Arama sonuçlarınız

1. yigitalp19

Playstation Bilgisiz Para Çekme

Aradım sadece hafta içi çalışıyorlarmış ticket vs. açabilir miyim destek yeri var mı yani?
  2. yigitalp19

14.14. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. yigitalp19

Öncelikle herkese merhaba. Bugün saat 14.14'de benden habersiz karttan 329 TL çekildi. Playstation dahi açık değildi. Nasıl oldu hiç bir fikrim yok. Daha yeni haberim oldu. Yardım ederseniz sevinirim. Nasıl benden habersiz çekilmiş? Hesabım mı çalınmış aklım ermiyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  4. yigitalp19

Minecraft Dungeons Hesapta Gözükmüyor

Zaten denedim başka uygulamadan etkinleştirmeye çalışacağım DualShocku
  5. yigitalp19

Minecraft Dungeons Hesapta Gözükmüyor

Minecraft dungeons aldım ve PS4 kolu takıldığını öğrendim. Xbox'dan aldım Launcher yüklenmedi. Steam'den etkinleştirmem gerekiyormuş ama sıkıntı şu, Launcher'da oyun gözükmüyor. Aynı hesap olmasına rağmen. .
  6. yigitalp19

Razer DPI

Razer DeathAdder serisinden ya 3500'ya da V2 alacağım. Aralarında bayağı fiyat farkı var biliyorum. Aklımda olan soru şu, ben V2 alırsam 1200 DPI 600 DPI'a ayarlayamayacak mıyım yoksa Razer Synapse'den ayarlanabilir mi? Ona göre ikisinden birini alacağım. Yeter ki 600 1200 DPI seviyelerine...
  7. yigitalp19

Gamepower Ogre Alınır Mı?

https://urun.n11.com/klavye/trust-22983-gxt-890-cada-rgb-mekanik-oyun-klavyesi-turkce-P339075824?utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel Bu ürünü buldum nasıl acaba ve bildiğiniz deri bilek destekli Red Switch var mı? 1604656963 Mekanik mi bu?
  8. yigitalp19

Önerebileceğiniz model var mı?
  9. yigitalp19

https://www.incehesap.com/gamepower-ogre-rgb-mekanik-klavye-fiyati-44168/ Bu klavyeyi almayı düşünüyorum videolarından beğendim. Maksimum 400 TL daha iyi klavye var mı bildiğiniz ya da bu alınır mı mekanik ve Red/Brown Switch.
  10. yigitalp19

Steam Başarısız Satın Alım

İnşallah indirim bitmeden düzelir.
  11. yigitalp19

Steam Başarısız Satın Alım

Cadılar Bayramı indirimi bitmek üzere ve beyond: Two Souls adlu ürünü alacağım. Ama her zamanki gibi satın alamıyorum. :D başka böyle hata alan var mı desteğe yazmadım ama bir sıkıntı var sanırım. Umarım en yakın zamanda düzelir.
  12. yigitalp19

Overwatch

Overwatch şuan alınır mı? Evet bunla ilgili bir sürü yeni konu gördüm ama benim aklımda bir soru kaldı. Overwatch 2 çıkınca sizce 1.’deki aktiflik düşer mi? Şuan alınır mı? Durmaplay’de 92 TL oradan alacağım sizce mantıklı olur mu? Aksiyon shooter tarzı oyun seviyorum. CS, R6 oynuyorum ama çok...
  13. yigitalp19

Razer Kraken Tournament Edition

Bir de pro v2 diye bir model var o nasıl Tournament Edition ile karşılaştırıldığında? Bilen varsa yazabilir mi?
  14. yigitalp19

Nereden aldınız acaba? Ben de almayı düşüneceğim o zaman saolun. Peki bildiğiniz Razer'ın daha iyi kulaklığı var mı ya da bilen var mı? Başka ne alabilirim ya da bu iyi olur mu CSGO R6 gibi oyunlar oynuyorum.
  15. yigitalp19

RAZER Kraken Tournament Oyuncu Kulaklığı Yeşil bu kulaklığı görüp beğendim. Bir Razer hayranı olduğum için almayı düşündüm ama 1000 TL çok pahalı bir fiyat. Kalitesi iyi midir başka yerlerden almaya çalışacağaım. Başka bir marka ne olabilir ses kalitesi çok iyi RGB gibi Rampage vs oyunculara...
  16. yigitalp19

