Arama sonuçlarınız

1. thetensiya

Mac / OS X Kullanan Kaç Kişiyiz ? # OS X Kullananlar Klubü #

Lİnux kullanıyorum şuan Kali ve mutluyum teşekkürler
  2. thetensiya

Garry's Mod Developer Aranıyor

Arkadaşlar g mod developer arıyoruz hogwarts rp ayarlayabilicek fiyat vs görüşücek var mı yardımcı olabiliecek ?
  3. thetensiya

Bir Teknoloji Sitesi Kurmayı Planlıyoruz.

Evet farkındayız:D
  4. thetensiya

SDN Üyeleri Hangi Şehirden Katılıyor?

Ben Adana'dayım yazın sanki soba sıcaklığı kışında kutup bölgesi gibi
  5. thetensiya

İphone 7 mi RN8 mi ?

Herkesin farklı görüşü
  6. thetensiya

yazılımcı olmak istiyorum

Ramiz dayı sektör benden sorulur bu arada kibirlenmek istemedim sadece yapılır demek istemiştim
  7. thetensiya

iPhone 6S Şarjla ilgili

Geçmiş olsun diyeceğim ya da başka telefon tamircilerinden dene ama güvenilir olanlara bak
  8. thetensiya

Blog sitemi açtım fakat ziyaretçileri arttırmam gerekiyor. Önerileriniz!

Mantıklı farklı bir bakış açısı
  9. thetensiya

iPhone 6S Şarjla ilgili

sorun devam ediyorsa apple servisine götür diyecem de iyi para alırlar senden
  10. thetensiya

Zaten arkadaş binlerce adam çekmek için değil emeğini karşılayacak kadar adam çekmek istiyor 1574536948 Evet doğru aslında mesela birde hosting ve domain alarak tekrar başlayabilir
  11. thetensiya

iPhone 6S Şarjla ilgili

Öncelikle 2. el olmasından dolayı olabilir ayarlardan pil sağlığına bir bak derim düşükse aldığın kişilyle konuş ama sanmıyorum ben sana verirken çok iyidi der bataryayı değiştirmen gerekebilir.
  12. thetensiya

İphone 7 mi RN8 mi ?

1. maddeyi anlayamadım 2. madde kullandığın telefon iphone 5s düşük bataryaya da sahip bir telefon aynı zamanda eski 3.ilgi çekmemesi hava atmak oluyor galiba ama dış görünüş sadece 1 eşyayla kalsın yeter 4. İOS dan sıkılıyorsan androidi düşünemiyorum 5.maddede haklısın
  13. thetensiya

Öncelikle çok güzel olmuş bu konulara başlaman çok güzel eğer insan çekmek istiyorsan önce sınıf arkadaşlarından başla sonra kuzenler akrabalar daha sonra adsense le anlaşmış olup para kazanırsın güzel bir domain alır üstüne para koyar reklam yaptırırsın birisine 1574536562 Bunlarda evet çok...
  14. thetensiya

En etkili dövüş sanatları hangileri?

Ben 2016 ve 2017 Wushu 2. ve 3. süyüm bence savunma ve yakın dövüş sanatlarından en iyisi bu. Bu arada yukarda elimin tersi yazan o arkadaş harcanıyor burada :D
  15. thetensiya

PUBG Lite tavsiye eder misiniz?

Heah bide bot olayı var onlar en son bayaa buga giriyordu umarım düzelmiştir belki pubg lite grubu açarız burda ben oynamam ama oyuna dair fotolar vs atarız :D
  16. thetensiya

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hayatım boyunca fenerbahçeliyim diye beni düşük gördüler halbuki ilk 11'i sayamam üstelik bir de geçenlerde fenerbahçe üst sıralara çıkmış heralde sfsad :D
  17. thetensiya

PUBG Lite tavsiye eder misiniz?

Oynadım grafik bakımından vs güzel bir oyun ama ben pubg den nefret ettim insanlar bunalttı e tabi ilk oynadıkları battle ground oyunu olunca
  18. thetensiya

Öneri bekliyorum

İndirimlerde heryerde fiyat her gün değişiyor vatandan alabilirsin öneririm hepsiburada da olabilir ama dediğim gibi bazı şirket sahipleri gün geçtikçe fiyat arttırıyor ki indirimli fiyatta artsın :(
  19. thetensiya

S7edge den Xs’e geçilir mi?

