Arama sonuçlarınız

1. Nymphext

Soru Bu araba alınır mı

Sizce bu alınır mı BMW / 3 Serisi / 318i / Standart / MÜKEMMEL KONDİSYONDA GÖRÜLMEYE DEĞER TAKAS OLUR sahibinden.comda - 966786366
  2. Nymphext

Soru sistem nasıl alınır mı?

Ekran: BenQ XL 2411P 1ms 144hz. Klavye: Logitech G410 Maus: Logitech PRO Kasa Özellikleri: - Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 4GB - Anakart: MSI MS 7982 - İşlemci: Intel Core i3 6098P - RAM: Corsair Vengance GDDR 8GB - Güç Kaynağı: X Calibre 600W Xigmatek bunlar toplam 3100 tl sizce alınır mı ?
  3. Nymphext

Soru Poco F2 Pro Vs İphone 8 Plus

bende f2 pro var istersem direkt 8 plusla değitirebilirim ne yapmalıyım sizce?
  4. Nymphext

Xiaomi Cihazlarda Aod Parlaklığı

Yeni xiaomi cihaz aldım always on displayde parlaklık çok düşük kalıyor onu ayarlayabiliyor muyuz?
  5. Nymphext

Öneri Poco F2 Pro Vs Oneplus 7T Pro

sizcce hangisi ? neden?
  6. Nymphext

Soru 4000 Bandında Telefonlar

bu hafta 4200tlye telefon alacağım ikimci el poco f2 pro buldum bunun rakibi var mı bu fiyata(4200 son fiyat)
  7. Nymphext

Soru İkinci El F2 Pro Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

nelere dikkat edilmeli?
  8. Nymphext

Redmi Note 10 Pro Vs Mi 11 Lite Vs Samsung A52

sizce hangi telefon daha iyi mi serisine gcam yüklersem a52'den daha iyi bir kamera performansı olur mu
  9. Nymphext

Enes Iletişim Nasıl Bir Yer?

Hiç alışveriş yapmış veya bilen biri var mı nasıl bir yer güvenilir mi?
  10. Nymphext

4000Tl Civarı Telefon

ikinci elde olur sizce hangi telefon alınır bu fiyatlarda aklımda poco f2 pro var ama sizin düşüncelerinizide merak ettim
  11. Nymphext

Poco F2 Pro Vs Oneplus Nord

sizce hangisi ? neden?
  12. Nymphext

Mi 10T Vs Poco F2 Pro

Hangi cihaz sizce ?
  13. Nymphext

Mi 10T Vs Mi 11 Lite

Bu iki cihaz arasından çok oyun oynamayan ve ekrana önem veren birisi hangisini almalı. mi 10t'nin ekranı kötü mü kalite ve renklerin canlılığı olarak.-
  14. Nymphext

Galatasaray-Beşiktaş Maçı

Galatasarayın 3. golü beşiktaşa karşı haksız verilen autdan sonra geldi onun dışında galatasarayın hakettiği bir galibiyetti bugün beşiktaş çok ruhsuz oynadı.(beşiktaşlıyım) Sizin maç hakkındaki yorumlarınız neler? (Lütfen saygı içerisinde yorumlarımızı belirtelim)
  15. Nymphext

Mi 11 Lite Vs Galaxy A52

sizce iki telefondan hangisi genel toplamda daha iyi
  16. Nymphext

Redmi Note 10 Pro Vs Samsung Galaxy A52

Arkadaşım telefon alacak bu iki telefon arasında kaldı çok oyun oynamıyor ekranı güzel olmalı kamerasıda kötü olmamalı hangi cihazı önerirsiniz 1619933318 ikinci el f2 pro nasıl bir tercih olur ya da mi 11 lite
  17. Nymphext

S20 Fe Nasıl Cihaz?