Mavi Ekran Hatası

Hata Minidumpları burada. Bilen arkadaşlar bakarsa sevinirim bilgisayar daha yeni dün aldık ama 2 hata aldım. Hata kodu olarak ilkini göremedim ikincisinde "SYSTEM_THREAD_EXCEPTİON_NOT_HANDELED" yazıyordu.
  17. yigitalp19

sikayetvar.com Saçmalığı

Doğru demişsiniz. Benim anlatmak istediğim şu, sadece artık bazı kişiler hesaplarını çaldırtıyor ve sonra bunu firmaya yüklüyor.
  18. yigitalp19

Sistem

Birde Intel işlemcinin yanında kendi fanı geliyor mu fan almam lazım mı ve artıdan kasaya fan ısısını düşürür mü gereksiz mi acaba? 1597651306 Bir de i5 10400f yerina alabilecek iyi işlemci var mı yine 8500'ü aşmicak yoksa en uygun bu mu fiyata göre.
  19. yigitalp19

Sistem

Bir de arkadaşım da bir sistem topladı ryzen 3 3100, Gtx1660super ve gigabyte b450m s2h bu sistem mi daha iyi yoksa ryzen’li mi ilk başta bunu almayı düşünmüştüm çünkü
  20. yigitalp19

Sistem

Son bir sorum olacak Inno3D markasını pek bilmiyorum ama diğer markalara göre fark olur mu hız fln konusunda en uygun fiyatlı bu ama?
  21. yigitalp19

Sistem

Saolun internetten baktık çok iyi fps değerleri csgo full ayarlarda 300+ fps alıyor bilgiayarı almayı planlıyorum yardımlarınız için teşekkürler. 1597563346 Zaten onu almayacağım link burada sizin de görüşlerinizi alırsam sevinirim:) https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/2SPGHU9S
  22. yigitalp19

Sistem

Bilen arkadaşlar da yazarsa sevinirim :))
  23. yigitalp19

Sistem

Bir sorum olacak i5 10400f iyi midir CSGO Rainbow tarzı oyunlar oynicam kaç fpa alırım tahmini ve kaliteli kasmadan oynayabilir miyim?
  24. yigitalp19

Sistem

Şu ekran kartı nasıl acaba? Asus GeForce RTX2060 Super Dual 6G Evo 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı 1597417931 Asus Prime Z490M-Plus 4400mhz(OC) M.2 1200p mATX Anakart bu nasıl?
  25. yigitalp19

Sistem

Acaba ana kart öneriniz var mı bu anakart 2900Mhz ama bellek 3000 o yüzden daha yüksek Mhz'li İntel'e uygun?
  26. yigitalp19

Sistem

Peki attığım sistemde intel kullanırsam iyi olur mu?
  27. yigitalp19

Sistem

Bu Sistem nasıl acaba? AMD RYZEN 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart XPG 16GB (2x8GB) Spectrix D41 RGB Kırmızı 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram MSI MAG FORGE 100M Tempered Glass RGB USB 3.2 Mid...
  28. yigitalp19

Sistem

7500 TL 1597412407 evet. 1597412479 yanlışıkla ikisini de yazmışım PowerBoost olacak.
  29. yigitalp19

Sistem

Toplamayı düşündüğüm bilgisayar şöyle olacak: NVIDIA GeForce GTX1660 Super AMD Ryzen 5 3600 Thermaltake Litepower 750W 120mm fanlı PSU Power Boost glacıer 750W 80+ Bronze 120mm fanlı modüler PSU Power Boost X-59 RGB tempered glass USB 3.0 mid Tower kasa WD 480GB Green SATA 3.0 2.5" SSD...
  30. yigitalp19

CSGO Berlin Viewer Pass + 3 Jeton Gelir Mi

Steam Community Market :: Listings for Berlin 2019 Viewer Pass + 3 Souvenir Tokens link bu bileti bozunca normalde 1 jeton geliyor ama bunda 3 jeton daha fazla geliyormuş zamanında etkinleştirince mi daha fazla geliyordu yoksa şu an alsam 3 tane daha gelir mi gelmeseydi bence satmazlardı ama...
  31. yigitalp19

Ne Oynuyorsunuz ve Oyun Önerileri

Acaba online olan ve güzel olan oyun var mı bildiğiniz oyun almak için 30TL yatırmıştım oyun bulamadım :) NOT: Bütçem 30 TL değil fiyat farketmez yeterki online olsun güzel olsun.
  32. yigitalp19

Haydaaa:) Başka yok mu tüm oyunları bitirmiş miyim .d
  33. yigitalp19

Ailem yeni PC almıyor.

