Arama sonuçlarınız

1. E

Anne için telefon önerisi

Çok teşekkür ederim hocam, benim gördüğüm şikayetler Exynos versiyonuydu demek ki.
  2. E

O zaman S20FE'ye yöneleyim ben hocam, önerin için teşekkür ederim.
  3. E

S20FE hakkında çok şikayet gördüğüm için yanaşmak istemedim açıkçası hocam.
  4. E

Merhaba arkadaşlar, annem için telefon almak istiyorum. Bu zamana kadar sadece Samsung kullandı yine Samsung almak istiyorum. Telefonda kullandığı uygulamalar WhatsApp, YouTube, Instagram bi de 1-2 tane her telefonun kaldıracağı oyun oynuyor. Telefonun şarjı 1 günü çıkarırsa iyi olur, kafamda...
  5. E

Öneri Hangi Telefonu Almalıyım?

Fikrimizi beyan edemeyecek miyiz? Yanlış bilgilendirme diye mesaj silmek de yeni moda oldu herhalde. Yakında kimse buralarda yazmayacak sayenizde. Herkes aynı düşünmek zorunda mı? Teknolojide illa bu doğrudur diye bir kural mı var? Yerinizde saymaya devam edin.
  6. E

Huawei P40 Mı? Xiaomi Mi 10T Pro Mu?

Huawei P40 kesinlikle. Arayüz konusunda çok daha üstün. Kamerası da daha iyi.
  7. E

Wifi Sinyal Gücü

Sorunun sebebi modem hocam. Benim de problemim aynı böyle sağlam ve bol antenli bir modem kullanmak lazım. Benim modem baya eski mesela.
  8. E

M21 Mi Redmi Note 8 Mi ?

Bence net bir şekilde M21. M21'i alıp en yüksek grafiklere sahip oyun oynarım diyorsan bu bütçeyle o mümkün değil zaten günlük kullanım için işlemci işini görür. Bu fiyat bandında asla Redmi önermem, çevremde Redmi kullananların yaşadığı sorunlara bizzat şahit oldum. Karalama falan yapmıyorum...
  9. E

Iphone 11 Pro Max'ten 12 Pro Max'e Geçilir Mi ?

Valla hocam şimdi zamlanır ya da düşer diyemem. Bizim ülkede neyin ne zaman değişeceği belli olmuyor maalesef. Benim düşüncem beklenecek bir süre var.
  10. E

Mi 11 Lite Vs Galaxy A52

Bence A52 daha iyi
  11. E

Iphone 11 Pro Max'ten 12 Pro Max'e Geçilir Mi ?

Bence beklemek daha mantıklı hocam zaten sonbaharda tanıtılır yine. 4-5 ay beklenir yani.
  12. E

4000 6500 Tl Arası Telefon Önerisi

Ne kusuru hocam? Herkes her şeyi bilmek zorunda değil. Benim de bilmediğim bir sürü şey vardır.
  13. E

Samsung A72 ya da S10 Lite öneririm hocam. Bütçeni zorlamak istemezsen A52 de işini görür Hocam S20 Plus'ın bu serideki Exynos işlemcisi ve ısınma sorunları olduğunu çok gördüm. Ondan önermek istemedim belki arkadaş böyle bir sorun yaşamaz ama sorunsuz modelleri önereyim dedim. Batarya...
  14. E

Samsung A72 ya da S10 Lite öneririm hocam. Bütçeni zorlamak istemezsen A52 de işini görür.
  15. E

3500-5000Tl Arası Iyi Telefon

Kardeşim bu fiyata telefon alacaksan gidip Xiaomi, Realme falan alma. Uzun ömürlü olmaz. Ya Samsung M51 al. Bataryası 1 günü her türlü çıkarır ya da daha yeni çıkan Samsung A72'yi alabilirsin. O kadar para vermeyeyim dersen Samsung A52 de işini görebilir zaten A72 ile birlikte çıktı.
  16. E

Steelseries Arctics 3 Vs Hs 50 Vs Razer Kraken X Vs Cloud Iı

Net bir şekilde Steelseries Arctis 3 al hocam. İncelemelerine de bakabilirsin.
  17. E

Note 10 Alınır Mı?