S20 Fe nasıl cihaz şuan alınır mı?
  18. Nymphext

Poco F3

Arkadaşlar poco f3 sizce ne zaman türkiyeye gelir ve türkiye fiyatı ne kadar olur
  19. Nymphext

İphone 8 plus vs Redmi note 10 pro

sizce hangisi ve neden ? (fiyatlar eşit bir şekilde değerlendirin)
  20. Nymphext

Iphone 7 açılmama sorunu

Iphone 7 açılış ekranında elma logosunda kaldı kurtarma modunda itunesda güncelledim fakat hala devam ediyor ne yapmalıyım?
  21. Nymphext

Ethereum ve alt coinler güvenilrimi?

Merhaba kripto paraya yatırım yapmak istiyorum . Sizce ethereum uzun vadede ne olur yada altcoinler güvenilir mi ?
  22. Nymphext

Redmi K40 ve Redmi note 10 pro

ne zaman türkiyeye gelir bu iki telefon?
  23. Nymphext

Oneplus Nord Nasıl Bir Cihaz ?

Kullanan var mı nasıl bir cihaz?
  24. Nymphext

Poco f2 pro vs mi 10t

poco f2 pro ve mi 10t arasındaki farklar neler ?
  25. Nymphext

Oneplus nord vs poco f2 pro

Hangisi daha iyi ? (not: alacağım için sormuyorum)
  26. Nymphext

Oneplus nord vs poco f2 pro

Hangisi daha iyi ? (alacağım için sormuyorum)
  27. Nymphext

150 tl'ye mikrofon önerisi

arkadaşımın youtube kanalı var asmr videoları çekiyor bunun için dip ses ve cızırtının az olduğu bir mikrofon lazım önceliğimiz bu fiyat belli şimdiden teşekkür ediyorum.
  28. Nymphext

Kedi tırmalamasında kuduz olasılığı

Arkadaşlar bugün sokakta kedi gördüm açtır diye düşünüp evden biraz salam götürdüm salamı verirken elime bir pençe attı parmağımda çok küçük bir yarım santim kadar bir yara oldu kediden kuduz veya herhangi bir hastalık bulaşma olasılığı var mı varsa ne aydınlatır mısınız?
  29. Nymphext

3000 tl fiyat bandında telefon önerisi

3000 bandında telefon önerisi alabilir miyim (garantisiz almayı düşünüyorum ) mi note 10 lite nasıl cihaz?
  30. Nymphext

Yazılımı en iyi olan telefon markaları

Bence iphone ve oneplus bayılıyorum şu iki markanın yazılımına
  31. Nymphext

Deneysel fizikçi olmak için üniversitede hangi bölümü okumalıyım

Hangi bölümü okumam gerek ve nasıl hazırlanabilirim?
  32. Nymphext

150 Tl civarı mouse önerisi

Mouse'm bozuldu 150 tl civarı mouse önerir misiniz
  33. Nymphext

Araç fiyatları düşer mi?

Araç fiyatları sizce düşer mi düşerse ne kadar düşer fikirlerinizi merak ettim.
  34. Nymphext

İphone 7 arka kamera sorunu

Arkadaşlar cuma günü bir telefoncudan iphone 7 aldım arka kamerasında titreme sorunu yaşıyorum telefoncu güncellersen geçer dedi geçmezse kamerayı değiştirecekmiş sizce sorun neyde?
  35. Nymphext

İcloud hesabının numarasını değiştirme

Arkadaşlar ben İcloud hesabımın numarasını sim kartımı şuan takamadığım için ablamın telefon numarasını yaptım sonradan değiştirebiliyor muyum hesabın kayıtlı olduğu numarayı?
  36. Nymphext

Payoneer tc kimlik bilgisi

Payoneerde tc kimlik bilgisi istiyor arkadaşımda yok ben buraya 1234... diye giricem diyor sorun çıkar mı
  37. Nymphext

En iyi bilim kurgu filmleri

Önerileri alabilirim...
  38. Nymphext

Bilgisayarı zaman ayarlı nasıl kapatabiliriz??

Bilgisayarı zaman ayarlı nasıl kapatırız
  39. Nymphext

SDN forum En Sevdiğiniz Müzik Grubunu Açıklıyor...