Benim durumda aynı ama almıyorlar işte:( Bence 7 yıllık PC o kadar da kötü değil. İdare et azıcık.
  34. yigitalp19

Ailem yeni PC almıyor.

Sen kendininkine şükret benim şuanki PC dayımların şuanlık bende benim asıl PC 11 yıllık...
  35. yigitalp19

Bende direksiyon da var :DDD Her şeyi oynadık vallaha oynayacak oyun yapacak şey kalmadı. 1591687988 Ee başka yok mu :)
  36. yigitalp19

Outlast da var xd ama whistleblover dlc'sini oynamamıştım.
  37. yigitalp19

Ben de araya hikayeli oyun koyayım:)) Bioshock Infinite
  38. yigitalp19

PS üzerinden God Of War oynuyorum + ETS 2 de var yazmayı unutmuşum. Öneriniz için teşekkürler başka önerileri de bekliyorum daha çok online seviyorum ama harika dediğiniz hikayeliler de varsa olur.
  39. yigitalp19

Selam oyun önerisi almak istiyorum oynaycak oyun kalmadı XD. Yazacaklarımın dışında yazarsanız sevinirim: The Forest CS:GO Witcher 3 Rainbow 6 Half-Life Serisi PUBG 13. Cuma Human: Fall Flat Ek olarak bunlar oyun önerilerim siz de önerdiğiniz oyunları ve oynadıklarınızı yazarsanız hem ben...
  40. yigitalp19

Belirtilen Yol Çok Uzun Hatası

Disk değiştirdiğimi de yazdım başka bir yol var mı?
  41. yigitalp19

Belirtilen Yol Çok Uzun Hatası

Böyle bir hata alıyorum araştırdım forumda sadece bşr konu buldum o da çözülmemiş acaba yardım edebilecek var mı bu hata ile ilgili video da bulamadım yeni klasör açmayı denedim olmadı diğer diske yüklemeyi denedim yine olmadı yardım edebilecek var mı?
  42. yigitalp19

Epic Games Belirtilen Yol Çok Uzun Hatası

Epic Games'i indirirken böyle bir hata alıyorum disk değiştirince de yeni klasör açınca da olmuyor yardım edebilecek var mı?
  43. yigitalp19

sikayetvar.com Saçmalığı

Kesinlikle katılıyorum. Daha kötüsü ise bazı kişiler gidip yayından kaldırmayı bile düşünmüyor.
  44. yigitalp19

Cs go owervatch ban

Orada yazıyor zaten. "Steam hesabınızın güveliğinden sorumlu değildir çalınmış bile olsa kaldıramayız." Geçmiş olsun. Nasıl çaldırdın acaba 3. parti siteler yüzünden mi?
  45. yigitalp19

sikayetvar.com Saçmalığı

Evet bugün ilk defa konu yazıyorum umarım beğenirsiniz. İlk önce sikayetvar.com'u nedir? Neredeyse tüm firmalar hakkında şikayet bölümleri var. Ama şu var ki şikayetler hiç (Bence) kontrol edilmiyor ve çoğu firma bundan mağdur. Nasıl mı? Çoğu kişi şikayet yerine resmen yaptıkları hatalar...
  46. yigitalp19

oyunalisveris.com Güvenli mi?

PUBG Steam key alıcaktım bu siteyi buldum fiyat çok uygun acaba bu site güvenilir mi? 1589443242 Ya da önerebileceğiniz ucuza PUNG ve ya GTA Steam Key ya da gift alabileceğim site var mı?
  47. yigitalp19

Yüksek VAR

O aşağıdaki var ben üsttekini soruyorum.
  48. yigitalp19

Döviz kur

Dolar o kadar yükseliyor ki dün 100 lira olan şey şuan 200-250TL.
  49. yigitalp19

Enes Batur 'un tahtını bir Çocuk Kanalı Kaptı!