Çok güzel bir düşünce Xs okey ama XR f/p ürünü eğer maddiyat genişse 11 al hocam mükemmel :D
  20. thetensiya

Okul için saç modeli

Aynen ıyyyyyy keko tarzı
  21. thetensiya

Bilgisayarımın ekranı bi anda böyle oldu ne yaptıysam düzelmedi

Hımm netten baktın mı ilk defa karşılaştım geçmiş olsun
  22. thetensiya

İphone 7 mi RN8 mi ?

Apple bırakma sebebin umarım maddiyattır umarım
  23. thetensiya

Okul için saç modeli

Küpe hariç git böyle
  24. thetensiya

A101+bim+mediamarkt'ta satılan ucuz elektronik ürünler

ShiftDeleteNet'in hazırladığı bu videoda tanıtılan hoporlörden arkadaşımda da var gerçekten güzel bir cihaz f/p tavan :D A101 ürünü
  25. thetensiya

Bilgisayarımın ekranı bi anda böyle oldu ne yaptıysam düzelmedi

En akıllı durum öncelikle kabloları kontrol et daha sonra evde başka monitör varsa onunla dene eğer o monitörde de böyle bir şey oluyorsa ekran kartı GG
  26. thetensiya

İphone 7 mi RN8 mi ?

Mi9 T di sanırım geçen f/p bakımından test videosu izlemiştim baya iyidi yukarda insanlarda mi 9 t demiş hep okuyorum da
  27. thetensiya

Ram Uyumluluğu

Tamamdır reiss
  28. thetensiya

İphone 7 mi RN8 mi ?

Şimdi evet İphone 7 eskidi ama mi 8 alınmaz bence şuan eğer düşüncen apple dan memnun kaldım ben ise ya biraz daha kullan ya da sat üstüne para koy apple devam et yoksa da mi 9 mu nedir onu tavsiye ederim.
  29. thetensiya

Ram Uyumluluğu

Kingston uymaz diye biliyorum hocam
  30. thetensiya

Technopat'ı 2 Gündür Üzüyorum...

Aynen aynen AŞIK kardeş :D
  31. thetensiya

Mi 9T 2549 TL kaçırılmamalı mı ?

Bence de kaçırmamalı alabiliyorsan ver sipariş gelsin Pazartesi cayır cayır kullan bende black friday bitmeden İphone 11 alıcam yılın en güzel günleri :D
  32. thetensiya

Import data from Excel file to SQL Server in ASP.Net MVC

Bu gibi durumlar başına gelirse de direk windows destek hattıyla görüşmeni isterim derdini iyi anlatırsan lisans parası bile ödüyorlar geri
  33. thetensiya

İPhone X verilip İPhone 11 alınır mı

Kesin alırdım ki yakında 11 alıcam bende 10 şuan gözümde artık apple'ın en düşük sistemli telefonu gibi geliyor (F/P hariç) 11 pro veya pro max e o kadar para vermezdim yani o zoomlarla karşıdaki hasan dayıyı mı izlicem ben :D
  34. thetensiya

Technopat formundan banlanmış
  35. thetensiya

Spigen Essential 10.000 mAh alınırmı?

Aynen aga işte dış görünüş bazen göz boyuyor sonra basıyor kazığı ama bu kazığı birinden yiceğine bir şeyden yesin
  36. thetensiya

Redmi Note 8 Pro Deneyimlerim

Ben incelemeleri izleyerek dayanıyorum ve birde olumlu mesajlara bence alınmayacak bir telefon değil gerçekten düzgünde kullanılırsa 4-5 yıla yakın götürür mesela babam İphone 5s kullanıyor ilk çıktığı zamanlarda almıştı :D
  37. thetensiya

Evet bende o şekildeyim sağolsunlar arkadşlar haberleri dahi söylüyorlar :D
  38. thetensiya

Dış görünüşe aldanma yani inşallah hayatın boyunca dış görünüşünü sevipte aldığın eşyalardan kazık yersin bir kız arkadaşından vs değil..
  39. thetensiya

Bu Bilgisayar Hangi Oyunları Kaldırır ? (Özellikle Lol,Csgo)

Ben ekran kartını görmemişim hocam kb
  40. thetensiya

En uzun ilişkiniz ne kadar sürdü?