Herkes en sevdiği müzik grubunu ve o müzik grubuna ait en sevdiği şarkıyı açıklıyor. Başlıyorum QUEN -Bohemian Rhapsody
  40. Nymphext

iPhone 8 alınır mı

Arkadaşlar haftaya telefon alıcam ios deneyimi yaşamak istediğim için 3200 tl'ye iphone 8 almak istiyorum sizce alınır mı? 1605556382 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-apple-tech-iphone-8-64-gb-red-product-temiz-kutulu-evrakli-878349812/detay
  41. Nymphext

İphone için gsm tavsiyesi

Haftaya iphone 8 almaya karar verdim güvenilir işinin ehli olarak bildiğiniz satıcı varsa yardımcı olabilirsiniz
  42. Nymphext

2. el iphone 7 alınır mı?

2. el iphone 7'ye 2300 verilir mi alınmazsa neden alınmaz?
  43. Nymphext

Hangisini almalıyım?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-turan-gsm-den-mi-note-10-lite-6-128-kk-taksit-sinirli-stok-858521986/detay...
  44. Nymphext

Sen Kimsin?

Ak parti gençlik kollarının paylaştığı video. Ben videoda adını anmaya korktukları ATATÜRK'ün ülkeyi emanet ettiği gençlerdenim. Peki ya... SİZ KİMSİNİZ???
  45. Nymphext

Garantisiz Telefon Alınır Mı?!

Arkadaşlar telefon alıcam 2500 3000 tl bütçem var garantisiz mi note 10 lite alabiliyorum sizce mantıklı mı? beni çok cezbediyor.
  46. Nymphext

Forumda Avukat Var Mı

Forumda avukat varsa bir dava ile ilgili yardım istiycem?
  47. Nymphext

nereden garantisiz telefon alınır ?

arkadaşlar 1 haftaya mi note 10 lite alıcam (garantisiz) 3000 tlye nereden güvenilir cihaz satın alabilirim?
  48. Nymphext

2500 tl garantili/garantisiz telefon önerisi

arkadaşlar geçen sene aldığım note 8promu ablama verdim şuan yeni telefon alıcam fakatbayadır araştırmıyorum garantisiz veya garantili 2500tlye telefon önerir misiniz ? garantisiz ise en güvenilir nerden alabilirim ? şimdiden teşekkürler
  49. Nymphext

Twitch yayınında takılmalar

İŞLEMCİ: AMD RYZEN 3 1200 3.1GHZ ANAKART: MSI A320M PRO VD/S HARDDİSK: SEAGATE BARACUDA 1TB 7200 RPM EKRAN KARTI : EVGA GTX 1050 Tİ 4GB RAM: HYPERX 8GB DDR4 2133MHZ internet hızım : ping :7 download : 33 upload: 5.7 bu sistemle yayın açtığımda hiçbir sorun olmuyor fakat yayında cs:go oynamak...
  50. Nymphext

Bu sistem ile yayın yapılır mı?

İŞLEMCİ: AMD RYZEN 3 1200 3.1GHZ ANAKART: MSI A320M PRO VD/S HARDDİSK: SEAGATE BARACUDA 1TB 7200 RPM EKRAN KARTI : EVGA GTX 1050 Tİ 4GB RAM: HYPERX 8GB DDR4 2133MHZ Arkadaşlar sizce bu pc ile 480 p akıcı yayın yapılabilir mi? he birde internet hızım download=33mbs upload=5.7 mbs
  51. Nymphext

BIOS Güncellemesi Şart Mı?