Salih Reis kanalı 14 Milyon abonesi vardı aslında ama kapandı.
  50. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Evet izledim ama R6'yı bulamadım onun için sordum.
  51. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Bir sorum daha olacak acaba bu sistemle R6 oyununda tahmini kaç FPS alırım ya da CS:GO'da?
  52. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

5000-6000 arası klavye ve mouse araştırıp aldım. Tamam kendim Windows kuracağım. Teşekkürler. Bana yardım eden herkese çok teşekkürler siz de beğenirseniz alın bence harika bir sistem şuraya resmini bırakıyorum. Çok uygun bir fiyat bence bu sisteme.
  53. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

i5 ile değiştiremiyorum işlemciyi de değiştiremiyorum sadece AMD oluyor. 1588683403 Acaba Ryzen 5'in farklı bir modelini mi almalıyım?
  54. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Hayır işlemciyi ne yapayım Ryzen 5'in hangi modeli olmalı.
  55. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Ne yapmalıyım?
  56. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

İşemciyi yükseltmeli miyim acaba?
  57. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

HDD kullanmayacağım SSD kullanacağım burada sadece değiştirdiklerim gözüküyor değiştirmediklerim yani görünmeyenler de gelecek değil mi?
  58. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Böyle bir bilgisayar dizdim acaba iyi olmuş mu ve değiştirmediklerim geliyor değil mi onlar gözükmüyor da.
  59. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Acaba şu nasıl @Zlatanerra'nın gönderdiği onda hem dediğiniz hepsi var? https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/teknobiyotik-e2-5-oyuncu-bilgisayari.html
  60. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Pardon ben sinerji zannettim teşekkürler bakarım. 1588680109 Ekran kartı olarak RX580 nasıl olur acaba Ryzen 5 ile RX580 iyi olur diyorlar.
  61. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Acaba detaylı bir şekilde neleri ne ile değiştireceğimi yazabilir misiniz?
  62. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Link atabilir misiniz acaba bende aradığınız sayfayı bulamadık diyor?
  63. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Bu bilgisayarea ben de bakmıştım hatta bu hafta içinde almayı düşünüyordum ama ne yazıkki satıştan az önce kaldırıldı. 1588679180 Ben bunun için konu açmıştım ama PCU çok kötü sen Sinerji'den al dediler acaba Teknobiyotik'in PCU'da sıkıntı mı var yoksa bunu alabilir miyim bir de bu Ryzen 3...
  64. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Ne yazık ki var. Sizce buradaki anakart dışında neyi değiştirmeliyim ve anakartı ne yapmalıyım? 1588678461 İşlemci Ryzen 5'in hangi modeli olmalı ya da başka iyi bir siteden önerebileceğiniz kasa var mı?
  65. yigitalp19

Bilgisayar Toplama

Merhaba Sinerji'den baktığım model satıştan kaldırılmış ben de başka bir model görüp beğendim aşağıya linkini bırakıyorum yaptığım değişiklikleri de söyleyeceğim acaba aşağıda verdiğim oyunlarda iyi FPS alır mıyım oyunlar akıcı olur mu...
  66. yigitalp19

Sinerji SSD İptal

Hayır SSD almayacağım o yüzden ama illaki SSD işaretlemek zorundasın.
  67. yigitalp19

csgo fps sorunu

Çok haklısınız ben böyle birşeyler diyince Unlost FPS çok fazla artıyor diyince yaptım ve bilgisayar bozulldu zorla ayakta tutuyorum FPS düştü ve bilgisayar zorlandığı için var çok yükseliyor eğer iyi bir bilgisayarın yoksa sakın bunları yapma.
  68. yigitalp19

Sinerji SSD İptal

Sinerji'den bir bilgisayar alacağım ama SSD'leri sevmediğim için sabit diske kurmalarını ve SSD'yi takmamalarını istiyorum acaba ne yapmalıyım müşteri hizmetlerini mi arayıp söylemeliyim?
  69. yigitalp19

SSD Kapasite

Mesela 480 GB disk almayı düşünüyorum bir de 1TB'lik HDD ben 480GB yer kullansam daha bir şey indirebilir miyim çünkü SSD'de depolamıyor mu verileri?
  70. yigitalp19

Oyun İçin Uygunluk

Peki Samsung'un kaç GB'lık modelini alayım ve daha uygun fiyatlı ve kaliteli var mı bildiğiniz?
  71. yigitalp19

Oyun İçin Uygunluk

O zaman ssd seçmeyeyim peki bu bilgisayarlar bu oyunlarda yüksek fps verir mi?
  72. yigitalp19