8 Ay sürdü hergünde birlikteydik yazın başlamıştı kışın ayrıldık neden mi şu hayatta çok sırttan vuranlar var (yaksın herkes bir dal)
  41. thetensiya

+18 - Çocukken tecavüze uğradım

İşte insan empati kurmalı o duruma düştüğünü hayal et ve ne yapacağını düşün
  42. thetensiya

küçükken hiç zile basıp kaçtınız mı?

Soruyu görünce basmayan Türk var mıdır dedim ama okuyunca ben yine normalmişim oldum :D
  43. thetensiya

Bu powerbanki okuldan bir arkadaşım kullanıyor tam olarak bir şey demedi ama bence al Spigen kesinlikle iyi bir marka Xiomi de aynı şekilde internet üzerinden uzun kullanım testlerine de bak ikisinin vardır sana patlak yaşatmasın ona göre al yani.
  44. thetensiya

Bu Bilgisayar Hangi Oyunları Kaldırır ? (Özellikle Lol,Csgo)

Cs go açar be hocam Lol de açar
  45. thetensiya

Kıza açılma

Farklı bir bakış açısı ama hata yapa yapa öğrenir belki yarın küçük düşer belki göğe yükselir :)
  46. thetensiya

Kıza açılma

Cok sacma düşünmüşsün hata da yapsa denemeli ve belkide rezil olmak yerine özgüveninden dolayı güzel hava kasicak
  47. thetensiya

Henüz lisedeyim :)
  48. thetensiya

Demekki tanışmamışız
  49. thetensiya

İşlemci fanım ısınıyor

Fana sürme yenilediysen ve hala ısınıyorsa bir bilgisayaricya gostersen iyi edersin
  50. thetensiya

Okul okuma demiyorum hazırlık diyorum zaten
  51. thetensiya

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Evet bende oyle düşünüyorum teşekkürler bu arada 2 3 bin eksiğim kaldi onuda fathera kitleyecez :)
  52. thetensiya

Dogrudur ben bunu isteyerek almadim zaten hediye geldi 2 haftaya filan XR veya 11 geçicem daha da androide bulasmak istemiyorum kisisel bir bakis acisi
  53. thetensiya

Iste sorun orda ben bu hatayi annemin cihazinda da aldi note 9 kullaniyor apple da boyle bir seyle karşılaşmadım annem haric ailede herkes apple kullaniyor zaten :) o da bana yetiyor bu diyor
  54. thetensiya

A 30
  55. thetensiya

Sizce bu sistemde CS Go oynayabilir miyim

Evet mantıklı
  56. thetensiya

Tabi herkese gore degisiyor ama durduruldu hatasını ben suan aliyorum hala
  57. thetensiya

Worpress yeterli midir ?

Evet yeterli ama OuzBey'in de dediği gibi para ödemen gerek yani zaten günümüzde de beleşe insanlar günahını vermiyorlar yani para ödemen gerekir ve çok güzel site yaparsın
  58. thetensiya

sunucuyu normal pc ye çevirebilirmiyim?

Evet rahat bir şekilde kullanabilirsin sevindim adına :)
  59. thetensiya

Bu hatayı nasıl geçirebilirim?

Evet internet üzerinde bunun çözümleri var istersen atabilirim
  60. thetensiya

Sizce bu sistemde CS Go oynayabilir miyim

Açar oynarsın emin ol. Arkadaşımın intel caleron sahip bir pc si var 2 gb rami vardı oynuyordu sende oynarsın düşük ayarlarda oynarsın o kadar
  61. thetensiya

İşlemci fanım ısınıyor

Eğer bilgisayarın eskiysede macunu yenilemeni tavsiye ederim
  62. thetensiya

144hz monitör de pek fark göremedim?

