Arama sonuçlarınız

1. TinerciAlper

Soru RAM Yükseltmesi (Single-Dual Channel)

slotun bozuk olduğunu nereden anladınız bende aldım ve 2. slota takınca pc açılıp birkaç snye kapanıp bunu süreklli tekrar ediyor
  2. TinerciAlper

Yardım Laptopa ram taktım açılmıyor

Laptopuma 4gb ram taktim toplamda 8gb olacakti bos slota taktim ancak pcin acilma ışığı yanip sonra kapaniyordu ve bu sürekli devam ediyordu slotlari degistirdim tek taktim falan ama artik ilk rami ilede açılmıyor tek ramlede siyah ekranda kaliyor fabrika çıkışlı ramin bire bir aynisini aldim...
  3. TinerciAlper

Yardım 2 pc arasında kaldım

hazır sistemdi valla önceki konuya tekrar yazmayada utandım açıkçası
  4. TinerciAlper

Yardım 2 pc arasında kaldım

pclerden biri Intel Core i5-10400F 2.90GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek LGA1200 14nm İşlemci ASUS PRIME B560-PLUS 4600MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP DVI ATX Anakart ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB GDDR6 Ekran Kartı Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-DR30...
  5. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

yardımlarınız için teşekkür ederim
  6. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

bunu kendim montaj edebilirmiyim çünkü sonradan alıcam 1-2 ay bu kadar pahalı değilmiş
  7. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

peki dediğiniz gibi yapıcam pazartesi kredi çekeceğim ve yüksek ihtimal gaminggentrnin mağazasına gidip alacağım
  8. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

anladım dediğim gibi hemen almayacağım için para biriktirip elime para ge.ince alacağım şu modelde hoşuma gitti biraz tuzlu ama NZXT Kraken 120 RGB 120mm Islemci Sivi Sogutucu | ITOPYA
  9. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

Intel Core i5-10400F 2.90GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek LGA1200 14nm İşlemci ASUS PRIME B560-PLUS 4600MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP DVI ATX Anakart ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB GDDR6 Ekran Kartı Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-DR30 Ram Kingston...
  10. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

tek tek toplamaya ne yalan söyliyeyim gözüm kesmiyor ne kendim birleştirebilirim ne gidip birine birleştittirebilirim hazır sistemdede hemen hemen aynı fiyat oluyor 1648310055 tek aklıma gelen 900tl fark olduğu için ASUS PRIME H510M-K 3200MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI VGA mATX anarkart...
  11. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

maalesef hazır sistem ASUS PRIME H510M-K 3200MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI VGA mATX birde bu anarkt daha ucuz bu nasıl olur
  12. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

peki Intel Core i5-10400F 2.90GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek LGA1200 14nm İşlemci ile ASUS PRIME B560-PLUS 4600MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP DVI ATX Anakart nasıl olur 1648304115 ASUS PRIME H510M-K 3200MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI VGA mATX Anakart yoksa bu anakrtta yeterli mi
  13. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

da ha kaliteli ve ileriye dönük derken nasıl değişiklikler veya komple farklı bir sistem mi toplanabilir 1648229945 power ve kasa benimde pek hoşuma gitmedi +200tl ile CORSAIR Carbide SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Güç Kaynağı Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower Kasa bu kasaya geçebilirim onun dışında...
  14. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

powersupply düşük kalırmı birde darboğaz olur mu 1648227559 ve ekstra fana ihtiyaç duyar mıyım 1648227707 Sinerji HE-3 Intel i5 11400F 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060 [Oyun Bilgisayarı] şuan bunu buldum ve ekran kartını Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 O12G 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı yaparak...
  15. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

bi pcyi özelleştirerek yaptım bi sn link atayım 1648226948 NOVA-3050 / INTEL i3-10105F / ASUS PHOENIX GeForce RTX 3050 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR şu pcye bazı değişiklerle yaptığım değişiklikler CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 550W 80+ USB 3.0 Siyah Mid...
  16. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

10. nesil ile 11. nesil arasında çok bir fark var mı veya 3060 yerine rx6600 mü tercih etmeliyim pek bir bilgim yok
  17. TinerciAlper

Soru bu sistem nasıl

Intel Core i5-10400F 2.90GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek LGA1200 14nm İşlemci ASUS PRIME B560-PLUS 4600MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP DVI ATX Anakart yada (ASUS PRIME H510M-K 3200MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI VGA mATX Anakart) ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB GDDR6 Ekran Kartı Adata...
  18. TinerciAlper

