Arama sonuçlarınız

1. Oturgaçlı götürgeç

MacBook Air Erişilebilirlik Ayarı

Öncelikle herkese iyi forumlar. Win10 bilgisayardan MacBook Air 2020’ye geçmeyi düşünüyorum. Görme engelli (az gören) bir birey olarak bir tereddüdüm var. Acaba maç bilgisayarlarda yazı fontları yeterince büyütülebiliyor mu? Mesela benim iPhone 11 Pro telefonum ve 1. Nesil İPad Pro tabletimde...
  2. Oturgaçlı götürgeç

Site Üyeliğinde Hayali Üyeleri Engelleme???

Hayali üyeden kastınız nedir anlamadım. Çünkü burası bir forum sitesi. İnsanların burada bulunma sebebi paylaşım ve başkalarının deneyimlerinden istifade etmektir. Forum kurallarına aykırı hareket edenlere karşı moderatörler gereğini yapacaktır.
  3. Oturgaçlı götürgeç

SDN yazıcı tavsiye bölümü!

1 > Fiyat aralığı : - 2 > Aylık baskı sayısı : 2000 - 3000 3 > Inkjet veya laserjet mi? : Laserjet 4 > Renkli çıktı alınacak mı? : Nadiren ihtiyaç oluyor Hayır 5 > Fax özelliği olacak mı? : Hayır 6 > Mono mu ? Çok fonksiyonlu mu (tarayıcı,fotokopi) : Mono 7 > İstenilen bağlantı...
  4. Oturgaçlı götürgeç

Apple'ı seviyor musunuz, nefret mi ediyorsunuz?

Ben normalde daha özgürlükçü ve özelleştirilebilir olan cihaz ve işletim sistemlerini seviyorum. Ama Apple'ın stabil cihazları, düzenli güncellemeleri, güvenliği ön planda tutan yapısı benim dtercihimi elmadan yana kullanmama sebep oldu. Bu sebeple İphone 11 Pro ve 1. nesil İpad Pro kullanıyorum.
  5. Oturgaçlı götürgeç

iPhone 11 - iPhone 11 Pro - iPhone 11 Pro Max | Kullanıcıları kulübü

İphone 8 Plus 625 nite parlaklığa sahipti diye hatırlıyorum. İphone 11 Pro serisinde 800 nite ekran parlaklığı var.
  6. Oturgaçlı götürgeç

Son güncellemeden sonra 13.4.1 den sonra Ekran Resmi (Screen Shot) almada sorun mu var??

Ekran resmî konusunda sorun yok da. Face ID düzgün çalışmıyor. Yeniden ayarladım, farklı ışık koşullarında denedim. Sıkıntı var.
  7. Oturgaçlı götürgeç

iPhone 11 - iPhone 11 Pro - iPhone 11 Pro Max | Kullanıcıları kulübü

İphone 11 Pro (512 GB) beyaz renkli telefon kullanıcısının.
  8. Oturgaçlı götürgeç

SDN Forum Çekilişi #3

Katılıyorum
  9. Oturgaçlı götürgeç

İpad

İhtiyaçlarınızı ve kullanım şeklinizi en iyi siz bilirsiniz. Türkiye’de elektronik cihazlar pahalı. Alırken 4-5 yol kullanım süresi belirleyip benim işimi görür mü diye sorun kendinize. Cevabına göre hareket ederdiniz.
  10. Oturgaçlı götürgeç

İpad

Ben 32 GB’i depolama kapasitesi olarak görmüyorum. Ben de de 1. Nesil iPad Pro var 32 GB.’li model. Aldığım zaman iş görüyordu ama şimdi depo yetmiyor. Bence depolama birimi 128 ve üstü olsun alacağın cihazda.
  11. Oturgaçlı götürgeç

ipad mini 1 alınır mı

Android tarafında o fiyata alınabilecek ikinci el tablet var mıdır bilemem ama ipad mini 1 de iyi bir tercih değil bence...
  12. Oturgaçlı götürgeç

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

katılıyorum hem de ilk defa. şartları sağlıyorum umarım. Steam hesabım yok. Bana çıkarsa, zayi olur. Spotify, youtube yada sdn kupa fena olmaz...
  13. Oturgaçlı götürgeç

ipad mini 1 alınır mı

İpad mini 1'in teknolojisi çok eski. Zaten Apple artık 4 yıl üzeri cihazlara yazılım destwğini çekiyor. Kesinlikle tavsiye etmem. Ipad mini 4 desen (yanlış hatırlamıyorsam 2015'te çıktı) o bile oldukça eski bir cihaz ama onu alabilirsin. Tabii maddi durumdan kaynaklı ise ipad mini 1 modelini...
  14. Oturgaçlı götürgeç

iPad 7.nesil mi, Samsung Tab S5e mi ?