Fazla fark görmemek neye göre aslında 144hz monitörde değişen fazla şey yok gibi geldi bana da daha sonra VSYNC açınca anlaşılıyor 144hz monitör tam bir grafik canavarı :)
  63. thetensiya

İşkur İndexi

Değiştirmeyi deneme telefon üzerinden devam et resmi şirketlerde onların sözü dışına çıkarsan maksimum 2 güne atılıyorsun
  64. thetensiya

Çok güzel düşünüyorsun yukarıda arkadaşın attığı tarz videolar izleyerek geliştirebilirsin ufak çaplı siteler de yazabilirsin ki bunun üzerine bir üniversite kazanırsan daha önce bildiğinden dolayı başarılıda olursun yani diploma puanın artar bu da = daha hızlı atanma demektir :) Sana gram...
  65. thetensiya

https://outlook.live.com/mail/ koyu mod

Bu seninle alakalı değil microsoftun bir sorunu bunu onlara bildirebilirsin.
  66. thetensiya

Office 2016'ya Office 2010 veya 2007 teması uygulamak

Mantıklı olmuş afdfdfsdf
  67. thetensiya

Word belgesinde çoklu sayfa silmek nasıl olur ?

Bildiğim kadarıyla yok onun yerine mause recorder diye programlar var o programlardan edinerek silme işlemini tamamlayabilirsin o sıra yemek yiyebilir veya gidip dolaşıp gelebilirsin :)
  68. thetensiya

Merhaba çok önemli bir hata ile karşılaşmaktayım çalışan bir mdb izin hatası alıyor çok acil

Sanırım ekran kartı driverını güncellemen sana yardımcı olabilir ama sorun çözülmediyse daha sık bir araştırma yap ya da format :)
  69. thetensiya

Word Hatası Hakkında

Görsel paylaşarak size daha kolay yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.
  70. thetensiya

Çift manitörde farklı excel dosyası nasıl açılır

Katılıyorum eğer devam ederse sorun yani genişlet olmuyorsa bildir yardımcı olalım
  71. thetensiya

Imei kaydı yılbaşından itibaren 1813tl

Yav heryerden sıkıştırın anam bir telefon bile alamayacağız yakında
  72. thetensiya

Haklı olabilirsin ama ios desteklememdeki en büyük önem arayüzdü ki hala öyle şu durduruldu raporları ve arayüzün kayıp geçmeli filan olması hala var ensen 2014 yılında da vardı
  73. thetensiya

Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

Canım zaten bak o cümlenin başına f/p cihazı diyorum üstelik bir kaç kişi de buraya girer ama daha çok f/p ürünü ister diye yazdım yani böyle ne demek istediğini anlamadım git başka yere yaz filan demen saçma lütfen daha sıkma yoksa şikayet açmak zorunda kalacağım
  74. thetensiya

Arkadaşım sanırım türkçen kötü orda yazanı lütfen düzgün oku kulaklık tavsiyesinde bulundum ben. Adam kulaklık sormuş bende kulaklık önerdim canım LG 'nin bir kulaklığı
  75. thetensiya

Ben burda içerik üretici insanlar arıyorum herkes eşit düşünümeze değilmi ki örnek şuan konuşmamı zaten
  76. thetensiya

Tamam çok fazla bu tür site var ama neden tutsmasın ki bunun için destekçilerim de olucak
  77. thetensiya

Bir grafiker için isim önerisi

Kendine farklı isimler bulabilirsin ama bu isim fikrinin nerede geldiği tam belli olmuyor mesela ben uzun zamandır thetensiya kullanıyorum ve bu isim tuvalette aklıma geldi onun yerine kodlamalardaki tuş kombinasyonun isimlerinide kullanabilirsin örneğin @HakkıAlkan'ın kullandığı ShiftDelete :)
  78. thetensiya

Sizce Nasıl Olmuş?