S10 Lite çok daha iyi bir tercih olur hocam.
  18. E

Exynos 990'Lu S20 Plus Mı? Sd 855'Li S10 Lite Mı?

Aldı hocam ama S20+ daha fazla güncelleme alır daha sonra çıkan bir model olduğu için. Onun dışında bir sorunu yok, şahsen S10 Lite'ı tercih ederdim.
  19. E

(Rehber) Kronik Sorunlu Telefonlar

Redmi 8'in kronik şebeke sorunu var. Şikayet konularında görebilirsin, arkadaşımda da aynı sorunlar var. Konuya eklenebilir hocam. Kimse alıp mağdur olmasın.
  20. E

Bu Telefon Nasıl

İkinci el S9+ al kardeşim. Üstteki arkadaşın yazdıklarının altına imzamı atarım. Hiçbirisi seni uzun süre götürmez.
  21. E

Hangi mevkide oynamalıyım?

Ön libero mevkisinde iyi oynarsan dikkat çekersin. Memlekette herkes forvet ve kanat oyuncusu kimse de ön libero olayım demiyor. :)
  22. E

Exynos 990'Lu S20 Plus Mı? Sd 855'Li S10 Lite Mı?

Güncelleme takıntın yoksa düşünmeden S10 Lite al hocam. Arkadaşıma aldık daha yeni vallahi telefon çok iyi çıktı.
  23. E

Iphone 12 Mini Mi Samsung Galaxy S20 Plus Mı?

Hocam ikisi de her türlü işini görür. Ben senin yerinde olsam bütçemi düşünüp S20 Plus alırdım.
  24. E

Iphone 12 Mini Mi Samsung Galaxy S20 Plus Mı?

Sorunun cevabını kendiniz vermişsiniz aslında sizin de içinizden geçen telefon S20 Plus. Ben de öneririm şahsen. :)
  25. E

İphone 11 Den 12 Mini Ye Geçmek Istiyorum

Bence de 13 serisini bekle hocam.
  26. E

Samsung S20 Plus Mı Huawei P40 Mı ?

Hocam S20 Plus'ın bataryası iyi değil diye görmüştüm fakat sen yine YouTube'a "S20 Plus battery drain test" yazıp izle. Google olmaması senin için problem değilse Huawei P40 öneririm.
  27. E

Nokia Da Kutudan Şarj Aletini Çıkarıyor

Nokia'yı piyasadan çıkaracaklar zaten böyle saçma sapan hareketlerinden dolayı. LG'ye benzeyecek sonları zaten çıkardıkları telefonlar diğer markaların kopyası bir de müthiş başarılıymış gibi böyle işlere giriyorlar. Şarj aletini çıkarmayı bırak kutunun içinde ekstradan ürün koymaları lazım ki...
  28. E

Mi 10T Mi A72 A52 Mi?

Hocam gidip F3 alma ondan sonra pişman olursun. Xiaomi telefonlarla ilgili şikayet konuları kaynıyor bütün siteler. Bu kadarı tesadüf mü sence?
  29. E

S9+'Dan A52'Ye

Hayırlı olsun hocam ama pişman edip üzmez. Samsung kullanıyormuşsun zaten memnunsan en iyisini yapmışsın. Güle güle kullan.
  30. E

Mi 10T Mi A72 A52 Mi?

Kesinlikle A72 eğer o kadar vermeyeyim dersen A52 al hocam.
  31. E

Thodex'in Sahibi Fatih Faruk Özer Hakkında "Nitelikli Dolandırıcılık"Tan Suç Duyurusunda Bulunuldu.

Bu cevabı ciddi ciddi yazdıysan sana açıklama bile yapmıyorum. Paranızı Türk şirketlerine yatırıp Thodex gibi kaçtıkları zaman buralarda ağlarsınız. Hadi sana iyi geceler.
  32. E

Thodex'in Sahibi Fatih Faruk Özer Hakkında "Nitelikli Dolandırıcılık"Tan Suç Duyurusunda Bulunuldu.

Binance, Coinbase varken parasını Türk borsalarına yatırıyorsan sen zaten yatırım yapma. Yatırım yapacak aklın var ama paranı Türk borsasına yatırıyorsun. :D
  33. E

Alınacak En Mantıklı Telefon

Senin önerdiğin de bütçeyi aşıyor hocam :D
  34. E

Alınacak En Mantıklı Telefon

Samsung A52 öneririm.
  35. E

Kulaklık Önerisi

Güle güle kullan hocam
  36. E

En Iyi Kamera Performansı Hangi Telefonda?

