Arama sonuçlarınız

1. ozgurcek

Excalibur Valorant Turnuvası’nda Final Maçları!

Valorant severler için bir duyurum var. Reflex Masters finalleri 30 Ocak'ta başlıyormuş. Kendine Müzisyen sunacakmış finalleri çok makara olur muhtemelen finaller. Bir de sanırım VP falan dağıtılacakmış çekilişle. Haberin linkini bırakıyorum dileyen baksın...
  2. ozgurcek

Network şirketini değiştiren var mı?

Arkadaşlar ben network marketing sektöründeyim içinde bulunduğum firmanın ürünleri kozmetik ağırlıklı önceden satışlar iyiydi ama pandemide oldukça durdu. Acaba network sektöründe genel bir durgunluk mu diye düşündüm ilkten ama meğer öyle değilmiş kyani adındaki nm şirketi bu yıl oldukça büyüme...
  3. ozgurcek

Gıda takviye ürünleri Kullanan Varmı??

Merhaba. kyani diye bir firmanın ürettiği bir takım besin takviye ürünleri var. Bunlardan kullanan var mı acaba? tavsiye edermisiniz? olumlu veya olumsuz sonuçlar alan var mı??
  4. ozgurcek

Türkiye ve dünya nüfusunun yüzde kaçı hem çirkin hem fakirdir?

Sizce yüzde kaçı??
  5. ozgurcek

Casper Via X20'nin 48MP'lik Kamerasıyla Çekilen Fotoğraflar

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır kullandığım ve özellikle 48 MP lik kamerasını sıklıkla deneyimlediğim Casper Via X20'yle çektiğim fotoğrafları almayı düşünenler için burada paylaşıyorum. Kamerasının yanında şarjının uzun süre gitmesi ve telefonun oyun performansı ayrıca hoşuma gitti. Fiyatı...
  6. ozgurcek

2000-2500TL Bütçede Casper Via A4 Mantıklı Mı?

Arkadaşlar selamlar, 2000 TL ve altı bütçe telefonları araştırıyorum. Bu bütçede 6GB RAm ve 128GB belleğe sahip tek cihaz casper via a4 gördüm.Bu fiyatlarda bana mantıklı geldi sizce Casper Via A4 alınır mı ? Özellikleri beğendim dış görünüşte cam olunca bana mantıklı geldi. Casper via deneyimi...
  7. ozgurcek

Ramazanda Bol Su İçiyor musunuz ?

Selam arkadaşlar, Ramazan ayı boyunca oruç tutanlarımız günde yaklaşık 14-15 saat susuz kalıyorlar. O nedenle iftar sahur arası doğru su tüketimi oldukça önemli. Biz sosyal izolasyon döneminde biraz daha olsun dışarıya olan muhtaçlığımızı azaltmak adına su arıtma cihazı almıştık. Artık...