Soru james donkey 720 vs steelseries arctis 3

birde biri bana mağazadan alırsan 600tl oluoyr dedi doğru mu
  19. TinerciAlper

Soru james donkey 720 vs steelseries arctis 3

normalde james donkey 720 alacaktım ama indirimi görünce kafam karıştı aradaki fiyat farkına değer mi normalde james donkey 710 kullanıyorum ama kulak pedlerinin soyulması vs nedenlerden dolayı yenilemek istedim SteelSeries Arctis 3 Siyah 2019 Edition 7.1 Surround Kablolu Gaming Kulaklık...
  20. TinerciAlper

Öneri max 10k pc tavsiyesi

10 bin tl bütçeye nasıl bir pc öneririrsiniz
  21. TinerciAlper

Öneri laptopa harici harddisk takma

merhaba elimde uzun zamandır aktif kullandığım lenovo g580 marka modelli laptop var normalde 4gb ram 500gb hddsi var ben buna bir harici harddisk takmak istiyorum cd romu iptal edip elimde bulunan 250gb harddiski takıcam ama emin olamadım bir 9.5mm birde 12.7mm cd rom dönüştürücüler var...
  22. TinerciAlper

Öneri 3000 5000 TL Arası Telefon Önerisi

a52s olabilir bende araştırıyorum 1639234728 s20leri tavsiye eder misiniz ikinci el olarak a52ye pek sıcak bakamadım bende max 5000tlye telefon bakıyorum
  23. TinerciAlper

Öneri maxs 5k telefon önerisi(yurt dışı telefon olayları)

11k yerine 7kya geliyor ama 1 haftalık bu sıfır değil ve kaydı yapılmamış
  24. TinerciAlper

s20 ultra aynı şekilde yurt dışı olarak ona ne dersiniz
  25. TinerciAlper

merhaba arkadaşlar öncelikle nasılsınız umarım iyisinizdir maxs 5kya telefon arıyorum pek oyun oynamam benim batarya kamera ve hafızası önemli tabiki telefonun hızlı ve akıcı olmasıda ben yurt dışı mi10t pro modeilini alacaktım 3.5k gibi bir fiyatı vardı ama babamı yurt dışı telefona ikna...
  26. TinerciAlper

15 yaşındayım boyum 160 nasıl uzarım

sağlık ocağında 160 ölçtüm ama 158 biri bile benden uzun duruyor 160 mıyım bende tam emin değilim babamın boyu 172 annemin boyu 160 nasıl uzarım veya boyum kaç olur
  27. TinerciAlper

Öneri Power Bank Önerisi

aslında olabilir 200tlde öneriniz nedir
  28. TinerciAlper

Öneri Power Bank Önerisi

bir power banka ihtiyacım var sağlam f/p olacak şekilde bütçe 140tl (daha iyi olacaksa 20tl artabilir)ortalama 20k mah düşünüyorum varsa 30k mahta olabilir memlekete giderken vs ihtiyacım oluoyr telefonum type c hızlı şarj desteği olursa çok daha iyi olur
  29. TinerciAlper

mekanik klavye tavsiyesi

james donkey 610 kullanıyorum ancak Türkçe tuş benim için büyük bir eksi evde babam.kardeşim vs kullanamıyor her ne kadar ben alışkın olsamda diğer eksisi akşam ve sabah erken satte oyun oynayamıyorum bana red swict ve Türkçe bir klavye lazım rainbow rgb çok fark etmez ama rgb tabiki 1...
  30. TinerciAlper

iki bisiklet arasında kaldım

st520 ve xc100 arasında kaldım %40 arazide %60 yolda süreceğim mtb almaya karar verdim biri hidrolik biri mekanik ancak kron hakkında çok şikayet var decathlondada stokta yok st520yi beklemeli miyim ve 2 bisiklet hakkında yorumlarınız
  31. TinerciAlper

xiaomi earbuds nasıldır + ve eksileri

merhablar xiaomi earbuds alacağım toplu taşıma vb yerlerde müzik dinlemek ve kablo sorununu ortadan kaldırmak için 130 tl gibi bir fiyatı var veyahut önerebileceğiniz bu tarz bir kulaklık var mı
  32. TinerciAlper

rampage rms g8 2+1 hoperlör nasıl

merhaba bir hoperlör alıcam müzik dinlemek ve film izlemek için güzel kaliteli bir sesi olsun istiyorum rampage rms g8 hoşuma gitti ama sesi boğuk ve bluetooth modunda cızırtı yapıyor sounds bar al dediler fikri olan başka bir hopörlör tavsiyesi veya rampage g8 hakkında bilgisi olan
  33. TinerciAlper