Gidip çöp Xiaomi alsın o zaman, seninle tartışamam hocam. :D
  37. E

3100 Tl Telefon Önerisi

O fiyata başka marka almam hocam ben şahsen. Senin yerinde olsaydım da almazdım.
  38. E

M21 Almak Mantıklı Mı?

Alınır hocam. Düşük segment telefon alıyorsan Xiaomiye bakma bile. Forumdaki şikayet konularına bakarsan anlarsın.
  39. E

Samsung sevmiyormuşsun valla sana önerecek marka yok o zaman hocam. Paranı çöpe atmış olursun ama keyfin bilir.
  40. E

3100 Tl Telefon Önerisi

Paranı çöpe atacaksan gidip TCL al hocam, iyi günler.
  41. E

Kulaklık Önerisi

Pişman olmazsın hocam eğer şikayetlere bakarsan ürün alamazsın valla. :D
  42. E

Xiaomi ve kamera performansı :D
  43. E

Kulaklık Önerisi

Bu seçenekler arasında sadece Hyperx alırdım.
  44. E

Öneri Galaxy A52 Almayı Düşünüyorum Sizce Iyi Mi

Kesinlikle alınır hocam. Şunu bekle bunu bekle diyenlere aldanma, bu ülkede bir ürünün fiyatı düşsün diye beklersin. Sabah uyandığında ürüne zam gelmiş olur.
  45. E

3100 Tl Telefon Önerisi

Samsung M31s öneririm hocam. Samsung sitesinde fiyatı size uyuyor. Mağazadan da aynı fiyata alırsın sanırım. Arkadaşın önerileri de güzel ama tercih senin.
  46. E

Maksimum 2500 Tl Telefon Önerisi

Özellikle M21 önerdim zaten hocam. :)
  47. E

M21'i öneririm hocam. Fiyata aldanmayın. Samsung insanı üzmez.
  48. E

Windows Mu Pardus Mu?

Hocam Pardus sıradan kullanıcıyı memnun etmez. Windows 10'dan devam et.
  49. E

Samsung M21 veya A21s öneririm hocam. Bütçen düşükse başka markaya yönelmeni tavsiye etmem. Arkadaşım Redmi kullanıyor ve sorun yaşıyor. Düşük segmentte Xiaomi önermem.
  50. E

Garantili 11 Vs Yurtdışı 11 Pro Max

Benim yerime arkadaş çok güzel cevaplamış hocam, kendisine de teşekkür ediyorum. +1
  51. E

Sizce samsung ailesinin en karizmatik tasarıma sahip cihazı hangisi?

S21 Ultra
  52. E

Garantili 11 Vs Yurtdışı 11 Pro Max

11 al hocam. Imei sorunu yaşarsın.
  53. E

4K UHD TV de Samsung mu Phlips mi?

LG varken bunları almam bile. İlla alacaksan da Samsungu tercih ederdim şahsen.
  54. E

Film/Dizi Önerirmisiniz?

Rick and Morty, South Park, Futurama, Family Guy, The Simpsons.
  55. E

İtopya Sinerji İncehesap Vb. Siteler Bilgisayar Toplatmak İçin Güvenilir Mi ?

Güvenilir hocam ama hepsi hakkında illa ki şikayet görürsün internette. Aldığın ürün eline ulaşır hani paran yanmaz ama bir sorun yaşarsan süreç nasıl olur onu bilemem.
  56. E

Iphone Xr Alınır Mı?

Alınmaz hocam. 11 al bence.
  57. E

Oppo Reno 3 Pro Mu Samsung S20 Plus Mı?

