8 telefon var, ama şarj aleti yanımda değil, başka markanın şarj aletleri oluyor mu, bilen varmı ?
  6. A

Şarjı uzun dayanan oyunlarda 120 fps alan laptop

Dell daha mı iyi yani birde keyi nereden edinebilirim? 1584712502 Dell in internette videosu olmadığı için gaming test emin olamadım
  7. A

Dell için mi dediniz yoksa Asus için mi ? 1584710433 Dell iyiymiş ama linux yerine win olsa güzel olurmuş
  8. A

peki şarja takılı oynarken çok ısınmayan bir laptop ? https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-15-x512da-ej957-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000QC13H?magaza=%C4%B0nce%20hesap ben bunu almayı düşünüyorum ama bilemedim
  9. A

Merhaba arkadaşlar ben LOL,CSGO,PES20 gibi oyunlar oynayacağım.Şarjı oyun oynarken 3 4 saat gitsin birde LOL de falan 120 fps alayım medium da yeter. Bütçem 4000 TL civarı Masaüstü bilgisayar için yerim yok.
  10. A

Laptop şarj olmuyor

Benim kasam vardı onun pili olur mu ?
  11. A

Laptop şarj olmuyor

Maalesef garanti bitti
  12. A

Laptop şarj olmuyor

Evet, bataryayi çıkarıp şarja takınca yani açılması lazım ama oda olmuyor
  13. A

Laptop şarj olmuyor

Denedim 1 saate yakın durdu ama olmadı 1579870264 Değiştirmedim ama bataryayi çıkarıncada şarj olmuyor aynı olay oluyor
  14. A

Laptop şarj olmuyor

Samsung laptop var, şarjı tamamen bitti şarja takınca şarj ışığı bir kere yeşil yanıp sönüyor şarj olmuyor yardım lütfen.
  15. A

Sinyal yok hatasi

16. A

Sinyal yok hatasi

Dün yeni bir ekran kartı aldım eve gelip denediğimde çalışmıyordu sinyal yok diyor ,eski ekran kartımı denedim açılıyor.Lütfen yardım edin.(Eski ekran kartım bozuk 10 dakika içinde el değmeyecek kadar isiniyor.)
  17. A

Bilgisayar çalışıyor fakat görüntü gelmiyor

Bende o yok işte sadece 3 tane
  18. A

anakart zaten temiz görünürde birşey yok
  19. A

kısa devre nasıl yapıcam galiba buldum 1574085178 3 tane var biri kasa tuşunun ışığı diğeri kasa tuşunun kablosu diğeri de kırmızı ışık kasa tuşununaltında küçük bi ışık için
  20. A

[ bu söylediklerin görüntü gelmesi için dimi
  21. A

nasıl bulacağım ?
  22. A

reset tuşu yok 1574018894 kasa tuşuna basılı tutsam olurmu aynı şey
  23. A

reset at derken ? 1574017778 detaylı anlaırmısın lütfen
  24. A

siz mesaj atmadan önce bir daha ekran kartı,ram,anakarttaki tüm kablolaları ve bios pilini çıkarttım yeniden taktım şimdi bilgisayar açılmıyor sadece sabit ışık yanıyor power tuşunda anahtardan kapatıp açtım ben power tuşuna dokunmasam bile yanıyor ? 1574016603 şimdi dediğinizi deneyeceğim...
  25. A

Malesef denedim hiç bir değişiklik yok :(
  26. A

kendime güvenemiyorum başka fikriniz varmı?
  27. A

nasıl bişey uzay montajı ?
  28. A

Lol oynarken bilgisayar 99 derece oluyor?

Bendede aynı sorun vardı hatta lol e girmeden açılır açılmaz oluyordu programla ölçmüştüm bende 90-99 arasında idi. Bilgisayarcıya götürdüm ekran kartı arızalanmış yeni ekran kartı aldım, tabi sende sadece lolde oluyorsa ya lolden vazgeçiceksin yada yeni ekran kartı alacaksın :D tabi farklı...
  29. A

Bilgisayarı 3-4 aydır kullanmıyordum şimdi tekrar kurayım dedim fakat görüntü gelmiyor.Klavye,mouse ışıklarıda yanmıyor.Monitörün ışığı yanıp sönüyor. İşlemci fanı , power supply fanı falan dönüyor ama ekran kartı fanı dönmüyor ekran kartını alalı 5 ay civarı oldu , eski ekran kartımda duruyordu...