3000tlye telefon onerisi

3000 tlye telefon onerisi
  34. TinerciAlper

3.500 tl ye kadar telefon

a71 veya a51
  35. TinerciAlper

mouse önerisi

tamam
  36. TinerciAlper

16 Mbs İnternet Neden 7 Mbs

a bizde aynısını yaptırdık 24te sözleşme bitince 16ya geçtik 24ten inmeyen internet 3 ten yukarı çıkmıyor
  37. TinerciAlper

16 Mbs İnternet Neden 7 Mbs

16mbds değildir o 16mddseye kadardır benimkide öyle 16mdsye kadar diye aldım 3 mbdsyi geçtiğini görmedim
  38. TinerciAlper

A51

a51 aldım ama kablosuz şarjı var mı
  39. TinerciAlper

mouse önerisi

bütçemi çok aşıyor maalesef
  40. TinerciAlper

mouse önerisi

james donkey 325 düşünüyorum g300sden daha sade
  41. TinerciAlper

mouse önerisi

269 tl bu :( 1589652473 g300s mi g102 mi
  42. TinerciAlper

mouse önerisi

bir mouse alıcam max 200 tl bütçe ikinci el olur çoğunlukla csgo falan oynarım
  43. TinerciAlper

james donkey 325 rs mi gamepower bane mi

kronik sorunu var diyorlar sen yaşadın mı
  44. TinerciAlper

anladım
  45. TinerciAlper

james donkeyin klavyesini ve kulaklığını kullanıyorum ve gayet memnunum parasını fazlasıyla hak ediyor siz neden önermiyorsunuz
  46. TinerciAlper

100 tl max 150 ikinci el olur
  47. TinerciAlper

iki mouse arasında kaldım ve eğer james donkeyi tercih edersem ikinci el gamepower baneyi tercih edersem sıfır alacağım ikisi arsından fikir veya önerilerinizi bekliyorum
  48. TinerciAlper

Hepsiburada güvenilir mi ?

bende baya sorunsuz iade yaptım 2 ay boyunca ürünümü alamadım ve en sonunda mahkeme yoluyla gönderdiler yani daha sorunsuz olamazdı
  49. TinerciAlper

hiç bir ürünü iade ettin mi
  50. TinerciAlper

msi g24c temizleme

Galiba kolonyayla sildikten sonra birseyler oldu onu soruyorum
  51. TinerciAlper

msi g24c temizleme

merhaba lcd monitörlerde kolonya ile temizleme sonucunda lekeler oluşuyormuş benim monitörüm lcdi mi lcd ise ne yaparım 5 ay sonra bulanıklaşma falan olur diyorlar yaklaşık 1 ay öyle temizledim msi g24c 1588012675 Yardimci olun
  52. TinerciAlper

Msi gl65 9sc-041xtr aldım.

o fiyata masaüstü toplarsın :D
  53. TinerciAlper

James Donkey 325 Oyuncu Faresi

m mouse nasıl güzelmi almayı düşünüyorum
  54. TinerciAlper

bilgisayar için kazandıran yaz işleri

Hayir sacma degil onceki yaz denedim oluyor gene yapicagim 1587138841 Evwt yapacagim
  55. TinerciAlper

iPhone SE almayı düşünen var mı?

yeğenim o fiyata masaüstü doplarsın
  56. TinerciAlper

ne alaka 3310 kullanıyorum daha yenisi var mı
  57. TinerciAlper

ciddi misiniz neden benim haberim yok
  58. TinerciAlper

oney
  59. TinerciAlper

zaten vardı yok muydu hangi yüzyulda yaşıyorsunuz se kaç yıl önce çıktı
  60. TinerciAlper

A71 mi, Mi9T mi ?

istanbul bilişimde 2899 tl a71
  61. TinerciAlper

Kılıçdaroğlu "Süleyman Soylu, Erdoğan'ı kurtarmak için istifa etti" dedi!

alakasız kararları Erdoğan mı alıyor bune saçmalık bilim kurulu sağlık bakanı ve içişleri bakanı ortak kararla alınmış bir karar
  62. TinerciAlper

En iyi youtuber kim?