Hocam kullanmadığım telefon hakkında yorum yapmam yanlış olur ama kullananların olduğu forumlara ve konulara bakıp onlara sorabilirsin. Çevrende kullanan birisi varsa ona da sorabilirsin. Samsung önerme sebebim de Android tarafındaki en iyi marka olması yani telefon uzun ömürlü olur. Oppo...
  58. E

Xiaomi Mi 11, 108 Mp Kamera İle Sınıfta Kaldı

Kamerayı sadece megapikselden ibaret sananları şaşırtmıştır da beni şaşırtmadı. Diyafram ve lens bir kameradaki en önemli olaydır işte bu yüzden iPhone kameraları her zaman en iyisi oluyor. Yazılım ve donanım optimizasyonunu iyi yapan kendini gösteriyor. iPhone kameraları kaç mp bakabilirsiniz...
  59. E

iPhone 11 vs iPhone 12 mini

iPhone 11
  60. E

Oppo Reno 3 Pro Mu Samsung S20 Plus Mı?

Bence ikisi de değil ama illa bu ikisinden birini alacaksan S20 Plus'ı öneririm hocam.
  61. E

Samsung Galaxy Note 10 Lite 2021 yılında alınır mı?

Kalem takıntın yoksa S10 Lite al hocam. Asla pişman etmez.
  62. E

Max 8 bin TL telefon tavsiyesi

Çok teşekkür ederim hocam. Valla hayatımda ilk defa böyle bir doğumgünü hediyesi alıyorum. Allah sana da en iyilerini nasip eder inşallah. İyi dileklerin için sağolasın.
  63. E

Pixel Telefonlara Nasıl Erişebiliriz

Hocam imeisiz telefonu Amazonda satamazsın, sattırmazlar. Ben her model falan var demedim zaten bence de alınacak bir model değil. Amazonda satış yapan insanları tanıyorum, koşulsuz şartsız 14 gün iade politikası var Amazonda. Epey sitesine bakın deme sebebim de ülkede satışı olan model varsa...
  64. E

Pixel Telefonlara Nasıl Erişebiliriz

Hocam bazı modeller Amazon sitesinde satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Amazondan alırsan beğenmezsen iade edebilirsin, Amazon bu konuda muhteşem bir site. Garantisi KVK ya da Genpa olur ama IMEI sorunu yaşamazsın. Epey sitesinden hangi modellerin ülkede satıldığına bakabilirsin. Üstteki mesajı...
  65. E

Samsung S21 Ultra 256 GB :) Teşekkür ederim hocam.
  66. E

Samsung Yeni Canavarını Tanıttı

iPhone'u ben de beğeniyorum ama Android işletim sistemini sevdiğim için Samsung dışında başka marka tercih etmiyorum çünkü güvenilir bir marka. Bu seçenekler arasından hangisini alırsan al üzülmezsin hocam.
  67. E

6 gb ram uzun süre yeterli olur mu?

M51 al hocam. Telefonla ekstra bi iş yapmayacaksan her türlü işini görür. Bataryası da 1 günü her türlü çıkarır, Xiaomi kesinlikle tavsiye etmem çünkü sorun çıkarıyor sürekli. Samsung alıp 5-6 yıl kullanabilirsin. Bütçeni boşuna arttırma ya da başka modellere veya markaya yönelme. Bu mesajı da 5...
  68. E

Samsung Yeni Canavarını Tanıttı

Fiyatı S10 Litedan yüksek olursa tercih edilmez. Aynı fiyatta ya da daha düşük olursa güncel bir telefon olduğu için tercih edilir. S10 Lite müthiş bir telefon ama değeri bilinmiyor bence.
  69. E

Hediye geliyor telefon, almama gerek kalmadı hocam. Şimdi marka ve model belirtmeyeyim hava atar gibi ama bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
  70. E

6 bin liraya kadar laptop önerisi

Öneriler için çok teşekkür ederim arkadaşlar, inceliyorum hepsini. Allah razı olsun hepinizden.
  71. E

6 bin liraya kadar laptop önerisi

Bir yakınım kızına laptop almak istiyor. 6 bin liraya kadar önerebileceğiniz özellikle ders için arada da sistem gerektirmeyen oyunları oynatabilecek bir laptop önerebilir misiniz? 6 bin bütçenin laptop için az olduğunu biliyorum fakat maksimum bu kadar bütçe ayırabilmişler.
  72. E

[Genel Konu] Samsung Kullanıcıları Kulübü

S21 Ultra için ekran koruyucu önerisi olan var mı arkadaşlar?
  73. E

A72 Ve A52 Fiyatı Doğru Mudur?