Kullanım amaçlarına bakılınca her iki marka da fazlasıyla işini görür. Eğer IOS ekosistemini kullanıyorsan Ipad'i, android ekosistemini kullanıyorsam samsung'u tercih edebilirsin. Yalnız şu bir gerçek. Ipad tablet kategorisini tek başına domine etti.
  15. Oturgaçlı götürgeç

Android 10 Güncellenmesi

Samsung Galaxy Note 10 serisi için android 10 ve Öne UI 2.0 güncellemesi en sonunda ülkemize geldi. Güncelleme 1972,75 MB boyutunda ve aralık ayı güvenlik güncellemelerini içinde barındırıyor. Güncelleme şu anda indirilebilir durumda.
  16. Oturgaçlı götürgeç

iPad Kullananlar Kulübü

En iyisini yapmışsın. Ben de telefonda android (samsung galaxy note 10+) kullanıyorum. Ama tablette İPAD'i tek geçerim. Zaten Apple tablet sektörünü tek başına domine etti.
  17. Oturgaçlı götürgeç

SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #187

Merhaba iyi yayınlar. Samsung Galaxy Note 10 Plus kullanicisiyim. Telefon 45 watt şarj teknolojisini desteklemesine rağmen bugüne kadar bu adaptörü bulamadım. Acaba 45 watt adaptör piyasada var mı. Kutudan çıkan 25 watt adaptöre göre fark yaratıyor mu. Kıyaslarsanız sizce almalı mıyım. Teşekkürler.
  18. Oturgaçlı götürgeç

SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #187

Merhaba iyi yayınlar. Samsung Galaxy Note 10 Plus kullanicisiyim. Telefon 45 watt şarj teknolojisini desteklemesine rağmen bugüne kadar bu adaptörü bulamadım. Acaba 45 watt adaptör piyasada var mı. Kutudan çıkan 25 watt adaptöre göre fark yaratıyor mu. Kıyaslarsanız sizce almalı mıyım. Teşekkürler.
  19. Oturgaçlı götürgeç

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Samsung Galaxy Note 10 Plus Samsung hem kendi telefon modelleri arasında hem de başka markaların telefonları arasında yepyeni bir segment ortaya çıkardı resmen. Note serisi bir tarafa diğer tüm telefonlar bir tarafa diyebiliyorum bu yüzden... Bu yönden Note serisi zaten efsaneydi benim için...
  20. Oturgaçlı götürgeç

Samsungtv icin Iptv güncel kanal listesi

Haziran ayından beri Alfa iptv kullanıyorum. Bir kere (fb - gs maçı olduğu gün) sorun yaşadım. Bunun dışında akıcı bir kullanıcı deneyimi var. Samsung smart tv dışında telefon tablet ve pc'den de izliyorum. Tavsiye ederim.
  21. Oturgaçlı götürgeç

SDN Android Uygulaması

Foruma hangi cihazdan nasıl bağlanıyorsunuz bilmiyorum ama ben Note 10 Plus'ta forum için tapatalk uygulamasını kullanıyorum.
  22. Oturgaçlı götürgeç

SDN Android Uygulaması

Onu kim kaybetmiş de ben bulayım...
  23. Oturgaçlı götürgeç

SDN Android Uygulaması

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilike.sdn Sanırsam tahmin edersem bu oluyor...
  24. Oturgaçlı götürgeç

iPad Kullananlar Kulübü

1. Nesil İpad Pro 9.7 kullanıyorum iki yıldır gerçekten memnunum. İpad tablet kategorisinin hakkını fazlasıyla veriyor. Tek sorunum orjinal aksesuarlarının oldukça pahalı olması...
  25. Oturgaçlı götürgeç

SDN Android Uygulaması

Sevgili Shiftdelete.net ekibi. Ben uzun yıllardır web sitenizi severek takip eden, SDN Mobil uygulamasını her aldığım akıllı telefona muhakkak kuran bir takipçi olarak bir hususu iletmek istiyorum. Özellikle son bir kaç yıldır mobil uygulamada yazı puntosu neredeyse hiç büyütülemiyor. Bu durum...