Efsane tabiki (youtubeı bıraktılar ama olsun)
  63. TinerciAlper

En iyi youtuber kim?

@Dilara Kaya
  64. TinerciAlper

En iyi youtuber kim?

Efsane (youtube bıraktı ama olsun)
  65. TinerciAlper

çıraklık pek düşünmüyorum açıkçası kendi yapabilceğim işler daha iyi olur
  66. TinerciAlper

yaşım okdar büyük değil büyük ihtimal alınmam
  67. TinerciAlper

yeni kulaklık önerisi

james donkey 710 düşürnüyorum 7.1 önerileriniz nedir birde şu mikrofon hakkında bilgisi olan https://www.hepsiburada.com/trust-20378-mico-usb-mikrofon-p-MUSICBT210098002?magaza=Meber...
  68. TinerciAlper

yazın pc toplamak istiyorum önceki yazdan biriktirdiğim parayla monitör aldım 5300 tlye kadar rtx2060 lı pc almak istiyorum hangi yaz işleri çok kazandırır kaç ay çalışma gerektirir (turistik bir yerdeyim)
  69. TinerciAlper

Geceye Bir Şarkı Bırak

70. TinerciAlper

Covid-19 Bağış

suriyeye giden parayı sen cebinden vermiyorsun o parayı bb milletler veriyor 1585598316 yanlış anlaşılmasın bb mlletler suriyelileri bizm ülkemizde tutmamız karşılığında veriyorlardı biz tabi kapıları açıp gönderene kadar
  71. TinerciAlper

iphone 7 plus vs Nova 5t

a71 önerebilirim veya a51 yüksek bataryaları var
  72. TinerciAlper

katılıyorum kimseye tavsiye etmem hepsiburadayı
  73. TinerciAlper

ya ben diyorum zaten thh yoluyla hallettim muhatap falan yok üzgünüm en kısa sürede sorununuz çözülecektir diyorlar o kadar 2 ay geçti dava yoluyla ürünümü gönderdiler thh davasıyla 1585494607 ayrıca dediğin doğru ürüne 1 yıldız yorum yapmak istedğimde onay sürecinden hiçbir zaman çıkmıyordu
  74. TinerciAlper

hiç bir sorun yaşadınmıda her türlü yardımcı oldular
  75. TinerciAlper

bluetooth oyuncu kulaklığı

bi rde hangi mağazada deneyebilirim
  76. TinerciAlper

herkes sorun yaşamamış ben yaşadım iade süreci berbat 1 iade için 2 ay bekledim servis raporum olduğu halde berbat bir site müşteri hizmetlerinde saatlerce sıra bekledim iğrenç bir firma en sonunda dava yoluyla ürünümü gönderdiler tavsiye etmiyorum (satıcı hepsiburaddaydı)
  77. TinerciAlper

leptopdan masaütüne geçince oyun zevki artıyor mu

büyük curved monitörlerde evet 144hz farkı da hissttiriyor ultra ayarlarda daha gerçekçi olur mesela ben msi g24c monitörü laptopa bağladım oyun keyfi ciddi anlamda arttı (144hz 24inç monitör)
  78. TinerciAlper

csgo açılmıyor

csgoyu başlatıyorum başlatılıyor diyip başlamıyor acil çözüm bulun evde patlıuyorum
  79. TinerciAlper

teşekkürler
  80. TinerciAlper

Sence toplama sistem nasıl?

bana kalırsa 1660 zaten güçlü bir kart ama bütçeni zorlamak gerekmiyorsa rx580 tercih et
  81. TinerciAlper

Sence toplama sistem nasıl?