Peki ya A72'de 5G yok mu hocam? Bilmiyorum valla eğer bilgin varsa öğrenmiş olurum en azından.
  74. E

Hocam ülkeye gelen model de SD işlemci var işte yani 5G var. Bence senin yanlışın var.
  75. E

5G sunan model Exynos işlemciyle mi geldi hocam?
  76. E

Xiaomi almaya karar verdim.

İyi falan değil hocam. Kullanana kadar iyi sanıyorsun işte bu saatten sonra bedava verseler Xiaomi almam.
  77. E

Gelen model 5G olan hocam yani ben öyle biliyorum. Yanlışın olmasın?
  78. E

Bence A52 hocam, 5G, OIS ve hızlı şarj özelliği de var ayrıca 1 günü büyük ihtimalle çıkarır bataryası.
  79. E

Samsung galaxy A72 türkiye'de satışa çıktı

Ben almayı düşünüyorum açıkçası.
  80. E

Anlatayım hocam, annemde Redmi 8 var ve telefonda şebeke sorunu var ayrıca telefonda toplasan 10 tane uygulama yüklü değildir. Kadının kullandığı uygulamalar WhatsApp, YouTube, Instagram, Telegram, Candy Crush Saga. Telefonu ilk aldığımızda bir sorun yoktu zamanla gelen yazılım güncellemelerini...
  81. E

Fark etmez hocam, şebeke sorunundan bahsediyorum sana. Hangi telefon eskiyince şebeke çekmemeye başlıyor? Yapma gözünü seveyim ya.
  82. E

Hocam evde 2 kişi Xiaomi kullanıyor ve ikisinde de şebeke sorunu var, telefonlarının çoğu kronik sorunlu ve yazılım rezalet. Zamanla telefon donuyor, yavaşlıyor ve kasıyor. Yeni bir güncelleme geliyor hatta telefon daha beter oluyor, telefonlardan birisi Redmi 8 diğeri de Mi Note 3. Daha yazayım...
  83. E

Samsung al hocam kesinlikle.
  84. E

Hocam aklın varsa Xiaomi alma, sebeplerini de tek tek açıklayabilirim istersen. Parana yazık etme, çevremde bir sürü sorun yaşayan var sonra üzülürsün. Para kolay kazanılmıyor bu devirde.
  85. E

A serisi olabilir ama pcye ihtiyacım yok şu an hocam. 1617057830 Tavsiyen için teşekkür ederim ama bekleyeceğimi düşünmüyorum hocam. 1617057877 Benim de kafama yatan model S20 Plus zaten hocam, önerin için teşekkür ederim. 1617057922 Hocam bana da saçma geliyor ya o kadar para verip içinden...
  86. E

Telefonda çok oyun oynayan birisi değilim hocam zaten oynadığım oyunları her telefon kaldırır. Telefon seçmek dert ülkede çünkü hepsi hak etmediği fiyatlara satılıyor ve mecburen alıyoruz. 1617053185 Hocam iPhone tercih etmiyorum ama S21 için de beklemek isterdim ama elimdeki telefon 5 senelik...
  87. E

Teşekkür ederim hocam. Tek endişem şarjı 1 günü rahat çıkarır mı yoksa benim de aklımda olan bir model.
  88. E

Samsung A52 alınır mı?

Kesinlikle alınır hocam. Yıl sonunda da Samsung'un en çok satan telefonu olacak, görürsün.
  89. E

Çok teşekkür ederim hocam.
  90. E

S21 8 bini geçiyor. Oneplus 8'i de düşünmüyorum ama yine de önerin için teşekkür ederim hocam. 1616930113 Samsung Note serisini sonlandıracak haberleri vardı sanırım S20 Plus daha mantıklı hocam.
  91. E

OnePlus ve diğer markaları düşünmeme sebebim mesela annemde Redmi 8 var ve telefonda kronik bir şebeke sorunu var. Yaptığım işten dolayı telefonumun rahat çekmesi lazım ve şebeke sorunu benim için büyük problem olur mesela şu an elimdeki telefon da 5 yıl önce çıkmış bir Samsung telefon ama 5 yıl...
  92. E

S21 8 bin lirayı aşıyor maalesef. Bütçemi zorlayarak 8 bin ayırdım zaten S20 Plus alacağım mecburen sanırım yoksa S21'i isterdim hocam. iPhone şarj konusunda iyi bir telefon değil bence. Kullanan bütün arkadaşlarım şarja isyan ediyor.
  93. E