Arkadaşlar anakartın biosunu güncellemek şart mı? Güncellesem bir fark olur mu ? bu knu hakkında bilgilendirirmisiniz.
  52. Nymphext

5000 tlye masaüstü bilgisayar

Arkadaşlar 5000 tlye monitörlü bir pc alıcam yardımıcı olur musunuz?
  53. Nymphext

Gamepower magnus 100 tlye oyuncu kulaklığı

https://www.hepsiburada.com/gamepower-magnus-v2-siyah-3-5mm-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000A503N arkadaşlar ben bu kulaklığı almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım ? başka öneriniz var mı?
  54. Nymphext

oyuncu ekipmanı sıralaması

Sizce oyucu ekipmanlarının önem sırası ne ?sizce hangisine daha çok para verilmeli?
  55. Nymphext

Gtx 1050Ti ile fps drop

Arkadaşlar bende Amd Ryzen 3 100 VE Evga Gtx 1050Ti sc var. İlk aldığım zamanlarda (kasayı)gayet iyiydi bir problem yoktu böyle 1 2 sene falan kullandım sonra oyun oynamayı bıraktım (9 ay falan oynamadım) bu aralar tekrar fortnite oynamaya başladım fakat oyunun geç yüklenmesinden tutun fps...
  56. Nymphext

ucuza vdsl modem

gençler şöyle 250 tlyi geçmeyecek ucuza vdsl modem önerir misiniz?
  57. Nymphext

Rampage sn r7 mesh vs gamepower magnus v2

100 TL civarı kulaklık arıyorum sizce bu ikisi arasında hangisi daha iyi.
  58. Nymphext

100 tlye kulaklık

Arkadaşlar bilgisayar için kulaklık alıcam 100 tlye ne alabilirim.
  59. Nymphext

Mİ 9T vs Oppo Reno 2z

Forum ve Facebook sayfalarında bu konuyu çok tartışıyorlar sizin görüşünüzü çok merak ettim.
  60. Nymphext

Bina içi İnternet kablosu çekme

Arkadaşlar yakın zamanda yeni taşıdığımız eve İnternet tarifesi aldık adamlar kurulum için geldiler ve daireye İnternet kablosu çekilmeli dediler ne yapmam lazım bu arada babam kablo almış (üstünde telefon kablosu yazıyor bir sorun olur mu?) kurulumu biz yapabilir miyiz?
  61. Nymphext

125TL'ye ekipman önerisi verebilir misiniz ?

Gençler bu korona muhabbetinden dolayı çalışamadım pek. o yüzden bütçemde kısıtlı. en fazla 125 tlye mouse + kulaklık önerir misiniz?
  62. Nymphext

Oneplus 7 pro vs oneplus 7t

Sizce hangisi neden?
  63. Nymphext

Redmi note 8 pro sorunu

bu başlığı atmayı hiç sevmiyorum ama dün bir anda ekranın üst kısımında kırmızı bir iz oluştu nedenini anlamış değilim beyaz veya diğer renklerde fazla belli olmuyor ama siyahta çok belli oluyor(bu arada teli falan düşürmedim tel kapalıyken hiçbir problem yok ama açıkken o kırmızı nokta belli...
  64. Nymphext

Redmi Note 8 Pro Problemi

forumdakiler bilir alalı daha bir hafta olmadı redmi note 8 pro aldım.fakat dün ekran yansıtma özelliğini açtım lavaboya gittim geldim ve telefonun ekranı gitti herşeyi denememe rağmen ses var görüntü yok arada bir açıldı ama dokunmatik çalışmıyordu neden oldu anlamadım ve napıcağımı bilmiyorum...
  65. Nymphext

2000-2300 tl arası telefon

bugün telefon alıcam mi storedan mi 9 lite alıcaktım ama rn8pro daha iyi diyenler var aklım çok karıştı yardım edin. https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/202956-307616/redmi-note-8-pro_xiaomi-mi-9-lite/
  66. Nymphext

Redmi note 8 pro mu yoksa mi 9 lite mi ?

arkadaşlar bu hafta telefon almayı planlıyordum aklımda redmi note 8 pro vardı ama bugün vatana gidip test ettiğimde kamerası abartılan kadar güzel gelmedi ayrıca çok fazla ısınma sorunu var diyorlar bu yüzden kararsız kaldım yine aynı fiyat bandındaki mi 9 liteye biraz daha yaklaştım gibi oldu...