Arama sonuçlarınız

1. Sinanozkan

Ek is ne yapilabilir acaba?

Merhaba arkadaslar, kurumsal bir firmada calisiyorum ancak biraz kredi borcum oldugu icin gerek internet uzerinden gerek farkli bir sekilde ek is vs. Yaparak para kazanmak istiyorum. Ne yapabilirim acaba?
  2. Sinanozkan

xbox mı ps mi

karar veremiyorum sizce?
  3. Sinanozkan

Yağ yakıcı kullanmak gerekir mi?

göbek bölgesindeki yağlardan şikayetçiyim nasıl çözebilirim ?yağ yakıcılar işe uyarıyor mu hangişsini öneirsiniz
  4. Sinanozkan

Fotoğrafçılığa heveslendim prof makinesi almak şart mıdır?

yeni bir hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladım yavaştan ama şuanlık telfonla idare ediyorum prof makineye geçmek şart mıdır sizce?
  5. Sinanozkan

Youtube da hangi içerikleri izlenmeye değer buluyorsunuz?

Arkadaşlar hangi içerikler size uygun hangi tarz kanalları takip ediyorsunuz başarılı buluyorsunuz? İzlenmek için yararlı şeyler mi yoksa komik ya da daha farklı içerikler mi üretmeli?
  6. Sinanozkan

Twitter Hikaye Özelliği Gelmediii

size geldi mi arkadaşlar bu özellik bana hala gelemedi
  7. Sinanozkan

Casper Web Sitesini Yenilemiş

Casper sitesini yenilemiş arkadaşlar. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilmek mümkün artık mümkün. Özellikle "ürün inceleme" videolarını da sitelerinden paylaşmaları ve ürün görsellerini detaylı hale getirmeleri benim hoşuma gitti açıkcası. Eski versiyona göre çok daha iyi olmuş...
  8. Sinanozkan

Casper'ın son telefonu Via X20 satışta !

Forumumuzda da oldukça konuşulan Casper Via X20 satışa çıkmış arkadaşlar. Benim ilgimien çok çeken iki özellik: kamerası ve tasarımı oldu. Siz nasıl yorumlarsınız ?? Casper'ın yeni telefonu Casper Via X20 hakındaki düşünceleriniz?
  9. Sinanozkan

Corona Zamanı Alınan Tedbirler

Arkadaşlar sürekli markete git gel bıktık valla. İnternetten istesek günler sonra geliyor ve de pahalı. Su özellikle alması çok zor. Telefonlara çıkmıyorlar. Ben annem için istiyorum yoksa allahtan evime su filtresi takdırmıştım. Tabi o zamanlar virüs filan yoktu ama hem uygun hem de sağlıklı...
  10. Sinanozkan

Krizden Lider Olarak Çıkabilir miyiz ?

Arkadaşlar selamlar, özellikle covid-19 belasıyla uğraştığımız şu günlerde mümkün olduğunca moral veren şeyler okumaya çalışıyorum. Malum her gün kötü haberler alıyoruz ülkemizden ve tüm dünyadan. Bu kriz günlerinde vizyonunuzu açacak güzel bir yazı okudum. Özellikle E-ticaret ve Doğrudan...
  11. Sinanozkan

2020 Ocak Ayı Telefon Önerilerinizi Alalım

Arkadaşlar selamlar. Yeni yıl için telefon önerilerinizi almak için bu başlığı açıyorum. Herkes kullanıp memnun kaldığı telefonu özellik ve kullandığı süreleri belirtecek şekilde yazarsa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum, Mutlu yıllar herkese :)