Arama sonuçlarınız

1. ugrkrnz

Power fan sesi

Arkadaşlar yeni sistem aldım herşey gayet güzel hoş fakat powersuppyle pcyi kapatırken biryere takılıyor gibi ses çıkarıyor fan tam durmaya yakın biryere takılıyormus gibi ses geliyor yeni sistemde böyle birşey olmasi canımı sıktı
  2. ugrkrnz

PC Topladım performansı nasıl olur?

Anladım İnşallah bir sıkıntı çıkmaz bütçem olunca yükselteceğim zaten İnşallah incehesapdan aldım İnşallah kısa sürede ulaşır
  3. ugrkrnz

Bana sıkıntı çıkarmasın kısa vadede ekran kartıyla beraber Onuda değiştiririm problem olmaz
  4. ugrkrnz

Hiper 500W 80
  5. ugrkrnz

SSD ilerleyen zamanlarda 480GB eklerim İnşallah 500W powersuppyle yeter sisteme ozaman faylasıyla diye düşünüyorum
  6. ugrkrnz

XMP Desteği var evet ramlarî 3200Mhz yukseltcem gelince 500Gb 7200Rpm Toshiba harddisk im var ona Windows u kurup oyunları filan SSD de oynamayı düşünüyorum sizce mantıklı Harddiske win10 kurmak yoksa tam tersi mii
  7. ugrkrnz

Ekran kartı taktiğimda darboğaz yaşarmiyim mesela gtx 1650 gibi
  8. ugrkrnz

Yardımlarınızı bekliyorum
  9. ugrkrnz

Apu sistem kurduğum için ekran kartı şuan yok bütçem bitti belki 7-8 ay sonra
  10. ugrkrnz

MSI A320M-A PRO DDR4 3200 (OC) DVI HDMI mATX 16 GB DDR4 3200 Mhz T-FORCE VULCAN TUF YELLOW 8GBx2 AMD RYZEN 5 3400G 3.70GHZ 6MB AM4 FANLI 240 GB APACER SSD AS340/240GB 2,5" 550-520 MB/s Böyle bir sistem aldım sizce performansı ne olur? 3200mhz ram kullanımı sağlarım değil mi tam bir şekilde Csgo...
  11. ugrkrnz

A101 Redmi 8 alınır mı?

redmi note 6 pro alacağım gibi
  12. ugrkrnz

A101 Redmi 8 alınır mı?

RN 6 pro da hayalet ekran ve telefon çekmeme problemi varmış kullanan varmı yada memnun olmayan bende bu 2 telefon arasında kaldim redmi8 RN6pro arasında
  13. ugrkrnz

3 telefon arasında kaldım hangisini almalıyım ?

başka fikirlri olan redmi 8 den memnun olan varmi sd 439 sizce performans olarak nasıl?
  14. ugrkrnz

sd 439 üzmez mi sizce
  15. ugrkrnz

redmi 8a en kötüsü 2GB ram günümüzde artık com yetersiz en kötü 3 GB ram olması lazım benim düşüncem 1200₺ bandında alınabilecek en iyi telefon zannedersem redmi note 6pro gibi duruyor. redmi 8 ve mia2 lite lar var birde fakat karar vermek gerçekten çok zor
  16. ugrkrnz

evet bende öyle düşünüyorum kardeşime alacağım kız kardeşime hem fotoğraf cekmeyide seviyor her kız gibi kamerasida başarılı geldi bana islemciside bu fiyata çok iyi sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum gerçekten
  17. ugrkrnz

evet arkadaşlar sizce redmi note 6 pro mu yoksa redmi 8 mi
  18. ugrkrnz

redmi note 6da hayalet ekran sorunu varmış ondanda çekiniyorum sorun yaşar miyim diye evet a101ede redmi 8 64GB geliyor 1150₺
  19. ugrkrnz

şuan 1500tlye çıkamıyorum malesef en fazla 1200₺ note 6 pro almak istiyorum fakat acaba döneme göre eski mi bilemedim redmi 8 yeni çıktı fakat işlemcisi 439 olduğu için çekiniyorum
  20. ugrkrnz

arkadaşlar merhaba 3 telefon arasında kaldım yardımcı olursaniz sevinirim Redmi 8 Xiaomi redmi note 6 Xiaomi mi A2Lite sizce hangisini tercih etmeliyim? Moderatör: Konuların içeriklerinin benzer olması sebebiyle konular birleştirildi.
  21. ugrkrnz

merhaba arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum fakat bu 2 telefon arasında kaldım yardımlarınıza ihtiyacım var işlemci konusunda redmi 8 Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) a2lite Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 daha üstün bir işlemci kullanıyor performansta çok etkili olurmu sizce? redmi8de...