S21 daha yeni bir model ama S20 Plus da iyi gibi görünüyor hocam. Bir yandan hala bakıyorum telefonlara, önerin için teşekkür ederim.
  94. E

Samsung'a kaydım ben de zaten düşünce olarak hocam kalitesi belli en azından. Şarj konusundan dolayı iPhone almam kesinlikle. Arkadaşlarımdan görüyorum etrafta, sürekli powerbankle geziyorlar. 1616887148 Önerin için çok teşekkür ederim, şimdi S21'e bakacağım hocam.
  95. E

Merhaba arkadaşlar, kendime şarjı rahatlıkla 1 günü çıkartan ve kamerası üzmeyecek ayrıca telefon şarj olurken max 1 saatte şarj olacak bir telefon arıyorum. Android bir telefon istiyorum. Telefonda fazla oyun oynayan birisi değilim zaten oynadığım oyunları kaldırmayacak telefon yok şu an...
  96. E

Hangi Realme daha iyi

Realme 7 Pro
  97. E

Şirketimiz için web sitesi ve logo tasarımı yaptırılacaktır.

Dönüş yapılmıştır.
  98. E

Oynadığınız En İyi Oyun?

Benim için çocukluğumun en iyi oyunu Winning Elevendır. Roberto Carlos için Real Madrid'i alıp forvete koyardık, her vurduğu gol olurdu. :D
  99. E

Söyle Rahatla V.2

Parasızlık yüzünden normalde muhattap olmayacağım insanlara muhtaç olmaktan nefret ediyorum ama elimden bir şey gelmiyor.
  100. E

Sizce Türkiye'de yaşamak için minimum maaş kaç tl olmalı?

Gerçekçi konuşacaksak min 9 bin lira olmalı. İnsan gibi yaşamaktan bahsediyorum.
  101. E

Uzun süre düşündüğünüz teori var mı

Teori sayılır mı bilmiyorum ama her zaman aklımı kurcalayan bir soru var. Dünya bir simülasyonsa ve hepimiz bir simülasyonda yaşıyorsak ve farkında değilsek hatta uzaylılar bizi başka bir yerden izleyip halimize gülüyorlar olabilir mi acaba? Westworld dizisi de buna benzer bir konuyu işliyor.
  102. E

3 dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz?

Sınırsız para, sağlık, dünyadaki bütün canlıların ölümsüz olmasını dilerdim.
  103. E

Hangi şehrimiz nesi ile meşhurdur

Samsun/Bafralıyım. Bafra Pidesi(En meşhurudur.), Çakallı Menemeni(Yiyen bayılıyor.), Nokul(Cevizli ve kuru üzümlü ama ben cevizli olanı severim. Fındıklı da yapan vardır ama doğrusu cevizlidir.), Dondurma(Balkaymak ve Ballıbaba Dondurması en iyileridir. Ballı cevizli dondurmasını kesinlikle...
  104. E

2021 İlk İki Ayında En Çok İzlediğiniz YouTube Kanalı

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay.
  105. E

En son okuduğunuz kitap

Eduardo Galeano - Gölgede ve Güneşte Futbol
  106. E

Meizu M10 32 GB telefonunu almayı düşünüyorum sizce alınmalımı ?

Hocam bütçeniz yoksa şans verilebilir çünkü Oppo, Xiaomi'den sonra Meizu da iyi bir markadır.
  107. E

Android telefona geçiş

Hocam baya kişi mesaj atmış ama Oppo Reno 3 Pro al ve keyfine bak.
  108. E

oppo reno 4pro vs mi note 10 lite

Aralarından Reno 4 Pro kesinlikle hocam.
  109. E

Redmi telefonların yavaşladığı doğru mu?

Hocam anneme Redmi 8 aldım. Gram memnun değilim, telefon takılıyor ve donuyor. Durduk yere kapandığı da oldu. Yazılım gerçekten rezalet vallahi abimde Xiaomi Mi Note 3 var hem de kaç yıllık telefon ama çatır çatır çalışıyor. Şebeke sorunu da var ayrıca telefonda. Annemin eski telefonu LG Magna...
  110. E

Şirketimiz için web sitesi ve logo tasarımı yaptırılacaktır.