James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com monitör olarak bunu öneririm ve ekran kartını değiştirmeni tavsiye ederim 1660 olablir veya monitörden kısıp rtx 2060 alabilirsin
  82. TinerciAlper

Kolonya İncelemesi (Eyüp sabri tuncer, tariş ve ünsal)

ülkecek bunuda gördüysek dahada başkada hiçbirşeye şaşırmam
  83. TinerciAlper

wirelessler telefona pcye bağlanıyor mu ? arctis 7 wireless var mesela o nasıl oluoyr
  84. TinerciAlper

toplama pc tavsiyesi (hazır sistem farketmez)

4000-5000 tl arası bir toplama pc arıyorum monitörüm var amd bir sistem arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  85. TinerciAlper

en sadesi bu jbl falan almak istemiyorum 1583587577 bende öyle düşünüyorum
  86. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

snmxdmmöcdlcddmdkl
  87. TinerciAlper

dedğim gibi evde oyun dğşarda müzik
  88. TinerciAlper

hissdelcek kadar belli oluyormu
  89. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

admin adam dayak yiceksen ne diyorsun
  90. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

şimdiden Allah rahmet eylison mekanın center olsun
  91. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

8. sınıfım 140 cm boyum :C
  92. TinerciAlper

evde oyun oynarken tkaacağım dışarda otobüste falan müzik dinleyecğm şık bir kulaklık arıyorum bluetooth olsa iyi olur (wirelessler telefona bağlanıyormu bilmiyorum) bir tane buldum Steelseries Arctis 3 2019 Edition Kablosuz Bluetooth Kulaklık - n11.com Türkiyede kimse almamış inceleme falan yok...
  93. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

ciddi misin boyun kaç
  94. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

aga erkekliğin %50000 kaçmaktır 1583585142 2 yaş büyük 10 cm uzunmuş
  95. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

aga be ben gidiyorum bunu bana kimse hatırlatmamıştı elmacık kemiğim ve gözümün üstündeki kemik kırlımıştı
  96. TinerciAlper

Dayak yiyeceğim

bu şarkıyı dinle biraz çalış yanına git ve istediğime bakarım sıfatına de ve ilk yumruğu bekle sonra tek elinle gard al sürekli bir elinle gard diğer elinle vur bir boşluğunu yakalayınca karın boşluğundan karaciğerine vur sefesi kesilince kız ordaysa naber falan de eğer bunları yapamazssan 2x...
  97. TinerciAlper

Apple'da varsayılan uygulamaları silmek

bence kaldırma ben kaldırdım tekrar yükleyemiyorum
  98. TinerciAlper

Akıllı saat önerebilir misiniz ?

tmamadır teşekkürler
  99. TinerciAlper

Akıllı saat önerebilir misiniz ?

bana telefona bluetoothla bağlanabilecek fazla pahalı olmayan bir akıllı saat lazım öneriniz var mı
  100. TinerciAlper

Bu Laptop Nasıl?

csgo düşük ayarlarda kasarak oynarsın zevk almazsın pubg mobile kasar zaten optimizasyon sorunu var oyunun ama oubg lite düşük ayarlarda oynarsın
  101. TinerciAlper

Bu bilgisayar nasıl ?

alırsanız çok fazla memnun kalmazsınız yeni işlemci isterseniz anakartı değiştirmek lazım ramler için yine anakart hdd derseniz çok yavaştır ekran kartıda artık eskidi 1050ti yani masraf çok çıkartır 1580234519 https://www.incehesap.com/cronos-phantom-serisi-donanim-arsivi-r3-1200-fiyati-38739/...
  102. TinerciAlper

askeri lise

als sınavına nerden başvuru yapılır yeni taban puanları nedir
  103. TinerciAlper

Csgo parçalanmış ağ operasyonu hala alınır mı

aslında hayır olmaz direk almak mantıklı olmaz ki buna para verme bencede sen bilirsin genede
  104. TinerciAlper

Ptt avm ya da hepsi burada com

e ettim zaten 2 ay boyunca hiç birşey olmadı müşteri hizmetleri haklısınız ama yapabileceğim birşey yok diyip kapatıyorlardı en son dava açtıkta gönderdiler (dava hala devam ediyor)
  105. TinerciAlper

Hangi kulaklık türünü tercih ediyorsunuz?

kulak içi ve kanal içi kulaklıklar kulak rahatsızlıklarına yol açıyor kulaklıkları fazla süre kullanmamak lazım ama illa kullanacaksan kulak üstü
  106. TinerciAlper

hayır satıcı hepsiburadaydı
  107. TinerciAlper

Yeni almış olduğum dizüstü kasma sorunu hakkında

neyde kasıyor oyunda mı oyunsa hangi oyunda veya neyde kasıyor
  108. TinerciAlper

hepsiburada da berbat bir site telefon almadım ama monitör aldım bozuk çıktı değişim raporu aldım 2 ay değiştirmediler oyaladılar davalık olduk sonunda gönderdiler ben açıkçası hb den daha birşey almam uzun kargo hayatından bezmiş herşeye he diyen müşteri temsilcileri hb yi tavsiye etmem
  109. TinerciAlper