Aynen efektler aşırı belli ediyor ve komik duruyor patlamalar olmuş bir kaç yerde font modify vs atsan daha güzel olabilir miş
  79. thetensiya

macbook pro 2015 vs macbook air MQD32TU/A vs laptop :)

Bloglar veya siteler gibi yerlere sadece yazı yazmak için Macbook Air yeterli ama eğer grafik tasarım yapıcam dersen Macbook Pro alman gerekli fakat 2. el almamaya çalış biliyorum pahalı ama bence alma alırsanda örneğin sihirli elmanın yaptığı bu videoyu izleyebilirsin yardımı dokunur
  80. thetensiya

Photoshop bilgisine sahip birine ihtiyacım var

Merhaba ne konuda bir shop istiyorsunuz yardımcı olabilirm
  81. thetensiya

Bir teknoloji sitesi kurmayı planlıyoruz şuan domain ve hosting işlemlerini tamamlıyoruz haber yazacak vs kişiler gerekecek gerçekten yardımcı olmak isteyen var mı ?
  82. thetensiya

Bak belkide çıkardığı telefonlarının hiçbirini kullanmadın ama kulaklığını kullanırsın f/p cihazı ve efsane gecikme gerçekten çok az LG HBS-510
  83. thetensiya

Evet doğru olabilir ama bence XR fiyat performans ürünü abi verdiğin paraya nasıl bir performans verdiğine bakılıcak e tai fiyat biraz yüksek ama değer
  84. thetensiya

Evet ama ben şimdi gitsem başka bir telefon alsam ona da orta seviye denilecek gitsem Huawei alsam bazılar ona o kadar para verilmez dicek bazıler iyi yapmışsın dicek ben hala apple tarafındayım özellikle de mesela xr fiyat performans canavarı yakında deiştricem zaten daha da androide bulaşmam
  85. thetensiya

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Farkettim haklısın bence de güzeldi o olay ama bir nedeni var galiba ya da onu ayarlardan filan aç kapa yapabiliyoruz.
  86. thetensiya

Şuan kardeşim cihazından baktım öyle okunmuş olarak gitmiyor bu yeni güncellemeyle kapanmadı mı bir sorun mu var acaba?
  87. thetensiya

İOS İşletim Sistemli Bir Cihaz Alsam Şunu Alırdım ve Nedeni !

Evet var ama şimdi XR fiyat performans canavarı benimde o zaman durumum iyise 11 neden düşünmeyeyim 1000 tlde iyi para yani
  88. thetensiya

Ben sadece merakımdan soruyorum yani bence de XR efsane hadi param varsada 11 düşünürüm
  89. thetensiya

Oyun için banner çalışması yapabilecek biri var mı?

Banner isteyenler de olursa thєtєnsíчα#2316 bu dc ye arkadaşlık isteği atarak beni bulabilirler konuşup güzel güzel hallederiz resimlerinizi illa banner olmasına gerek de yok pp banner design düzenleme photoshop isteğinize göre :).
  90. thetensiya

Garry's Mod Oynayanlar Kulübü

Garry's Mod'a bayılırım daha çok hogwarts RP oynadım şuana kadar bir arada istanbul rp oynamıştım şimdi scp rp oynayacağım gerçekten verdiğin parayıda hak ediyor verdiğin emeğide.
  91. thetensiya

Hayatınızda En Çok İstediğiniz Şey Nedir?

Ben şuan hayatımı düşünemiyorum yani ilerde neler yapacağımı düşünemiyorum ama bilgisayar mühendisi olmayı çok istiyorum umarım emeklerimin karşılığını alırım.
  92. thetensiya

Yazı Yazarken Sadece Yazının Yazıldığı Yerin Donması

Arkadaşlar az önce forumda yazı yazarken ve hatta bu konuyu yazarkende oluyor saçma bir şekilde yazı yazdığım bölüm takılıyor daha sonra yazılar geliyor diz üstü ve markası asus arkadaşımda da oluyor yani kullanmayla vs alakalı değil aranızda bu sorunu yaşayanlar var mı?
  93. thetensiya

iOS Oyun ve Uygulama Kampanyaları

Geçtiğimiz günümüz teknolojisiyle telefondan edit yapmak daha da kolaylaştı ama ios tarafında sizlere önerebileceğim bir uygulama var Video Star Pro ücretli bir uygulama ama ödediğiniz paraya kat kat değiyor. Yani mobil üzerinden içerik üreten arkadaşlar rahatlıkla kullanabilir.
  94. thetensiya

Arkadaşlar ios işletim sistemine sahip bir cihaz alsanız hangi cihazı alırdınız ve nedeni nedir?
  95. thetensiya

