Arama sonuçlarınız

1. TeknoDeli59

A51 vs Redmi Note 9 Pro

2 telefonuda inceledim M51 de biraz kaba geldi ama A71 olabilir peki fark büyükmü A51 veya A71 arasında ?
  2. TeknoDeli59

A51 vs Redmi Note 9 Pro

onda sıkıntı yokta note 9 pro biraz kaba geldi bana ağır ve kalın tasarım tasarım olarak A51 hoşuma gitti ama redmi note 9 pro da fena değil 1603305611 bunlarıda araştırdım fakat samsung ve mi başka markaya pek güvenmiyorum alıp satarken zor oluyor
  3. TeknoDeli59

A51 vs Redmi Note 9 Pro

dediğim gibi aslında bütün sıkıntım özellik çok tasarım takıntım var ayrıca hafif ve incelik note 10 lite damla çentik olması beni bozuyor mesela İnfint O ekran ve parmak izi ekran gömülü olması A51 de beni etkilemişti fakat o fiyat bandından insanlar alınmaz diyor kafam aşırı karışık acaba...
  4. TeknoDeli59

A51 vs Redmi Note 9 Pro

Arkadaşalar merhaba iyi forumlar. Yakın zamanda kullandığım j7 pro cihazım arızalandı ve artık yeni bir cihaza geçme kararı aldım gayet memnundum telefonumdan. Yaklaşık 2 haftadır izlemediğim inceleme, video vs kalmadı çok telefon inceledim ama marka olarak çoğuna güvenmediğim için Mi ve Samsung...
  5. TeknoDeli59

Ryzen serisi kararsızım?

sağolasın evet baya zorladı dolar bizi. 1577957097 peki 2600 mü 3500x mi ?
  6. TeknoDeli59

Ryzen serisi kararsızım?

Kac olmuş
  7. TeknoDeli59

Ryzen serisi kararsızım?

yayında değil diyor malesef.
  8. TeknoDeli59

Ryzen serisi kararsızım?

Arkadaşlar merhaba iyi yıllar şimdiden r5 3600 alma düşüncesinde idim yılbaşı indirimleri falan düşünürden bir anda fiyatları yukarı çıkması ile kafam iyice karıştı 3600 ile 2600 arasında suan aşşağı yukarı 450-500TL var acaba bu fiyat için değermi bütçemi çok zorlarsam alırım ama buna gerek...
  9. TeknoDeli59

Msi Mortar MAX b450 (mATX) için kasa önerisi ?

benim kasayı 10 kişiden 7 si sürkülasyon berbat diyolar 1 arkadaş da kullanıyormus cok ısınoyor önermem bende ön cam kısmı kanal acıcam diyodu cocuk ön taraf ızgaralı olsun diyolar
  10. TeknoDeli59

700TL bilemedin 750 kadar iterim bütçemi sanırım 1573384321 hmm demek öyle diyosunuz 1573384444 Not: Arkadaşlar bi arkadaş bu kasayı kullanıyomuş bence hiç bulaşma diyo işlemcisi cok ısınıyomus görüntü olarak cok iyi ama sirkülasyon berbat dio oda ön camına müdale edecek kesecekmiş
  11. TeknoDeli59

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? iyisiniz umarım yeni bir sistem topluyorum bazı parçalar alındı yanlız bir kasa seçemedik PSU lu bir kasa istiyoruz dağa uygun oldukları için bir kaç aydır bir kasa var aklımda ama nası iyimi sıvı soğutma geçersem ileride bir sorun cıkarırmı bu hava sirkülasyonu...