Ekran Kartı Tavsiyesi Ddr3

Union 2200 [Bafır Adam] | R3 2200G AMD Vega 8 Gpu 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com bu sistem apu bir sistem bu fiyata bu var :C
  110. TinerciAlper

Mouse Seçimi

jd 325rs 170 lira gibi bir fiyatı var fiyatına göre iyi ama daha fazla paran varsa steelseries al
  111. TinerciAlper

ekran kartı tercihi

tamamdır çok sağol 1580114959 Warez 2760X | R7 2700X ZOTAC RTX 2060 Twin Fan 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com bunu düşünüyorum o zman
  112. TinerciAlper

ekran kartı tercihi

dediğim gibi hazır sistem olarak alıcam bu yüzden sordum birinde zotacın ekran kartı var diğerinde msi ekran kartı var ondan sordum
  113. TinerciAlper

Csgo parçalanmış ağ operasyonu hala alınır mı

alınmaz aslında ama rozetini falan istiyorsan al çünkü daha bulamazsın ayrıca 6 hafta az bir süre değil
  114. TinerciAlper

ekran kartı tercihi

aralarında çok fark var mıdır fiyat olarak varda 1580063172 hazır sistem alacğım için aralarında bir fiyat farkı var
  115. TinerciAlper

150 Tl gamer headset kulaklık önerisi

hayırlı olsun yorumları kafana takma güle güle kullan
  116. TinerciAlper

gamepowerı bilemem ama james donkeyden daha iyi olduğunu kağıt üzerinden mi söylüyorsunuz yoksa deneyimlerinize mi dayanıyorsunuz ?
  117. TinerciAlper

Arkadaşlar bu laptop tahmini kaç sene üzmez? Sadece oyun için

aslında ilerki dönemlerde nasıl oyunlar çıkıcak kimse bilmiyor ama rtx ekran kartlı sistemler kazanacak diye düşünüyorum çünkü bir sürü firma rtx teknolojisiyle oyun yapmaya başladı bile çoğu firmanın 2021 gibi tarıhlerde oyunları çıkıyor bile ortalama oyunlar oyniyacağını orta ayarlarda...
  118. TinerciAlper

james donkey 710 a baktın mı
  119. TinerciAlper

100 TL mouse tavsiyesi

fiyat olarak bunlar var 1579854883 daha yüksek bütçen varsa James Donkey 325S Siyah Gaming Mouse - incehesap.com
  120. TinerciAlper

pc toplama

monitörüm var (144 hz) 4000 4500 eğer performansta büyük bir fark olacaksa 5000
  121. TinerciAlper

pc toplama

bana ryzen işlemcili 16 gb ramli 480 gb ssdli rtx2060 lı hazır sistem önere bilirmisiniz yada farklı bir sistem
  122. TinerciAlper

ekran kartı tercihi

Zotac Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - ZT-T20600HV-10M - incehesap.com ekran katıyla MSI GeForce RTX 2060 Ventus XS 6G OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com bu ekran kartı arasında fark var mıdır hangisi daha iyidir
  123. TinerciAlper

100 TL mouse tavsiyesi

gamepower bane ye baktın mı 1579807509 https://www.hepsiburada.com/gamepower-bane-oyuncu-optik-mouse-usb-siyah-p-HBV00000AJ4AI
  124. TinerciAlper

100 TL mouse tavsiyesi

gamepower bane 1579681601 tigoes v5 1579681635 https://www.trendyol.com/logitech/logitech-g300s-kablolu-oyuncu-mouse---mousepad-p-2166325?boutiqueId=395698&gclid=CjwKCAiAgqDxBRBTEiwA59eENwDbsFb8mq0mBARo8ekQBDUkZ4bbwXf38prS3fPgogNUveKQuEzH3RoC2HQQAvD_BwE 1579681707...
  125. TinerciAlper

4000 - 4500 arası pc toplama

csgo pubg gta5 lol r6 gibi oyunları oynatır mı
  126. TinerciAlper

4000 - 4500 arası pc toplama

merhaba pc toplayacağım bir monitörüm var sadece kasa toplamayı düşünüyorum almayı düşündüğüm bir sistem var Uber [Donanım Arşivi] | R5 2600X ZOTAC GTX 1660 Super Twin Fan 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com bu sisteme benzer önereceğiniz sistem varmı [amd olursa daha iyi...
  127. TinerciAlper