İlginç bir apple servisine götür eğer sorun çözülmese hesabını kontrol et yeni bir msn aç dene hala olmuyorsa apple servise bildir ve yeni cihaz al ve belki apple kimliğini değiştirmek sorunu düzeltebilir.
  96. thetensiya

Suan Galaxy a 30 kullanıyorum normal de ben hep iphone kullandım ve artık telefon değiştirme zamanım gelince bu telefon ban hediye olarak geldi ilk 2 3 gün android çok gelişmiş aslında dedim ama bir oyun indirdim tak attı instagramda hesap değiştirirken atıyor ve a 30un kasası böyle şekilli...
  97. thetensiya

Hangisini almalıyım

On yargılı değilim yazını okudum fark ettiysen kendi fikirlerimi yazdim ustelik bana windowsu savunacak bir sey gösterin. Yok abi ben her pc açtığımda güncelleme beklemek istemiyorum arayüz çöp zaten 1900 yilindan beri nerdeyse bu arada geçtiğimiz yaz 6000 tl ye afedersin hayvan gibi bir pc...
  98. thetensiya

Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Form da adam akıllı bu gün aktif oldum sadece online yetkililere soru sordğumda 1 yetkili cevap vermedi onun yerine başkası cevapladı onun belki işi vardı diyerek hiç bir sıkıntı görmüyorum şuan 5 yıldzdan 5 :D
  99. thetensiya

kitap yorumları

Hayatımda okuduğum en iyi kitap olan ölüme fısıldayan adamı herkese tavsiye ederim ve buradan lütfen kitabın 2. sini çıkarmalarını isterim.
  100. thetensiya

MacBook Pro Pil yüzdesi sorunu

Yakında ben de bir macbook pro düşünüyordum ama umuraım böyle bir sıkıntı olmaz bu arada evet eğer çit ekran kartlıysa notebook yapması normal @lewonline 'a katılıyorum
  101. thetensiya

Mac / OS X Kullanan Kaç Kişiyiz ? # OS X Kullananlar Klubü #

suan ki pc me hackintosh yapabilmem için yardımcı olabilicek olan var mı discord var arkadaşlar
  102. thetensiya

MacOS Söyleşi Konusu

Henüz bir macos işletim sistemine sahip değilim fakat sıkça deneyimlemeye çalışıyorum gittiğim avmlerde mediamarkt vs ve gerçekten akıcı bir arayüze sahip olduğunu düşünüyorum en önemlisi de gizlilik ve virüs bakımı tabiki virüs bulaşabilir ama kimse macos tarafıyla ilgilenmiyor zannediyorsam en...
  103. thetensiya

Hangisini almalıyım

Bakın lütfen eğer oyun oynayacaksanız laptop almayın laptopu alırsanız film izleyin dizi izleyin veya bir şirkette çalışma amacıyla alabilirsiniz ama lütfen eğer oyun isterseniz masaüstü alın haa oyun oynatan laptop yok diyemem ama 6000 veripte laptop alıp örneğin cs de 100 200 fps alana kadar o...
  104. thetensiya

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Ben asus bir laptop kullanıyorum ve neredeyse hiç memnun değilim Asus in search of incradble diye geçiyor i5 4gb ram e sahip bir laptop. Ama sorunları çok fazla örneğin harddisk sabit değil ve çizilmeye oldukca yüz tutmuş halde yani bilgisayarı açareken sallamanız gerekiyor ki harddisk yerine...
  105. thetensiya

alınabilecek ucuz fiyat performans telefonları

Aynen çok güzel olmuş ama kesinlikle redmi note 7 i tavsiye ederim böyle bir telefon yok fiyat performans tavan gerçekten
  106. thetensiya

Kıza açılma

Bak bence ders konusundan ilerle o kız sana git şundan öğren filan da dese bunu takma hala bir şekilde yollar bul rezil olur muyum veya üzülür mü deme çünkü zaten hiç konuşmamaışşsınız ve konuşsanızda birbirinize kanka kardeş muammelesi göstermemişsiniz bir sıkıntı olmaz. Kız zaten bir zaman...
  107. thetensiya

Oyun için banner çalışması yapabilecek biri var mı?

istersen yapabilirim discordun var mı?