Merhaba arkadaşlar, enerji sektörüne yeni giriş yapacak şirketimiz için web sitesi ve logo tasarımı yaptırılacaktır. Ücret konusunda detayları konuşuruz. Yüz yüze görüşebileceğim kişiler tercihimdir. Fikir vermesi açısından daha önce yapılmış işleri de atarsanız çok iyi olur. PM atanlarla...
  111. E

Mercedes Paketleri Hakkında

Teşekkür ederim dostum. 1573727260 Onu anladım araştırdıkça valla kullanıcıya bağlı tamamen.
  112. E

10.000 TL'ye kadar Telefon Önerisi

Teşekkür ederim dostum. Bu kadar kişi boşuna Note 10+ öneriyor olamaz.
  113. E

Bu hafta bitmeden almış olurum büyük ihtimalle. Sağol hocam.
  114. E

Telefonda oyun oynayan birisi değilim. Önerilerin için teşekkür ederim dostum.
  115. E

Bu ay bitmeden almış olurum valla S11'i bekleyeceğimi sanmıyorum. Büyük ihtimalle Note 10 Plus alacağım gibi duruyor. 1573625377 Android desteği olsaydı Mate 30 Pro alırdım fakat Note 10 Plus alacağım gibi görünüyor.
  116. E

Teşekkür ederim dostum. Tekrar bakarım.
  117. E

Mercedesin sitesinde araç konfigüre etme yani tasarlama kısmı var. Herhangi bir model seçtiğinizde araca bir sürü paket ekleyebiliyorsunuz fakat en full paketin ya da en iyi paketin hangisi olduğunu bilmiyorum şahsen. Bununla ilgili bilgisi olan var mı? Aracı baştan aşağıya değiştirebiliyorsunuz...
  118. E

Huawei alacak olsam Android sorunu olmasaydı Mate 30 Pro alırdım ama P30 Proyu pek düşünmüyorum fakat yine de teşekkür ederim dostum. 1573618874 Note serisi ve S serisi kullandım valla ben de senin gibi düşünüyorum dostum. 1573618886 Teşekkür ederim dostum.
  119. E

Teşekkür ederim. 1573547361 Arada bariz farklar yok sanırım Note 10+ ile. 1573547408 Depolama kapasitesi bayağı iyi gerçekten. 1573547486 Kalemi kullanmam zaten Note 10+ alırsam da kalem için almam. Özellik benim için daha önemli zaten kalemin sürekli kullanılacak bi ekipman olduğunu...
  120. E

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Vallahi bu, çok teşekkür ederim dostum.
  121. E

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Bi dizi ya da belgesel izlemiştim bi ara ama adını unuttum, 3 tane adam arabaları inceliyordu bi yandan da stüdyo gibi bir yerde seyirciyle konuşuyorlardı. Bayağı bölümleri vardı TV programı tarzında. Her bölüm farklı araçlar seçip pistte yarışıyorlardı falan araçları kıyaslıyordu. Adını...
  122. E

Adını hatırlayamadığım dizi ya da belgesel

Bu konuyu sileyim o zaman, oraya yazarım. Çok teşekkür ederim.
  123. E

Adını hatırlayamadığım dizi ya da belgesel

Bu konuyu nereye açacağımı bilemediğim için Konu Dışı bölümüne açıyorum. Bi dizi ya da belgesel izlemiştim bi ara ama adını unuttum, 3 tane adam arabaları inceliyordu bi yandan da stüdyo gibi bir yerde seyirciyle konuşuyorlardı. Bayağı bölümleri vardı TV programı tarzında. Her bölüm farklı...
  124. E

Bu çok iyi oldu. Teşekkür ederim.
  125. E

Android sorunu olmasaydı konu bile açmadan Mate 30 Pro alırdım valla.
  126. E

Teşekkür ederim dostum.
  127. E

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim fakat kendime akıllı telefon almak istiyorum. Daha önce Samsung S3 Mini, Note 4, Galaxy C7 kullandım. Apple telefon istemiyorum kesinlikle alacağım telefon Android olmalı. Bütçem maksimum 10 bin liraya kadar çıkabilir. Telefonda aradığım en önemli özellikler...