Sevdiğim kızın sevgilisi var ne yapacağımı bilmiyorum

cidden mi ?
  128. TinerciAlper

Hangi klavye daha iyi ?

bilmiyorum ama metal masanı çizebilir ağırlık yapabilir yüzeyine bağşlı olarak masada kayabilir 1578155332 ama oyunlarda falan bir artısı olmaz
  129. TinerciAlper

Hangi klavye daha iyi ?

kasanın metal olması benim için fark etmez ama sen yinede bir düşün
  130. TinerciAlper

Hangi klavye daha iyi ?

bana kalırsa macromy daha iyi gibi görünüyor ama ne amaçla kullanıcaksın oda çnemli 1578154686 macromyde makro var ve rgb
  131. TinerciAlper

Windows 10 sıfırlama %1'de kaldı

nasıl yani güncelleme devam ediyor ama %1 den ileri gitmiyor
  132. TinerciAlper

hepsiburada rezaleti

ne kadar sürede sonuç alırım 1578131926 bide ben ürünü 999 tlye almıştım şimdi 1.500 tl bunu gerekçe gösterip aynısını göndermiyebilirlermi MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı
  133. TinerciAlper

hepsiburada rezaleti

hepsiburadadan 27 kasımda aldığım msi g24c4 model monitör ortadan iki çizgiyle geldi bir tarafı ayrı dğer tarafı ayrı renkti msi yetkili serviste kusurlu bulundu ve değişim belgesi verildi bu belgeyi 9 aralık günü ellerine ulaştırdım bana 2 iş günü 4 iş günü gibi yalanlar söylemeye başladılar...
  134. TinerciAlper

rx580li pc

merhaba bana bir oyun bilgisayarı lazım pek fazla anlamıyorum max 3200 tl bütçe asus rog strix 580 8gb li ryzen işlemcili 8 gb ramli bir pc toplamak mümkün mü
  135. TinerciAlper

MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms nasildir

doğru ürün gelir inşallah Türkiyede hiç inceleyen yok yurdışında var full
  136. TinerciAlper

bende sipariş ettim 5 aralıkta gelir diyo sendede çylemi
  137. TinerciAlper

aldınızmı ne düşünüyorsunuz bende alcam nasıl ürün
  138. TinerciAlper

Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

steelseries arctis 3 2019 bluetooth lur mu
  139. TinerciAlper

Zula Hakkında

pay2win oynama +6 silah bıçak taabanca olmadığı sürece bombana kadar +6 yapcaksın +7 gelcek hemen yapcaksın
  140. TinerciAlper

6s plus,mi9 lite

iphone 6 kulanıyorum güncelleme sonrası yavaşlatıldı
  141. TinerciAlper

rusça klavye

aliexpress te vergiler çok ağır ve gelip gelmmemesi belli değil bazen gelmiyor
  142. TinerciAlper

rusça klavye

ben csgo için rusça klavye istiyorum nerden bulabilirim
  143. TinerciAlper

Monitör tavsiyesi

hayırlı olsun
  144. TinerciAlper

Monitör tavsiyesi

https://www.epttavm.com/item/69859823_236-viewsonic-vx2458-c-mhd-fhd-144hz-1ms-curved-oyuncu-monitor?gclid=Cj0KCQiAtrnuBRDXARIsABiN-7DvD2PshUBHrZaFeH4LbqXL8hm6tJ-HJpLEfICcqyBiH39xT8Vu9DEaAui8EALw_wcB 1573806977...
  145. TinerciAlper

pc önerisi

tamam sağol
  146. TinerciAlper

Sistemi Gözden Geçirip Tavsiye Verir Misiniz

doğru adım
  147. TinerciAlper

ssd hddye gçre daha hızlı ve güvenli
  148. TinerciAlper

JAMES DPNKEY 610

ben çarpma sonuucu kırdım ve ben öneririm 1573749647 güzel yani
  149. TinerciAlper

sadece ssd kullan
  150. TinerciAlper

ets 2 araç bugu

hmm tamam sağol ona bakıcam
  151. TinerciAlper

İninal Kart Eklenemedi Hatasi !