Oyun İçin Uygunluk

Peki Kingston 480GB A400 Okuma 500MB-Yazma 450MB SATA SSD (SSA400S37/480G) ve Adata 240GB SU630 Okuma 520MB-Yazma 450MB SATA SSD (ASU630SS-240GQ-R) var ek olarak hangisini yapayım?
  73. yigitalp19

Oyun İçin Uygunluk

5000 TL'ye böyle bir bilgisayar alınır mı oyun için uygun mu yüksek FPS alır mıyım? Oynayacağım Oyunlar: PUBG Fortnite Raibow Six|Siege CS:GO
  74. yigitalp19

AMD Ryzen 3 Sistem

Merhaba ben Teknobiyotik'den AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz işlemcili, RX570 4 GB, 8 GB RAM'li bilgisayar almayı düşünyorum. RX serisinin ve AMD işlemcinin performansını bilmiyorum. Bu kasa nasıl bir performans veriri ve Ryzen 3 1200 yeni bir model mi? Bu dönemde bunlar kullanılır mı? Oynayacağım...
  75. yigitalp19

Çocuğunuza Bu ismi Koyarmısınız Forum Oyunu

Koymam Abuziddin :))
  76. yigitalp19

CS:GO skin katlamanın yeni yolu

Selam ben de bu dw işlerine gördüm hatta katıldım ama bir arkadaş bana bunun haram olduğunu söyledi ve her zaman kazanamıyor genellikle kaybediyorum ben bana göre çok karlı bişi değil 100TL'lik skine 85 attım bir adam 90+TL attı kaybettim pek karlı olmuyor bu işler açıkçası pahalı skin...
  77. yigitalp19

cs:go yardım

Selam ücretliyi şuan nasıl aldınız şuan satılmıyor ki?
  78. yigitalp19

Steam Hesabım Çalındı ://

Selam hesabın kilitlenebildiği için şanslısın benimkini çalanlar hesabımın herşeyini değiştirmiş ama geri aldım ama kilitleyemedim. Eğer mailine gelen makbuzları atarsan hesabını geri verirler.
  79. yigitalp19

Steam hesabım çalındı!

Selam kredi kartı bilgilerini yaz. Kabul edebilirler.
  80. yigitalp19

Steam pazar

Selam 5 Dolar yaklaşık 34 TL'ye tekabül ediyor 10-12 TL'lik oyun daha alırsanız banınızın kalkacağını düşünüyorum.
  81. yigitalp19

VAR Sıkıntısı Neden Kaynaklanıyor

Merhaba o kadar çok konu açtım ki farklı forumlarda ama hiç cevap gelmedi lütfen yardımcı olun CSGO oyununda var çok yükseliyor alttaki değil üstteki CPU ile alakalı diyorlar ama bende ısınmıyor neden bilmiyorum lütfen yardım edin. Windoew 7 x64 İntel i2 Duo NVidia GeForce 9500GT
  82. yigitalp19

Yüksek VAR

Merhaba bir sürü forma yazdım cevap olmadı araştırma yaptım birşey yok. Fps'in yanındaki var yüksek. Nasıl düşürürüm? Sistem: Intel i2 Duo NVidia GeForce 9500GT Windows 7 x64
  83. yigitalp19

CSGO Yüksek "var"

Merhaba bugün düşük fps aldığım için rehber izliyim dedim e ayarları yaptım. Şuan oyuna girdim ve var fırlıyor çok fazla donma yaşıyorum yardım edebilecek var mı? Sistem: Windows 7x64 İntel i2 Duo NVidia Geforce GT9500 Bilgisayar baya eski sıkıntı neden olabilir normalde var bu kadar çok çıkmıyordu?
  84. yigitalp19

ETS 2 Config Dosyası Yok?

Şimdi mesaja bakabilir misiniz? O dosya değilmiş acaba nereden bulabilirim.
  85. yigitalp19

Merhaba baktım ve config.cfg dosyasını buldum ama profiles boştu belgelerimden ETS 2'nin içinden buldum. Teşekkürler. Edit: Bu dosya değilmiş ve profiles dosyasında yok.
  86. yigitalp19

Merhaba ETS 2 oyunumda "config" dosyası yok acaba sahte mi ama online oynayabiliyorum ve Steam üzerinden aldım yardım edebilir misiniz?
  87. yigitalp19

Kısayol Ekleyememe?

