Arama sonuçlarınız

1. E

Anne için telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar, annem için telefon almak istiyorum. Bu zamana kadar sadece Samsung kullandı yine Samsung almak istiyorum. Telefonda kullandığı uygulamalar WhatsApp, YouTube, Instagram bi de 1-2 tane her telefonun kaldıracağı oyun oynuyor. Telefonun şarjı 1 günü çıkarırsa iyi olur, kafamda...
  2. E

6 bin liraya kadar laptop önerisi

Bir yakınım kızına laptop almak istiyor. 6 bin liraya kadar önerebileceğiniz özellikle ders için arada da sistem gerektirmeyen oyunları oynatabilecek bir laptop önerebilir misiniz? 6 bin bütçenin laptop için az olduğunu biliyorum fakat maksimum bu kadar bütçe ayırabilmişler.
  3. E

Max 8 bin TL telefon tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, kendime şarjı rahatlıkla 1 günü çıkartan ve kamerası üzmeyecek ayrıca telefon şarj olurken max 1 saatte şarj olacak bir telefon arıyorum. Android bir telefon istiyorum. Telefonda fazla oyun oynayan birisi değilim zaten oynadığım oyunları kaldırmayacak telefon yok şu an...
  4. E

Şirketimiz için web sitesi ve logo tasarımı yaptırılacaktır.

Merhaba arkadaşlar, enerji sektörüne yeni giriş yapacak şirketimiz için web sitesi ve logo tasarımı yaptırılacaktır. Ücret konusunda detayları konuşuruz. Yüz yüze görüşebileceğim kişiler tercihimdir. Fikir vermesi açısından daha önce yapılmış işleri de atarsanız çok iyi olur. PM atanlarla...
  5. E

Mercedes Paketleri Hakkında

Mercedesin sitesinde araç konfigüre etme yani tasarlama kısmı var. Herhangi bir model seçtiğinizde araca bir sürü paket ekleyebiliyorsunuz fakat en full paketin ya da en iyi paketin hangisi olduğunu bilmiyorum şahsen. Bununla ilgili bilgisi olan var mı? Aracı baştan aşağıya değiştirebiliyorsunuz...
  6. E

Adını hatırlayamadığım dizi ya da belgesel

Bu konuyu nereye açacağımı bilemediğim için Konu Dışı bölümüne açıyorum. Bi dizi ya da belgesel izlemiştim bi ara ama adını unuttum, 3 tane adam arabaları inceliyordu bi yandan da stüdyo gibi bir yerde seyirciyle konuşuyorlardı. Bayağı bölümleri vardı TV programı tarzında. Her bölüm farklı...
  7. E

10.000 TL'ye kadar Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim fakat kendime akıllı telefon almak istiyorum. Daha önce Samsung S3 Mini, Note 4, Galaxy C7 kullandım. Apple telefon istemiyorum kesinlikle alacağım telefon Android olmalı. Bütçem maksimum 10 bin liraya kadar çıkabilir. Telefonda aradığım en önemli özellikler...