5 tl gibi bir ücreti var
  152. TinerciAlper

İninal Kart Eklenemedi Hatasi !

yeni mi aldın kart eski kartlar değişti yeni kart alman lazım
  153. TinerciAlper

pc önerisi

bana ucuz rx570 veya rx580 olan bir pc lazım 8 gb ram işlemci olarak amd 480 gb ssd yeterli ama en ucuz ne kadara toplayaa bilirim
  154. TinerciAlper

doğru diyor bios upgate aldığın yer yapmıyorsa alma kendin yapamazsın tamirciye götürmek zorunda kalırsın ekstra masraf olur
  155. TinerciAlper

b450 çipsetli bir anakart değilde b350 alarak bütçeyi daha aşşağı çekebilirsin
  156. TinerciAlper

hdd yerine ssd al
  157. TinerciAlper

ets 2 araç bugu

yok düz araba dur hata mesajını bulup atıcam
  158. TinerciAlper

ets 2 araç bugu

ets2 de skoda alınca offlineyee atıyor nedenini bilmiyorum bilen yardımcı olabilir mi
  159. TinerciAlper

ETS 2'de Hile Yaparsam Ne Olur?

singlede cheat engine ile yap sonra aynı profille multiye ggir bende yaptım hiç birşey olmadı ban yemezsin
  160. TinerciAlper

JAMES DPNKEY 610

tamam sağol bi bakayım aliexpresse
  161. TinerciAlper

JAMES DPNKEY 610

merhaba james donkey 610 sahibiyim sıkıntısız kullanıyorum ama bi sorun var ben taşırken çarptım ve bilek desteğinin bir tutucunun dişi kırıldı arktık sağlam değil ve çıkıyor ben bu bilek desteğini bula bilir miyim bulabilirsem nerde bulurum bulamassam neyle yapıştırayım not: gerekirse foto atarım
  162. TinerciAlper

steelseries arctis 3 bluetooth vs jbl bt500 bluetooth

ikisini birden alcak bir bütçe yok maalesef ama 200 - 400 diyelim
  163. TinerciAlper

evde oyun oynamak dışarda muzik dilemek ve kablosuzluğun özgürlüğünü tadmak öyle rgb falan değilde şık bir tasarım olsa daha iyi
  164. TinerciAlper

kulanan arkadaşlar deneyimini söyleye bilir mi SteelSeries Arctis 3 Bluetooth (Kablosuz) - JBL Tune 500BT (Kablosuz) Karşılaştırması - Epey burda karşılaştırmışlar ama uzun süreli kullanım falan bilmiyorum
  165. TinerciAlper

500 TL Bilek desteği olan klavye önerisi

james donkey 610 motospeed ck108bunlar iyi ama gamepower warlock alma red swichten yay sesi geliyor
  166. TinerciAlper

170 tlye oyuncu kulaklığı önerisi

710 daha rahat 711 uzun kulanımda bi tık rahatsız ediyor diye biliyorum
  167. TinerciAlper

150tl yi geçmeyecek kulaklık önerisi. (kulak üstü)

james donkey 710 * 711 ikisinede bak 7.1 ikiside 1573634233 bende aldım 3.5 sene kulallandım pazar kulaklığı daha iyi ama kışın iyi ısıtıyordu 3*4 sene çnce 50 tlye almıştım ben
  168. TinerciAlper

kulaklık önerisi

https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/steelseries-arctis-3-2019-edition-kablosuz-bluetooth-kulaklik-P232676991?gclid=CjwKCAiA8K7uBRBBEiwACOm4d5NPxM_pf-n7R9u27pdadRrPI0EWLmQjUg5rC_x_qdyJwKLlV-SjJxoCQb0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds bu ürün ne kadar doğru kutuda falan bluetooth yazıyor 1573633695...
  169. TinerciAlper

Steelseries Artics 3 ve Hyperx Cloud 2 arasında kalanlar hakkında

steelseries actris 3 2019 bluetooht mu bazı modelleri bluetooth diye biliyorum nasıl anlarım
  170. TinerciAlper

kulaklık önerisi

merhaba ben bir oyuncu kulaklıkğı arıyourm ve kulaklıta aradığım özellikler evde oyun oynamak dışarda müzik dinlemek ve şık güzel kaliteli bir kulaklık arıyorum bluetooth olabilir steelseries actris 3 2019 olabilir ama bluetooht olup olmadığını nerden anlıcam