Arama sonuçlarınız

1. Yunus Emre Karakaya

Casper Anakart Modeli Öğrenme

H81 diyor. Anakartı CPU-Z ile öğrenebildim konu kapatılabilir.
  2. Yunus Emre Karakaya

Yok hocam Casper Nirvana Desktop yazıyor. 1590803804 Şuan da bir daha CPU-Z programına baktım ve motherboard yerinde yine Casper Nirvana Desktop yazıyor ancak altta İntel H81 yazıyor. H81 mi oluyor anakartım.
  3. Yunus Emre Karakaya

Arkadaşlar selamlar. Ben bilgisayarımı açmadan anakartımı öğrenmek istiyorum bütün yöntemleri denedim ancak hepsinde Casper Nirvana Desktop sonucunu aldım yani tam olarak anakart model vs. bilmiyorum. Bilgisayarımın içini açmadan anakartımı nasıl öğrenebilirim?
  4. Yunus Emre Karakaya

Meyve ve sebze yiyemiyorum

Reis bu tam olarak bir hastalık değil hani böyle tadını beğenmediğimden yiyemiyorum yoksa hani bazı hastalıklar oluyor adamlar mecbur suyunu içiyor falan ben de öyle bir şey yok.
  5. Yunus Emre Karakaya

Zaten ben de yemek istiyorum ancak yiyemiyorum. Meyve olarak yine Muz,Mandalina,Karpuz falan yiyorum da sebzenin tadı kötü geliyor.
  6. Yunus Emre Karakaya

Spor yapmaya başladığım için meyve, sebze yemem gerek. 2-3 yaşıma kadar meyve, sebze yiyen biriymişim. Ancak o zamandan beri 3-4 meyve ve 1 sebze hariç hiçbir meyve, sebze tüketemiyorum. Ağzıma aldığımda direkt olarak öğürüyorum veya ağzımdan çıkarıyorum. Ayrıca yine aynı şekilde hiçbir türlü...
  7. Yunus Emre Karakaya

Windows 10 işletim sisteminden Windows 7 işletim sistemine geçmek

Biosa girdim ancak o değiştirilmiyor kapalı tıklanmıyor ona.
  8. Yunus Emre Karakaya

Bios'da UEFI yazıyor bir yerde 1588907531 Nasıl değişeceğim ki.
  9. Yunus Emre Karakaya

Zaten USB Bellek ile attım.
  10. Yunus Emre Karakaya

Benim herhangi bir olayım yok arkadaşım internet üzerinden indirdi refus ile bir şeyler yaptı. Sonra boottan bir kaç şeyler yapmamı söyledi ne söylediyse yaptım olmadı.
  11. Yunus Emre Karakaya

İntel Pentium G3250 4 GB Ram İntel HD Graphics 500 GB HDD
  12. Yunus Emre Karakaya

Yedekleme vs yaptım. TW ile arkadaşımla denedim. Flasha yükledik Win7. Rufus uygulaması ile bir işlem yaptı. Sonra biostan Boot'a geldi Boot Option 1'i Flash Belleği seçti. Dün Kuzenime Win7'den Win10 yaptı. Boot Option 1 Flash bellek yapınca direkt olarak setup açılıyordu ancak olmadı. Elimizle...
  13. Yunus Emre Karakaya

Selamlar arkadaşlar. Benim bilgisayarım ilk aldığımda Windows 8.1 idi. Ben Windows 10'a yükseltmiştim. Fakat bilgisayarım iyi bir performans vermiyor belki Windows 7'de daha iyi bir performans verebilir diye Windows 7 yapmayı düşünüyorum. Ancak şöyle bir sorun var en başta belirttiğim gibi benim...
  14. Yunus Emre Karakaya

Pentium G3250 HD Graphics bilgisayara oyun önerisi

Sistemim: İşlemci: Intel Pentium G3250 RAM: 4 GB RAM Ekran kartı: Intel HD Graphics family İşletim sistemi: Windows 10
  15. Yunus Emre Karakaya

Hangi Takımın Altyapısında Oynanmalı?

Ben de ya Başakşehir ya da Altınordu istiyordum yine de fikir danışayım dedim teşekkür ederim.
  16. Yunus Emre Karakaya

Hangi Takımın Altyapısında Oynanmalı?

12 yaşındayım ve futbol dalında yetenekli olduğumu düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Futbol altyapılarından birine katılmak istiyorum fakat bu konuda hangi takımın altyapı seçmelerine girmeliyim bilemiyorum. Altyapıya önem veren bir takım olması iyi olur. Not: Lütfen 3 büyüklerden herhangi...
  17. Yunus Emre Karakaya

50 TL Kaleci Eldiveni Önerisi

Öncelikle merhabalar. Arkadaşıma kaleci eldiveni bakıyorum. Bütçem maksimum 50 TL'dir. Herkese Teşekkürler.