Merhaba kısayol ekleyemiyorum nasıl çözebilirim?
  88. yigitalp19

PS Plus İstemeyen Güzel Online Oyunlar

Onu yazmayı unutmuşum :)). Fortnite veya Rainbow Six Siege dışında.
  89. yigitalp19

PS Plus İstemeyen Güzel Online Oyunlar

PlayStation Plus gerektirmeyen güzel ve bilindik online multiplayer oyun var mı bildiğiniz? 1579880136 Ubisoft'un oyunlarını özellikle Tom Clancy'nin olan oyunlarını seviyorum. Onlar olursa sevinirim ama onun dışında bildiğiniz varsa yazabilirsiniz(Rainbow Six Siege dışında).
  90. yigitalp19

PlayStation Plus

Merhaba ben Fortnite ve Call of Duty’de online oynamak istiyorum bu oyunlar PlayStation Plus üyeliği ister mi ya da hangi oyunlar ister?
  91. yigitalp19

İnternetten PlayStation Alışverişi

Çok teşekkürler. Yorum yoktu ama satıcının profili iyi. Bu uygun mudur? Sony Ps4 Pro 2 Yıl Resmi Sony Eurasıa Garantili - n11.com
  92. yigitalp19

Media Markt ve Vatan'a baktım ama biraz pahalı n11.com'dan buldum orası uygun mudur?
  93. yigitalp19

İnternetten PlayStation 4 Pro almayı düşünüyorum bir sıkıntı çıkar mı site ismi vermek istemedim yasak mı?
  94. yigitalp19

Steam Kart Düşürme

Oyunlarımda kart düşürme hakkım kalmadı ama elimdeki kartları satarsam yeniden aynılarını düşürebilir miyim yoksa sattıklarımı bir daha geri düşüremez miyim?
  95. yigitalp19

Idle Master

Idle Master birkaç oyunu oynadıktan sonra kart düşürmeyi bıraktı ve oynamıyor nasıl devam ettirebilirim? Bu "Rölanti"nin yanındaki butojna basıyorum ama çalışmıyor nasıl devam ettireceğim? 1578331142 Şimdi gördüm kart düşürme hakkım kalmamış bu neden oluyor acaba ve yeniden nasıl kart...
  96. yigitalp19

Steam Cüzdan Kodu

Ben zaten katıldım:) 1578324950 Hiç kod veren site yok mu ya?
  97. yigitalp19

Steam Cüzdan Kodu

Bir ara Steam Cüzdan Kodu veren siteler duymuştum bilen varsa yazabilir mi böyle çekilişle falan veren siteler?
  98. yigitalp19

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Katılıyorum
  99. yigitalp19

Chat Açılmıyor

Bende aynısını görüp sormuştum ama sonrasında o çubuğu görüp bastım:)
  100. yigitalp19

3-4 kişilik steam'de alınabilecek oyunlar

Party Panic olabilir Human Fall Flat'ın birkaç kötü inceleme gördüğüm için(Serverlar açılmıyor gibi) önermem.
  101. yigitalp19

63.01 TL ile neler alınır?

Bunların ikisi de zaten bedava :))
  102. yigitalp19

Yılbaşı İndiriminden Oyun Tavsiyesi

The Stanley Parable var. Oyunda sizi yönlendiren bir adam var işte diyor ki stanley sağdan gidiyor falan diye ama siz istediğiniz yere gidip adamı gıcık edebiliyorsunuz ve çok eğlenceli çok fazla sonu var her şey her şeyi değiştirebiliyor ve fiyatı 9.60 TL istiyorsanız oyunu linkten inceleyin:
  103. yigitalp19

Chat Açılmıyor

Bende aynısını yaşamıştım sağ üstte 2 adet ok var ona tıklarsanız chatini açtığınız arkadaşınızla mesajlaşmanız çıkıyor(Resim):
  104. yigitalp19

Steam'den GTA: San Andreas'ı Online Oynamak

Ben de SA:MP'nin altında böyle bir yazı görmüştüm ama şuan multiplayer MTA oynayabiliyorum Steam versiyonunda??
  105. yigitalp19

Şimdi indi denedim ama GTA:San Andreas'ın üstüne tıkladım ama "Tamam" seçeneği yanmıyor. 1577809460 Acaba GTA:San Andreas MP2nin kurulumunu nasıl yapacağımı ya da SA:MP2yi nasıl oynayacağımı bilen var mı?
  106. yigitalp19

