Arama sonuçlarınız

1. Xaynthex

5000 Tl Ye Kadar Telefon Önerileri ?

Herkese merhabalar , Xiaomi Redmi Note 10 Pro ( yaklaşık 4000 tl fiyatı ) telefon almayı düşünüyordum ancak Oppo Reno 4 Pro da ilgimi çekti ? 5000 TL ye kadar bütçeyle bu iki telefondan birini mi almalıyım yoksa başka tavsiyeleriniz var mı ? Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim , şimdiden...
  2. Xaynthex

13.000 TL ye kadar telefon önerileri ?

Herkese merhaba , 13.000 TL ye kadar olan telefon tavsiyeleriniz nelerdir ? Ekranı , ekran hz i , bataryası ve kamerası benim için önemli. Telefondan hiçbir zaman oyun oynamıyorum . Siz olsanız hangi telefonu alırdınız ve neden ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler ...
  3. Xaynthex

Oppo Find X2 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Merhaba , Bugün Oppo Find X2 nin 8999 TL ye düştüğünü gördüm ve araştırdım. Daha önce hiç araştırmadığım bir markaydı. Ben kendi araştırmalarınca telefonun hiçbir kötü özelliğini bulamadım. Siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kötü özellikleri , yanları vs nedir ? Sadece lütfen android...
  4. Xaynthex

S20 Ultra mı Iphone 11 ( 128 GB ) mı ?

Herkese merhabalar , Iphone 11 128 GB aksesuarsız kutu almayı düşünüyordum , kulaklık ve hızlı şarj aleti ile yaklaşık bana 8500 TL ye denk gelecekti ancak Samsung S20 Ultra 128 GB modelinin Samsung yetkili bayi tarafından 8999 TL ye satıldığını gördüm. Bütçem en fazla bu kadar. Daha yukarısına...
  5. Xaynthex

Xiaomi Mi 11 mi , Iphone 11 mi ?

Herkese merhabalar , Iphone 11 almaya karar vermiştim en yakın zamanda almayı planlıyordum ancak Xiaomi Mi 11 özelliklerini ve telefonu inceledim. Tam çıkış tarihi ve fiyatı hala belli değil sanırım. Çok başarılı bir telefon gibi duruyor. Sizce hangi telefon daha başarılı , hangisi alınmalı...
  6. Xaynthex

Galaxy S20 mi , Galaxy S10 Plus mı , Xiaomi Mi 10T mi ?

Herkese merhabalar, Bu 3 telefon arasında çok kararsız kaldım. Sizlerin yorumları , tavsiyeleri nedir , siz olsanız hangisini alırdınız ? Yardımcı olursanız sevinirim. Farklı tavsiyeleriniz varsa onları da belirtebilirsiniz , fiyatta bir miktar esneklik yapabilirim. Şimdiden hepinize...
  7. Xaynthex

Gametech GTP-700 700W 80 Plus Gold PSU

Merhaba, Toplamayı düşündüğüm bilgisayarın parçalarını aşağıda isimleri ve linkleriyle birlikte paylaşıcam. Daha önceki konu başlıklarımda gerçekten yardımcı olan ve fikirlerini belirten fazla sayıda arkadaş oldu , hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Acaba bu 80+ Gold sertifikalı PSU yu...
  8. Xaynthex

PSU ve Kasa tavsiyesi

Herkese merhaba arkadaşlar , Toplamayı düşündüğüm kasada şuanlık kafamdaki son durum bu ancak hala PSU ve Kasa konusunda net bir fikir oluşturamadım. Aşağıda aklımdaki PSU ve Kasaların linklerini paylaşıcam. Bunlardan birini veya sizin farklı olarak tavsiye ettiğiniz PSU veya Kasalar varsa...
  9. Xaynthex

Kasa seçimi

Arkadaşlar PSU olarak bunu düşünüyorum. '' Fsp Hyper K 700w 80+ 700w Güç Kaynağı - n11.com '' Kasa olarak aşağıda paylaşacağım 3 kasadan hangisi en iyisi ? Fikirleriniz nelerdir ? 1-) Aerocool Aeroengıne 2x12cm Fan Usb3.0 Pencerelı Atx Kasa(ae-aeroe - n11.com 2-)Gametech Gt-001 4x12cm Fan...
  10. Xaynthex

Sapphire Nitro+ 5700 XT ve Ryzen 5 3600 lü Sistem

Merhaba , Bu linkteki sistemi toplamayı düşünüyorum. Sadece anakartı pek araştırma fırsatım olmadı , anakart hakkındaki ve genel olarak sistem hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Tavsiye eder misiniz , eksi olan yönleri varsa nelerdir ? '' İstek Listem - PC ''
  11. Xaynthex

İstanbul içi bilgisayar parçaları birleştirme

11.11 indirimlerini takip ettiğim için bilgisayar parçalarımı n11 den ayrı ayrı almayı düşünüyorum bu şekilde alınca yaklaşık 1000 TL daha ucuza alabiliyorum . İstanbul içi bilgisayar parçalarını birleştirmek için güvenebileceğim bir bilgisayarcı veya mağaza yok şuanlık. Tanıdığınız , bildiğiniz...
  12. Xaynthex

İki ekran kartı arasında kaldım.

Merhaba arkadaşlar, Linklerini paylaşacağım iki ekran kartı arasında kaldım. Sizin düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir ? Tercihiniz hangisinden yana olurdu ve neden ? Fikirleriniz paylaşırsanız sevinirim...