Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Yeni Gündem Apu Sistem Tavsiye :)

APU sistem için önereceğiniz işlemci nedir? 4300g mi daha iyi 4300ge mi? bütçem açıkçası monitör dahil 4500tl
  2. M

Yardım Yeni Gündem Apu Sistem Tavsiye :)

Ne zamandır kullanıyorsunuz? Performans düşüşü yaşadınız mı? Günde aralıksız 7 saat falan oynanmaz diyenler var öyle bir sorun oluyor mu yani günlük uzun süre oyun oynaninca sıkıntı oluyor mu ısınma vb. 1 sene kullanmayı düşünüyorum oyun için çok iyi oyunlar değilde orta ya da bi tık üstü için...
  3. M

Öneri Apu Sistem Önerisi

Max 4500 TL monitör dahil.
  4. M

Pencere modunda fps

İntel core 2 Duo T6400 2.00GHz 3gb ram Ati mobility Radeon HD 3430 1616522320 Tamamdır çok teşekkürler 1616522367 Aşağıda yazdım yanlışlıkla cevap olarak yazmamışım
  5. M

Pencere modunda fps

Benim PC eski baya 800x600 ta tam ekran 10fps pencerede küçük olunca 28 flaan oluyor senin dediğini de yaptip çıktım her şeyden ayari yapıp tekrar girdim tam çerçevede 10 fps yine kucultunce artıyor
  6. M

Pencere modunda fps

Olmadı malesef küçük ekranda 25 fps büyüğe alınca 10 düşüyor yine steamde ayari olabilir mi
  7. M

Pencere modunda fps

F1 oynuyorum pencere modunda ekranı ne kadar kucultursem fps o kadar artıyor en büyük yapınca 15fpa e falan düşüyor ekranın yarısı falan olunca 30fps oluyor o şekilde o fps i bozmadan ekranı büyütebilir miyim? kaç fps benim için yeterli olur sizce F1 de?
  8. M

Yakın zamanda bilgisayarlarda indirim olur mu

Sizce ne zaman almalıyım beklemeli miyim yakın zamanda bildiğiniz indirim günü falan var mı
  9. M

Bu laptopu düşünüyorum sizce nasıl yorum yapar mısınız çok anlamıyorum ben

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-intel-core-i7-9750h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81lk003ltx-p-HBV00000NEC78?magaza=Bisistem
  10. M

Laptop önerisi mühendislik için max 7000tl

mühendislik programlarını rahat çalıştırsın
  11. M

Laptop önerisi 5000 civarı

En iyi fp hangisi bu fiyat bandında
  12. M

A50 nasıl bir telefon alınır mı artıları ve eksileri nelerdir ?

Redmi ye sıcak bakmıyorum başka öneriniz var mı
  13. M

A50 nasıl bir telefon alınır mı artıları ve eksileri nelerdir ?

Bu segmentte başka telefon olarak ne önerirsiniz
  14. M

2000 tl civarı amoled ekran telefon onerisi

Amoled ekran olsun
  15. M

internetten alışverişte

ilk kez kullanıyorum kargo geldiğinde evde kimse yoksa ne olur ? ve mesela 50 tl üzeri kargo bedava diyor 30 ve 25 tl lik bir ürün seçersem olurmu aynı andamı gelir yoksa bir ürün mü 50 tl üzeri olması lazım ? trendyol güvenilir mi telefon alsam kaç günde gelir?
  16. M

RN8

RN8 ekranı konusunda ne düşünüyorsunuz
  17. M

RN8

Pubg de orta ayrlarda ısınma sorunu yaşarmıyım sizce
  18. M

Mi 9 lite vs Redmi Note 8 pro

Ben mi 9 lite a daha yakınım amoled olsun ekran parmak izi olsun metal cerceve olsun kameralar zaten aynı tasarım olarak mi 9 lite daha guzel gibi sizin yorumlariniz nelerdir hangisi alinmali neden
  19. M

Redmi Note 8

Sonuç olarak RN8 alirsam pişman olur muyum aşırı oyun oynayan biri değilim oyunda orta olsa olur. kamerası ekranı bataryası birde dış gorunusu önemli
  20. M

Redmi Note 8

1600 civari başka oneriniz var mi
  21. M

Redmi Note 8

Alınır mı sizce eksileri artıları nelerdir?
  22. M

Karşılaştırma

Mi 9 lite mı redmi note 8 pro mu uzun süre kullanmayı düşünüyorum
  23. M

Android one nedir hakkında düşünceleriniz

Android one telefon alınır mı
  24. M

Mia3 alınır mı

1600 civari
  25. M

Mia3 alınır mı

Ekranina kotu diyorlar birde android one var diye
  26. M

Mia3 alınır mı

Ekranı ve android one sizce nasıl
  27. M

Ekranı çok büyük olmayan uygun fiyatlı telefon önerisi

Simdiden tesekkurler
  28. M

2000 tl civarı telefon önerisi

teşekkürler cevap yazdığın için RN8 pro meditek olduğu için eleştiriliyor mi 9 lite daha iyi diyenler var siz bu konu hakkında ne düşünüyorsun sizce hangisi daha mantıklı
  29. M

2000 tl civarı telefon önerisi

2000 tl civarı telefon önerisi kamera önemli