Arama sonuçlarınız

1. Y

Galaxy J4+ Android sürümünü nasıl düşürürüm?

Arkadaşlar forumun cahiliyim bir hata yaptıysam affola. Arkadaşlar lütfen şu işi bir halledin kaç aydır uğraşıyorum bir türlü çözemedim. Samsung galaxy j415f cihaza sahibim. Bu cihaz ilk aldığımda android 8.1di.Çok da iyiydi.Sonra android 9 güncellemesi geldi cihaz cok hantallaştı en ufak bir...
  2. Y

S3 rom yüklemek hakkında

Samsung galaxy s3 ( i 9300) cihazım var bu cihazda instagram ve bip uygulamalarini kullanamiyorum bu yuzden yeni bir rom yuklemek istedim cihazi kastirmayacak herhangi bir hatasi olmayan cyanogenmod 11 kurmak istedim ancak bir turlu dosya bulamadim sizin bildiginiz link var mi veya onerdiginiz...
  3. Y

Vestel tablete root nasıl atılır

Herkese merhaba arkadaşlar Benim vestel v tab 7020 tabletim var cihazın garantisi bitti ve benim cihazda kayıtlı olan şifreyi ögrenmem gerekiyor.Root atmam gerekiyormuş bu iş için ancak bilgisayarım şu anda arızalı olduğu için onu kullanamıyorum.Vestel tabletime bilgisayarsız root nasıl atabilirim
  4. Y

Android sürümü düşürme yapabilir miyim ?

Arkadaşlar j4 plus cihazım android 9 u5 surumlu ben cihaz cok kasinti oldugu icin bunu android 8.1 e dusurmek istiyorum ancak android 8.1in u5i yok u2 ve u1 i var yardimci olabilecek olan var mi
  5. Y

J4 plus telefonumun android sürümünü dusurmek istiyorum

Samsung galaxy j4 plus telefonum aldıgimda 8.1 surumlu idi. Sonra android 9.0 guncellemesi geldi 3 4 ay guncellemedim sonra guncelledim ancak telefon cok kasmaya basladitelefonun arayuzu bile kasiyor bende surum dusurmek istiyorum bunun icin android surumlerinde u4 u2 vb adlandirmalr varmis...