Yok ben downgrader denemiştim iki SA oldu o yüzden sildim
  107. yigitalp19

Benim dosyalar yanlış yüklendi de yine silmek zorunda kaldım deneyeyim teşekkürler.
  108. yigitalp19

Yeniden indirdim ama oyuna girerken direkt olarak ana oyuna atıyor nasıl MP oynayacağım?
  109. yigitalp19

Ben bu dosyayı indirdim ama altında Steam sürümünü desteklemez yazıyordu bir deneyeyim.
  110. yigitalp19

Steam üzerinden GTA:San Andreas online desteklemiyormuş ama birkaç topluluk konusu buldum ama o da oyunu bozdu acaba sıkıntı çıkarmayacak bir çözüm var mı(SA:MP olursa daha iyi olur ama MTA da olur).
  111. yigitalp19

Hesabım Çalındı

Evet sonunda alabildim. 1577730067 Acaba emin misin çünkü hesabımı çalan kişi arkadaşlarıma ingilizce fake reklam mesajı atmış??
  112. yigitalp19

Hesabım Çalındı

Merhaba bugün Steam hesabımdan kalan paramla yeni oyun almıştım ve ardından hesabım çalındı desteğe gönderdim hesabımın çalındığına dair raporu başka yapabileceğim şeyler var mı bilen yardım edebilir mi nasıl geri alabileceğimi o hesap çok değerli benim için lütfen bilenler yardım etsin...
  113. yigitalp19

Oyun Önerisi

Portal var ama teşekkürler. Daha çok aksiyon, savaş birinci ve üçüncü şahıs nişancı ve Multiplayer oyun arıyorum.
  114. yigitalp19

Oyun Önerisi

Half Life var ama bileşenlerin ne olduğunu tam olarak bilmediğim için söylerseniz yazabilirim.(Pek anlamam da ben parçalardan)
  115. yigitalp19

Oyun Önerisi

Tamam, ekran kartı NVİDİA GeForce 9500 GT İşlemci modelini yazdım ama.. İNTEL Core i2 DUO 2.80 Ghz
  116. yigitalp19

Oyun Önerisi

Yani başka neyleri DirectX 11 ?
  117. yigitalp19

Oyun Önerisi

Herkese merhaba, 31 TL bütçem var ve bu parayla ucuz, güzel ve sistemime uygun oyunlar almak istiyorum 2-3 tane oyun öneriniz var mı? Sistem: İntel Core i2 Duo 2.80 Ghz Ram: 6 GB 64 bit Windows 7
  118. yigitalp19

Steam Rocket League Hatası

Steam üzerinden yeni almış olduğum Rocket League oyununu açarken başlıyor ama birden başlaması duruyor ve açılmıyor. Sistem Özellikleri: Windows 7 64 bit DirectX 11 Nvidia GeForce 9500 GT (Sürücü eski ama güncelleştirmeleri yaptım) Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  119. yigitalp19

DirectX 11 Feature Level Hatası

DirectPlay nasıl açılır diye aradım ama bulamadım nasıl yapıldığını söyler misiniz ? 64 bit için x kaç yüklemem gerek?
  120. yigitalp19

Peki 64 bit bilgisayar için x kaç indirmem gerekiyor? Ve başka önerebileceğiniz şeyler var mı?
  121. yigitalp19

Format işlemini deneyeceğim, treşekkürler. DirectX 11'i zaten yeni yükledim başka bir işlem varsa söyleyebilir misiniz? E. kartı sürücülerini nereden yükleyebilirim? 1573747347 Bir de 64 bit için x kaç yüklemem gerekiyor Microsoft 2005 C++ Redistributable'ı ?
  122. yigitalp19

Hayır, Fortnite. Sistemim gereksinimleri karşılıyor. Bilen varsa bu hatanın çözümünü yazabilir mi? 1573746506
  123. yigitalp19

Herkese merhaba sitede yeniyim ben bir oyunu açarken bu uyarıyı alıyorum halbuki kontrol ettiğimde ise "Feature Level:10" diye gözüküyor. Çözümleri araştırdım ama pek işe yaramadı. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bilgisayar Özellikleri: Windows 7 64 bit DirectX 11 (Aldığım uyarı...